Фільтри
Продаж квартир в Авангарді (Одеський район, Одеська область)
25 оголошень
- найбільша площа
25 оголошень
- найбільша площа

26 999 $
865 $/м²
Проїзна вул., 12
ПРЕМІУМ
ЖК ЖМ Сьоме Небо
1 кімната
31 / 15 / 7 м²
поверх 3 з 4
2015 рік побудови
сьогодні
Пропонується затишна 1-кімнатна квартира на комфортному 3-му поверсі 4-поверхового будинку.
Загальна площа — 31,2 м².
Житлова — 15,1 м².
Кухня — 7,4 м².
Квартира з ремонтом — можна одразу заїхати та жити без додаткових вкладень. Укомплектована меблями та технікою, усе залишається новим власникам.
Індивідуальне опалення — встановлено 2-контурний котел, що дозволяє самостійно регулювати тепло та суттєво економити на комунальних платежах. У будинку є газ.
Відмінний варіант як для життя, так і під оренду.

47 000 $
1 146 $/м²
Спрейса вул., 9
1 кімната
41 / 16 / 12 м²
поверх 7 з 12
2 дні тому
К продаже предлагаю 1 комнатную квартиру в ЖК Артвиль, 41 метр, 7 этаж, квартира в чистом ухоженном жилом состоянии, без мебели! Застекленная панорамная лоджия.

27 000 $
857 $/м²
Проїзна вул., 3
єВідновлення
ЖК ЖМ Сьоме Небо
1 кімната
32 / 14 / 5 м²
поверх 4 з 4
2014 рік побудови
вчора
Продаж однокімнатної квартири в житловому комплексі «Сьоме небо»
Загальна площа — 31,5 м²
Зручне планування: окрема спальня кімната, кухня, коридор, санвузол та балкон з відкритим видом у двір.
Комфортний невисокий поверх.
Квартира у житловому стані, світла та охайна. Укомплектована всім необхідним: є диван (спальне місце), шафа для зберігання речей, холодильник, бойлер.
Можна одразу заїхати та проживати або здавати в оренду.
‼️Індивідуальне опалення — встановлений газовий котел, що дозволяє самостійно регулювати температуру та економити на комунальних платежах.
Один із найпопулярніших бюджетних комплексів Одеси: доглянута прибудинкова територія, дитячі та спортивні майданчики, достат...
40 000 $
976 $/м²
Європейська вул., 19
1 кімната
41 / 15 / 13 м²
поверх 4 з 5
2023 рік побудови
вчора
ЖМ 7 Небо, нові будинки ближче до в їзду в містечко. Розвинений мікрорайон. Квартира на четвертому поверсі, та як всі знають там всі квартири з власним опалення, двуконтурний газовий котел. Велика лоджія. Меблі та техника залишаються.

30 000 $
1 034 $/м²
Проїзна вул., 13
1 кімната
29 / 14 / 7 м²
поверх 4 з 4
сьогодні
Продам чисту, суху, теплу, доглянуту однокімнатну квартиру з меблями та побутовою технікою. ЖК «Сьоме небо» (Полімер-Граніт).
В оренду не здавалася! Площа — 29,8 м², кухня — 7,1 м², 4/4 поверх, шатровий дах (не протікає). Не кутова, розташована посередині будинку.
Чиста, суха, тепла квартира. Квартира з ремонтом, власне опалення — АГВ. Газовий котел використовувався дуже охайно — встановлено якісний стабілізатор напруги.
У квартирі встановлені якісні броньовані вхідні двері (не від забудовника).
У кожній кімнаті натяжні стелі.
Вбудована кухня, встановлена витяжка, фільтр для питної води.
Укомплектована меблями та побутовою технікою (майже нова пральна машина, холодильник у відмінному стані)....

