Топ оголошень Зимної Води
115 000 $
1 057 $/м²
Івана Сірка вул., 41
ПРЕМІУМ
єОселя
єВідновлення
108.8 / 60 / 33.7 м²
2 поверхи
3 сот
4 кімнати
сьогодні
Котед з ділянкою 3 сотки, від Епіцентру на Городоцькій 7 хв на авто
Сучасний котедж у топ-локації! Всі центральні комунікації, вода, каналізація, електрика, газ.
Від гіпермаркету Епіцентр на Городоцькій, всього 5-7 хв на авто.
Тиха вулиця, асфальтований доїзд, поряд усе необхідне для життя.
Поруч вся інфраструктура: школи, садочки, магазини.
Вулиця Сірка 41 А, с.Зимна Вода , 3 сотки, окремий вхід, свій двір.
Поруч вся інфраструктура: школи, садочки, магазини, парки, супермаркети.
Комфортна забудова та гарна інфраструктура
Котедж ідеально підійде для життя в тиші та комфорті, з усіма міськими зручностями поруч!
Сучасне, зручне планування:
1-й поверх:
Велика кухня-вітальня з виходом на своє п...

140 000 $
1 842 $/м²
Шкільна вул., 1
ПРЕМІУМ
3 кімнати
76 / 50 / 12 м²
поверх 1 з 1
сьогодні
Продаж комфортного будинку квартирного типу з гаражем — чудовий варіант для життя!
Пропонується затишне житло площею 76,4 м² з повністю зробленим ремонтом — можна одразу заїжджати без додаткових вкладень.
Будинок має 3 кімнати зі зручним суміжним плануванням — простір легко адаптувати під свої потреби: вітальня, спальня, дитяча або робочий кабінет.
Індивідуальне газове опалення (двоконтурний котел), тепла підлога, бойлер — комфорт у будь-яку пору року. Встановлено безперебійник, що є великою перевагою сьогодні.
Додатково є підвал та горище — багато місця для зберігання.
Власний гараж — ще один важливий плюс. Над ним облаштоване окреме повноцінне приміщення з кімнатою, кухнею та санвузло...

390 000 $
1 083 $/м²
Хвильового вул., 1
БЕЗ КОМІСІЇ
360 / 120 / 30 м²
3 поверхи
4 сот
3 кімнати
сьогодні
Продаж Сучасного будинку на околиці Львова, с. Зимна Вода.
Ніхто не проживав.
Без комісії для покупця.
Будинок складається із трьох поверхів, та підвалу.
В будинку також є гараж на 2 авто із автоматичними воротами.
На першому поверсі ( велика кухня-вітальня, гостьовий санвузол із душовою та гардеробною)
На другому поверсі ( три спальні з окремими великими гардеробними)
На третьому поверсі - мансарда (без меблів)
Будинок продається з усією технікою та меблями, є все для комфортного проживання.
Є сигналізація
Територія 4 сот (загороджена), ландшафтний дизайн .
Огляди по домовленості.

1 200 $/міс
Гоголя вул., 30
300 / 170 / 25 м²
3 поверхи
10 сот
6 кімнат і більше
сьогодні
Оренда будинку у Зимна Вода (біля кільцевої, поруч Епіцентр).
Просторий будинок 300 м², 3 поверхи, 6 кімнат, перше заселення. Сучасний авторський ремонт, індивідуальне газове опалення, повністю мебльований та укомплектований технікою. Є гараж на 2 авто, сауна, підвал, балкони.
Доглянута ділянка 10 соток із садом, альтанкою та мангалом. Тиха закрита вулиця зі шлагбаумом, зручний доїзд. Розвинена інфраструктура поруч.
Можна з маленьким песиком.
1200$

