Фільтри
Продаж однокімнатних квартир в Вишгороді
29 оголошень
- найбільша площа
29 оголошень
- найбільша площа

36 468 $
889 $/м²
Шкільна вул., (Будинок)
1 кімната
41 / 14 / 14 м²
поверх 5 з 17
2026 рік побудови
сьогодні
Старт продажу секції №3 в ЖК «Борисо-Глібський2»
Найвигідніша ціна саме на старті продажу — далі ціни зростатимуть.
Даруємо неймовірну знижку -25% та доступне розтермінування на 4 роки з першим внеском від 30%
Наші переваги:
Автономність: світло, вода та ліфти працюють безперебійно.
Безпека: надійне протирадіаційне укриття (ПРУ) прямо в будинку.
Доступність: Розтермінуваня до 4 років - комфортні умови для вашого бюджету.
Зручність: сучасний підземний паркінг та розвинена інфраструктура центра міста Вишгород.
Загальна площа квартири — 40 м²
• простора кухня — 14,32 м²
• окрема кімната — 14,25 м²
• великий санвузол — 5,6 м²
• зручний коридор — 6,04 м²
• лоджія
Будинок розташований у центрі...

61 500 $
1 367 $/м²
Борисо-Глібська вул. (Ватутіна), 111-В
1 кімната
45 / 24 / 14 м²
поверх 5 з 12
2017 рік побудови
сьогодні
ЖК «Велесгард», Борисо- Глібська, 111-В, 5/11 кирп, 45/16.5/14.5,
Пропонується затишна квартира з євроремонтом, балкон не засклений, звідки відкривається чудовий краєвид на ліс.
Квартира оздоблена всім необхідним для комфортного проживання нових власників: двоспальне ліжко, розкладний диван, шафа- купе, вбудована кухня з технікою, холодильник, пральна машина, гардеробна. Є лічильники на опалення, світло, воду. Також є генератор, який підтримує роботу ліфта і водопостачання за відсутності світла.
ЖК з закритою територією, охороною, парковкою для мешканців. В комплексі є магазин, кавʼярня, дитячі майданчики, салон краси.
До Києва 15 хвилин.
Квартира вільна, готова до продажу.
Придбати однокімнатну квартиру в Вишгороді

42 000 $
913 $/м²
Набережна вул., (Будинок)
1 кімната
46 / 12 / 19 м²
поверх 12 з 19
2026 рік побудови
сьогодні
Продаж 1к квартири в місті Вишгород, Київська обл , вулиця Набережна, 6.
Загальна площа 46 м2, житлова 12 м2 ( спальня) і 19 м2 ( кухня-вітальня). Квартира від будівельників знаходиться на 12 поверсі восімнадцяти поверхового будинку в ЖК Вишгород Плаза. На тринадцятому поверсі, над цією квартирою, знаходиться така ж квартира, яка теж продається у нас. Це зручний, ультрасучасний житловий комплекс.
- Будівля монолітно каркасна.
- Стіни - керамічна цегла.
- Фундамент – монолітна плита.
- Перегородки – газобетонні 100 мм.
- Опалення – міське.
- Вікна з двокамерним склопакетом та енергозберігаючим склом.
- Утеплення – мінеральна вата.
Для власників машин є своє зручне паркування. Є охорона та...

