Найпопулярніші новобудови міста
Новобудови Вишневого
Топ оголошень Вишневого
52 000 $
1 061 $/м²
Лесі Українки вул., 33
2 кімнати
49 / 15 / 24 м²
поверх 2 з 3
2021 рік побудови
вчора
Новобудова,Вишневе,в 1 км від Києва, ,житловий будинок клубного типу з закритою територією,малоэтажний що дуже актуально в сьогоднішніх реаліях.Відеонагляд,євродвушка, Монолітно-каркасний,єдиний будинок утеплений 20 см.,встановлений двухконтурний газовий котел,індивідуальне опалення,Вікна Rexay,під чистове оздоблення,штукатурка,стяжка,розводка точок комунікацій,світло розведено по квартирі шикарні вхідні двері,лічильники всі встановлені заплямовані,підписані прямі договора з усіма службами ,тарифи побутові,(не комерційні).Заізджай і живи ,без зайвих проблем.

47 000 $
1 013 $/м²
Святошинська вул., 52
1 кімната
46.4 / 16 / 12 м²
поверх 10 з 10
2024 рік побудови
2 дні тому
Продаж 1-кімнатної квартири в ЖК Сади Вишневі, м. Вишневе.
Простора квартира з великим балконом у сучасному житловому комплексі. Практичне планування дозволяє комфортно організувати простір для життя або інвестиції під оренду.
У квартирі встановлене газове опалення, що забезпечує комфортну температуру та контроль витрат у холодний період. Стан квартири — без ремонту, тому нові власники зможуть реалізувати власний дизайн та облаштувати житло на свій смак без переплат за чужий ремонт.
Комплекс розташований у районі з розвиненою інфраструктурою. Поруч парк для прогулянок та відпочинку, державні школи, дитячі садочки, супермаркети, магазини, аптеки, кав’ярні та все необхідне для комфортного п...
12 000 грн/міс
Кузьми Скрябіна вул. (Ватутіна), 20
ПРЕМІУМ
БЕЗ КОМІСІЇ
1 кімната
34 / 18 / 8 м²
поверх 5 з 5
сьогодні
Здаємо однокімнатну квартиру у м. Вишневому на південній стороні, вул. Ватутіна ( Кузьми Скрябіна) 20. ГОСПОДАРІ. Квартира дуже світла, повністю перепланована, балкон засклений з виносом, є усі необхідні меблі та побутова техніка. На кухні газова плита з газовою духовкою, постійна гаряча вода - автоматична газова колонка. Опалення централізоване, взимку дуже тепло. Будинок цегляний, знаходиться у тихому, зеленому районі. Поруч є ринок, Новус, Фора, АТБ, школа, дитячий садочок, фітнес клуб, гарна транспортна розв'язка. Квартира вільна, готова до перегляду.
Велике прохання: по усім питанням дзвонити по телефону, в чатах сидіти не маю можливості.

76 000 $
1 747 $/м²
Європейська вул. (Жовтнева), (Будинок 4)
1 кімната
43.5 / 17 / 20 м²
поверх 8 з 10
2024 рік побудови
сьогодні
Продаж просторої та продуманої до деталей однокімнатної квартири з якісним сучасним ремонтом і меблями, розташованої на 8 поверсі нового будинку бізнес-класу.
Локація: Київська обл., м. Вишневе, вул. Європейська, 32
Квартира ідеально підійде як для комфортного життя, так і для інвестиції під оренду.
Про квартиру:
• Площа — 43,5 м²
• Формат — кухня-вітальня + окрема спальня
• Поверх — 8/10
• Висота стелі — 2,7 м
• Індивідуальне опалення
• Повністю укомплектована меблями
Про будинок:
• Новобудова 2025 року
• Цегляно-монолітна технологія
• Закрита територія
• Цілодобова охорона та відеоспостереження
Інфраструктура — все поруч:
• Дитячі садки, школи, ліцеї
• Розвиваючі центри т...

105 000 $
1 050 $/м²
Петра Дорошенка вул., 9
ПРЕМІУМ
БЕЗ КОМІСІЇ
3 кімнати
100 / 30 / 41.8 м²
поверх 3 з 3
2009 рік побудови
сьогодні
Без комісії. Продаж просторої, дворівневої, 3х кімнатної квартири вул. П. Дорошенка, буд. 9, м. Вишневе, Бучанський р-н. Київська обл. Правий берег.
Загальна площа 100 кв.м
3 поверх з 3
Квартира має два рівні
І - кухня вітальня 41,8 кв.м, спальня 15,5 кв.м, засклений балкон, санвузол 7,9 кв.м, гардеробна, місце під електрокамін.
ІІ - спальня 14,5 кв.м, зона відпочинку, вмонтовані шафи для зберінання.
Якісний ремонт.
Меблі та техніка лишаються. Вбудована велика посудомийна машина, духова шафа, витяжки, дводверний холодильник, кондиціонер, бойлер, електрокотел, безперебійник, оптоволокно.
Індивідуальне опалення
Тариф день/ніч + опалювальний сезон (2,64/1.32грн)
Є можливість/місц...

