Топ оголошень Боярки
46 500 $
630 $/м²
Білогородська вул., 10
ПРЕМІУМ
БЕЗ КОМІСІЇ
2 кімнати
73.8 / 47 / 20 м²
поверх 1 з 3
сьогодні
Продається 2-кімнатна квартира з власним двориком.
Загальна площа — 73,8 м². Квартира розташована на першому поверсі триповерхового будинку, висота стелі — 3 метри. Стан квартири — після будівельників.
Ціна без знижки — 51 660 доларів. При повній оплаті передбачена знижка 10%.
Є можливість розтермінування до 12 місяців.
Здача будинку планується у другому кварталі 2027 року.
У продажу також доступні 1- та 3-кімнатні квартири. На першому поверсі всі квартири мають власні дворики. Додатково є можливість придбати кладові приміщення та паркомісця.
Житловий комплекс будується в котеджному містечку [посилання приховано]. Park, план якого можна побачити на проектних фотографіях. Зручне розташу...
22 870 $
630 $/м²
Білогородська вул., 1/1
ПРЕМІУМ
БЕЗ КОМІСІЇ
1 кімната
36.3 / 15 / 20 м²
поверх 2 з 3
сьогодні
Пропонуємо до продажу однокімнатну квартиру з балконом:
• Загальна площа: 36,30 м²
• Розташування: 2-й поверх із 3
• Висота стелі: 3 м
• Стан: після будівельних робіт
Вартість без знижки: 25 410 $
При 100% оплаті діє знижка 10%,
Можливе розтермінування на 12 місяців.
Запланована здача будинку у другому кварталі 2027 року.
На вибір також доступні дво- та трикімнатні квартири. Квартири на першому поверсі мають власні дворики. Додатково можна придбати комори та паркомісця.
Будинки зводяться в котеджному містечку BB. Park (план містечка представлений серед проєктних фото).
Розташування зручне, у передмісті Києва між Бояркою та Білогородкою. Поблизу знаходиться зупинка громадського транспор...
24 505 $
681 $/м²
Білогородська вул., 1/1
ПРЕМІУМ
БЕЗ КОМІСІЇ
1 кімната
36 / 15 / 20 м²
поверх 1 з 3
сьогодні
Продається 1-кімнатна квартира із власним двориком, де можна облаштувати зону відпочинку або місце для барбекю.
Загальна площа: 36,30 м² + дворик.
Перший поверх із трьох.
Висота стелі: 3 метри.
Стан: після будівельних робіт.
ЦІНА БЕЗ ЗНИЖКИ = 27 225 $
При 100% оплаті знижка 10%
Є можливість розтермінування до 12 місяців.
Здача будинку запланована на другий квартал 2027 року.
На вибір пропонуються також 1- та 3-кімнатні квартири. На першому поверсі доступні квартири зі своїми двориками.
Окрім цього, можна придбати комори та паркомісця.
Не втратьте можливість стати власником цієї квартири!
Житлові будинки зводяться на території котеджного містечка [посилання приховано]. Park (план містеч...
43 175 $
585 $/м²
Білогородська вул., 10
ПРЕМІУМ
БЕЗ КОМІСІЇ
2 кімнати
73.8 / 47 / 20 м²
поверх 2 з 3
сьогодні
Пропонуємо до продажу 2-кімнатну квартиру з балконом:
- Загальна площа: 73,80 м²
- Поверх: 2-й із 3
- Висота стелі: 3 метри
- Стан: після будівельників