54 000 $
1 166 $/м²
Борисо-Глібська вул. (Ватутіна), 111-А
1 кімната
46 / 16 / 20 м²
поверх 11 з 11
2017 рік побудови
сьогодні
Пропонується стильна та простора однокімнатна квартира площею 46,3 м², розташована на 11 поверсі сучасного житлового комплексу «Велесгард» у мальовничому Вишгороді.
Ця квартира — ідеальний вибір для тих, хто цінує комфорт, якісний ремонт та неймовірні краєвиди. Завдяки розташуванню на високому поверсі з вікон відкривається розкішний панорамний вид на ліс та Київське море, який щодня дарує відчуття затишку, спокою та гармонії з природою.
У квартирі вже виконано 90% ремонтних робіт, що дозволяє майбутнім власникам швидко завершити облаштування під власний смак та незабаром заселитися. Використані якісні та сучасні матеріали:
— покладена італійська плитка;
— встановлена система теплої підлог...
50 999 $
2 125 $/м²
Набережна вул., 8д
1 кімната
24 / 13 / 3 м²
поверх 13 з 17
2019 рік побудови
сьогодні
БЕЗ КОМІСІЇ продаж 1 кім квартири ЖК Сіті Парк.
Центр міста. 1 кімнатна Видова квартира в новобудові з теплою підлогою.
Вишгород ЖК Сіті Парк 7 секція .
Набережна 8 Д .
Видова квартира з приголомшливим видом на Київське море , Дніпро , Київ.
Дизайнерський ремонт, вся необхідна сучасна мебель та техніка.
13 поверх, ліфт працює навіть при відсутній електроенергії, в будинок куплений генератор, інвертор та модульну акумуляторну батарею з метою безперебійної роботи насосів теплопостачання, води та пасажирського ліфта.
Центр міста . Поряд є все : школа, дитсадок, банк, магазин, кафе , ресторан, салони краси, Лоток, АТБ, Фора, Сільпо, лікарня, зупинка міського транспорту та інше .
8 км від Києва...
43 900 $
1 016 $/м²
Шкільна вул., (Будинок)
1 кімната
43 / 17 / 13 м²
поверх 10 з 17
2026 рік побудови
сьогодні
Пропонується простора 1-кімнатна квартира, 43 м², знаходиться на 10 поверсі в сучасному житловому комплексі “Борисо-Глібський 2” — комфорт-клас у самому серці Вишгорода.
Найвигідніша ціна в цьому комплексі.
Без комісії.
Квартира з продуманим плануванням:
- велика окрема спальня: 17.2 м²,
- кухня вітальня: 13.2 м²,
- гардероб: 2.7 м²,
- санвузол: 4 м²,
- балкон.
Технологія будівництва будинку монолітно-каркасна, утеплення мінеральна вата, стіни газоблок, опалення централізоване, 2 ліфти (грузовий та пасажирський).
В будинку є підземний паркінг.
Всі міські комунікації, індивідуальні лічильники.
Закрита територія, відео-нагляд, благоустрій, дитячий майданчик.
Здача в експлуатацію 2026 рік....

42 000 $
894 $/м²
Київська вул., 10-В
ПРЕМІУМ
Чайка
1 кімната
47 / 30 / 17 м²
поверх 5 з 14
2025 рік побудови
сьогодні
Квартира в новому комплексі Вишгород Скай
47м2 з лоджією повністю зі скла - панорамні вікна

42 000 $
894 $/м²
Київська вул., 10-В
ПРЕМІУМ
Чайка
1 кімната
47 / 30 / 17 м²
поверх 5 з 14
2025 рік побудови
сьогодні
Квартира в новому комплексі Вишгород Скай
47м2 з лоджією повністю зі скла - панорамні вікна
Шукайте нерухомість в Вишгороді за фільтрами

38 500 $
939 $/м²
Набережна вул., (Будинок)
1 кімната
41 / 28 / 13 м²
поверх 10 з 19
2025 рік побудови
вчора
Новобудова , видова на Дніпро. Дом утеплений , підземний паркінг. На 1 поверсі супермаркет , кафе

35 500 $
826 $/м²
Шолуденка вул., (Будинок)
1 кімната
43 / 20 / 19 м²
поверх 2 з 12
2025 рік побудови
сьогодні
Квартира на 2-му поверсі, що в наш час дуже актуально, здача весна 2026рік, стіни оштукатурені.
До Києва 15 хв.
Квартира має роздільне планування та суміжний санвузол. Стан ремонту - після будівельників, зі штукатуркою стін. Простора кухня площею 19 кв.м. надає можливість перепланування на 2-кімнатну квартиру. Система опалення квартири - власна котельня. Комунікації включають асфальтовану дорогу, центральну каналізацію, електрику, вивіз відходів та центральний водопровід. Житловий комплекс комфорт класу Зіркова Вежа має закриту територію з охороною та відеонаглядом. Передбачені паркомісця, дитячий та спортивний майданчики. Комплекс знаходиться на фінальній стадії будівництва

52 000 $
1 083 $/м²
Кургузова вул., 11-Г
1 кімната
48 / 32 / 12 м²
поверх 13 з 25
2019 рік побудови
сьогодні
Простора квартира в ЖК Ярославичі-2
Зроблено ремонт в ванній кімнаті, засклений балкон, поміняно вхідні двері, поставлено кондиціонер.
Все інше - ремонт від забудовника.
Розвинена інфраструктура.
Чистий доглянутий під'їзд.