105 500 $
1 499 $/м²
В'ячеслава Чорновола вул., 42-Б
3 кімнати
70.4 / 40.7 / 8.3 м²
поверх 9 з 10
вчора
Без %. Всі види програм для покупця .Будинок без вимкнення світла та газ.
Продаж 3 кімнатної квартири ,місто Вишневе , вул. Чорновола В'ячеслава ,42-Б ,
9 /10 поверхів,
70,4/40,7/8,3 квадратних метрів.
Двостороння (" розпашонка".). З правом власності більше трьох років. Від перших власникі
Будинок теплий ,має одну важливу річ - подача тепла починається від верху ,тому взимку дуже тепло. На опалення є лічильник по будинку .
Квартира світла, простора з дизайнерським підходом в ремонті , з усіма меблями та необхідною технікою .
Має прекрасне розпланування ,що надає своєї цінності ,а саме простора гостьова та для відпочинку кімната ,яка має вихід на велику та простору лоджію зі...
710 $/міс
8 $/м²
Машинобудівників вул., 31
ПРЕМІУМ
ЖК Сади Вишневі
багатофункціональне приміщення
88 м²
сьогодні
Пропоную в оренду приміщення для будь-якого бізнесу у ЖК «Сади Вишневі» розташований в Києво-Святошинському районі, на кордоні м.Києва та м.Вишневе, по вул. Машинобудівників, 31.
Загальна площа приміщення – 87,9 кв.м. Розпочато ремонт (штукатурка стін, розведена електрика, щитова).
Буду рада при зустрічі обговорити Вашу пропозицію.
Дякую заздалгідь!
На звязку.
53 000 $
1 205 $/м²
Європейська вул. (Жовтнева), 34-Б
1 кімната
44 / 13.4 / 22 м²
поверх 7 з 13
2025 рік побудови
сьогодні
Затишна квартира в передмісті столиці.
Центр Вишневого
Нове, сучасне ЖК Атмосфера
ЖК закритого типу зонами відпочинку та дитячими майданчиками.
Розвинена інфраструктура:
Школи та садочки
Магазини та супермаркети
Центр міста
Зупинка громадського транспорту
Власна котельня з резервним живлення. В квартирі тепло навіть при відключені світла.
Зроблена штукатурка від забудовника.

71 000 $
2 029 $/м²
Європейська вул. (Жовтнева), 32
1 кімната
35 / 15 / 12 м²
поверх 4 з 10
2024 рік побудови
сьогодні
Без комісії! Продаж 1-кімнатної квартири з новим дизайнерським ремонтом
ЖК Атмосфера, м. Вишневе, вулиця Європейська 32
Квартира, яка виглядає як з обкладинки - і повністю готова до життя.
Без додаткових витрат.
Без компромісів.
Новий, дизайнерський ремонт, повна комплектація. Все готово до проживання. Заселяєтесь одразу або запускаєте в оренду з першого дня.
Нічого зайвого - тільки функціональність і комфорт.
Нова вбудована кухня з побутовою технікою: духова шафа, газова поверхня, витяжка.
Готова до використання з першого дня.
Закритий двір без авто - безпека і тиша
Озеленена територія, сучасні майданчики
Поруч школа, садочок, супермаркети, аптеки, транспорт. Вся інфраструктура в п...
107 000 $
1 430 $/м²
Святошинська вул., 27Г-1
3 кімнати
74.8 / 44.4 / 5 м²
поверх 9 з 10
2014 рік побудови
сьогодні
Продаж 3к квартири з ремонтом у Вишневому | ЖК Акварелі | БЕЗ КОМІСІЇ
• Площа 74,8 м²
• 3 кімнати + гардеробна + комора
• 2 санвузли — комфорт для всієї родини
🏡 Планування:
1 рівень — кухня-студія (зона відпочинку) + балкон
2 рівень — 2 окремі кімнати (ідеально під спальню + дитячу/кабінет)
• Меблі та техніка залишаються
• Окремі бойлери для кухні та ванної кімнати
🏢 ЖК “місто в місті” — все поруч:
школи, садочки, магазини, кафе, медицина, спорт
🌿 прогулянкові зони + Вишнівський парк
🚗 До Києва — ~10 хв на авто
🚇 До метро — ~20 хв на авто
💰 107 000 $ | Без комісії для покупця
📞 За деталями або переглядом:
[телефон приховано]Viber | Telegram | WhatsApp)
Співпрацюємо з колегами без д...

