Топ оголошень Зубри

128 000 $
1 099 $/м²
Лісна вул.
ПРЕМІУМ
БЕЗ КОМІСІЇ
єОселя
єВідновлення
116.5 / 78 / 10 м²
2 поверхи
1 сот
3 кімнати
сьогодні
Пропонуємо до продажу сучасний таунхаус площею 116,5 м² у камерному котеджному містечку «KVARTA» — сучасному проєкті в с.Зубра, вул. Лісна розташованому всього за 2 хвилини від Сихова.
Містечко спроєктоване у форматі «pocket neighborhood» — лише 7 будинків навколо спільного озелененого двору, де безпека, спокій та приватність на першому місці. Паркомісця винесені за межі двору — безпечно для дітей та зручно для мешканців.
Характеристика будинку #3:
Загальна площа 116,5м2:
-перший поверх 61,5м2 знаходиться кухня-вітальня, санвузол, гардеробна
-другий поверх 55м2 знаходяться три спальні кімнати та простора ванна кімната
Позаду будинку затишне патіо для відпочинку та затишку. На другому повер...

142 500 $
950 $/м²
Лесі Українки вул.
ПРЕМІУМ
БЕЗ КОМІСІЇ
150 / 32 / 15 м²
2 поверхи
3 сот
4 кімнати
сьогодні
Продаж дуплексу в с. Зубра
Просторий та сучасний дуплекс у затишній локації поруч зі Львовом — ідеальний варіант для комфортного життя за містом.
Основні характеристики:
Локація: с. Зубра
-Площа: 150 м²
-Ділянка: 3.3 сотки
-Поверховість: 2 поверхи
-Кількість кімнат: 4
-3 балкони
-Ціна: 142 500 $ (БЕЗ КОМІСІЇ)
-Код об'єкта: 12745
Переваги:
-Будинок з цегли — надійність та тепло
-Панорамні вікна — багато світла та простору
-Проведені всі комунікації
-Тиха та затишна локація
- Близькість до міста — зручний доїзд
Додатково:
Здача — до кінця року
Можливе розтермінування
Ідеальний варіант для тих, хто хоче поєднати спокій заміського життя з близькістю до міста...

700 $/міс
Богдана Хмельницького вул., 11
70 / 63 / 7 м²
2 поверхи
8 сот
3 кімнати
сьогодні
Здається в оренду окремо стоячий будинок в с.Зубра (15хв. пішки до Санти-Барбари) вул. Богдана Хмельницького. Є своє індивідуальне газове опалення, своє подвірʼя. При бажанні щось собі посадити на городі.Діючий камін
54 000 $
1 000 $/м²
Василя Стуса вул., (Будинок)
ПЕРЕУСТУПКА
ЖК CONTINENT PRIME
1 кімната
54 / 18.35 / 12.14 м²
поверх 1 з 5
сьогодні
Продаж 1-кімнатної квартири в ЖК “CONTINENT PRIME”, вул. В. Стуса, Зубра./Львів , вул. Скрипника
Сучасна квартира з балконом ,площею 44,1 м², розташована на високому першому поверсі.Здача 1 квартал 2027 р.
Будинок — монолітно-каркасний, цегляні стіни, індивідуальне газове опалення (котел та батареї у комплекті).
Висота стелі — 2,80 м, встановлені якісні металопластикові вікна (6 камер + 2-камерний склопакет), фабричні вхідні двері.
У будинку:
безшумний ліфт
підземний паркінг-укриття
внутрішній двір
лише 2 під’їзди, 5 поверхів
Ціна: 54 000 $ (1225 $/м²)

355 000 $
1 707 $/м²
І. Богуна вул., 152
208 / 155 / 20 м²
2 поверхи
5 сот
4 кімнати
сьогодні
Продається сучасний котедж з дизайнерським ремонтом у с. Зубра, одразу біля кільцевої дороги, поруч із Сихівським районом Львова.
Будинок розташований на земельній ділянці 5 соток у престижному та тихому районі. Загальна площа — 208 м². Котедж має продумане планування: підвал, два повноцінні поверхи та мансардне приміщення.
На першому поверсі розташовані гараж, передпокій, коридор, санвузол, окрема кухня та простора вітальня з виходом на велику накриту терасу. Тераса повністю облаштована меблями та стане ідеальним місцем для відпочинку.
Другий поверх включає три окремі спальні, два балкони, коридор та велику ванну кімнату. Мансардне приміщення можна використовувати як додаткову кімнату, к...

