Топ оголошень Обухова
113 000 $
1 256 $/м²
Соборна вул.
ПРЕМІУМ
БЕЗ КОМІСІЇ
єВідновлення
90 / 45 / 20 м²
1 поверх
6 сот
3 кімнати
2020 рік побудови
сьогодні
Продам чудовий затишний будинок з сучасним ремонтом в Обухові!
Адреса: вулиця Соловʼїна 11, Обухів
Будинок загальною площею 82,8 м2, розташований на ділянці 5 соток. Планування: кухня з обідньою зоною та виходом на задній двір, 3 окремі спальні, суміжний санвузол, хоз комора.
Переваги будинку:
- Зроблено новий та сучасний ремонт
- Розумне планування, кожний метр функціональний
- Наявна вся побутова техніка для комфортного проживання
- Продумані місця для зберігання в кожній кімнаті
- Зроблений газон, за будинком посаджений невеликий сад з фруктами та ягодами
- Автоматичні відкатні ворота
- Подвірʼя вміщає 2 авто
- Індивідуальне опалення, поставлені фільтри на воду
- Каналізація септик,...

240 000 $
976 $/м²
Лукавиця вул.
245.9 / 71.9 / 13.1 м²
2 поверхи
10 сот
5 кімнат
1 міс. тому
Продаж 2 поверхового будинку в Обухові, місто обласного значення з розвиненою інфраструктурою, розташоване у долині річки Кобринка, можна побачити археологічний музей, Трипільський парк, Затоплену церкву, Музей козацтва, Глиняний кар'єр, Музей-садибу Малишка, монастир тощо.
Будинок з газоблоку, тепліший та легший за цеглу завдяки пористій структурі, що дозволяє робити стіни тоншими та знижує навантаження на фундамент, зберігаючи тепло і комфорт.
2 поверхи, загальна площа 245,9 кв.м, на першому поверсі розкішна вітальня з діючим каміном 33,5 кв.м, хол 9,9 кв.м, окрема кімната 10,3 кв.м, вбудована кухня 13,1 кв. санвузол. На другому поверсі 3-великі окремі спальні (28,3+27+ 16,6) з панор...

74 800 $
923 $/м²
мікрорайон Сосновий, 1
БЕЗ КОМІСІЇ
м-н Сосновий
2 кімнати
81 / 51 / 17 м²
поверх 8 з 9
2008 рік побудови
вчора
БЕЗ КОМІСІЇ!
Продаж 2-кімнатної квартири за адресою: мікрорайон Сосновий, 1, м. Обухів, Київська область.
Загальна площа — 80,6 м², житлова — 50,8 м², кухня — 17 м².
Квартира розташована на 8-му поверсі 9-поверхового цегляного будинку 2008 року будівництва.
Будинок газифікований, опалення централізоване.
Квартира має функціональне планування: дві окремі просторі кімнати площею, велику кухню, суміжний санвузол, просторий коридор. Планування дозволяє зручно зонувати простір для проживання родини.
Квартира з ремонтом, повністю мебльована та укомплектована технікою.
Встановлено бойлер, кондиціонер, телевізор, холодильник, мікрохвильову піч, є камін.
Простір світлий та комфортний для прожив...

130 000 $
743 $/м²
Дзюбівка вул.
БЕЗ КОМІСІЇ
м-н Дзюбівка
175 / 85 / 21 м²
2 поверхи
5 сот
4 кімнати
сьогодні
ПРОДАЖ БУДИНКУ
Дзюбівка / ЖМ «Польок», Обухів
Будинок для тих, хто цінує комфорт, простір і тишу
175 м² продуманого планування:
1 поверх:
• кухня-вітальня з виходом на терасу
• 3 окремі кімнати
• 2 санвузли
2 поверх:
• простора кімната 45 м²
• електрокотел + твердопаливний
• 3 фази, 16 кВт
Тепла підлога по всьому будинку
гараж + автоматичні ворота
ділянка ~5 соток
тиха, спокійна локація для життя

41 000 $
1 120 $/м²
Миру вул., 2
1 кімната
36.6 / 18.4 / 7.1 м²
поверх 4 з 14
сьогодні
ПРОДАЖ 1-КІМНАТНОЇ КВАРТИРИ В ОБУХОВІ
вул. Миру | цегляний будинок
Шукаєте квартиру для життя або під інвестицію?
Цей варіант точно вартий уваги
Загальна площа — 36,6 м²
житлова — 18,4 м²
кухня — 7,1 м²
Поверх — 4
Будинок із 2 ліфтами
Стан — житловий
Квартира утеплена
замінені радіатори опалення
металопластикові вікна
квартира без меблів — ідеальна база для реалізації власного дизайнерського проєкту
Вдале розташування будинку
Поруч магазини, зупинки транспорту, школи, садочки — все для комфортного життя

