Фільтри
Оренда комерційної нерухомості (нежилих приміщень) в Києві - сторінка 90
15 263 оголошення
- найбільша площа
15 263 оголошення
- найбільша площа

31 295 $/міс
41 $/м²
Болсуновська вул. (Сергія Струтинського), 13
офісне приміщення
767 м²
5 днів тому
Елітний офіс із дизайнерським ремонтом у БЦ класу A на Печерську
Адреса: вул. Болсунівська, 13–15, Печерський район, Київ
Бізнес-центр: IQ Business Center
Площа: 767м²
Поверх: 18 / 20
Опис офісу
Просторий преміальний офіс із сучасним дизайнерським ремонтом та панорамними видами на Київ. Розташований у престижному бізнес-центрі класу A на Печерську.
Функціональне кабінетне планування включає:
окремі робочі кабінети
переговорну кімнату
простору кухню
власні санвузли
велику приватну терасу
Офіс повністю мебльований і готовий до негайного заїзду.
Основні переваги
Преміальна локація — поруч станція метро Druzhby Narodiv Metro Station (кілька хвилин пішки)
Дизайнерський ремонт та як...

6 010 $/міс
36 $/м²
Богдана Хмельницького вул., 19
БЕЗ КОМІСІЇ
Золоті Ворота
офісне приміщення
165 м²
4 дні тому
Оренда офісного приміщення | 5 поверх | 165 м²
Пропонується в оренду сучасне офісне приміщення на 5-му поверсі бізнес-центру. Оптимальна площа для команди, зручне планування та професійне ділове середовище — ідеальне рішення для розвитку вашого бізнесу.
Основні умови оренди:
Площа: 165 м²
Поверх: 5
Орендна ставка: 18 $/м² ПДВ
OPEX: 7,5 $/м² ПДВ
Коефіцієнт загальних зон: 1,19 (застосовується до оренди та OPEX)
Комунальні платежі — окремо, за лічильниками
Місячний платіж:
(18 7,5) × 1,2 (ПДВ) × 1,19 × 165 = 6 008,31 $ / місяць
окремо комунальні послуги
Паркінг:
Вуличний паркінг — 250 $ ПДВ
Рівнева парковка — від 300 $ до 500 $ ПДВ
Офіс підійде для компаній, які цінують комфорт, ст...

9 387 $/міс
18 $/м²
Петра Сагайдачного вул., 33
БЕЗ КОМІСІЇ
Поштова площа
офісне приміщення
521 м²
4 дні тому
БЕЗ КОМІСІЇ! Оренда офісу 521 м2 у центрі Подолу біля метро Поштова площа. Приміщення розташоване на 6-му поверсі + мансарда офісного центру, планування: Open space, 5 кабінетів, переговорна кімната, приміщення під кухню, хол із зоною рецепції, серверна, 2 с/в, балкон, велика тераса. Оснащено центральною системою вентиляції, кондиціюванням, пожежною сигналізацією, цілодобовою охороною. Можлива оренда з меблями. Вартість вказана без урахування ПДВ, додатково сплачуються комунальні платежі. У будівлі дизель-генератор, паркування.

12 600 $/міс
9 $/м²
Симиренка вул., 2/19
багатофункціональне приміщення
1400 м²
1988 рік побудови
5 днів тому
Оренда комерційного приміщення в Святошинському районі
вул. Симиренка, 2/19
Загальна площа 1400м²
1-поверх - 700м²
Підвал - 700м²
Потужність 100 кВт
Фасадний вхід на дві вулиці.
Запасні виходи.
Рампа.
Локація має потужний автомобільний та пішохідний трафіки, щильну плотність житлової забудови.
Записуйтесь на перегляд разом зі своїм експертом нерухомості.
A27755

