Найпопулярніші вулиці міста
Вулиці Сум
Топ оголошень Сум
25 000 $
641 $/м²
Збройних Сил України вул. (Інтернаціоналістів), (Будинок 3)
1 кімната
39 / 20 / 10 м²
поверх 7 з 16
2024 рік побудови
вчора
Продам 1 кімнатну квартиру в ЖК « Айсберг 2». Новобудова.
Забудовник « Топаз».
Будинок введений в експлуатацію в 2024 році.
Площа квартири: Загальна 34м2, житлова кухня студія 20м2.
7-й поверх/ 16 -ти поверхового монолітного будинку.
Власна котельня на даху.
Міжкімнатні стіні з газобетону.
Висота стелі в квартирі 280 см.
Гарна інфраструктура.
Ціна : 25 000$
Бажаєте оглянути, телефонуйте домовимось про перегляд квартири.
28 000 $
583 $/м²
Харківська вул., 3
єВідновлення
ТЦ "Мануфактура"
2 кімнати
48 / 28 / 8 м²
поверх 3 з 9
1985 рік побудови
вчора
Квартира.
Продам 2-кімнатну квартиру, вулиця Харківська, 3 (навпроти ТРЦ «Мануфактура»)
Площа: 48/28/8
3-й поверх
Не кутова, тепла
Стан: без ремонту (частково встановлені пластикові вікна, балкон засклений, замінені пластикові труби, лічильники)
Документи до продажу готові, прописаних осіб немає.
Квартира продається через агентство нерухомості.
Перегляди безкоштовні.
Телефонуйте, покажемо у будь-який час.
42 000 $
700 $/м²
Свободи просп. (Прокоф'єва), 47
2 кімнати
60 / 30 / 10 м²
поверх 3 з 10
2020 рік побудови
2 дні тому
2х-кімнатна квартира | Новобудова 2020 р. | Автономне опалення | Під “Є ОСЕЛЯ”
м. Суми, пр-т Свободи (колишня Прокоф’єва)
Забудовник — ТОВ Федорченко
Будинок введений в експлуатацію у 2020 році.
Характеристики:
• Площа: 60 / 30 / 9,5 м²
• Поверх: 4 /10
• Квартира дуже тепла ( по всьому параметру зроблена система теплої підлоги)
• Автономне газове опалення (двоконтурний котел)
• Стан — мінімалізма, сучасна класика (в світлому стилі)
• Ліфт працює
Документи:
• 1 власник
• Ніхто не прописаний
• Документи готові до угоди
• Оформлення через нотаріуса
• Підходить під програми «Є ВІДНОВЛЕННЯ» та «Є ОСЕЛЯ»
Ціна: 42 000 $
В наявності є підвальне приміщення за 1000$.
Оформимо на Вас.
Показ у з...
80 000 $
1 026 $/м²
Академічна вул., 5
3 кімнати
78 / 50 / 15 м²
поверх 3 з 3
1970 рік побудови
2 дні тому
Ексклюзивна пропозиція!
Продам 3-кімнатну квартиру в центрі міста Суми.
Локація:
Провулок Академічний, 5
(р-н Банківської академії).
Площа квартири: 78 м².
Поверх 3.
Цегляний будинок, квартира не кутова.
Індивідуальне планування.
У квартирі зроблено ексклюзивний авторський ремонт.
Стиль мінімалізму, сучасна класика.
Простора кухня-студія 27 м².
При продажі квартири залишаються меблі та техніка:
- усі меблі з натурального дерева
- духова шафа
- холодильник
- посудомийна машина
- витяжка
- варильна поверхня
- 2-контурний котел
- система кондиціонування
Високі стелі 3+
Наявність гардеробної кімнати.
Квартира під охороною + відеодомофон.
На поверсі 2 квартири. У під'їзді 6 квартир...
45 000 $
672 $/м²
Івана Сірка вул. (Дем'яна Коротченка), 19
єВідновлення
9-й мікрорайон
3 кімнати
67 / 38 / 8 м²
поверх 10 з 14
1987 рік побудови
вчора
Ексклюзивна пропозиція!
Продам 3-кімнатну квартиру, вулиця Івана Сірка, місто Суми.
Локація:
(р-н озера Чеха).
Площа квартири: 67 м².
Поверх 10/14 цег.
Цегляний будинок, квартира не кутова.
Індивідуальне планування.
У квартирі зроблено капітальний ремонт.
Стиль мінімалізму, сучасна класика.
Простора кухня 8 м².
При купівлі квартири залишаються меблі та техніка:
- всі меблі з натурального дерева
- духова шафа
- холодильник
- посудомийна машина
- витяжка
- варильна поверхня
Квартира під охороною + відеодомофон.
На поверсі 4 квартири.
Чистий під'їзд.
Доглянутий двір та прибудинкова територія.
Центр 9-го мікрорайону.
1 власник. Документи готові.
Продаж квартири через агентство...
70 000 $
714 $/м²
Збройних Сил України вул. (Інтернаціоналістів), 1
3 кімнати
98 / 56 / 14 м²
поверх 6 з 10
2020 рік побудови
2 дні тому
Продам 3-кімнатну квартиру в новобудові ВСУ 1 (колишня Інтернаціоналістів).
Автономне опалення (двоконтурний газовий котел).
Площа квартири: 98/56/14 м², квартира розташована на 5-му поверсі.
У квартирі зроблено євроремонт.
На все встановлено лічильники.
Квартира знаходиться в одному з найкомфортніших районів міста, поруч: парк, озеро, торговий центр «Лавина», зупинка транспорту, супермаркети.
Будинок у 2020 році введений в експлуатацію, ідеально підходить під програму: іпотека «єОселя».
Квартира продається через агентство нерухомості.
Телефонуйте, покажемо у будь-який час.