21 950 $
954 $/м²
Спрейса вул., 1
ПЕРЕУСТУПКА
ЖК Житлове містечко ARTVILLE
1 кімната
23 / 16 / 5 м²
поверх 10 з 14
сьогодні
Продається квартира-студія в ЖК Art Ville з ремонтом!
Квартира здається з готовим ремонтом, вбудованою кухнею, готовим санвузлом та кондиціонером.
Житловий комплекс «Art Ville», розташований на Овідіопольській дорозі в безпосередній близькості до ринку «Сьомий кілометр», супер- та гіпермаркетів, продовжує лінійку новобудов Малиновського району.
Комплекс має різноманітну інфраструктуру, що включає дитячий садок, спортивні майданчики, тенісні корти, фітнес-клуб, коворкінг та ТРЦ із магазинами, кафе і супермаркетами. Поруч із житловим містечком розташована велика транспортна розв’язка до всіх районів Одеси, а також у напрямках Іллічівська, Овідіополя, Кишинева та Києва. Від ARTVILLE до центру...
39 000 $
897 $/м²
Торгова вул., 11
2 кімнати
44 / 23 / 8 м²
поверх 8 з 11
сьогодні
Продаю 2-кімнатну квартиру. ЖК «7 Небо». Одеса. Ексклюзив.
Квартира на 8-му поверсі. У подарунок залишається:
Кухонний стіл та стільці
Найвигідніша вартість: 39 000 $
44 000 $
1 048 $/м²
Спрейса вул., 14
1 кімната
42 / 20 / 14 м²
поверх 12 з 12
2024 рік побудови
сьогодні
✨ ИНСТАГРАМНАЯ КВАРТИРА-ЭКСКЛЮЗИВ В ЖК «АРТВИЛЬ»!
Никто не жил! Полностью НОВЫЙ авторский ремонт! 💎
Вы нашли ту самую квартиру, в которой каждый угол — готовая фотозона. Это не просто жилье, это ваш новый уровень комфорта в Одессе!
Почему это предложение — ТОП?
* Эксклюзивная планировка: Единственная в своем роде! Огромная кухня-студия (24 м²) для крутых вечеринок и уютная выделенная спальня (12 м²) для идеального отдыха.
* Вид и свет: 12 этаж (над вами — только небо, по голове никто не ходит!). Восточная сторона и панорамные окна — просыпайтесь с первыми лучами солнца.
* Автономия и уют: В «Артвиле» всегда есть свет, работают лифты и отопление. Вы всегда в тепле и с комфортом.
* Все...
Шукайте нерухомість в Авангарді (Одеський район, Одеська область) за фільтрами
30 000 $
1 154 $/м²
Спрейса вул., 10
ПЕРЕУСТУПКА
ЖК Житлове містечко ARTVILLE
1 кімната
26 / 14 / 4 м²
поверх 3 з 11
2020 рік побудови
сьогодні
Квартира у зданому будинку. Золотий поверх. Студія повністю укомплектована меблями та технікою.
Швидка угода.

21 000 $
878 $/м²
Спрейса вул., 1
ПЕРЕУСТУПКА
ЖК Житлове містечко KEKS
1 кімната
24 / 7 / 14 м²
поверх 1 з 5
вчора
Продається квартира в сучасному житловому комплексі "Кекс".
Квартира розташована в цегляному будинку на 1-му поверсі, з кухнею-студією та окремою кімнатою загальною площею 24 м.кв.
Відмінний варіант як для житла, так і для комерції.
Секція здається у IV кварталі 2025 р.
Телефонуйте в будь-який зручний для вас час!
48 600 $
1 100 $/м²
Спрейса вул., 4
ПЕРЕУСТУПКА
ЖК Житлове містечко ARTVILLE
1 кімната
44 / 10 / 18 м²
поверх 5 з 12
2026 рік побудови
2 дні тому
ЖК ARTVILLE
1-кімнатна квартира | 44,18 м² | 5 поверх
Головна перевага — заходь і живи!
Квартира продається з повним сучасним ремонтом, що дозволяє вам зекономити час, гроші та нерви.
Що вже входить у ремонт:
- Ламінат та стильні шпалери
- Натяжні стелі
- Повністю облаштований санвузол (плитка + ванна, унітаз, умивальник, бойлер)
- Кухня з гарнітуром та електричною варильною поверхнею (4 конфорки)
- Встановлена сантехніка на кухні
- Міжкімнатні двері + броньовані вхідні двері (2 замки)
- Кондиціонери в кожній кімнаті
Про комплекс та комфорт:
Життя в ARTVILLE — це більше, ніж просто квартира:
- Закрита територія з охороною
- Озеленені двори та зони відпочинку
- Кафе, магазини, сервіси п...

38 000 $
1 044 $/м²
Спрейса вул., 15
1 кімната
36 / 13 / 5 м²
поверх 5 з 11
2024 рік побудови
3 дні тому
У продажу квартира-студія в ЖК Артвіль. У квартирі зроблено ремонт. Укомплектована частково меблями та технікою. Вікна виходять у тихий двір. У даному ЖК є все для комфортного життя: ігрові зони, тренажери, зони для відпочинку, альтанки, зона барбекю. Двір під охороною: цілодобове відеоспостереження, шлагбаум, пост охорони, система контролю доступу в будинок. Генератор. Поблизу знаходяться Епіцентр, Метро, супермаркет, ринок «7-й кілометр», кафе тощо.
Можна за програмою.
ID: 18998
Оперативний показ, ключі на руках.