5 500 $/міс
76 $/м²
Василя Тютюнника вул. (Анрі Барбюса), 28-А
багатофункціональне приміщення
72 м²
2019 рік побудови
6 днів тому
Оренда готової стоматології преміум-класу
ЖК Cardinal, Печерський район, м. Київ
Пропонується в оренду повністю облаштована та готова до роботи стоматологія у престижному житловому комплексі Cardinal, Печерськ.
Приміщення з якісним ремонтом, сучасним обладнанням і продуманим плануванням — ідеально підходить для негайного старту або розширення стоматологічної практики.
Основні характеристики:
Площа: 71 м²
Локація: історичний центр Києва, Печерський район
Преміальний ЖК з платоспроможною аудиторією
Оснащення стоматології:
- стоматологічний мікроскоп
- інтраоральний сканер
- фотообладнання
- рентген
- повний комплект для щоденної роботи
Автономність:
- встановлений дизельний генератор 12 кВт...
3 000 $/міс
19 $/м²
Заньковецької вул., 8
БЕЗ КОМІСІЇ
Хрещатик
багатофункціональне приміщення
161 м²
6 днів тому
СУПЕР ПРОПОЗИЦІЯ! ЦЕНТР! ЯКІСНИЙ РЕМОНТ! ОКРЕМИЙ ВХІД!
Оренда елітного, повністю мебльованого офісу 161м2 в самому центрі столиці! Продумане планувальне рішення – авторський дизайн! Всі необхідні офісні комунікації, панорамні енергозберігаючі вікна з гарним виглядом. Розташований в престижному місці.
Переваги: - Площа 161м² - Нежитловий фонд - Центр Печерського району, вул Заньковецької 8, 1-поверх Функціональне планування офісного простору - Інтер'єр виконаний в авторському стилі - Високі вікна з видом на місто - Кабінет, простора кухня і оснащена якісною технікою: холодильник, мікрохвильова піч, кулер для питної води, чайник, кавамашина - Ресепшн - Гардеробна - 2 санвузли з душем - 2...
1 800 $/міс
9 $/м²
Миколи Міхновського бульв. (Дружби народів), 26/1
БЕЗ КОМІСІЇ
Звіринецька
багатофункціональне приміщення
200 м²
5 днів тому
4-й поверх, 4 поверх., площа: 200,0 кв.м; Офіс в центрі міста Дружби Народів, на 4 поверсі з ремонтом, в офісному центрі із своєю закритою територією від машин, система безпеки, вентиляція, простора мансарда на два крила, обладнана кухнею, шафи купе, є місця для зберігання, коморки, 2 сан вузла, договір оренди укладаємо на ФОП 2 групи, готівка/безготівка, комунальні за лічильниками +5грн за м2.
За питаннями телефонуйте з повагою Іван.

1 000 $/міс
4 $/м²
Дегтярівська вул., 26
приміщення для надання послуг
230 м²
1965 рік побудови
5 днів тому
Фасад, приміщення 230 м², Дегтярівська, буд. 26
- фасадне приміщення;
- окремий вхід;
- чудово проглядається з вулиці та дороги;
- м. Лук'янівська — 1000 метрів;
- величезний потік людей та авто;
- густонаселений район;
- зупинки громадського транспорту — 50 метрів;
- санвузол;
- пожежна сигналізація;
- ремонт під себе — є канікули;
- гарна розв'язка;
- зручне розташування;
Під офіс або об'єкт сфери харчування (закритого типу, доставка)
31588484

6 050 $/міс
25 $/м²
Басейна вул., 1/2
приміщення для надання послуг
242 м²
1917 рік побудови
5 днів тому
Пропоную унікальне приміщення 242 кв. м у БЦ "Арена Сіті", вул. Велика Васильківська/Басейна, 1-3/2 А
- за рахунок своєї універсальності, приміщення можна легко та швидко адаптувати під будь-який формат: магазин, представництво, офіс
- зараз на цій локації функціонує ресторан. Усі укомплектовано: від меблів до кухонного обладнання. Можливий продаж бізнесу/обладнання/меблів. Можна все залишити/частково залишити/повністю звільнити приміщення
- розташовується на 1-му поверсі БЦ, має велику фасадну частину та 3 незалежні входи, безкоштовну терасу
- об'єкт підключений до всіх необхідних комунікацій та повністю готовий до експлуатації
- зроблено якісний та стильний ремонт
- Прямий доступ до...