46 000 $
1 211 $/м²
Весняний пров., 1-А
1 кімната
38 / 16 / 13 м²
поверх 9 з 10
2021 рік побудови
сьогодні
Продаж 1ї квартири 38м. ЖК Чорновола, місто Вишневе. Ремонт після будівельників. Опалення газове. Встановлено газовий котел для індивідуального газового опалення. Зроблено розведення води, теплу підлогу, радіатори, трапік в душ та інсталяцію. Панорамні вікна.
Гарни чистий під'їзд, благоустрій прибудинкової території, у дворі дитячий майданчик.
Розвинена інфраструктура, поруч школа, дитячий садок, магазини, ринок. Відмінна транспортна розв'язка поруч маршрутки, електричка.
Мінімальні податки ( квартира у власності більше трьох років).
в квартирі ніхто не прописаний.
Без опікунского.
Дивитися можна в зручний для вас час. Документам більше 3х років
Розглядаемо усі види розрахунків: по сертифіка...

40 000 $
1 143 $/м²
Європейська вул. (Жовтнева), 32/1Б
1 кімната
35 / 20 / 10 м²
поверх 5 з 10
2022 рік побудови
сьогодні
Продаж Без % для покупця.Квартира в Житловому комплексі "АТМОСФЕРА " Центр міста Вишневе, вулиця Європейська 32/1Б . Правильне планування. Будинок збудовано з якісної червоної цегли з утепленням мінеральною ватою, що забезпечує теплоізоляцію та довговічність Наповнення від забудовника: Стіни - цементно піщана штукатурка. Лазерна стяжка Двері металеві з мдф накладками . ПЕРЕВАГИ: - Облаштовані дитячі та спортивні майданчики, а також зони для відпочинку та барбекю - Розвинена інфраструктура в пішій доступності. Магазини, супермаркети (Сільпо, АТБ, Фора) - велика та зручна прибудинкова територія - стильні під'їзди - 10-ти поверхові будинки із ліфтом - Закрита територія ЖК – доступ тільки для ме...

67 000 $
1 031 $/м²
Вітянська вул., 1
3 кімнати
65 / 48 / 10 м²
поверх 6 з 9
сьогодні
Продається 3к.квартира у Вишневому з Газом!
загальна плоша - 65 кв.м, кухня - 10 кв.м, на 6 поверсі з 9. Квартира двостороння, з гарним ремонтом.
Планування ( 3 кімнати, кухня, санвузол роздільний є балкон, лоджія)
Опалення централізоване.
Будинок цегляний, спецпроект, зданий в експлуатацію у 80-х роках.
Інфраструктура:
зупинка транспорту ( 5 хвилин пішки), поруч дитячий садочок і школа, продуктові магазини, відділення Нової пошти.
ID: 95226

36 000 $
1 161 $/м²
Марії Примаченко вул. (Першотравнева), 8
1 кімната
31 / 18 / 5 м²
поверх 5 з 5
сьогодні
Продається 1к. квартира з Газом!!! у Вишневому по вул. Європейська. Загальна площа 31 кв.м., жила - 18 кв.м., кухня - 5 кв.м. Поверх 5/5.
Квартира з частковим ремонтом та балконом.
Інфраструктура:
До зупинки транспорту ( 5 хв. пішки), поруч дитячий садочок, школа, ринок, магазини, новус, відділення пошти, кафе, ресторани.
ID: 94780

69 000 $
1 605 $/м²
Європейська вул. (Жовтнева), 32
1 кімната
43 / 15 / 13 м²
поверх 10 з 12
2024 рік побудови
2 дні тому
Продаж 1к квартири з ремонтом та меблями в центрі міста Вишневе, ЖК Атмосфера!
Без комісії для покупця %
Загальна площа 43м2
Розташована на 10 поверсі з 12
Опалення: котельня на даху
В квартирі новий, стильний ремонт. Укомплектована кухня: варильня поверхня, духова шафа та холодильник. В кухні, санвузлі, лоджії розведена тепла підлога.
В санвузлі встановленно бойлер та пральна машина.
ЖК закритого типу, концепція "двір без машин", є дитячі та спортивні майданчики.
Поряд вся розвинена інфраструктура для комфортного життя: магазини, школи, дитячий садочок, зупинки громадського транспорту, 10 хв на авто до Києва.
Пишіть/дзвоніть надам всю детальну інформацію та проведу перегляд!

