Фільтри
Оренда комерційної нерухомості (нежилих приміщень) в Києві - сторінка 94
14 983 оголошення
- найбільша площа
14 983 оголошення
- найбільша площа
260 500 грн/міс
600 грн/м²
Велика Васильківська вул. (Червоноармійська), 15/2
БЕЗ КОМІСІЇ
Площа Українських Героїв
офісне приміщення
434 м²
1 тиж. тому
Оренда офісу 434 м2 в центрі Києва, Печерський р-н, на вулиці Велика Васильківська. Приміщення розташоване на 4 поверсі офісного центру, планування: 2 зони Open space, 6 кабінетів, кухня, 4 с/в, підсобне приміщення, серверна. Оснащено центральною системою вентиляції та кондиціювання, пожежною сигналізацією. У будівлі СКД, резервне харчування е/енергії. Додатково сплачуються комунальні послуги. Можлива оренда з меблями.
3 000 $/міс
11 $/м²
Ірининська вул., 5/24
БЕЗ КОМІСІЇ
Золоті Ворота
багатофункціональне приміщення
274 м²
1 тиж. тому
Офісне приміщення з ремонтом, після орендаря. Ідеально підійде для IT-компанії, креативної агенції, юридичної фірми або іншого бізнесу, який шукає простір у самому серці столиці.
Основні характеристики:
• Планування: комбіноване (6 окремих кабінетів, open space, 2 санвузли з 2 туалетними кімнатами кожен, 2 підсобні приміщення)
• Меблі: часткове меблювання
• Кондиціонування: наявне
• Автономність: безперебійне забезпечення електроенергією до 5 годин
• Опалення: центральне
• Охорона: спільна для будинку
• Паркінг: є, за домовленістю
• Метро: Золоті ворота або Майдан Незалежності — у пішій доступності
• Інфраструктура: поруч кафе, магазини, банки
Телефонуйте для перегляду та додаткової інформ...
7 000 $/міс
20 $/м²
Євгена Коновальця вул. (Щорса), 36-Д
БЕЗ КОМІСІЇ
Печерська
багатофункціональне приміщення
345 м²
1 тиж. тому
До вашої уваги пропонується стильний офіс у БЦ «Хвиля».
Планування: кабінети, переговорна, кухня. Власна тераса!
Стан: з дизайнерським ремонтом. Меблювання часткове.
Локація: Печерський р-н, вул. Коновальця, 36-Д, секція С.
Станція метро «Печерська» у пішій доступності (до 3 хв).
Офіс оснащений системою кондиціонування, відеоспостереження, пожежогасіння, цілодобовою охороною. На секцію встановлено генератор.
Комерційні умови:
Орендна ставка 15$, OPEX 7$ = 22$.
Форма оплати: безготівковий розрахунок.
Комунальні платежі — за лічильниками.
Оптоволокно, кілька провайдерів.
Є інші варіанти площ.
48 211 $/міс
32 $/м²
Сім'ї Прахових вул. (Гайдара), 50
БЕЗ КОМІСІЇ
Університет
офісне приміщення
1488 м²
1 тиж. тому
БЕЗ КОМІСІЇ! Оренда офісного приміщення в бізнес-центрі.
Площа: 1488,14 м2 з терасою
Поверх: 8
Планування : комбінована система : openspace, кабінети, велика переговорна кімната, кухня, с/в. тераса .
Офіс високого рівня комфорту з сучасним ремонтом та можливістю меблювання за додаткову оплату. Технічне оснащення офісного центру включає: системи кондиціювання та повітрообміну, швидкісний інтернет та телефонію, ліфт компанії OTIS, централізовані системи каналізації, опалення, енергопостачання, відеоспостереження, СКД, паркування, цілодобову охорону. Генератор.
Є паркомісця у паркінгу, обговорюється індивідуально.
Ціна оренди: орендна ставка 22$/м²+ експлуатаційні 5$/м² + ПДВ.
Орендар комісі...
7 268 $/міс
23 $/м²
Велика Васильківська вул. (Червоноармійська), 23
БЕЗ КОМІСІЇ
Олімпійська
багатофункціональне приміщення
316 м²
1889 рік побудови
1 тиж. тому
пропонується в оренду комерційне сучасне приміщення в самому центрі Києва, 23 долари за кв.м.
одна хвилина пішки до метро Площа Українських Героїв.(площа Льва Тостого).
Загальна площа 316 кв.м, перший поверх 221 кв.м, площа цокольного поверху 95 кв.м.
Два входи-фасадний та у дворі.
Потужність електопостачання 20 кВт, високі стелі, є генератор, кондиціонери, 2 санузли, є міні-кухня.
Ідеальне місце для бізнесу, чудова транспортна розв'язка та інфраструктура району.
4 524 $/міс
12 $/м²
Залізничне шосе, 2-А
БЕЗ КОМІСІЇ
Видубичі
багатофункціональне приміщення
377 м²
1 тиж. тому
Приміщення в оренду, 12$м2 + експлуатаційні послуги, без комісії.
Сучасний бізнес-центр "Либідський", вул. Залізничне шосе, 2а, Печерський район, 377 м2, 4-й поверх, з ремонтом, ліфт, 2 окремих входи, можливість вільного планування, їдальня, 2 санвузли, кондиціонери, електрика, тепло, вода та каналізація. Приміщення може використовуватись під офіс, шоу-рум, магазин.
Чому БЦ Либідський?
- зручна транспортна розв'язка, метро Либідська 5 хв пішки;
-доступ 24/7, відеостереження та охорона;
- власне укриття у разі повітряної тривоги (постійно wifi, освітлення, місця для сидіння, електрика);
- вендингові автомати;
- наземний паркінг, парковка для велосипедів;
- поштомат №25107 НОВА ПОШТА;
Додатк...
6 700 $/міс
25 $/м²
Басейна вул., 2
БЕЗ КОМІСІЇ
Палац Спорту
офісне приміщення
269 м²
1 тиж. тому
Пропонується в оренду офісне приміщення з якісним та стильним ремонтом у діловому та історичному центрі столиці. Бізнес-центр "Арена Сіті" У пішій доступності станції метро Палац Спорту, Льва Толстого, Хрещатик. 3 поверх / 6 Площа: 269 м2 Open space, ресепшн, скайп-рум, кабінет керівника, переговорна, серверна, кухня, вбиральня, балкон. Система кондиціювання. Пожежна та охоронна сигналізація б Офіс мебльований на 22 роб/м. Хороша транспортна розв'язка та розвинена інфраструктура.