Ціна без знижки: 47 970$
При 100% оплаті діє знижка 10%
Також можлива розстрочка до 12 місяців.
Здача будинку запланована на другий квартал 2027 року.
Додатково є вибір 1- та 3-кімнатних квартир. На першому поверсі доступні варіанти зі своїми власними двориками. Окремо можна придбати комори та паркомісця.
Не втратьте шанс—звертайтеся вже зараз!
Будинки зводяться в котеджному містечку [посилання приховано]. Park (план містечка можна переглянути на проектних фото).
Зручне розташування в передмісті Києва, між Бояркою та Білогородкою. Н...
11 000 грн/міс
Київська вул., 17
70 / 35 / 12 м²
1 поверх
3 сот
2 кімнати
сьогодні
Боярка, вул. Київська (рн старої Боярки).
Здам пів будинку S=70кв.м, одноповерховий.
Рішення планування: вітальня, спальня, кухня, передпокій, санвузол з ванною.
Всі комунікації в будинок заведені.
Опалення: газ.котел. Водонагрівач- бойлер. Пральна машинка «Малютка».
Будинок облаштований необхідними меблями.
Асфальт. під'їзд.
Вхід - один. Двір - суміжний з сусідами.
Поруч магазин, зупинка маршрутки; озеро.
Оплата при заїзді: перший місяць + залог + % АН
БЕЗ ТВАРИН!
45 000 $
500 $/м²
Білогородська вул.
ПРЕМІУМ
БЕЗ КОМІСІЇ
90 / 55 / 20 м²
2 поверхи
1 сот
3 кімнати
сьогодні
Пропозиція на продаж квадробудинок у котеджному містечку, розташованому між Бояркою та Білогородкою.
Квадробудинок складається з чотирьох частин, кожна з яких має власний дворик і заїзд для автомобіля. Двоповерхова площа становить 70 м², плюс мансарда 20,28 м², яка може бути переобладнана під додаткову кімнату. Земельна ділянка – 1,33 сотки. Передбачено власну каналізацію септиком та автономне водопостачання зі свердловини.
Вартість складає 50 000 доларів США.
При повній оплаті пропонується знижка 10%!
Також можливе безвідсоткове розтермінування на 6 місяців за умови внесення 50% від суми.
Благодійний фонд "МІЛА" Олексія Юренка надає додаткову знижку для:
– військовослужбовців;...
28 000 $
848 $/м²
Білогородська вул.
ПРЕМІУМ
БЕЗ КОМІСІЇ
33 / 17 / 5 м²
1 поверх
1 сот
1 кімната
сьогодні
Продаж ОСТАННІХ ДВОХ квадробудинків!
Можна об'єднати!
При 100% оплаті - діє знижка 10%
Просторі квартири площею 33 м² з можливістю збільшення простору завдяки висоті стелі до 4,6 м. Це дозволяє облаштувати ще один рівень, створивши 1,33-поверхову квартиру зі спальнею на другому рівні. У кожної квартири є власна земельна ділянка площею 1,5 сотки.
Котеджне містечко [посилання приховано]. Park надає вибір між ОДНО- та ДВОПОВЕРХОВИМИ квадробудинками (кожен будинок поділений на чотири частини із власним двором та паркувальним місцем). У домівках облаштовано автономні комунікації: септик, свердловина.
Можливі варіанти оплати:
– безвідсоткова розстрочка на 6 місяців при внесенні 50% від в...