1 700 $/міс
Володимира Великого вул., 31
106 / 80 / 26 м²
2 поверхи
3 сот
3 кімнати
2020 рік побудови
сьогодні
Оренда сучасного будинку | Зимна Вода
Є відео огляд
Пропонуємо в оренду стильний двоповерховий будинок у передмісті Львова — с. Зимна Вода, вул. Гоголя. Перша здача! Новозбудований будинок із якісним ремонтом, продуманим плануванням та комфортом для щоденного проживання.
🏡 Характеристики:
Загальна площа: 106 м²
Кухня-студія: 25 м²
3 ізольовані кімнати
2 санвузли (на кожному поверсі)
Земельна ділянка: 3.4 сотки
✨ Переваги:
Сучасний дизайнерський ремонт
Просторі та світлі кімнати
Зручне планування для сім’ї
Можливість облаштування зони відпочинку на ділянці
Тиха та затишна вулиця, приємне сусідство
📍 Локація:
Зручне розташування забезпечує швидкий доїзд до Львова. Поруч є вся необхідна і...
210 000 $
1 288 $/м²
Івана Крип'якевича вул.
163 / 53.45 / 36.82 м²
2 поверхи
4 сот
4 кімнати
2026 рік побудови
сьогодні
Продається сучасний будинок з ділянкою
Львів — Зимна Вода
Ділянка: площа — 4,7 сотки
Будинок: площа — 163 м²
Будівництво: 2026 рік
Матеріал стін: цегла
Утеплення фасаду: пінопласт 10 см
Будинок збудований з дорогих та якісних матеріалів
Комунікації:
• Центральна каналізація
• Центральне водопостачання
• Газ
• Електрика — 3 фази, 15 кВт
Планування:
• 4 кімнати
• 3 санвузли
• 1 балкон
• 1 тераса
• 3 виходи на вулицю
Територія та комфорт:
• Бруківка по території
• Накриття для авто
• Огорожа по периметру
Локація:
Поруч школа та дитячий садок, неподалік будується басейн та спортивний зал. Хороший доїзд, затишний район приватної забудови.
Деталі та огляд:
[телефон приховано]
Вартість — 21...

120 000 $
750 $/м²
Григорія Сковороди вул.
160 / 110 / 44 м²
2 поверхи
3 сот
4 кімнати
сьогодні
Продаж ЕКСКЛЮЗИВНОГО ОБ’ЄКТУ!
Будинок-спарка
С.. Зимна Вода
Вул. Сковороди
Площа будинку — 160 м².
Ділянка - 3.5 сотки.
2 поверхи + мансарда.
Планування:
Перший поверх: простора кухня-вітальня 44 м² з виходом у двір, гараж з автоматичними воротами, котельня, гостьовий санвузол.
Другий поверх: 4 окремі житлові кімнати, кожна має вихід на балкон, санвузол, мансарда(додатковий простір, який можна облаштувати як спальню, кабінет або дитячу).
Комунікації: електрика: 5.5 кВт, газ - заведений, вода: свердловина, каналізація: 2 септики по 4 м³
По будинку виконано розведення електрики та системи опалення, встановлено відеоспостереження, тепла підлога (кухня + санвузли), якісні металопластикові ві...

180 000 $
1 250 $/м²
Дзеркальна
144 / 57 / 55 м²
2 поверхи
5 сот
3 кімнати
вчора
ПРОДАЖ БУДИНКУ (ГОТІВКА/ПЕРЕРАХУНОК)
Адреса - село Конопниця(Зимна Вода), вулиця Дзеркальна, Львівська область.
Кількість кімнат - три
Поверховість - двоповерховий будинок.
Матеріал стін - цегла.
Земельна ділянка - 5 соток, огороджена. Призначення - для будівництва і
обслуговування житлового будинку.
Загальна площа будинку - 144 м2, житлова - 57 м2, кухня-вітальня - 55 м2.
Будинок в 0-циклі, тобто ще без ремонту. Залита цементна стяжка на підлозі, поштукатурені стіни, встановлені металопластикові вікна, вхідні двері. Будинок зовні утеплений пінопластом.
Опалення - індивідуальне газове.
Один балкон, що виходить у внутрішній двір із виглядом на ліс.
Закрита тераса із панорамними вікнами та в...

91 000 $
669 $/м²
Вільхова, 20
136 / 80 / 13 м²
2 поверхи
2 сот
4 кімнати
вчора
ПРОДАЖ БУДИНКУ ( ТАУНХАУС ) - 7 будинків
Адреса - село Зимна Вода(район Білогорща), вулиця Вільхова.
Кількість кімнат - чотири.
Поверховість - двоповерховий будинок.
Матеріал стін - цегла.
Земельна ділянка - 2.5 соток, огороджена. Призначення - для будівництва і
обслуговування житлового будинку.
Загальна площа будинку - 136 м2, житлова - 80 м2, кухня - 13 м2. Гараж - 23 м2.
Будинок в 0-циклі, тобто ще без ремонту. Поштукатурені стіни, встановлені металопластикові вікна, вхідні двері. Будинок зовні утеплений пінопластом, покрівля металочерепиця, дах утеплений мінеральною ватою. Ворота в гараж - ролокасети, буде зроблений благоустрій навколо усіх котеджів(бруківка, дитячий майданчик). Все вх...