69 000 $
1 052 $/м²
Київська вул., 115
БЕЗ КОМІСІЇ
Центральна площа
3 кімнати
65.6 / 39.4 / 9.1 м²
поверх 6 з 9
сьогодні
БЕЗ %%% 🏡 Простора 3-кімнатна квартира в Обухові — комфорт для життя щодня.
📍 м. Обухів, вул. Київська, 115
Світла, затишна квартира, де кожна кімната має свій характер і простір. Це варіант для тих, хто шукає зручне планування, тишу та повноцінну інфраструктуру поруч.
📐 Основні характеристики
Загальна площа — 65,6 м²
Житлова — 39,4 м²
Кухня — 9,1 м²
Поверх — 6 із 9 (є ліфт)
Тип будинку — панельний
✔ 3 окремі кімнати
✔ роздільний санвузол
✔ 2 великі лоджії
🏡 Планування та комфорт
Квартира має зручне та практичне планування:
ізольовані кімнати, достатньо простору для сім’ї, багато світла та повітря.
Дві великі лоджії додають функціональності — це може бути зона відпочинку, кабінет аб...

53 000 $
815 $/м²
Київська вул., 42
3 кімнати
65 / 38 / 8 м²
поверх 3 з 3
2 тиж. тому
Продаж 3-кімнатної квартири в м. Обухів, вул. Київська, 42
Пропонується простора 3-кімнатна квартира площею 65 м² у теплому цегляному будинку.
3 поверх з 3 - ідеальний варіант для тих, хто хоче жити без сусідів зверху.
Охайний підʼїзд , доглянута прибудинкова територія , вʼїзд через шлагбаум.
🔸 Переваги квартири:
•Три окремі кімнати- комфортно для сім’ї або здачі в оренду.
•Роздільний санвузол, обладнаний кафелем.
•Два балкони - додатковий простір для зберігання чи відпочинку.
•Квартира в житловому стані , зі збереженим станом, частково з меблями та технікою.
🔸 Інфраструктура:
Будинок розташований у зручному районі( Старий центр) - поруч магазини, великий Епіцентр , зупинки...

110 000 $
924 $/м²
Піщана вул., 68
119 / 61 / 24 м²
2 поверхи
4 сот
3 кімнати
1 тиж. тому
Без % від власника. Гарна цінова пропозиція. Продаж нового будинку площею 119 м2 у закритому кондомініумі в м.Обухів, вул. Піщана 68-А. Будинок збудований в 2 поверхи з газоблоку і утепленний пінопластом та базальтовою ватою, дах - клік фальц, фундамент 100см, гідроізоляція і утеплений стиродуром, монолітне перекриття. Якісні трикамерні тоновані з енергозбереженням вікна, а також вікно-двері з виходом на велику терасу і власний двір.
Функціональне планування, на 1 поверсі: вітальня, кухня з обідньою зоною, гостьова кімната/кабінет, санвузол, господарське приміщення з окремим входом, котельна, на 2 поверсі: 2 кімнати (можна зробити перепланування до 3 кімнат), санвузол. Високі стелі 2.9м. Діл...

650 000 $
4 333 $/м²
Київська вул.
150 / 100 / 50 м²
2 поверхи
25 сот
6 кімнат і більше
3 дні тому
За 20 хвилин їзди від Києва (30 км), у селі Нещерів (Нова Обухівська траса, поруч Безрадичі, Конча-Заспа, Козин, Обухів)
Енергозберігаючий еко будинок (стіні та стеля 40 см монолітного конопляного утеплювача), зимою теплий, влітку прохолодний.
!!! У будинку встановлено систему безперебійного електроспоживання у разі відключення електроенергії, яка живить будинок до 3х днів. !!!
Будинок 140 м2 25 сотки землі, виконаний з урахуванням правил ергономіки простору, де вся територія є корисною, без коридорів та глухих зон.
Три спальні, де може мешкати сім'я 4-6 осіб.
Гараж на 2 авто 50 м2.
Будинок з панорамними вікнами біля підлоги, з яких відкривається краєвид на багаторічний сосновий ліс та чудов...