67 000 $
1 250 $/м²
Гоголя вул., 53/25
БЕЗ КОМІСІЇ
53.6 / 32.7 / 14.3 м²
3 поверхи
2 кімнати
сьогодні
Будинок-таунхаус | Боярка | Заїжджай та живи
Чудовий варіант для комфортного життя — готовий будинок із ремонтом у затишному передмісті Києва.
Характеристики:
• 53.6 м² | кухня 14.3 м² | житлова 32.7 м²
• 3 поверхи
• Таунхаус (2015)
• Ділянка: 0.27 сотки
• Стіни: газоблок
• Будинок газифікований, усі комунікації центральні, є прямі договори з постачальниками
Стан:
Охайний житловий стан — повністю готовий до проживання, формат «заїжджай та живи».
Переваги:
• Простора кухня-вітальня + 2 кімнати
• Заселений комплекс, хороші сусіди
• Центральні комунікації та газ
Локація:
Боярка — розвинена інфраструктура: навпроти продуктовий магазин, поруч Фора та АТБ, школа, садок, лікарня, 10 хв маршрутк...

47 000 $
1 101 $/м²
Модеста Левицького, 23/3
ПРЕМІУМ
БЕЗ КОМІСІЇ
єВідновлення
1 кімната
42.7 / 18.1 / 13.7 м²
поверх 10 з 10
2009 рік побудови
сьогодні
Без комісії. Продаж 1к квартири, вул. М. Левицького (Колгоспна), буд. 23/3, м.Боярка, Київська обл.
Загальна площа 42.7 кв.м, 18.1 кв.м. — житлова, кухня - 13.7 кв.м.
10 поверх з 10 (є техповерх)
Вмістка гардеробна, с/в сумісний.
Якісні вбудовані меблі та техніка частково лишаються. Кондиціонер, шафи-купе, вбудована кухня, барна стійка, телевізор, розкладний диван, бойлер.
Є можливість зробити балкон.
Ремонт з 2017/18року.
Два ліфти.
Власна котельня з генератором.
Будинок утеплений, охайний двір з дитячим майданчиком.
Будинок 2009 року будівництва.
Укриття.
Поруч школа, дит.садок, магазини, жд станція Тарасівка 20хвилин до метро Вокзальна, також маршрутки до метро Житомирська, Політехнічн...

25 000 $
706 $/м²
Сергія Шамрая вул. (Будьонного), 23-А
ПРЕМІУМ
БЕЗ КОМІСІЇ
єВідновлення
1 кімната
35.4 / 25.4 / 5 м²
поверх 1 з 2
2 дні тому
Без комісії. Найкраща пропозиція! Розглядаємо держпрограми, сертифікати. Продаж 1 кімн. квартири з власним двориком та терасою в м. Боярка, вул. Тарасівська, 23а.
Квартира розташована на 1 поверсі, з квартири вихід у власний дворик.
Загальна площа квартири 35,4 кв.м., житлова - 25,4 кв.м., вистота стелі - 2,75 м, є розводка води, каналізації, заведена електрика, на підлозі бетонна стяжка. Встановлені лічильники води, електроенергії.
Для початку ремонтих робіт повністю закуплена плитка для підлоги і стін з керамограніту (залишається новому власнику!).
На фото представлений дизайн проект можливого облаштування квартири.
На вході в квартиру терраса, за рахунок якої можна збільшити площу квартир...
54 000 $
587 $/м²
Білогородська вул., 1/1
БЕЗ КОМІСІЇ
3 кімнати
92 / 50 / 33 м²
поверх 3 з 3
сьогодні
Пропонується до продажу простора трикімнатна двоповерхова квартира (пентхаус) з балконом та терасою площею 15,60 м². Простір ідеально підходить для комфортного відпочинку, включаючи можливість облаштування зони барбекю. З квартири відкривається мальовничий краєвид на ліс.
Загальні характеристики:
- Площа: 92,10 м²
- Розташування: 3-й поверх із 3
- Висота стелі: 3 метри
- Стан: після будівельних робіт
У будинку заплановано облаштування бомбосховища.
Вартість: 60 000 $
При повній оплаті передбачена знижка 10%
Можливе розтермінування до 12 місяців.
Здача будинку запланована на другий квартал 2027 року.
Додатково доступні однокімнатні та трикімнатні квартири. На першому поверсі передбачені...

3 300 $/міс
6 $/м²
Білогородська вул., 2
ПРЕМІУМ
БЕЗ КОМІСІЇ
багатофункціональне приміщення
550 м²
2025 рік побудови
4 дні тому
До вашої уваги пропонується оренда сучасного теплого складу з офісами у Боярці.
Новий логістичний центр 2025 року
Локація: м. Боярка, вул. Білогородська
Зручний заїзд із Одеської та Житомирської трас — ідеально для логістики
Новозбудований логістичний комплекс — з урахуванням сучасних вимог до складування, безпеки та енергоефективності
Площа та функціональність:
Загальна площа приміщення: 3000 м², здається 550м2
Повноцінна офісна частина з кабінетами, переговорними, ресепшном, роздягальнями, душовими та санвузлами.
Власна пожежна драбина, технічні входи та евакуаційні виходи.
Тераса, навіси, рампи, можливість організації окремих зон для клієнтів або персоналу.
Якість будівництва:
Каркасна...