61 000 $
1 848 $/м²
Набережна вул., 8д
1 кімната
33 / 15 / 14 м²
поверх 12 з 17
2003 рік побудови
сьогодні
Продається світла та затишна квартира в ЖК Сіті Парк - у пішій доступності до центру міста.
З вікон відкривається красивий краєвид і неймовірні заходи сонця, які щовечора створюють особливу атмосферу вдома.
Квартира з якісним ремонтом, повністю укомплектована меблями та технікою - можна одразу заїжджати та жити без додаткових витрат.
Будинок обладнаний власним генератором - ліфти працюють навіть під час відключень світла.
Це комфорт і спокій для всієї родини в будь-якій ситуації.
Зелений двір із зонами відпочинку, поруч магазини, кафе, аптеки.
Продається вперше
Один власник
Документи готові до швидкої угоди
Запрошуємо на перегляд - можливо, саме тут почнеться ваша нова сімейна історія.

51 000 $
2 318 $/м²
Набережна вул., 8д
1 кімната
22 / 13 / 2 м²
поверх 13 з 17
2019 рік побудови
вчора
Центр Вишгороду. Сіті-Парк, 7 секція.
Дизайнерський ремонт, сучасні меблі і техніка.

42 500 $
1 012 $/м²
Шолуденка вул., 5
1 кімната
42 / 25 / 7 м²
поверх 5 з 9
1985 рік побудови
сьогодні
Продаж однокімнатної квартири загальною площею 42,5 кв.м. повністю мебельована та з побутовою технікою,готова до проживання.
Адреса:м. Вишгород вул.Шолуденко 5.
47 900 €
1 104 €/м²
Борисо-Глібська вул. (Ватутіна), 111-А
1 кімната
43 / 16 / 14 м²
поверх 2 з 11
2017 рік побудови
сьогодні
До Вашої уваги продаж 1-но кімнатної квартири в ЖК Велесгард, вул. Борисо- Глібська( Ватутіна) б.111а в м. Вишгород.
Будинок 2016 року монолітно каркасний, стіни -цегла, утеплений мінеральною ватою,
Квартира 43.4 кв.м., розташована на другому поверсі одинадцяти поверхового будинку.
Квартира з ремонтом, в гарному стані, вбудована кухня, пральна машина, посудо мийна машина, двох спальне ліжко 180х200 м, є балкон не засклений, лічильники на світло, вода, тепло.
Закрита територія, що охороняється, своя управляюча компанія, яка чудово справляється зі своїми обов'язками.
Є велика парковка, дитячі майданчики, магазин Лоток, салон краси, спорт зал.
ЖК знаходиться в екологічно чистій зоні, оточена лі...

54 800 $
1 096 $/м²
Кургузова вул., 11-Г
1 кімната
50 / 17 / 10 м²
поверх 23 з 25
сьогодні
Без комісії!! Пропонується простора, тепла квартира в ЖК Ярославичі 2, великий хол 12м2, сан.вузол суміщений, з кухні вихід у лоджію, можливо збільшити площу кухні за рахунок балкона та отримати функціональну кухонну зону під вікном, де завжди багато світла , в будинку встановлений генератор (дозволяє повноцінно жити при відключенні світла), електроплита, лічильники на світло, воду, опалення, бойлер, документам більше трьох років 2019 р. "чистий" продаж, розвинена інфраструктура, зручна транспортна розв'язка, розглянемо ваші пропозиції , передача ключів на угоді!

