Готові розглянути державні програми!
Продам однокімнатну квартиру (смарт) у м. Вишгороді по вул. Шолуденка 20 ЖК Start Life, квартира розташована на 8 поверсі 10-ти поверхового цегляного будинку, загальною площею 28,5 кв.м., кімната 18, 8 кв.м., стан після будівельників, під ремонт, лоджія не засклена, санвузол сумісний, до квартири підведені точки комунікацій, є лічильники на електрику, воду.
Поруч з будинком знаходяться укриття, зупинки громадського транспорту, кав'ярні, магазини. Неподалік супермаркети Фора, парк «Межигір'я»., до центру Вишгорода 20 хвилин пішки.
Ціна квартири 25 000 у.е., без комісії для покупця!
Продам 1к квартиру
ЖК Французький бульвар
вул. Шолуденка 24, Вишгород
Площа: 34/15/10 м2
7/11 поверх, 8 секція.
Продаж по переуступці.
Функціональна квартира, дозволить реалізувати ваші задуми для комфортного проживання. Квартира складається з коридору, просторої кухні, спальної кімнати, просторий санвузол та лоджія з прекрасним видом. Вікна виходять на схід. Стан після забудовників.
В комплексі закрита територія від авто, є гостьовий паркінг. Житловий комплекс закритого типу, охорона, відеоспостереження, консьєрж в під’їзді. В будинку автономне опалення та індивідуальне в квартирі.
Зручна локація – тихий та затишний район для проживання, школи, дитячі садочки, супермаркети, Нова пошта...
Продається дворівнева квартира у Вишгороді, ЖК Start Life, вул. Шолуденка, 20
Квартира розташована на 10-му поверсі + мансарда.
• Загальна площа – 74 м²
• Житлова площа – 36 м²
• Стіни – цегла
• 2 санвузли, 2 душові кабіни, 2 лоджії
• Встановлені сходи, виконане перепланування
Планування
• 1-й рівень – простора кухня-вітальня
• 2-й рівень – велика спальня (можливо розділити на дві кімнати, як було спочатку)
Квартира після будівельників, із власною котельнею. Встановлені лічильники на воду та електроенергію.
Інфраструктура
• Зручне паркування біля будинку, дитячий майданчик
• Будинок у лісопарковій зоні, поруч Київське море
• До центру Вишгорода – 20 хвилин пішки
• Зупинка гром...
Продаж 1к кв-ри 47,5 m2 в ЖК Зеніт у м. Вишгород, Шолуденка 17. Без %.
Пропонуємо до продажу 1к квартиру у комфортному та сучасному ЖК Зеніт, розташованому в зеленій частині Вишгорода, за адресою: Київська обл., Вишгородський район, місто Вишгород, вул. Шолуденка, буд. 17-Ф.
Це не просто квартира — це ваша тиха гавань у передмісті Києва з усім необхідним для життя, а саме:
Про комплекс та комфорт:
• На перших поверхах будуть розміщуватися аптеки, магазини, сервіси, служба експлуатації;
• Газобетоні стіни з додатковим утепленням з мінеральної вати — комфорт у будь-яку пору року;
• Комплексне озеленення, дитячі майданчики, місця для відпочинку;
• Гостьові паркінги, освітлення території,...
Продаж двохкімнатної квартири без Коміссії!
Ніколи не вимикають світло
Продається простора квартира в передмісті Києва. Престижний район, доброзичливі сусіди, навколо престижні новобудови.
Будинок комфорт класу, територія комплексу закритого типу.
Зручна транспортна розв'язка: громадський транспорт.
Будинок з червоної цегли, власна котельня.
У квартирі є теплолічильник, лічильник на воду і світло.
-Закрита територія
-наземний паркінг
-сучасний благоустрій
-дитячий і спортивний майданчики.
На території комплексу є магазини, кав'ярня. Недалеко супермаркети Фора, Новус.
Поруч парк Межигір'я, Київське море, зупинка транспорту.
Всі документи на руках.
Без комісії!
Продам 2-кімнатну квартиру в Вишгороді, ЖК Французський бульвар, вул. Шолуденко 24!
Поверх 1/11, площа 58.75кв.м./29.53кв.м./11.33кв.м.
Розвинена Інфраструктура: наземний паркінг, сучасний благоустрій, озеленення подвір’я та безпечні дитячі майданчики з гумовим покриттям. Зупинки громадського транспорту, продуктові та будівельні магазини, Київське море, Вишгородська набережна
ЖК «Французький бульвар» складається з восьми 11-поверхових будинків. Будинок побудовано з червоної цегли з утепленням. Опалення-2-х контурний газовий котел, встановлені лічильники на електроенергію, воду та газ.
Будинок введений в експлуатацію!