2 500 $/міс
23 $/м²
Оболонська набережна вул., 15
офісне приміщення
108 м²
2003 рік побудови
5 днів тому
Офіс, у який хочеться приходити щодня
Київ • Оболонська Набережна, 15 корп. 1-й поверх • 108 м • 2 300 $/міс(без кафе — тільки для бізнесу, що цінує тишу й стиль)
3 автономні кімнати рецепція- Повністю мебльований- Сучасний ремонт: плитка, LED-світло, стіни — бамбук і декоративна штукатурка- Панорамні вікна з жалюзі-Кухня з технікою: холодильник, СВЧ, посудомийка- Санвузол- Домофон, бойлер, електрокотел- Автономне опалення -30 кВт потужність- Паркування -Місце для рекламної вивіски
Ваша адреса поруч із:готель “Висак” • парк “Наталка” • Aroma Kava • Lviv Croissants • ресторан “Італія” • салони краси, магазини, кафе — усе, що створює живий трафік і локаційний престиж.
Працюйте там, де міст...

5 000 $/міс
50 $/м²
Велика Васильківська вул. (Червоноармійська), 38
приміщення для надання послуг
100 м²
1897 рік побудови
6 днів тому
Оренда діючого бару в центрі міста
Здається в оренду повністю діючий бар за адресою: вул. Велика Васильківська, 38.
Площа: 100 м²
Формат: готовий бізнес «під ключ»
Бар повністю укомплектований та готовий до роботи:
уся необхідна техніка та обладнання
меблі (барна стійка, столи, стільці тощо)
налагоджені процеси — можна заїжджати та працювати з першого дня
Вигідна локація з високим пішохідним трафіком, центр міста, розвинена інфраструктура.
Підійде для:
бару
пабу
коктейльного бару
кафе з барною концепцією
Усі деталі — за телефоном або при зустрічі.
A26486

1 200 $/міс
12 $/м²
Січових Стрільців вул. (Артема), 53
виробниче приміщення
100 м²
1962 рік побудови
5 днів тому
Оренда приміщення 100 м² під кухонний цех
Ідеально для фуд-бізнесу, доставки, кейтерингу чи виробництва!
Локація:
м. Київ, вул. Січових Стрільців, 53
– Зручна транспортна розв’язка для персоналу
– Цокольний поверх
Характеристики приміщення:
– Загальна площа: 100 м²
– Два окремих входи
– Приміщення для персоналу
– Кімната відпочинку
– Висота стелі — 2,5 м
Інженерія:
– Потужність: 80 кВт, 3 фази
– Сучасна приточно-витяжна вентиляція
– Надійна електромережа, вентиляція, вода
Обладнання та умови:
– Повністю готове до старту роботи
Переваги:
– Ідеальне приміщення для фуд-бізнесу "під ключ"
– Сусідство з уже працюючим цехом
– Все необхідне для комфортної та ефективної роботи команди
За дет...

3 000 $/міс
27 $/м²
Глибочицька вул., 73
торгівельне приміщення
113 м²
5 днів тому
Оренда фасадного приміщення
Пропонується до оренди приміщення комерційного призначення в ЖК Podil Plaza and Residence. Це фасадне приміщення на першому поверсі із своїм окремим входом, загальною площею 112.9 м2.
PODIL PLAZA & RESIDENCE — це багатофункціональний престижний житловий комплекс преміум-класу, розташований у самому серці Подолу. Розкішне природне оточення біля підніжжя гори Щекавиця, статусне сусідство, ексклюзивна архітектура та дизайн, високоякісний сервіс — це правила життя в стилі преміум.
Розташування цього житлового комплексу є його головною перевагою. Він знаходиться на Подолі, у центрі столиці, завдяки чому ви завжди будете в епіцентрі всіх найважливіших подій і матимет...