149 000 $
584 $/м²
Василя Стуса вул.
255 / 245 / 10 м²
3 поверхи
2 сот
6 кімнат і більше
сьогодні
Котедж 255 м² біля Сихова – всі комунікації заведені
Просторий котедж у с. Зубра, всього за 250 метрів від вул. Скрипника, м. Львів.
- Загальна площа: 255 м²
- 3 поверхи, 8 кімнат
- Ділянка: 2 сотки
- Всі комунікації заведені та з лічильниками
- Світло 13 кВт
Будинок готовий для життя чи обміну на квартири у Львові (від 120 м² сумарно).
Ексклюзив від Cherry Estate. Дзвоніть – покажемо сьогодні.

110 000 $
821 $/м²
Тараса Шевченка вул.
134 / 49 / 34 м²
2 поверхи
2 сот
3 кімнати
2 дні тому
Продаж будинку (таунхаус) с.Зубра в тихій та спокійній локації
Площа будинку 135 м2
Ділянка 2 сот.
Комунікації: газ, світло, вода, очисні споруди
Висота стель 3 м
Кожен котедж має своє накриття під авто
Доїзд асфальтовий
Планування:
1 поверх: кухня-вітальня, санвузол, гардероб, хол
2 поверх: 3 ізольованих кімнати, санвузол.
Є вихід на балкон та тераса
Поруч є магазин АТБ, пошта, зупинка громадського транспорту, школа та садочок
Вартість 110 000$
За детальною інформацією звертайтесь за номером [телефон приховано]

110 000 $
876 $/м²
Тараса Шевченка вул.
БЕЗ КОМІСІЇ
125.5 / 49 / 33.5 м²
2 поверхи
2 сот
3 кімнати
3 дні тому
Площа танхаусу — 125.5 кв.м, продумане планування, яке легко адаптувати під власні потреби. Земельна ділянка — 2 сотки.
Будинок збудований якісно: цегляні стіни, надійна конструкція, що забезпечує тепло та довговічність. Підключені всі центральні комунікації, заведено газ — вам не потрібно витрачати час і кошти на підключення.
Зручний асфальтований заїзд — комфорт у будь-яку пору року.
Стан будинку дозволяє одразу розпочати ремонт і реалізувати дизайн саме під себе, без переробок і демонтажу.
Ціна — 110 000 $
Телефонуйте — з радістю проконсультую та організую огляд.

140 000 $
1 207 $/м²
Богдана Хмельницького вул.
116 / 40.4 / 39.53 м²
2 поверхи
1 сот
3 кімнати
2026 рік побудови
4 дні тому
Продаж спареного будинку в Зубрі ( до кільцевої !)
По вул. Б. Хмельницького
Площа 116 м2
Ділянка 1.5 сот.
Планування:
1 поверх: кухня-вітальня з виходом на заднє подвір'я, санвузол, хол, комора
2 поверх: 3 ізольованих кімнати, санвузол
Є накриття під авто
Підведено усі комунікації, є газ
Індивідуальне опалення
Доїзд асфальтовий
Поруч є магазин, аптека, школа, садочок, пошта
До Львова лише 500 метрів, поруч вул. М.Гориня та Вернадського
За детальнішою інформацією звертайсь за номером

133 000 €
1 494 €/м²
Лісна вул., 51-А
ПРЕМІУМ
ЖК Вілла Зубра
2 кімнати
89 / 45 / 16 м²
поверх 5 з 6
2023 рік побудови
сьогодні
Продаж 2-кімнатної квартири
вул. Лісна (Сихів, Зубра)
5–6 поверх з 6
Заг.пл. 89 м² / житл. 45 м² / кухня 16 м²
Будинок зданий та повністю заселений.
Квартира перепланована у простору кухню-студію, окремий кабінет та спальню з великою гардеробною кімнатою.
Подвійні вигоди.
Велика тераса 20 м² з покриттям, встановленими маркізами та терасними меблями — повноцінний простір для відпочинку.
Квартира з повним, якісним ремонтом.
Залишаються всі меблі та побутова техніка.