45 000 $
493 $/м²
смт. Авангард, Центральная, 21
ПЕРЕУСТУПКА
4 кімнати
91 / 58 / 9 м²
поверх 5 з 5
1 тиж. тому
Продається 4-х кімнатна квартира в хорошому та тихому районі!
Квартира дуже велика і простора, вікна виходять на дві сторони, кухня і зал виходять у бік двору, інші вікна виходять у бік палісадників, в будинку зроблено капітальний ремонт, утеплені стіни та замінили перекриття у всьому будинку. У квартирі власне опалення!

30 000 $
1 091 $/м²
Спрейса вул., 15
ПЕРЕУСТУПКА
ЖК Житлове містечко ARTVILLE
1 кімната
28 / 11 / 5 м²
поверх 2 з 11
2024 рік побудови
6 днів тому
Пропонується до продажу затишна квартира-студія в ЖК ARTVILLE!
Ця квартира — універсальний варіант, який ідеально підійде як для сім'ї, так і для здачі в оренду.
Квартира вигідно працює в оренді.
Будинок зданий і заселений. Виконано капітальний ремонт, все в новому стані.
Розташована на комфортному поверсі.
Світло не вимикають, також є генератор.
Район із добре розвиненою інфраструктурою. На території комплексу розташовано все необхідне для комфортного життя: магазини, аптеки, пошта, банк, капсульний парк, спортмайданчик, кафе та багато іншого.
У пішій доступності промринок «7 км», ТЦ «Епіцентр», ТЦ «Метро», аквапарк «Одеса».
Маршрутні таксі в будь-який кінець міста.
Телефонуйте вже зараз!...
30 500 $
910 $/м²
смт. Авангард, Проїзна вул., 26
1 кімната
34 / 20 / 9 м²
поверх 4 з 5
2021 рік побудови
1 тиж. тому
Продам 1-кімнатну квартиру ЖК 7 Небо
Поверх 4/5
Площа 33,5 м2
Ціна 30.000$
Право власності
[телефон приховано]
Віктор АН Shark estate
31 500 $
1 033 $/м²
Торгова вул., 9
1 кімната
31 / 15 / 7 м²
поверх 4 з 4
2011 рік побудови
1 тиж. тому
Продам! 1-кімнатна квартира 7-ме Небо! Чиста, суха, тепла, доглянута однокімнатна квартира з меблями та побутовою технікою.
30 000 $
789 $/м²
Спрейса вул., (Будинок 1)
2 кімнати
38 / 18 / 13 м²
поверх 2 з 5
2022 рік побудови
2 тиж. тому
Продам 2-кімнатну квартиру в ЖК Кекс
Площадь 38 м2
Квартира з новим ремонтом
Двоконтурний газовий котел
Газове опалення
Генератор
Закрита територія
Ліфт
Ціна 30,000$
[телефон приховано]
Віктор АН Shark estate
32 500 $
942 $/м²
Торгова вул., 7
ПЕРЕУСТУПКА
ЖК ЖМ Сьоме Небо
1 кімната
35 / 25 / 9 м²
поверх 5 з 5
2011 рік побудови
2 тиж. тому
Продам 1-кімнатну квартиру
ЖК 7 Небо
вул. Маріупольська, 7
Поверх 5/5
Площа 34,5 м2
Площа кухни 9 м2
Повністю укомплектована – заходь і живи
Окна виходять на двір. Уютна та тиха квартира
Ціна 32500$
Переуступка
[телефон приховано]
Віктор АН Shark estate
30 000 $
500 $/м²
Овидиопольская, 1
3 кімнати
60 / 40 / 8 м²
поверх 1 з 2
3 тиж. тому
Ексклюзив!
Продам простору 3-кімнатну квартиру в «сталінці», район 7 км.
Усі кімнати роздільні!
Автономне опалення. Меблі та техніка, два кондиціонери — заїжджай і живи, особливо тим, хто працює на 7 км та поруч! Крокова доступність до роботи.
Зелений і затишний двір, альтанка для відпочинку.

24 500 $
766 $/м²
Виноградна вул., 1
єВідновлення
ЖК Авангард
1 кімната
32 / 11 / 10 м²
поверх 6 з 7
2020 рік побудови
4 тиж. тому
Код объекта: 386239. АН "Атланта".
Продається однокімнатна квартира в житловому комплексі ЖК Авангард, розташованому в затишному селищі Авангард, район «Промринок 7 км».
На даний момент у комплексі всього кілька однокімнатних квартир, і їхня ціна мінімум на 7 500 $ вища, що робить цю пропозицію особливо вигідною!
Квартира з зручною плануванням: окрема спальня, кухня, місце під гардеробну, санвузол із ванною та великий засклений балкон.
Виконано ремонт, квартира повністю укомплектована меблями та технікою, яка залишається новому власнику.
Великою перевагою є автономне опалення (котел АОГВ), а малоповерховий будинок із ліфтом та закритою територією забезпечує комфорт і безпеку.
У дворі передб...