3 800 $/міс
18 $/м²
Андрія Верхогляда вул. (Михайла Драгомирова), 14-А
торгівельне приміщення
212 м²
2019 рік побудови
5 днів тому
Нежитлове приміщення, загальною площею 212 кв.м., що розташоване за адресою: м. Київ, вул. Драгомирова Михайла, 14-А ЖК Delmar. Нежилий фонд, 1 поверх/30-ти поверхового будинку. Технічний стан: «сирець», після будівельників, комунікації заведені: вода, електроенергія (23кВт), каналізація. Висота стелі – 3,5 м. Приміщення має 2 входи - один із двору, інший з фасаду. Світле, з панорамними вікнами, під любий вид діяльності.
Житловий комплекс Delmar має власну інфраструктуру. На перших двох поверхах — комерційні приміщення, призначені для офісів та сервісних послуг. Прибудинкова територія буде закрита для сторонніх, зі своїм міні-парком, спортивним майданчиком та дитячою ігровою зоною. Крім цьог...

5 600 $/міс
21 $/м²
Берестейський просп. (Перемоги), 20
торгівельне приміщення
265 м²
1966 рік побудови
5 днів тому
Пропозиція для оренди комерційного приміщення за адресою: Проспект Берестейський, 20, Київ
Пропонується в оренду унікальне комерційне приміщення загальною площею 265 м², розташоване на першій лінії одного з найжвавіших проспектів Києва — Проспекту Берестейського. Цей об'єкт чудово підійде для бізнесів, які прагнуть максимальної видимості, ефективного простору та вигідної інфраструктури.
Приміщення можна орендувати:
Повністю — у розмірі 265 м² для реалізації масштабного бізнесу;
По частинах — 56,9 м², 93,7 м² або 114,4 м², залежно від ваших потреб.
Об’єднане приміщення забезпечує довгий фасад із рядом вітринних вікон, що створює ідеальні умови для бізнесів, орієнтованих на клієнтів.
Основн...

10 000 $/міс
77 $/м²
Хрещатик вул. (Kreschatic), 15
торгівельне приміщення
130 м²
1914 рік побудови
5 днів тому
Аренда магазина в Пассаже 130 кв.м, фасад, витрина, помещение с ремонтом, под бутик, шоурум и т.д.
Аренда 10 000 у.е. в месяц.
A11652

4 620 $/міс
20 $/м²
Музейний пров., 2
торгівельне приміщення
231 м²
1895 рік побудови
5 днів тому
Пропонується на оренду торгове приміщення 231,6 м2.
Має два поверхи: 1 поверх - 118,4 м2; цоколь - 113,2 м2
Розташований в центральній частині міста Печерського району, в центрі його ділової активності.
Знаходиться в зоні великого пішохідного та автомобільного трафіка, під будь-яку групу товарів.
Дворівневе фасадне торгове приміщення з великими вітринами, разміщене на першому та цокольному рівнях житлового будинка.
Інженерні мережі: електрика (потужність 67,2 кВт), водовідведення та каналізація.
A13287

1 950 $/міс
16 $/м²
Набережно-Рибальська дорога вул., 9
Відеотур
ЖК Житловий район Rybalsky
торгівельне приміщення
123 м²
2019 рік побудови
5 днів тому
Пропонується просторе комерційне приміщення вільного призначення на першому поверсі в сучасному житловому комплексі ЖК Rybalsky.
Дане комерційне приміщення знаходиться в житловому будинку №9 (введений в експлуатацію),перший поверх.
Загальна площа приміщення - 122,8 квадратних метрів
Приміщення має фасадний вхід/вихід та виходить на центральну променаду (центральна вулиця уздовж каналу).
Перевагою приміщення є панорамні вітражні вікна, висота стелі 3,95 метрів та всі комунікації.
На підлозі полімерне зносостійке покриття.
Заведені комунікації:
- Електроенергія потужністю 18 кВт з можливістю підвищення під потреби орендаря.