600 000 грн/рік
107 143 грн/сот
Білогородська вул.
ПРЕМІУМ
, , сільгосппризначення
5.6 сот
5 днів тому
Паркувальний майданчик біля дороги, ідеально під автомайданчик, автосалон відкритого типу. Локацію дуже гарно видно, адже знаходиться поряд з дорогою по вулиці Білогородська, місто Боярка.
Вартість - 50000 грн на місяць.
Переваги:
1. Розташований уздовж дороги обласного значення, великий автомобільний потік, відмінний ефект для демонстрації
2. Цілодобове відеоспостереження та охорона 24/7
3. Можливість встановлення системи контролю доступу (шлагбаум/пропускна система)
4. Можливість встановлення високопотужних зарядних станцій до 100 кВт
5. За 10 метрів розташована автомийка
6. Позаду паркінгу знаходиться логістичний центр з можливістю організації офісу
7. Можливість оренди складу додатков...

28 000 $
1 152 $/м²
Тарасівська вул., 23-А
1 кімната
24.3 / 17.8 / 2 м²
поверх 2 з 2
2021 рік побудови
сьогодні
Дворівнева смарт-квартира в клубному будинку!
Пропонується до продажу затишна та функціональна смарт-квартира площею 24,3 м², розташована на 2-му поверсі сучасного клубного будинку у місті Боярка за адресою: вулиця Тарасівська, 23а.
Головна особливість квартири — продумане дворівневе планування, що дозволило ефективно розділити простір на зону відпочинку та житлову частину.
Виконано базовий сучасний ремонт: на підлозі встановлено якісне покриття з теплою підлогою, стіни пофарбовані в нейтральні світлі тони, що дає вам можливість легко завершити інтер'єр під свій смак. Квартира автономна: має власну свердловину та проведений інтернет.
Помешкання повністю укомплектоване всім необхідним...

95 100 $
991 $/м²
Білогородська вул., 51
3 кімнати
96 / 50.7 / 13.2 м²
поверх 15 з 16
сьогодні
Простора квартира в центрі сучасної Боярки!
Пропонується до продажу простора 3-кімнатна квартира площею 96,1 м², яка розташована на видовому 15-му поверсі 16-поверхового будинку в місті Боярка за адресою: вулиця Білогородська, 51.
У квартирі виконано сучасний якісний ремонт «для себе»: замість шпалер використано дороге декоративне тинькування по склохолсту, встановлено якісні вікна REHAU з трикамерними склопакетами та повністю замінено електропроводку на посилену мідну (2,5 квадрата) з окремим пакетником на кожну розетку.
Помешкання повністю укомплектоване преміальною технікою та меблями, включаючи вбудований холодильник LIEBHERR, бойлер, духову шафу, три великі шафи-купе, окрему гардер...

799 000 $
533 $/м²
Білогородська вул., 68-Б
приміщення вільного призначення
1500 м²
сьогодні
Готовий бізнес у Боярці!
Шукаєте унікальну інвестиційну можливість у сфері готельного бізнесу чи медицини? Продається готельний комплекс, що функціонує, розташований за адресою: Боярка, Білогородська, 68б. Об'єкт ідеально підходить для готельного, медичного, навчального, туристичного або корпоративного обслуговування.
Загальна площа — 2500 м2 та розташований на приватній земельній ділянці 0,18 га з власним ландшафтним дизайном. Будівля складається з 3 поверхів та підвалу.
Тут реалізовано раціональне планування, що включає 30 повністю обладнаних готельних номерів різного класу та зони для персоналу. Кожен номер готовий до прийому гостей.
Приміщення перебуває у гарному житловому стані та...

