Найпопулярніші вулиці міста
Вулиці Василькова
Топ оголошень Василькова
98 000 $
490 $/м²
Донбасівська
ПРЕМІУМ
200 / 60 / 55 м²
2 поверхи
5 сот
3 кімнати
2021 рік побудови
1 міс. тому
Будинок, який будували для себе, а не “на продаж”.
м. Васильків, вул. Донбасівська
Є різниця між будинком і місцем, де хочеться жити. Тут вона відчувається одразу.
Загальна площа — 200 м². Простора видова ділянка відкриває гарний краєвид, який не перекриють сусіди і не зіпсує забудова. Ранки тут тихі, а вечори — з тим самим відчуттям, заради якого люди їдуть за місто.
Будинок будувався для себе, з якісних матеріалів і правильними рішеннями без економії на базових речах.
Планування продумане і зручне для життя:
— велика кухня-вітальня з каміном, де збирається сім’я і проходять найтепліші вечори
— три окремі спальні, щоб у кожного був свій простір
— цокольний поверх, який легко перетворити...
230 000 $
821 $/м²
Озерна вул., 23/1
ПРЕМІУМ
280 / 88 / 24 м²
2 поверхи
5 сот
4 кімнати
сьогодні
Васильків км озерний закрита територія перша лінія вздовж р Стугна
Є пірс Територія 5 сот автоматичний полив зеленої зони, плодовоягідні дерева по всій території є освітлення
Автоматичні ворота, відео дзвінок
Веранда з каміном 32м
Вода та водовідведення загальної мережі, очистка води газ двухконтурний котел тепла підлога
7кВт додатково інвектор на 5 кВт+2.5 кВт 2 акумулятори
1 поверх 132м хол 30м з каміном
Кухня 24 м кабінет 16 м гардероб, с/вузол гараж 28м
2 поверх 136 м
Спальня з гардеробом 22м
Спальня 16м з гардеробом і балконом
Спальня 20м
Хол 28м
Санвузол
Кожна кімната облаштована меблями , телевізором кухня облаштована меблями з натурального дерева техніка( газова п...

69 900 $
1 997 $/м²
Київський шлях просп. (Декабристів), 151 к5
БЕЗ КОМІСІЇ
ЖК Столичний
приміщення вільного призначення
35 м²
2020 рік побудови
сьогодні
Продаж комерційного приміщення в ЖК «Столичний»
Пропонується до продажу приміщення вільного призначення з окремим фасадним входом у ЖК «Столичний». Підходить для будь-якого виду діяльності: офісу, салону краси, студії, магазину, освітнього центру тощо.
Характеристики:
Загальна площа — 35 м²
2 окремі кімнати
Окремий фасадний вхід
Якісний ремонт
Меблі, виготовлені на замовлення
Встановлено бойлер, кондиціонер, ролети
Приміщення доглянуте, готове до роботи без додаткових вкладень.
Наразі приміщення знаходиться в оренді у школи англійської мови, що може бути гарним варіантом для інвестора з готовим орендним бізнесом.
Чудова локація в заселеному житловому комплексі з активним пішохідним трафіком.
215 321 грн
47 849 грн/сот
Княжа вул. (Колгоспна)
БЕЗ КОМІСІЇ
сільгосппризначення
4.5 сот
сьогодні
Продам земельну ділянку 4.5 сотки м. Васильків (дачний масив, район вул. Комінтерна)
Продається земельна ділянка площею 4.5 сотки у місті Васильків Київської області.
Тихе та зелене місце — поруч хвойний ліс, свіже повітря, ідеально під дачу або будівництво будинку.
Переваги:
• поруч побудовані та заселені будинки
• підведена електрика (стовпи біля ділянки)
• є під’їзна дорога
• спокійний дачний масив
• 100 м від вул. Комінтерна
• зручний доїзд до Києва
Ділянка хороша, правильної форми, готова до забудови.
Документи: право власності (спадщина), кадастровий номер присвоєний — готова до продажу.
Ціна: 215 320.77 грн (торг)
Телефонуйте — домовимось про перегляд.
99 000 $
1 681 $/м²
Київський шлях просп. (Декабристів), 151 к5
2 кімнати
59 / 34 / 11 м²
поверх 4 з 9
2020 рік побудови
сьогодні
Актуально!
Пропонується на продаж 2к квартира в ЖК "Столичний" в м.Васильків Київської області.
- загальна площа - 58,86 метрів;
- розташована на 4/9 пов.будинку;
- чудове планування: кухня, спальня, кімната відпочинку з гардеробом, с/у, прачечна;
- виконаний євроремонт згідно проєкту;
- квартира повністю укомплектована меблями та технікою;
- тепла підлога.
В квартирі індивідуальне опалення, встановлений двохконтурний котел на опалення та гарячу воду.
Встановлені лічильники на воду, електроенергію та газ.
В квартирі встановлені стабілізатори напруги.
На поверсі всього 4 квартири.
Будинок 2020 року. Заселений.
Документам більше 3 років, прописаних немає.
ЖК "Столичний" має відмінну інфрас...