2 100 $/міс
23 $/м²
Полтавська вул., (Будинок 1.3)
офісне приміщення
90 м²
2013 рік побудови
1 тиж. тому
Пропонується в оренду дизайнерський офіс у центрі міста.
ЖК "Золотоустівський"
За адресою Чорновола, 29А.
Офіс розташований на 11 поверсі.
І має загальну площу - 90 м2
Планування:
- Open space
- Кабінет
- Кухня
- С/В
Панорамні вікна, ідеально підійде невеликій IT компанії.
Офіс обладнаний усім необхідним, для комфортної роботи та відпочинку
Кухня з вбудованою технікою (кавомашина, холодильник, мікрохвильова піч, піч і т.д.)
Переваги об'єкта:
- цілодобова охорона;
- система контролю доступу на поверх - об'єкт;
- система відеоспостереження у зонах загального користування;
- система кондиціювання повітря в зонах загального користування та офісах безпосередньо.
- наявність підземного та гост...

10 000 $/міс
25 $/м²
Жилянська вул., 97
офісне приміщення
400 м²
1 тиж. тому
Оренда окремостоячої будівлі
Пропонується в оренду сучасна 3-поверхова будівля з власною територією та паркінгом на 15 автомобілів.
• Третій поверх — простір для керівництва, окремі кабінети з якісним ремонтом та меблями.
• На кожному поверсі — санвузол.
• Додатково: кухня для персоналу, кімната відпочинку для водіїв, рецепція/пост охорони.
• Інфраструктура: генератор для безперебійної роботи, закрита територія з автоматичними воротами, повне відеоспостереження.
• Будівля повністю мебльована, з якісним ремонтом, готова до використання без додаткових вкладень.
Ідеально підійде під представництво компанії, IT-офіс, бізнес-центр закритого типу чи офіс великої корпорації.
A21491