110 000 $
1 146 $/м²
Софіївська вул. (Пушкіна), 1
БЕЗ КОМІСІЇ
єВідновлення
3 кімнати
96 / 40 / 17 м²
поверх 6 з 6
2 дні тому
Пропонується трикімнатна квартира з ремонтом в м. Боярка
Адреса:
— Фастівський район
— м.Боярка
— вулиця Софіївська, 1
Параметри квартири:
— загальна площа 98m2
— 6 поверх 6 поверхового будинку
— висота стелі 2.7m
Планування:
— простора кухня
— спальня
— дитяча
— вітальня
— роздільний санвузол
— просторий коридор
Дана квартира це ідеальне поєднання комфорту та сучасності:
— чисте парадне
Розвинута інфраструктура всі зручності поряд:
— школа
— садочок
— спортивні та дит...

37 000 $
617 $/м²
Магістральна вул., 29
БЕЗ КОМІСІЇ
Відеотур
60 / 40 / 10 м²
1 поверх
6 сот
2 кімнати
4 дні тому
Продам будинок в Боярці 29 Садова вулиця .
Участок 6 соток.
Готівка тільки
Не ма заїзду
На участку два будинки, до обох проведено ГАЗ, садок, господарська будівля, дровник.
Опалення газовий котел і газові конвектори.
Є можливість прописки.
Гарне транспортне сполучення 720 маршрутка від будинку в центр Києва 30 хвилин до метро Університет.
Поруч Епіцентр через дорогу і шинний центр Vianore.
В пішому доступі електричка до Києва ЖД станція Тарасівка до Караваєві Дачі і Вокзальна 15 хвилин.
Немає заїзду на авто, участок посередині між іншими участками.
Можливий обмін на 1 кімнатну квартиру в Києві , або на двокімнатну квартиру в Боярці.
Приватний продаж без оплати комісії ріелтора для...

43 000 $
903 $/м²
Анатолія Пастернака вул., 78
єВідновлення
2 кімнати
47.6 / 27.4 / 7.1 м²
поверх 2 з 2
1963 рік побудови
2 дні тому
КОД 52332
Продається затишна 2-кімнатна квартира загальною площею 47.6 м кв, розташована на 2-му поверсі в затишному районі міста Боярка по вул.Пастернака.
В квартирі зроблено якісний ремонт. Встановлено двоконтурний газовий котел . Всі комунікації міські.
Встановлено якісні металопластикові вікна.
Вбиральня та ванна кімната окремі. Великі просторі кімнати із невеликою коморою для зберігання речей.
Продаж можливий з меблями та технікою. В спальні встановлено кондиціонер.
Будинок 60-х років — товсті стіни, хороша теплоізоляція.
Компактний будинок має 1 під'їзд, зелений тихий двір. Поруч із будинком, під вікнами квартири, є невелика ділянка (приватизована) з деревами та зоною відпочинку,...

20 000 $
909 $/м²
Волошкова вул. (Волгоградська), 20
БЕЗ КОМІСІЇ
єВідновлення
1 кімната
22 / 13.6 / 4.2 м²
поверх 5 з 9
3 дні тому
Якщо ви шукаєте доступне та комфортне житло — зверніть увагу на цю пропозицію! Продам 1-кімнатну квартиру в місті Боярка по вул. Волшкова, 20. Квартира розташована на 5 поверсі 9-поверхового будинку, загальна площа — 22 м². Світла та тепла квартира з великим балконом, який можна облаштувати як зону відпочинку або додатковий простір, також є тамбур на 2 квартири, що додає комфорту та безпеки. Будинок знаходиться у тихому та зручному районі: поруч лікарня, ліс, зупинка громадського транспорту, магазини та вся необхідна інфраструктура. Квартира чудово підійде як для власного проживання, так і для здачі в оренду або як перше житло. Зручне транспортне сполучення з Києвом. Телефонуйте та домовляйт...
Всі райони