67 000 $
798 $/м²
Васильківська вул.
БЕЗ КОМІСІЇ
84 / 45 / 12 м²
1 поверх
12 сот
3 кімнати
сьогодні
ПРОДАЖ НОВОГО БУДИНКУ | м.Обухів, Центр
Мрієте про свій дім у тихому місці, але зручною локацією?
Цей варіант саме для вас!
Площа будинку: 84 м²
Ділянка: 12 соток (рівна, огороджена парканом)
Рік побудови: 2018
Кімнати: 3 просторі кімнати, кухня, санвузол, коридор
Опалення: твердопаливний котел
Стан: новий, ніхто не проживав
Асфальтований під’їзд
Центр міста — поруч вся інфраструктура
Спокійний район

150 000 $
980 $/м²
Лукавиця вул.
153 / 45 / 49 м²
1 поверх
4 сот
3 кімнати
сьогодні
Будинок в м. Обухів | м-н Лукавиця
Продається будинок, збудований для себе — без економії на матеріалах і з увагою до деталей.
Загальна площа — 153 м²
Ділянка — 4.5 сотки, доглянута, з молодим садом
Паркомісце на 3 авто
Є хозблок на території
Стіни з газоблоку, утеплені
Перегородки — з червоної цегли
Планування:
– 3 житлові кімнати
– кухня-вітальня
– 2 санвузли
– котельня
– тераса
Оздоблення:
– частковий ремонт
– італійський кахель у санвузлах і на підлозі
– у власності пона...

180 000 $
645 $/м²
Лукавиця вул.
279 / 90 / 12 м²
2 поверхи
11 сот
4 кімнати
сьогодні
Продаж 2 поверхового будинку 2006 року побудови м.Обухів м-н Лукавиця
Загальна площа - 279 м2
Земельна ділянка 11 соток огороджена парканом
Будинок на 3 спальні кімнати, камінний зал, кухня , ігрова кімната ,коридор та 2 санвузли.
Цокольний поверх з підвалом та 4 кімнати де знаходяться всі комунікації по будинку
Продаж будинку з меблями та технікою
Опалення - індивідуальне газове
На земельній ділянці розміщенна зона барбекю з бесідкою, гараж на 2 великі машини та молодий родючій сад .
Котеджне містечко “Лукавиця” ― мальовничий ландшафт, доброзичливі сусіди,сосновий ліс, чисте середовище

150 000 $
1 210 $/м²
Дзюбівка вул.
124 / 50 / 10 м²
2 поверхи
10 сот
4 кімнати
2018 рік побудови
сьогодні
ПРОДАЖ | м-н Дзюбівка
Просторий будинок для комфортного життя
124 м²
Ділянка — 10 соток
Планування:
1 поверх — кімната, велика зала, кухня, санвузол, госп. приміщення, вихід на двір
2 поверх — 3 окремі кімнати, санвузол, гардеробна
Комунікації та переваги:
Газ (газовий котел)
Камін
Колодязь
Автоматичні ворота
Накриття для авто
Літня тераса + додаткове хоз. приміщення
Підвал — ідеально для зберігання або облаштування під свої потреби
Введений в експлуатацію у 2018 році

180 000 $
1 513 $/м²
Стожари
БЕЗ КОМІСІЇ
Відеотур
119 / 56.4 / 31.9 м²
2 поверхи
2 сот
4 кімнати
сьогодні
Таунхаус Обухів КМ Стожари біля лісу 119 м² з ремонтом і меблями
м. Обухів, КМ Стожари
Продається сучасний таунхаус у затишному місці поруч із лісом.
Ідеальний варіант для тих, хто шукає готове житло без додаткових вкладень.
Основні характеристики:
Площа — 119 м²
Ділянка — 2 сотки
Поверхів — 2
Планування:
4 окремі кімнати
Простора кухня-вітальня
2 санвузли
Тераса
Балкон (вихід з 2-х кімнат)
Стан та комплектація:
Якісний ремонт (робили для себе)
Продаж з меблями та технікою
Індивідуальне опалення — котел Vaillant
Тепла підлога (кухня-вітальня та санвузли)
3 кондиціонери
Охорона, сигналізація
Двір та ділянка:
Власний вихід до лісу
Бесідка та зона барбекю
Доглянута...