7 500 $/міс
4 $/м²
Гарматна вул., 9
склад
1860 м²
1975 рік побудови
1 тиж. тому
Оренда окремого складу
Територія під охороною.
26,1 м ширина
71,1 м довжина
Ворота 4 на 4
Безготівкова оплата з пдв.
Все зайве на фото приберається.
A29963

1 350 $/міс
22 $/м²
Берестейський просп. (Перемоги), 3
торгівельне приміщення
62 м²
1961 рік побудови
1 тиж. тому
Оренда фасадних приміщень на проспекті Берестейський, 3
Пропонується в оренду торгове фасадне приміщення 62 м²
Умови оренди:
Орендна плата: 1 350 $ комунальні
Договір на 1 рік
Прив’язки до долара немає, є індексація на інфляцію
Ремонтні канікули — 1 місяць
Характеристики приміщень:
Перший поверх, фасадні (односторонні)
Стан — як є, готові до адаптації під ваш бізнес
Санвузол відсутній, комунікації заведені
Центральне опалення, вода та каналізація
Електропостачання — на перший поверх виділено 150 кВт
Витяжний канал на даху (потребує ревізії, розташований у кутовому приміщенні ближче до Черноморки та України)
Доступ та логістика:
Заїзд/виїзд є, ключі від стовпчиків на території
Парко...

2 200 $/міс
17 $/м²
Урлівська вул., 21
торгівельне приміщення
126 м²
2007 рік побудови
1 тиж. тому
Пропонується в оренду фасадне кутове комерційне приміщення на першому поверсі 23-поверхового житлового будинку!
Особливості:
- Два окремі входи для зручності
- 3 санвузли, кухня, 4 кабінети
- Встановлено електричний котел, кондиціонери, бойлер, пожежна сигналізація
Розташування:
- Спокійний район оточений житловими будинками
- 10 хвилин пішки до метро Осокорки
- River Mall, Novus, ЖК Урлівський
Також розглядаємо оренду меншої площі (поділ на 2)
Надаємо ремонтні канікули!
Контактуйте для деталей та огляду!
A29774

5 500 $/міс
11 $/м²
Володимира Івасюка просп. (Героїв Сталінграду), 27
багатофункціональне приміщення
500 м²
1 тиж. тому
Пропонується в оренду фасадне двоповерхове приміщення в самому серці Оболоні.
Дуже просторе планування, яке включає два великих зали з барними стійками, сценою, терасою та літнім майданчиком. Виконаний якісний ремонт під ресторан L'KAFA, який можна вдало стилізувати під ваш дизайн. Преміщення оснащене високими фасадними вікнами та має два вихода.
Загальна площа 500 кв.м (1й поверх 190 кв.м, 2й поверх 317 кв.м). Висота стелі 3,20 м.
Вдале розміщення в густозаселеному районі міста по проспекту Володимира Івасюка 27 з високим автомобільним та пішохідним трафікорм, що забезпечує великий потік потенційних відвідувачів закладу. Є просторий паркінг для відвідувачів.
Обєкт розташований в кілька...

100 000 грн/міс
1 538 грн/м²
Володимирська вул., 69
Відеотур
Площа Українських Героїв
багатофункціональне приміщення
65 м²
1949 рік побудови
1 тиж. тому
Пропонується в оренду стильне комерційне приміщення під кафе, кав’ярню, винний бар або авторський гастроформат у самому центрі Київ — на вул. Володимирська, 69.
Локація з активним пішохідним трафіком — навпроти університету, у жвавому та атмосферному районі міста ☕
Основні характеристики:
• Площа – 65 м²
• Формат – кафе / ресторан
• Два рівні
• Фасадне приміщення
• Готовий дизайнерський ремонт ✨
Про приміщення:
Приміщення повністю готове до роботи у форматі “заходь і працюй”.
Планування:
• перший рівень — фасадний простір для гостей
• другий рівень — окрема затишна зона з підйомом із першого поверху
• готова барна зона
• вбиральня
• проведені всі необхідні комунікації — світло та вода...

