2
39 000 $
1 034  $/м²
Шолуденка вул., (Будинок 5)
БЕЗ КОМІСІЇ єВідновлення ЖК Французький бульвар
37.7 / 16.1 / 9.7 м²
поверх 8 з 11
Новобудова
2021 рік побудови
вчора
2 міс. тому
163 (сьогодні 0, вчора 2)
Опис
Можливий безготівковий розрахунок, розглядаються держпрограми: Є-відновлення, постанови.
Продам однокімнатну квартиру у м. Вишгороді по вул. Шолуденка 24 корпус 5 ЖК "Французький бульвар", квартира розташована на 8 поверсі 10-ти поверхового цегляного будинку, загальною площею 37,7 кв.м., кімната 16,1 кв.м., кухня 9,7 кв.м., стан після будівельників, зроблена чорнова штукатурка, під ремонт, лоджія не засклена, санвузол сумісний, до квартири підведені точки комунікацій, є лічильники на газ, електрику, воду.
Квартира з індивідуальним опаленням, встановлений двоконтурний газовий котел.
Поруч з будинком знаходяться укриття, зупинки громадського транспорту, кав'ярні, магазини. Неподалік супермаркети Фора, Novus, парк «Межигір'я», до центру Вишгорода 20 хвилин пішки.
Право власності на квартиру оформлено. Продавець податки сплачує!

Ціна квартири 39 000 у.е., без комісії для покупця!
Деталі
В квартирі 1 кімната, Тип будинку - Новобудова. Є газ. Є балкон. Будинок побудований в 2021 році. Загальний стан квартири - Без ремонту. Кількість санвузлів: 1. Власник погоджується продати по програмі єВідновлення. Тип кухні - окрема кухня. Без комісії
Верифікований профіль
Gold partner
27
Років досвіду
2
Верифіковані рекомендації
13
Років на сайті
Активних оголошень 16
Ексклюзивних об'єктів 0
Рекламна активність 2377
Останній візит на сайт вчора
Рекомендувати
Планування

Адреса
Вашу скаргу прийнято!
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код для верификации через Дію
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?