88 000 $
5 594 $/сот
ПРЕМІУМ
під забудову
15.73 сот
сьогодні
Продається чудова земельна ділянка під забудову в селі Зубра – всього кілька хвилин від Львова!
Основні переваги:
- Підведені всі комунікації (вода, газ, електрика)
- Асфальтований доїзд до ділянки
- Поруч вже зводиться котеджне містечко
- Тиха, зелена і затишна вулиця
- Гарний краєвид і приємне сусідство
- Є можливість придбати сусідні ділянки (під забудову або інвестпроєкт)
- Дуже зручна локація – поєднання міського комфорту і природи
Ідеально підійде для будівництва власного будинку або як інвестиція під котеджну забудову.
Телефонуйте – з радістю відповім на всі запитання та організую перегляд!
Код - 364646
500 $/міс
Лісна вул., 1
ПРЕМІУМ
ЖК Вілла Зубра
1 кімната
52 / 11 / 18 м²
поверх 2 з 5
4 дні тому
Здається в оренду стильна 1-кім.квартира по вул.Лісна(новобуд ЖК Вілла Зубра)після якісного ремонту,повністю укомплектована технікою та ідеально підійде для тих,хто цінує комфорт,стиль і затишок.Зручне двоспальне ліжко з ортопедичним матрацом,кондиціонер,підігрів підлоги,плита газова,двохфункційний газовий котел,посудомийна машина,є все необхідне для комфортного проживання.Є підземний паркінг.Чудова локація,гарне транспортне сполучення.Квартира вільна ,готова до заселення.+КП.Без тварин.

149 000 $
580 $/м²
Василя Стуса вул., 7б
ПРЕМІУМ
257 / 87 / 29 м²
3 поверхи
2 сот
4 кімнати
сьогодні
Продаж дуплексу в елітному житловому комплексі з 14 будинків, розташованому в тихому та затишному районі на Сихові, вулиці Стуса (бічна Скрипника) Зубра, Львів.
Комплекс має окремий закритий заїзд.
- Площа: 257 м, житлова 87 м.кв., кухня 29 м.кв.
- Поверховість: 3 поверхи
- Ділянка: 2 сотки
Планування:
- 1-й поверх: господарська кімната, 2 комори, гараж 25 м
- 2-й поверх: простора кухня-студіо, вітальня, кімната, вихід на терасу, санвузол
- 3-й поверх: три окремі кімнати, санвузли, прихожа+ мансардний поверх.
Будинок має всі підведені комунікації (електрика 16 кВт, газ, вода, центральна каналізація).
Зроблене утеплення фасаду пінопластом 100, дах утеплений мінватою 150 та покритий металочере...

550 000 $
2 880 $/м²
Івана Франка вул.
191 / 90 / 14 м²
2 поверхи
10 сот
4 кімнати
1 тиж. тому
Продаж сучасного будинку преміум-класу, с. Зубра (передмістя Львова), вул. Франка
💰 Ціна: 550 000 $
📐 Площа будинку – 191 м² + гараж 21 м² | Ділянка – 10 соток | 4 кімнати | 2 поверхи
📍 Закрита територія, чудове сполучення з містом
🌿 Ексклюзивна пропозиція для тих, хто цінує комфорт, якість і затишок
Будинок збудований з цегли, має сучасний євроремонт, якісні меблі та повну комплектацію техніки для комфортного проживання.
🏠 Планування та зонування:
🔹 1 поверх: простора кухня-вітальня, санвузол, технічне приміщення
🔹 2 поверх: 4 окремі кімнати, ванна кімната
🔹 Горище з потенціалом облаштування
🔹 Тераса з зоною відпочинку
🔥 Інженерні рішення та комфорт:
• Індивідуальне газове опалення...