65 000 $
1 958 $/м²
Машинобудівників вул., 27
1 кімната
33.2 / 15.7 / 7.1 м²
поверх 10 з 10
2021 рік побудови
сьогодні
1-к квартира | ЖК «Сади Вишневі» | Вишневе
Сучасна квартира з ремонтом у цегляному будинку 2021 року. Ідеальний варіант як для власного проживання, так і для інвестиції під орендний бізнес.
Характеристики:
• 33,2 м² загальна площа
• житлова — 15,7 м²
• кухня — 7,1 м²
• 10/10 поверх + техповерх
• Цегляний будинок
• Підземного паркінгу немає
Квартира з ремонтом, повністю укомплектована меблями та технікою. Встановлений двоконтурний газовий котел, автономне газове опалення та гаряча вода. Є лічильники на газ, електроенергію та воду.
Переваги:
• Великий засклений балкон
• Гарний краєвид з вікон
• Повна комплектація для комфортного проживання
• Автономне газове опалення та контроль комунальни...

49 710 $
947 $/м²
Вітянська вул., 2-В
1 кімната
52.5 / 17.5 / 12.2 м²
поверх 10 з 19
2021 рік побудови
сьогодні
Продаж 2-кімнатної квартири за адресою вул. Вітянська, 2В, ЖК «Авіа-Квартал» м. Вишневе. До м.Термки на авто 15 хв за картими гугл.
Без комісії для покупця.
Основні характеристики:
- Площа — 52,5 м²
- Поверх — 10 з 19
- Кількість кімнат — 2
Тип будинку — монолітно-каркасний
Рік будівництва — 2021
Планування та переваги:
- Зручне роздільне планування
- Великий санвузол
- Окрема гардеробна
- Лоджія
Світла та простора квартира.
Локація:
Розвинена інфраструктура: поруч Sport Life, супермаркети, школи та дитячі садочки, ресторани та кафе. Зручний виїзд до Києва.
Квартира підійде як для проживання, так і під інвестицію.
Додатково: є аналогічна квартира на 11 поверсі.
Ілона Захаренко
Аген...

36 500 $
1 043 $/м²
Європейська вул. (Жовтнева), 32
1 кімната
35 / 17 / 11 м²
поверх 8 з 10
2023 рік побудови
сьогодні
Продаж по переуступке 1к квартири 35м2 у Вишневому (центр) ЖК Атмосфера вул. Європейська 32 на 8му поверсі (біля Сільпо).
Дуже розвинена інфраструктура: зупинки транспорту, магазини, супермаркети, школи, дит. садки, поліклініки, аптеки, ринок та інше.
ЕЛЕКТРООПАЛЕННЯ в квартирі (заведено 10кВт) - (або електрокотел, або тепла підлога, або все разом)
Закрита теріторія комплексу.
Дзвоніть, пишіть, ключі на руках.

84 000 $
1 527 $/м²
Машинобудівників вул., 15-Б
2 кімнати
55 / 29.3 / 8.8 м²
поверх 7 з 9
2002 рік побудови
2 дні тому
Вишневе. БЕЗ КОМІСІЇ
Продається двокімнатна квартира.
Співпрацюємо з держпрограмами: єОселя, єВідновлення, ваучер...
Теплий будинок, світла, затишна квартира з функціональним плануванням, з якісним сучасним ремонтом, повністю укомплектована меблями та технікою, кухня правильної квадратної форми, суміжний балкон з двома виходами (з тумбами для речей, глибиною в 60 см), встановлені металопластикові вікна, чистий під'їзд, тихий, зелений двір. Розвинена інфраструктура, поруч школа, дитячий садок, супермаркет, парк, стадіон, озеро. Відмінна транспортна розв'язка. Документам більше 3-х років. Централізоване опалення, централізована водопостачання, є бойлер (для гарячої води зараз використову...

80 000 $
2 105 $/м²
Паркова вул., 40
1 кімната
38 / 20 / 10 м²
поверх 4 з 17
2020 рік побудови
сьогодні
Пропонується до продажу стильна та затишна 1-кімнатна квартира з сучасним ремонтом, повністю готова до комфортного проживання. Квартира укомплектована всією необхідною технікою та меблями, що дозволяє новому власнику одразу заїхати без додаткових витрат.