40 000 $
833 $/м²
Свободи просп. (Прокоф'єва), 30
2 кімнати
48 / 28 / 8 м²
поверх 8 з 9
сьогодні
Є квартири просто для життя, а є ті, де з перших хвилин відчувається затишок. Саме така квартира зараз у продажу.
Світла, тепла та доглянута 2-кімнатна квартира на проспекті Свободи — місце, де комфортно жити і приємно відпочивати після насиченого дня.
8 поверх із 9 Панельний
Не кутова — тепла та тиха
Пластикові вікна
Замінені труби
Охайний житловий стан
Квартира дуже світла, з приємною атмосферою та гарною енергетикою. Тут все продумано для звичайного комфортного життя без зайвих витрат і термінових ремонтів.
Район, у який закохуєшся:
супермаркети та магазини поруч
зупинка транспорту біля будинку
дитячий садок
спортивні майданчики
зони відпочинку
річка та пляж у пішій доступно...
90 000 $
643 $/м²
Свободи просп. (Прокоф'єва), 12/2
4 кімнати
140 / 72 / 25 м²
поверх 9 з 10
2013 рік побудови
вчора
Продам 4-кімнатну квартиру в новому будинку з капітальним ремонтом.
Проспект Свободи (р-н Еко-маркету, паркова зона).
У квартирі є все для комфортного проживання:
- Автономне опалення
- 3 плазмові телевізори
- інтернет (Wi-fi)
+ 2 комори
Квартира продається через агентство нерухомості.
Перегляди БЕЗКОШТОВНІ.
Вартість: 90 000 дол. США

80 000 $
1 111 $/м²
Євгена Коростельова вул. (Гагаріна), 20
3 кімнати
72 / 51 / 12 м²
поверх 3 з 13
сьогодні
Шикарна, простора, комфортна квартира в самому центрі нашого міста!
Ексклюзив!
Площа: 72/51/12 м2, розташована на зручному 3-му поверсі.
Зроблений дизайнерський ремонт з урахуванням всіх потреб .
Вид з вікна - Неймовірний!
Світла, затишна, простора. Такий обʼєкт краще один раз відчути та побачити.
Продається ексклюзивно через агентство нерухомості «Проспект»
Телефонуйте, покажемо в зручний для вас час.
Меблі та техніку залишаємо за домовленістю із власником.

110 000 $
710 $/м²
Кондратьєвський пров. (Інститутський), 34
ПРЕМІУМ
Парк "Казка"
3 кімнати
155 / 76 / 17 м²
поверх 7 з 8
2017 рік побудови
сьогодні
Продам чудову квартиру в центрі міста в елітному будинку над дитячим парком "Казка". Автономне газове опалення.
Квартира з сучасним дизайнерським ремонтом в якісній новобудові з найкращими в місті плануваннями.
З вікон квартири відкривається чудовий краєвид на центр міста і парк. Для відчуття комфорту чиста висота стелі складає 2,7 м.
В квартирі зроблено новий стильний і сучасний дизайнерський ремонт. Після ремонту ніхто не жив.
Планування:
1 рівень
- простора вітальня 29 м², кухня 17 м², лоджія з виходом в кухню і кімнату з чудовим видом на місто;
- санвузол 9 м²;
- передпокій з гардеробною 18 м².
2 рівень
- дві просторі спальні 20 і 27 м² з гардеробними ;
- санвузол 6 м²;
- лоджія 4 м...