1 200 $/міс
8 $/м²
Харківське шосе, 201-203
офісне приміщення
150 м²
1 тиж. тому
Пропонується в оренду сучасний офіс площею 150 м² за адресою — Харківське шосе, 201-203, місто Київ.
Офіс розташований на 9 поверсі та має функціональне планування, що підійде для комфортної роботи команди.
Головною перевагою локації є розташування безпосередньо біля входу до станції метро Бориспільська, що забезпечує швидкий та зручний доступ для співробітників і клієнтів.
Планування офісу:
— просторий open space;
— зона рецепції;
— 2 окремі кабінети;
—Кухня;
— 2 санвузли.
В офісі виконано якісний сучасний ремонт, встановлені панорамні вікна, що забезпечують багато природного освітлення та гарний краєвид.
Приміщення обладнане системою фанкойлів, які працюють як на охолодження, так і на...

2 500 $/міс
23 $/м²
Берестейський просп. (Перемоги), 11 к1
багатофункціональне приміщення
110 м²
2021 рік побудови
1 тиж. тому
-Є генератор на ліфт воду та опалення
-Повністю автономний офіс (встановлено інвертор)
-Просторий open space та 2 окремі кабінети
-Можливість укомплектування меблями за домовленістю
-Загальна площа — 110 м2
-Захоплюючий панорамний вид на місто
Планування включає: відкритий робочий простір, два окремі кабінети, міні-кухню з меблями, два санвузли та засклений балкон.
Офіс обладнаний кондиціонерами та комп’ютерною мережею.
Метро КПІ в пішій доступності
Ідеальне рішення для компанії, яка цінує комфорт, престиж і ефективність.

250 000 грн/міс
1 000 грн/м²
Велика Васильківська вул. (Червоноармійська), 67/7
багатофункціональне приміщення
250 м²
1 тиж. тому
Супер фасад! 30- 250м Ocean Plaza Велика Васильківська Либідська!
Голосіївський р-он, вул. Велика Васильківська, 138
Фасадне приміщення На Либідській площі поруч з метро та кінцевою зупинкою транспорту!
Великий трафік людей!
Окрема капітальна будівля.
1 поверх. Нежитловий фонд.
Окремий вхід.
Загальна площа 250 кв.м.
Можна орендувати від 30 кв.м – ціна буде вища.
Великі вікна.
В приміщенні 2 торгових зала, кабінети, техприміщення, с/в.
Висота 3,5м.
Можливе перепланування.
Стан: після орендаря.
Комунікації: електрики достатньо, центральні комунікації.
Великий трафік людей
1хв м. Либідська.
30 кв.м – 1 200 грн за кВ.м.
Під аптеку не розглядається.
Ціна 1 000 грн за кВ.м. Комісія...

1 500 $/міс
14 $/м²
Соборності просп. (Возз'єднання), 30
приміщення для надання послуг
108 м²
1 тиж. тому
Оренда комерційного приміщення площею 108 м2 на 25 поверсі з панорамними енергозберігаючими вікнами.
Формат приміщення ідеально підходить під салон краси косметологію або студію естетики.
Планування передбачає три окремі кабінети велику зону лобі з рецепцією та три додаткові робочі місця для бровістів візажистів або майстрів з ламінування вій можливість організувати роботу по змінах два через да.
Приміщення повністю обладнане та готове до роботи функціонує як повноцінна бізнес модель з великою базою постійних клієнтів якщо у вас вже є свої майстри можна одразу заходити у працюючий бізнес без додаткових вкладень.
Є обладнання для корекції фігури та апаратної косметології апарати для елект...

1 500 $/міс
12 $/м²
Євгена Чикаленка вул. (Пушкінська), 14
офісне приміщення
125 м²
1946 рік побудови
1 тиж. тому
Пропонується в оренду сучасний офіс загальною площею 125 м², повністю готовий до роботи. Простір укомплектований меблями та робочими місцями для комфортного розміщення команди до 25 осіб.
Функціональне планування включає:
• два просторих окремих кабінети;
• один прохідний кабінет/робочий простір;
• два санвузли.
Офіс оснащений усіма необхідними комунікаціями та інженерними системами для комфортної роботи:
• кондиціонери;
• центральне опалення;
• система витяжної вентиляції та кондиціонування;
• можливість підключення генератора для безперебійної роботи під час відключень електроенергії.