74 000 $
1 237 $/м²
Київський шлях просп. (Декабристів), 151 к1
єВідновлення
ЖК Столичний
2 кімнати
59.8 / 26.9 / 17 м²
поверх 3 з 6
2013 рік побудови
вчора
Квартира, яку можна купити по ваучеру або сертифікату - і одразу переїхати!
м. Васильків, ЖК «Столичний»
вул. Декабристів, 151
3/6 поверх
59,8 м²
кухня 17 м²
74 000 $
• підходить під сертифікат / ваучер / держпрограми
• документам більше 3 років
• квартира вже з ремонтом і меблями
• можна заїхати одразу після угоди, тут усе вже готово для життя.
Планування дуже комфортне:
• 2 окремі кімнати
• простора кухня 17 м²
• великий засклений балкон, який легко перетворити на кабінет, лаунж-зону або додатковий простір для зберігання.
ЖК «Столичний» - сучасний малоповерховий комплекс із прекрасним середовищем для життя:
— зелена територія
— дитячі майданчики
— достатньо простору між будинками
І пр...

25 000 $
333 $/м²
Садова вул., 66
75 / 50 / 15 м²
1 поверх
10 сот
3 кімнати
2 дні тому
Продаж будинку в садовому товаристві Припять 1,5км від Василькова. Будинок одноповерховий 75/50/15 має три окремі кімнати та простору кухню-вітальню, суміжний санвузол (душова кабіна). Вода та електроенергія централізована. Меблі та побутова техніка залишаються.
На земельній ділянці 10,40с. ростуть плодові дерева та кущі. Є вихід до води в кінці ділянки. Можливо зробити власне озеро.
Кадастровий номер ділянки 3221480200:02:001:0130
Ціна 25000дол. , можливий торг.
78 000 $
300 $/м²
Лесной пер.
260 / 150 / 50 м²
2 поверхи
10 сот
5 кімнат
1 тиж. тому
Продам будинок, м. Васильків — 260 кв. м, 2-поверховий, плюс мансардний поверх, після будівельників, провулок Лісовий, земельна ділянка 10 соток, комунікації вздовж ділянки, криниця, гараж у будинку, поруч центр села, школа, лікарня, магазин, ринок, озеро, будинок розташований в оточенні соснового лісу, тихе мальовниче місце. 78 000 у. о. http://uagrace.com.ua/ 0507200707
16 000 $
229 $/м²
Володимирська вул., 217
БЕЗ КОМІСІЇ
70 / 35 / 20 м²
2 поверхи
6 сот
3 кімнати
сьогодні
Продам будинок дачу, м.Васильків, на 6 сот землі, є можливість + 6 соток в 1,2 км до міста, комунікації поряд, на горі з гарним краєвидом. Тиша, чисте повітря, є плодові дерева. Є сусіди, які живуть. До Києва 20хв, 2км до базара, багато магазинів. Без комісії. Оксана
180 000 $
1 000 $/м²
Березанська, 16
БЕЗ КОМІСІЇ
єВідновлення
180 / 86 / 36 м²
2 поверхи
10 сот
4 кімнати
2026 рік побудови
вчора
Окремий будинок на межі с.Путрівка та м.Васильків. ЗВЕРНІТЬ УВАГУ - ЦЕ НАЙСУЧАСНІШІ ТЕХНОЛОГГІЇ БУДІВНИЦТВА! БУДИНОК З ПРАВИЛЬНИМ БОМБОСХОВИЩЕМ.
Пропонується до продажу сучасний приватний будинок поруч із Києвом. Вдале поєднання простору, якості будівництва та зручної локації для життя сімї.
Загальні характеристики:
Загальна площа будинку 180 м²
Накрита тераса
- Підвал під будинком
4 окремі кімнати
Простора кухня-вітальня з виходом на терасу
Земельна ділянка 10 соток
Будинок здаєтьсяя з такою територією та благоустрієм:
Ділянка повністю огороджена
- Сосни
Відмостка по периметру будинку
Влаштовані доріжки, тераса, місце для паркування авто
Технологія будівництва:
Стіни з керамоблоку, утеп...