1 400 $/міс
Володимира Івасюка вул.
140 / 70 / 20 м²
2 поверхи
3 сот
3 кімнати
вчора
Довгострокова оренда котедж Зимна Вода
Здається в оренду новозбудований сучасний котедж, Зимна Вода,
Знаходиться в Зимній Воді, асфальтований доїзд, поруч зупинка громадського транспорту, приватний садочок, супермаркети, магазини, ресторан та уся необхідна інфраструктура.
Центральна вода та каналізація, облаштоване подвір'я, автоматичні ворота в гараж.
В котеджі велика кухня - вітальня, 3 кімнати, 2 санвузли, ванна, душ, кладова, підігрів підлоги.
Вся нова побутова техніка, посудомийка, 2 ТV, двохфункційний газовий котел.
1 300 $/міс
свободи
160 / 70 / 30 м²
3 поверхи
2 сот
3 кімнати
вчора
Оренда затишного танхаусу у Зимній Воді: ідеальний місце для проживання поруч із Львовом!
Загальна площа 160 м2.
У будинку велика кухня – студіо з великим телевізором та зручним диваном, а також з виходом на великий балкон. Ізольовані 3 кімнати, 2 санвузли, ванна, душ, кладова та гараж.
Повністю обладнана кухня з усім необхідним: посудомийка, холодильник, духова піч, мікрохвильова піч, електрочайник, 2 ТV.
Індивідуальне газове опалення, підігрів підлоги.
Центральна вода та каналізація.
Облаштоване подвір'я, автоматичні ворота в гараж. Додатково можна облаштувати зону барбекю на свіжому повітрі.
Зручний доїзд як власним авто, так і громадським транспортом.
Поруч зупинка громадського транс...

128 500 $
1 071 $/м²
Генерала чупринки
єОселя
120 / 100 / 15 м²
1 поверх
7 сот
3 кімнати
2025 рік побудови
4 дні тому
Продаж будинку в Рудно | Підходить під програму “ЄОселя”
Пропонується до продажу комфортний будинок загальною площею 120 м², розташований на ділянці 7 сотих у спокійній та затишній локації.
Основні характеристики:
• Підведені комунікації: світло, газ, септик
• Утеплення будинку: пінопласт 10 см
• Продумане планування:
• простора кухня-вітальня
• 3 спальні
• санвузол
• гардероб
1070 $ за м2

128 500 $
1 071 $/м²
Чупринки, 10
БЕЗ КОМІСІЇ
120 / 49 / 33 м²
1 поверх
6 сот
3 кімнати
1 тиж. тому
Продаж комфортного будинку у Зимній Воді.
Розглянемо під програму єОселя!
ОДНОПОВЕРХОВИЙ енергоефективний будинок з усіма комунікаціями.
Фасад - дизайнерське рішення.
Супер пропозиція одноповерхового будинку на ринку.
Площа будинку 120 м кв
Планування будинку продумане до дрібниць, без жодних сходів та надлишкових площ.
Помешкання складається з трьох кімнат, кухні вітальні з виходом на терасу, два санвузли та гардеробної.
Земельна ділянка 6.8 сот.
Будівництво з цегли, дах - металочерепиця. Зовнішні стіни утеплені пінопластом 10 мм. Бетонне перекриття. Вікна енергозберігаючі з німецького профілю REHAU 5 камер, склопакет 3. Світло три фази, 15 Квт. Двозонний лічильник.
У використ...

289 000 $
1 290 $/м²
Гоголя вул., 44
224 / 112 / 16 м²
2 поверхи
11 сот
5 кімнат
1 міс. тому
ПРОДАЖ БУДИНКУ
Адреса: село Зимна Вода.
Кількість кімнат: п'ять.
Поверховість: двоповерховий будинок.
Матеріал стін: цегла.
Земельна ділянка: 11 соток, огороджена.
Призначення: для будівництва та обслуговування житлового будинку.
Загальна площа будинку: 224 м², житлова — 112 м², кухня — 16 м².
У будинку зроблено євроремонт, є меблі та побутова техніка.
Опалення: три види — газовий, твердопаливний та електричний котли.
Підігрів підлоги — в санвузлах.
Балкони: два.
Санвузли: три (один роздільний, два суміжні).
Перший поверх будинку: житлова кімната, санвузол, гардеробна, кухня, вітальня. котельня
Другий поверх: три житлові кімнати, кабінет, санвузол, дві гардеробні, дві технічні кімнати.
Н...