ЖК Велесгард.Пропонуєтся чудова велика ,двох-рівнева квартира з шикарним видом.Будинок монолітно-каркасний.Якісна забудова.Введений в єксплуатацію.Газ.Чудовий великий ліс,дуже гарне чисте повітря.Дитячий майданчик,магазин продуктів,кафе на територіі ЖК.Школа,садочок поруч.Транспортна розвязка.Закрита Будинок Введено в експлуатацію - Бетонно монолітний, в квартирі 5 кімнат. Планування кімнат Роздільне. Є газ. Гаряча вода - централізована. Опалення індивідуальне - котел газовий. Загальний стан квартири - Від будівельників (з обробкою). Прямий продаж. Власник погоджується продати по програмі єОселя,відеонагляд.Парковка біля будинку.
Продам 2-хкомнатную квартиру.
Киевская обл., Вышгород, ЖК Велесгарт, Борисо - Глебская ул.111Б
5/12эт., монолитно-каркасного кирпичного дома,67.7/34/13.5
Квартира после строителей (беспесчанка, стяжка, радиаторы, проводка).
Установлены счетчики тепла, воды, электроэнергии.
Планировка квартиры позволяет перепланировать ее в квартиру с раздельными комнатами или же отдельная спальня + кухня-гостиная.
Закрытая территория, шлагбаум, большая парковка, магазины, охрана, во дворе дома детская площадка
Красивый вид из окон на лес и Днепр.
До м. Героев Днепра, Почайна 15 минут на машине.
Рядом с домом находится остановка для транспорта.
Предлагается также кладовая, с документами, (можно использовать к...
Продам однокімнатну квартиру після будівельників в ЖК "Зіркова Вежа", м.Вишгород, Київська область
Висота стелі становить 2.75 м.
Продаж без комісії.
Квартира має роздільне планування з суміжним санвузлом. Стан - після будівельників. Будинок оснащений власною котельнею,що забезпечить автономне опалення квартири.
Здача комплексу планується у 2 кварталі 2025 року. Проводяться завершувальні роботи з облаштування котельні та підключення будинку до центральної каналізації.
Квартира продається по переуступці майнових прав без додаткових витрат.
ЖК Зіркова Вежа - проект комфорт-класу. Дім монолітно-каркасний, стіни газоблок + утеплення мінеральною ватою. ЖК має закриту територію, цілодобову...
Продається 2к квартира, вул. Кургузова, 11Г, м. Вишгород, ЖК Ярославичи-2.
Площа 76/36/12 м2. Поверх 17/25 поверхового будинку. ГЕНЕРАТОР
Продається сучасна 2х кімнатна квартира з якісним ремонтом, меблями та технікою.
Великий хол, дві окремі спальні кімнати, роздільний санвузол, засклений балкон, загальний закритий тамбур на 4 квартири. Встановлено інвертор на квартиру ( є світло та працють резетки по квартрі) та сигналізацію.
Гаряча вода – електричний бойлер. Опалення центральне, лічильники на воду, електрику, теплопостачання.
Будинок ззовні утеплений, з вентильованими фасадами, кукриття в самому ЖК.
Розвинена інфраструктура житлового комплексу, все в пішій доступності:
Школа, басейн...
Вишгород. ЖК Ярославичі 2. Кургузова 11Д.
1/25кб, Термобудинок, 49/18/18. Санвузол роздільний . Лоджія засклена. Ремонт від забудовника.
Дуже тепла, поряд приватний сектор. Тихо. Вільна. Документам більше 3 років Без меблів.
Можна під коммерцію
Продається 1к квартира по вул. Ватутіна, 110, м. Вишгород, ЖК 4 Карата.
Площа 43/16/12 м2, Поверх 5/11 поверхового будинку, 2016 року.
Квартира не кутова, з індивідуальним опаленням (двоконтурний котел). У передпокої своя простора вбиральня, окрема гардербна кімната. Кухня укомплектована сучасною технікою (витяжка , духова піч та газова плита , холодильник ) - все залишається новому власнику. Лічильники на електрику, воду, газ.
На території ЖК є магазин, дитячий майданчик, спортивна площадка, тренажери, альтанки та мангали для відпочинку, а також багато зелених зон. Будинок та територія обладнані відеоспостереженням, є шлагбаум на в'їзді та велика кількість місць для паркування. Оглядовий...
Квартира з найменшою ціною для площі 50 кв.м.
Також облаштований капітальний тамбур на дві квартири, додаткових 10 кв.м.
Власник до війни встиг частково зробити ремонт квартири.
Влаштовані: натяжна стеля, після будівельників проведено вирівнювання стін, власні шпалери, кахель на кухні, проведено всі труби, зроблена розводка сантехніки під плитку.
Вся сантехніка встановлена і працює. Підключений бойлер та пральна машина.
Квартира в експлуатації та повністю є в жилому стані.