200 000 $
1 538 $/м²
Каштанова вул. (Тракторна)
БЕЗ КОМІСІЇ
єВідновлення
130 / 70 / 17 м²
2 поверхи
32 сот
4 кімнати
вчора
Продається будинок з ремонтом та гостьовим будиночком в м. Васильків .
Унікальна велика ділянка- парк- 32 сотки межує з лісом, недалеко 2 озера.
Основний будинок з екологічного ракушняка - 130 м2 , перший поверх- 2 кімнати з панорамними вікнами і неперевершеним видом на ліс, кухня, великий санвузол з душевою та гідромасажною ванною , сауна, гостьовий санвузол; другий поверх- 2 спальні та санвузол.
Гостьовий будинок двоповерховий (зруб) - 50 м2 з частковим ремонтом, кухня - вітальня та 2 спальні .
У дворі затишна альтанка з каміном, сосни, плодові дерева, огородик «для душі».
Будинок сподобається вибагливим власникам які цінують якість в усьому: нова сауна VILLEROY & BOCH, VIP меблі Rolf...
155 000 $
509 $/м²
Гоголя вул., 36
БЕЗ КОМІСІЇ
304.7 / 173 / 43 м²
3 поверхи
3 сот
6 кімнат і більше
2021 рік побудови
вчора
Без комісії для покупця !
Васильків , ЦЕНТР
Це не просто нерухомість — це готовий дохідний проєкт, який починає приносити результат одразу після покупки.
Будинок 304 м2 .
Має 12 кімнат та 11 санвузлів — ідеальний варіант під:
- готель
- бізнес-центр
- освітній або медичний заклад
- офісний комплекс.
Технічні характеристики:
- 27 кВт електропотужності
- газ у будинку
- центральна вода та каналізація
- виконана машинна чистова штукатурка, розведена електрика
- будинок введений в експлуатацію юридично готовий до угоди
- земельна ділянка у приватній власності, що значно підвищує цінність.
Локація — одна з ключових переваг об’єкта. Центр Васильків — це поєднання активного міського життя та...

320 000 $
944 $/м²
Чорновола вул. (Урицького), 30
БЕЗ КОМІСІЇ
єВідновлення
339 / 95.6 / 40 м²
2 поверхи
12 сот
6 кімнат і більше
2007 рік побудови
вчора
КОД 51904
Пропонується до продажу сучасний будинок та ділянка в мальовничому та тихому куточку міста Васильків Обухівського р-ну без комісії для покупця.
Ідеальна пропозиція для великої родини, яка цінує простір та близькість до столиці. Зручний асфальтований під'їзд.
Загальна площа будинку 339.4 м2, житлова 97м2, кухня -вітальня 40 м2. Площа земельної ділянки 12 соток.
В будинку 2 повноцінних поверхи, цоколь та житлова мансарда.
Побудовано з цегли + утеплення. Дах - металочерепиця.
Цокольний поверх - гараж на 2 машини з оглядовою ямою. та велика кімната 38 м.кв яку можна використовувати під майстерню, спортзал тощо. Також кімната в цоколі використовується , як сховище з автономним опал...

450 000 $
750 $/м²
Прорізна
БЕЗ КОМІСІЇ
600 / 275 / 36 м²
3 поверхи
26 сот
6 кімнат і більше
вчора
Продаж будинку в оазисі природи – Васильків, Прорізна (Обухівський район)
Пропонуємо унікальну можливість стати власником затишного маєтку в мальовничому куточку Василькова. На великій земельній ділянці площею 26 сотки, серед сосен і декоративних дерев, розмістилися два добротні будинки та розкішна лазня з терасою — ідеальне місце для заміського життя або відпочинку.
🏡 Будинок №1
Площа: 600 м²
Два поверхи
Побудований із цегли
Стан: Зроблений частковий ремонт, що дає можливість будь-який дизайнерський задум
У будинку п’ять окремих кімнат та великий підвал по всьому периметру
🏡 Будинок №2
Площа: 200 м²
Три поверхи
Повністю з ремонтом
Планування:
• Простора кухня-вітальня
• Санвузо...