54 000 $
1 102 $/м²
Кургузова вул., 11-Г
1 кімната
49 / 18 / 12 м²
поверх 23 з 25
2019 рік побудови
вчора
Продаж 1к квартири, вул. Кургузова 11-Г, ЖК “Ярославичі-2”
Площа: 49 м² (житлова — 17 м², кухня — 10 м²)
Поверх: 23 із 25
Пропонується простора, світла та тепла квартира з функціональним плануванням: простора кухня, велика спальня, суміжний санвузол, балкон.
Встановлено лічильники на тепло, електроенергію та воду.
Гаряче водопостачання — від електричного бойлера. Опалення — центральне.
!!!У будинку встановлено генератор, який забезпечує безперебійну роботу ліфтів, опалення та водопостачання.
Розвинена інфраструктура: поруч магазини, супермаркети, школи, аптеки, ринок, стадіон, салони краси, банк, кафе, відділення «Нової пошти» та інші об’єкти повсякденного користування.
Зручне транспортне...

48 000 $
984 $/м²
Шолуденка вул., 17-Ф
1 кімната
49 / 22 / 12 м²
поверх 3 з 17
2022 рік побудови
сьогодні
ЖК ЗЕНІТ. Продаж 1-кімнатної квартири, 48.8 м², ЖК «Зеніт»,
Вишгород 3 поверх, унікальне планування, велика сонячна кімната, простора кухня-вітальня. кладова та санвузол.
Автономне опалення (дахова котельня). Будинок введений в експлуатацію, документи готові.
20 хв до Києва, поруч водосховище та зона відпочинку.
Ідеально для життя та інвестиції.
Згорнути
Помешкання: Двері шириною понад 90 см
Під'їзд: Двері ліфта понад 90 см • Ліфт зі звуковим супроводом
Характеристика будівлі: тип будинку (серія): новий фонд
Характеристика приміщення: висота стелі, м: 2.8 • стан квартири: без оздоблювальних робіт
Оздоблення стелі: без обробки
Зовнішня обробка: декоративна штукатурка
Опалення: централізов...
53 000 $
1 514 $/м²
Вишгород, Шолуденка вул., 24r3
1 кімната
35 / 20 / 10 м²
поверх 8 з 11
2020 рік побудови
вчора
Держпрограми розглядаємо !
Пропонується простора 1-кімнатна квартира -студія з якісним ремонтом та меблями в новому, затишному житловому комплексі комфорт-класу!
Будинок введено в експлуатацію у 2020 році. Знаходиться в екологічно чистому районі — мальовничий Вишгород, поруч з водоймою Бутилка, Київським морем і Національним парком Межигір'я.
Продаж 1 кімнатной квартири (студія)
вул. Шолуденка, 24к корп. 3
м. Вишгород
Новий , сучасний ЖК
Площа: 35 м²
Поверх: 8/ 11
Консьерж .
Тип будинку: цегляний Простора та тепла квартира з ремонтом , меблями.
Має зручне та функціональне планування:
простора квмната , санвузол, балкон.
Будівля зведена з червоної цегли, товщина зовнішніх стін —...

53 000 $
1 233 $/м²
Вишгород, Борисо-Глібська вул. (Ватутіна), 110
1 кімната
43 / 16 / 12 м²
поверх 5 з 11
2016 рік побудови
вчора
Продається 1к квартира по вул. Ватутіна, 110, м. Вишгород, ЖК 4 Карата.
Площа 43/16/12 м2, Поверх 5/11 поверхового будинку, 2016 року.
Квартира не кутова, з індивідуальним опаленням (двоконтурний котел). У передпокої своя простора вбиральня, окрема гардербна кімната. Кухня укомплектована сучасною технікою (витяжка , духова піч та газова плита , холодильник ) - все залишається новому власнику. Лічильники на електрику, воду, газ.
На території ЖК є магазин, дитячий майданчик, спортивна площадка, тренажери, альтанки та мангали для відпочинку, а також багато зелених зон. Будинок та територія обладнані відеоспостереженням, є шлагбаум на в'їзді та велика кількість місць для паркування. Оглядовий...