22 000 $
733 $/м²
Перемоги вул., 123
1 кімната
30 / 17 / 6 м²
поверх 4 з 5
сьогодні
Вийшла в продаж 1к квартира в цегляному будинку, на 4 поверсі.
Локація : пр. Перемоги, поряд риночок, магазини, аптеки, тощо...Сам будинок розташований подалі від дороги, тихий двір, чистий під' їзд, в під' їзді замінені вікна на пластикові.
В квартирі замінені електропроводка , сантехніка, розводка труб.
Всі вікна, балконний блок і рама - металопластикові, якісні.
Зроблений 3 роки тому ремонт на кухні, санвузлі і коридорі.
Вам залишилось тільки навести " косметику" в кімнаті.
Працюємо, як з готівкою , так і по програмі
Є відновлення.
Цікаво? Дзвоніть! Покази по попередній домовленості.

23 000 $
767 $/м²
Заливна вул., 31
ПРЕМІУМ
10-й мікрорайон
1 кімната
30 / 15.4 / 6.6 м²
поверх 9 з 9
сьогодні
Пропоную затишну 1 кімнатну квартиру
Тамбур на три квартири
Розвинена інфраструктура поряд:зупинка,магазини,школа,садок,зони відпочинку.
Є відновлення!
Перегляд в зручний час
Торг є

62 000 $
954 $/м²
Харківська вул., 2/1
3 кімнати
65 / 40 / 9 м²
поверх 3 з 9
сьогодні
Пропоную простору та світлу 3 кімнатну квартиру в центрі міста по вулиці Харківська(початок)
Зручний третій поверх
Цегляний будинок
Не кутова
Гарне планування та ремонт
Два балкони
Кухня 9 м2
Меблі техніка новим власникам
Розвинена інфраструктура ,все поряд
Є відновлення ,так!!
Запрошуємо на перегляд!!

103 000 $
896 $/м²
Козацький просп., 111
ПРЕМІУМ
єОселя
єВідновлення
115 / 40 / 28 м²
1 поверх
6 сот
3 кімнати
2021 рік побудови
сьогодні
Продам сучасний новий будинок в елітному районі міста - Козацький проспект.
Загальна площа 115 м² + тераса.
Ділянка - 6 соток. Просторий двір - багато місця для парковки авто і відпочинку вашої сім'ї.
Будинок одноповерховий з сучасним ергономічним плануванням:
- кухня-студія, санвузол, 3 спальні, гардеробна, технічна кімнати, обладнане горище.
Будинок побудовано з газоблоку AEROC ecotherm 400 мм. D400 з підвищеним рівнем морозостійкості і енергоефективності.
Армопояс повний - на кожній стіні.
Якісне утеплення стелі - 200 мм. мінеральна вата підвищеної щільності.
Встановлені якісні преміальні вінка Salamander.
Будинок підключено до електромережі - 16 кВт. Газ проходить по вулиці. Підключе...
55 000 $
539 $/м²
Баранівська вул.
102 / 56 / 15 м²
1 поверх
10 сот
3 кімнати
1978 рік побудови
2 дні тому
Продам будинок на Баранівці.
Гарне місце розташування,
ідеальна транспортна розв'язка,
розвинена інфраструктура.
Спокійна, тиха вулиця.
Свіже повітря, ранкові пробіжки та вечірні сімейні прогулянки, чудові заходи сонця, якими ви зможете насолоджуватися цілий рік із власної тераси. Тут у будь-яку пору року ви зможете знайти собі відпочинок до душі.
Будинок одноповерховий (повноцінний),
окремо розташована кухня,
господарські приміщення.
Компактний і практичний:
56 метрів + кухня 50 метрів
3 спальні
1 санвузол
кухня-вітальня
гардеробна
навіс на два авто
підвальне приміщення, технічне приміщення
відеоспостереження та сигналізація
автономне опалення, власна свердловина (вода, а тим паче натис...

65 000 $
890 $/м²
2-га Набережна річки Стрілка вул.
єВідновлення
73 / 43 / 13 м²
1 поверх
7 сот
4 кімнати
6 днів тому
Продається затишний будинок у районі Центральної міської лікарні
Ідеальний варіант для сім’ї, яка шукає комфорт, простір та зручне розташування.
Переваги будинку:
• простора світла зала
• 3 окремі кімнати
• 2 санвузли
• доглянутий житловий стан
• велика кухня та комфортне планування
Територія:
• ділянка 7 соток
• гараж
• сарай
• майстерня
• достатньо місця для відпочинку, саду чи дитячої зони
Зручне місце розташування:
• район Центральної міської лікарні
• поруч зупинка транспорту
• магазини
• церква
• усе необхідне — у пішій доступності
Будинок готовий до проживання та чекає на нових господарів.