24 000 $
421 $/м²
Володимирський пр, 24
57 / 35 / 12 м²
2 поверхи
6 сот
2 кімнати
вчора
Дачний літній будинок для літнього відпочинку.
СК МІЧУРІНЕЦЬ, ділянка 5,0 сот;
Двох поверховий цегляний 58кв.м будинок з 2 кімнатами та кухнею із пічним і газовим опаленням. Будинок придатний для проживання, але вода до будинку не підведена і немає сан/вузла. Своя свердловина. Встановлені лічильники на газ та електрику. Ділянка доглянута з молодими деревами, огороджена є зручний заїзд для авто. Завезений чорнозем і гній для удобрення городу.; Ціна: 24000 USD
220 000 $
733 $/м²
Світла вул. (Кітченко), 7
єОселя
300 / 165 / 20 м²
2 поверхи
10 сот
5 кімнат
2 дні тому
Любителям заміського життя та близької наявності міської інфраструктури пропонується для розгляду просторий, добротний будинок, збудований ДЛЯ СЕБЕ!
Загальна площа будинку 300кв.м, 2 поверхи.
Матеріал стін: червона цегла+утеплювач+облицювальна цегла, перекриття: з/б, дах - металочерепиця, вікна: 2-х камерні склопакети. Фундамент: бетоний моноліт 1.30м+цоколь 50см.
Просторі світлі кімнати, розкішні дубові сходи ручної роботи. Високі стелі - 3,2м.
Євроремонт в класиці. Чудовий жилий стан.
Усі комунікації в будинку: ел.ен., газ, центральний водопровід, індивідуальна каналізація (можливість підключення до централізованої). Котел+самотічна система опалення. Супутникове ТБ, інтернет, wi-fi....
180 000 $
1 000 $/м²
Каштанова вул. (Тракторна), 128а
БЕЗ КОМІСІЇ
єОселя
єВідновлення
180 / 115 / 20 м²
2 поверхи
10 сот
5 кімнат
2 дні тому
БЕЗ КОМІСІЇ продам Новий цегляний будинок у мальовничому та екологічно чистому місці, оточеному віковими соснами, побудований за всіма крітеріями якісного будівництва!
Це ідеальна пропозиція для тих, хто шукає гідне житло в мальовничому місці.
Ключові Переваги:
• Місцерозташування: будинок розташований в м.Васильків, вул. Каштанова (Тракторна), 128А, на розкішній ділянці 10соток (ц.п. -під забудову), де домінують високі сосни та панує неповторна атмосфера затишку, спокою і природної краси.
• Дизайн та Архітектура: стіни - керамічні блоки, утеплення - мін.вата. Високий цоколь. Високі стелі. Просторі кімнати. Білий фасад та темний дах, надають будинку елегантного вигляду.
Фасад виконаний з...
190 000 $
856 $/м²
Лесі Українки, 8
єВідновлення
222 / 95 / 20 м²
2 поверхи
10 сот
6 кімнат і більше
2010 рік побудови
2 дні тому
Васильків - місто з розвиненою інфраструктурою.
Пропонується на продаж жилий будинок заг.пл. 222 кв.м, 2 поверхи.
Дім, ПОБУДОВАНИЙ ДЛЯ СЕБЕ та абсолютно підготовлений для складної зими: камін, твердопалевний та газовий котли, тепла підлога, водопостачання: свердловина та криниця. Каналізація: подвійна з переливом. Гараж на 2 авто, під ним підвал/укриття. ЕКО-ФЛО.
Рішення планування: камінний зал, кухня-студіо, 4 окремі спальні, 4 санвузли, кабінет, котельня, гардеробна, велика тераса. Мансардий поверх - вільний простір 35кв.м.
Акуратний жилий стан. Будинок пропонується з меблями та побутовою технікою.
Доглянута ділянка 10 соток (44*25м): ландшафт, плодоносний сад, розумні грядки, аль...

110 000 $
815 $/м²
Обухівський
135 / 80 / 35 м²
2 поверхи
10 сот
4 кімнати
2 дні тому
Продається двоповерховий будинок з панорамним краєвидом у м. Васильків
Загальна площа будинку: 135 м²
Площа ділянки: 10 соток
Кількість поверхів: 2
Кількість кімнат: 4
Кількість санвузлів: 2
⸻
Планування:
• 3 спальні кімнати
• 1 простора гостьова кімната з:
• панорамними вікнами
• каміном
• виходом на велику терасу
• 2 санвузли (на кожному поверсі)
⸻
Цей будинок — чудовий вибір для комфортного життя в оточенні природи та затишку.
Ідеальний варіант для сім’ї, яка мріє про простір, тишу й мальовничі крає...

100 000 $
769 $/м²
Обухівский
130 / 70 / 20 м²
1 поверх
7 сот
4 кімнати
4 дні тому
Пропонується до продажу будинок у місті Васильків — зручна локація для постійного проживання або інвестиції. Поєднання тиші приватного сектору та близькості до всієї міської інфраструктури робить цю пропозицію особливо привабливою.
Характеристики об’єкта:
Площа будинку: 130 м²
Площа земельної ділянки: 7,5 соток
Стан: без ремонту (можливість реалізувати власний дизайн-проєкт)
Конструктив та матеріали:
Стіни: газоблок 300 мм
Утеплення фасаду: пінопласт 100 мм
Дах: металочерепиця
Утеплення даху: мінеральна вата 150 мм
Комунікації:
Електрика: 10 кВт
Вода: свердловина 50 м
Каналізація: септик 4 куби
Газ: підключений
Ділянка:
Встановлені автоматичні ворота
Навіс для авто відсутній
Ділянка рівн...
Всі вулиці