120 000 $
1 714 $/м²
Богдана Хмельницького вул., 33-А
2 кімнати
70 / 30 / 12 м²
поверх 5 з 10
4 дні тому
2-кімнатна квартира 70 м² — Львів, з меблями та технікою
Пропонуємо ексклюзив від Cherry Estate — простора 2-кімнатна квартира у Львові.
Загальна площа: 70 м², кухня — 12 м²
Поверх: 5-й із 10-ти
Планування: зручне, світлі кімнати
Стан: квартира з меблями та побутовою технікою, готова до заселення
Локація: розвинена інфраструктура, зручний доїзд
Це чудова пропозиція для сім’ї чи інвестиції — квартира з гарним плануванням та повним оснащенням. Дзвоніть — домовимось про огляд.
800 $/міс
Лісна вул.
ПРЕМІУМ
Можна з дітьми
85 / 30 / 20 м²
2 поверхи
4 сот
2 кімнати
4 дні тому
Реальний обєкт!!!Здаємо в оренду окремо стоячий будинок по вул,Лісна(Сихів) який розташований в елітному районі сихова,поруч парк,магазини,ринок,будинок має два поверхи:1-поверх це кухня вітальня,і є гараж він теж входить в ціну оренди,2-поверх,спальна кімната і дитяча кімната,або як робочий кабінет,і санвузол.Є ще прибудинкова територія,мангал,качеля,територія повністю обгороджена,є сигналізація,відеонагляд.Кому цікава дана пропозиція телефонуйте.+КП.Показую по домовленості.
450 $/міс
Лісна вул., 51а
1 кімната
54 / 25 / 15 м²
поверх 6 з 6
2015 рік побудови
сьогодні
Оренда 1-кімнатної квартири на Сихові по вул. Лісна.
Площа 54кв.м.
Поверх 6 з 9
Зручна квартира з індивідуальним опаленням, підігрівом підлоги (кухня,
ванна, коридор).
Спальня, простора кухня, гардеробна.
Стильний ремонт з сучасною сантехнікою,пральна машина на 7 кг, вбудована
шафа, броньовані двері, МПВ, інтернет, сигналізація.
Біля будинку розташована стоянка авто.
Вартість оренди 450$ + КП

99 000 €
1 165 €/м²
Лісна вул., 51-А
БЕЗ КОМІСІЇ
ЖК Вілла Зубра
багатофункціональне приміщення
85 м²
2023 рік побудови
сьогодні
Продаж комерційного приміщення Сихів-Зубра вул.Лісна
Новобудова ЖК Villa Zubra
Заг.пл. приміщення - 85 м.кв.
Фасадний вхід, панорамні вітрини
Може використовуватись під магазин, офіс, салон або кав’ярню
Зручна локація, поруч активна забудова

355 000 $
2 290 $/м²
Івана Богуна
155 / 70 / 20 м²
2 поверхи
5 сот
4 кімнати
сьогодні
Продаж котеджу з ремонтом та укриттям — Зубра
Пропонується ексклюзив від Cherry Estate — сучасний котедж у престижному районі с. Зубра (кінець Сихівського району, біля кільцевої дороги).
Площа: 155 м² + мансарда + підвал
Поверховість: 2 поверхи + мансарда + підвал
Земельна ділянка: 5 соток
Планування: 3 спальні кімнати, окрема кухня, вітальня, 2 санвузли, 2 балкони, тераса з накриттям та меблями
Гараж та підвал (може слугувати укриттям: опалення, світло, вентиляція, сухий і теплий)
Дизайнерський ремонт 2024 року, повністю укомплектований якісною технікою та меблями
Комунікації: газ, електрика 15 кВт (3 фази, заземлення, можливість зарядки електромобілів), центральне водопостачання
О...

355 000 $
1 707 $/м²
Івана Богуна
208 / 120 / 20 м²
2 поверхи
5 сот
4 кімнати
сьогодні
Будинок з ремонтом та укриттям — с. Зубра
Продається котедж площею 208 м² з дизайнерським ремонтом 2024 року в елітному районі с. Зубра (кінець Сихівського району, поруч кільцева дорога).
Ділянка — 5 соток
Гараж + підвал + 2 поверхи + мансарда
Власне укриття (підвал з опаленням, світлом, вентиляцією)
3 спальні кімнати
Окрема кухня та простора вітальня
2 санвузли
2 балкони та тераса з накриттям і меблями
Газ та електрика (15 кВт, 3 фази)
Можливість зарядки двох електромобілів
Камін, автономне опалення (газ/електрика)
Центральне водопостачання
Повна комплектація якісною технікою та меблями
Будинок готовий до проживання, з сучасним ремонтом та усім необхідним для комфортного життя...
Всі райони