209 000 $
348 $/м²
Стожари, 3
600 / 240 / 38 м²
3 поверхи
14 сот
6 кімнат і більше
2 дні тому
Гарний будинок у вдалій локації! Ідеальне місце для життя в оточенні природи!
Продається 6-кімнатний будинок площею 600 м2 у місті Обухів, на житловому масиві Стожари. Не введений в експлуатацію, має цокольний поверх, два житлові поверхи та мансардний поверх. Стіни цокольного поверху — з/б блоки ФБС-6, утеплені мінеральною ватою, товщиною 150 мм. Перекриття — з/б панелі. Далі будинок побудований з повнотілої цегли. Також утеплені мінеральною ватою. Перегородки піноблок.
Планування будинку дуже вдале. Кімнати просторі з високою стелею, що дозволяє втілювати найвибагливіші мрії в ремонті. У цей час житловим є перший поверх, де зроблені оздоблювальні роботи. Підлога утеплена мінеральною плит...
75 000 $
591 $/м²
Чумацький Шлях вул.
БЕЗ КОМІСІЇ
ПЕРЕУСТУПКА
127 / 99 / 16 м²
1 поверх
9 сот
4 кімнати
3 тиж. тому
Продається будинок під ремонт у мальовничому та затишному місці
Чудова можливість придбати нерухомість із великим потенціалом для проживання та власного бізнесу.
Переваги розташування:
Асфальтований під’їзд
5 хвилин до озера
У пішій доступності вся необхідна інфраструктура
2 хвилини до школи, магазинів та автостанції
Поруч супермаркети та інші магазини
Комунікації:
Електроенергія — 3 фази, 25 кВт
Газ
Вода
На території знаходяться:
Гараж (потрібно зробити накриття)
Господарські будівлі під літню кухню, альтанку або зону відпочинку
Великий бокс під СТО, майстерню, магазин, склад чи інший бізнес
Додатково:
Під будинком розташований просторий погріб із товстим монолітним перекри...

115 000 $
871 $/м²
Полунична
БЕЗ КОМІСІЇ
132 / 60.4 / 31.8 м²
2 поверхи
10 сот
4 кімнати
сьогодні
ПРОДАЖ БУДИНКУ | с.Нещерів ст Залісся Без % для покупця
Будинок 132 м² з частковим ремонтом, меблями та технікою. Введений в експлуатацію.
4 кімнати + велика кухня-вітальня
2 санвузли
2 кімнати з готовим ремонтом
Тепла підлога по всьому будинку
Газоблок • Стрічковий фундамент
Дах: мінвата 200 мм + пінопласт, металочерепиця
Енергозберігаючі 3-камерні вікна
Роздвижні двері на терасу
Котел твердопаливний + автоматичний пелетний пальник
Скважина 40 м • Септик 4 м³
Світло 6 кВт
Ділянка 0.996 га
Дерев’яний паркан • Ворота відкатні

75 000 $
1 190 $/м²
Дзюбівка вул.
єОселя
м-н Дзюбівка
63 / 26 / 28 м²
1 поверх
5 сот
2 кімнати
2025 рік побудови
сьогодні
ВЛАСНИЙ БУДИНОК З ДІЛЯНКОЮ м.ОБУХІВ
Мрієш про свій будинок у місті, а не десь “за 30 км”?
Це саме той варіант.
Продається окремий будинок 63 м²
центр м. Обухів
ділянка 5 соток — огороджена, рівна, приватна
Планування:
2 окремі кімнати по 13 м²
простора кухня-вітальня 28 м²
санвузол
стан — без внутрішніх робіт (робиш під себе)
ти п’єш каву на терасі
жодних сусідів за стіною і постійний шум — тільки твій простір і спокій.

23 000 $
429 $/м²
Яровівська
БЕЗ КОМІСІЇ
м-н Дзюбівка
54 / 27 / 6 м²
1 поверх
18 сот
2 кімнати
сьогодні
51237
БЕЗ КОМІСІЇ!!!
Продаж будинку в м.Обухів по вул.Яворівська
Будинок:
Загальна площа:53.7 кв.м
Кількість кімнат: 2
Підключено електроенергію
Є криниця на території
Тихе місце для проживання та відпочинку
Стан: потребує ремонту
Ділянка:Площа :18 соток
Приватизована
Документи:
Повний пакет документів, готових до угоди

260 000 $
1 733 $/м²
Обухівський
150 / 100 / 30 м²
2 поверхи
20 сот
3 кімнати
3 дні тому
Продажа отдельно стоящего дома в Обухове
Участок 20 соток, двухэтажный кирпичный дом площадью 150 м2
С ремонтом, все делалось под себя.
Актуальное на сегодня:
- Генератор 8квт
- Септик
- Скважина
- Все электро, котел BOSH
- Газ подведен, но не подключен (проекта нет)
- Бойлер
- Камин
Планировка:
- кухня
- гостиная
- 2 спальни по 16м2
- 1 спальня\кабинет 13м2
- Гардеробная
- 2 с/у (душ/ванная)
Есть вся техника и удобства для комфортного проживания.
Дом готов встречать нового владельца!
#315917334343
Всі райони