На замовлення розроблена та вбудована кухня з фасадами Egger, якою майже не користувалися.
Покупцю залишиться на власний смак облаштувати стіни санвузлу кахелем.
Будинок новий, повністю в експлуатації.
Є ін...
Продам 2-кімнатну квартиру у Вишгороді, вул. Кургузова 3-Б, 5-й поверх 9-ти поверхового, загальна площа - 51 кв.м., житлова - 31 кв.м., кухня - 8 кв.м., кімнати роздільні.
Квартира в гарному стані, дерев'яна столярка, ламінат, заскданий балкон на дві кімнати, обшитий деревом.
Повністю з меблями і технікою: вбудовані газова поверхня і електрична духовка, пральна машина, холодильник, бойлер. Квартира дуже тепла. Будинок знаходиться у дворі, тихе місце, доглянутий двір.
Розвинена інфраструктура, є все необхідне для комфортного життя: зупинки маршруток (до метро «Почайна» або «Героїв Дніпра» 20 хвилин), супермаркети, аптеки, дитячий майданчик, школа.
Будинок розташований поруч із парком і лісом...
Терміновий продаж 2-кімнатної квартири на вул. Кургузова, 1А, корп. 2
Площа 73/36/12 м2.
Розташована на видовому 19 поверсі 20-поверхового будинку.в ЖК Ярославичи, м. Вишгород. 3 ліфти ( грузовий і 2 пасажирські). Є генератор.
Квартира простора, з гарним плануванням) кімнати по 18 м2). Є просторий хол - ще як одна кімната. Вид на ліс.
Ремонт тільки в санвузлі ( душова кабіна ). Електрика та сантехніка . Встановлена пожежна та охоронна сигналізація.
Лічильники на електрику, воду, опалення.
Гаряча вода – електричний бойлер. Опалення центральне. Тамбура на дві квартири.
Автопарковка біля будинку.
В ЖК є дитсадок, кінцева зупинка маршрутки, розважальні заклади, супермаркет (Екомаркет),...
Пропонується квартира за адресою: м. Вишгород, вул. Грушевського 9
3-кімнатна квартира, площею 101/55/16 кв.м. Поверх 3/10. Квартира укомплектована необхідними меблями та технікою. Планування кімнат роздільне. 2 санвузла. Квартира двостороння, має 2 великі лоджії. Будинок теплий.
Є газ (встановлений лічильник).
Вартість оренди – 78000 дол
Комісія АН - 3%
ID-414
Продам однокімнатну квартиру в ЖК "Ярославичі 1" у м. Вишгороді по вул. Кургузова 1а, АППС-люкс, квартира розташована на 17-му поверсі 20-ти поверхового панельного будинку, загальна площа 43,0 кв.м., кімната 17,9 кв.м., кухня 9,8 кв.м., лоджія з кухні, застеклена і утеплена, санвузол сумісний у кахлі, встановлена ванна, квартира з ошатним косметичним ремонтом, світла та затишна,
У квартирі залишаються всі меблі та побутова техніка: холодильник, пральна машина, бойлер.
Квартира облаштована лічильниками на опалення, електроенергію та воду, заведений інтернет.
Завжди доглянутий під'їзд, консьєрж, 3 ліфти (один вантажний), також встановлена пожежна сигналізація та відеоспостереження.
Поруч із...
Продам однокімнатну квартиру в ЖК "Ярославичі 1" у м. Вишгороді по вул.Кургузова 1а, АППС-люкс, квартира розташована на 2-му поверсі 20-ти поверхового панельного будинку, загальна площа 54,9, кімната 17,9 кв.м., кухня 11,5 кв.м., лоджія з кухні, застеклена і утеплена, санвузол роздільний у кахлі, встановлена і ванна і душова кабіна, хол 12 кв.м., квартира з ремонтом від забудовника, світла та затишна, кімната та хол розділені на зони тимчасовими перегородками, які легко демонтуються.
Квартира облаштована лічильниками на опалення, електроенергію та воду.
Завжди доглянутий під'їзд, консьєрж, 3 ліфти (один вантажний),також встановлена пожежна сигналізація та відеоспостереження.
Поруч із будин...
Публікація оголошень доступна для зареєстрованих користувачів в ролі “Рієлтор” чи “Власник“.
Якщо на вашій сторінці АН залишились оголошення, які ви хочете опублікувати, будь ласка, напишіть нам за ким із рієлторів вашого агентства їх закріпити.
Зареєструйте рієлторів АН на RIELTOR.UA, та привʼяжіть їхні акаунти до акаунту АН, щоб:
бачити сукупну статистику та витрати по оголошенням ваших рієлторів,
поповнювати баланс вашим рієлторам,
бачити в кабінеті всі оголошення, створені вашими рієлторами,
оголошення рієлторів були брендовані логотипом вашого АН