350 $/міс
8 $/м²
Львівська вул., 94
ПРЕМІУМ
багатофункціональне приміщення
45 м²
сьогодні
Оренда приміщення в с.Зимна Вода
Вул.Львівська 94а
Площа 45м.кв
Є власний санвузол
Ціна 350$

1 200 $/міс
Романа Шухевича вул., 130
ПРЕМІУМ
300 / 260 / 25 м²
3 поверхи
10 сот
6 кімнат і більше
сьогодні
Оренда сучасного особняка у Зимній Воді
Просторий окремо стоячий будинок у престижному районі біля кільцевої дороги та поруч з «Епіцентром». Перше заселення — у будинку ще ніхто не проживав. Все нове, продумане та готове для комфортного проживання великої сім’ї.
Будинок має 3 поверхи, 6 кімнат та індивідуальне газове опалення.
Цокольний поверх:
• гараж на 2 автомобілі
• котельня
• комора
• кімната під сауну
• відпочинкова кімната
Перший поверх:
• просторий передпокій
• велика вітальня з виходом на балкон та у власний сад
• автома...

1 300 $/міс
Свободи, 3
160 / 70 / 30 м²
3 поверхи
2 сот
3 кімнати
сьогодні
Здається в оренду сучасний котедж, Зимна Вода.
Загальна площа 160 м2.
Індивідуальне газове опалення, підігрів підлоги.
Центральна вода та каналізація. Велика кухня – студіо з великим телевізором та зручним диваном, а також з виходом на великий балкон. Ізольовані 3 кімнати, 2 санвузли, ванна, душ, кладова та гараж.
Розвинена інфраструктура,садочок,магазини,ресторани.Зрузна локація.Комфорт для проживання.
Телефонуйте,покажу у зручний час.

1 500 €/міс
Гоголя вул.
ПРЕМІУМ
106 / 60 / 25 м²
2 поверхи
3 сот
3 кімнати
сьогодні
Оренда сучасного двоповерхового будинку в Зимній Воді. Перша здача. Пропонується в оренду просторий та комфортний новозбудований будинок у передмісті Львова, село Зимна Вода, вулиця Гоголя. Будинок чудово підійде для сім’ї, яка цінує тишу, комфорт та якісне житло. Загальна площа будинку 106 квадратних метрів. Простора кухня студія площею 25 квадратних метрів. Три повноцінні кімнати. Два санвузли, на кожному поверсі. Земельна ділянка 3.4 сотки з можливістю облаштування зони відпочинку. У будинку сучасне планування та якісний новий ремонт. Кімнати світлі та просторі. Зручне розташування з швидким доїздом до Львова. Тиха вулиця, приємне сусідство, розвинена інфраструктура поблизу.
КОД 1722
165 000 $
1 375 $/м²
Гоголя вул., 45
ПРЕМІУМ
БЕЗ КОМІСІЇ
120 / 50 / 25 м²
1 поверх
6 сот
3 кімнати
2025 рік побудови
сьогодні
Продається новий приватний будинок у с. Зимна Вода
Загальна площа — 120 м², житлова — 55 м²
Земельна ділянка — 6 соток
Новобудова 2025 року, продаж уперше
Будинок із сучасним ремонтом (завершується монтаж кухні та міжкімнатних дверей).
Планування: 3 ізольовані спальні, простора кухня-вітальня 38 м², 2 санвузли, 2 гардеробні, котельня.
Є тераса з виходом у двір, панорамні вікна, світлі кімнати.
Комунікації: газ, електрика 15 кВт, центральна вода та каналізація.
Фасад утеплений, якісні вікна та сучасні вхідні двері.
Ділянка правильної форми — легко облаштувати зону відпочинку.
Одна з найкращих локацій у Зимній Воді: обжита вулиця, порядні сусіди, розвинена інфраструктура поруч.
275 000 $
965 $/м²
Хвильового вул., 29
ПРЕМІУМ
БЕЗ КОМІСІЇ
285 / 130 / 21 м²
3 поверхи
3 сот
5 кімнат
2019 рік побудови
сьогодні
Продається просторий та стильний таунхаус у Зимній Воді — ідеальне поєднання простору, якості та комфорту поруч зі Львовом.
285 м² продуманого простору + 3 сотки приватної, обгородженої ділянки.
Будинок з дорогим дизайнерським ремонтом, виконаним із якісних матеріалів: простора вітальня з каміном, велика кухня-їдальня, ізольовані спальні, сучасна мансарда. Дубові сходи та меблі, підігрів підлоги, автономне опалення — усе для щоденного комфорту.
Власне подвір’я з автоматичними воротами, гараж із прямим входом у будинок. Задній двір облаштований як повноцінна зона відпочинку — навіс, меблі, декоративні насадження та газон.
Підключені всі центральні комунікації, оптоволоконний інтернет. Райо...
Всі райони