Фільтри
Оренда промислових приміщень в Києві
1 719 оголошень
- найбільша площа
1 719 оголошень
- найбільша площа

5 035 $/міс
25 $/м²
Андрія Верхогляда вул. (Михайла Драгомирова), 20-А
багатофункціональне приміщення
201 м²
2014 рік побудови
сьогодні
Оренда фасадного офісного приміщення (торгівельного приміщення) в ЖК "Новопечерські Липки за адресою вул. Верхогляда (Драгомирова), 18Б. Приміщення без ремонту, загальною площею 201.4 м2, розташоване на 1 поверсі. Приміщення має грамотне й функціональне планування: велика зона опен спейс з можливістю перепланування, санвузол та місце для кухні чи господарського блоку.
У приміщення заведено 38 кВт.
Переваги оренди даного приміщення:
-Перший поверх - Ідеально підходить для зручного доступу та видимості.
Приміщення без ремонту - Це дозволяє реалізувати власні ідеї в дизайні та оформленні.
- Вихід на 7 чергу ЖК «Новопечерські Липки» - зручне розташування з виходом на перспективну частину комплек...

13 000 грн/міс
451 грн/м²
Глибочицька вул., 73
багатофункціональне приміщення
29 м²
2020 рік побудови
сьогодні
ОРЕНДА ОФІСУ 28,8 м² | ЖК PODIL PLAZA | БЕЗ КОМІСІЇ | метро Контрактова площа - 7хв пішки
Здається в оренду сучасне офісне приміщення у престижному житловому комплексі ЖК "Podil Plaza&Residence".
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
Площа: 28,8 м²
Формат: open space
Світле приміщення з великими панорамними вікнами.
Сучасний свытлий ремонт.
Кондиціонер
ПЕРЕВАГИ:
презентабельний вхід ;
вигляд приміщення ;
зручне планування під будь-який вид діяльності ;
ідеально під офіс, студію, шоурум
БУДИНОК:
сучасний житловий комплекс Podil Plaza
працює ліфт навіть під час відключень електроенергії (генератор)
доглянута територія
ЛОКАЦІЯ:
Поділ, Шевченківський район
зручна транспортна доступність
поруч вся необхідна інфрас...
Оренда виробничих приміщень в Києві

12 000 грн/міс
250 грн/м²
Глибочицька вул., 73
багатофункціональне приміщення
48 м²
2017 рік побудови
сьогодні
Оренда складського приміщення 48 м² на ПОДОЛІ — біля ЖК "PODIL PLAZA & RESIDENCE", БЕЗ КОМІСІЇ
Локація: м. Київ, вул. Глибочицька, 73
Здається приміщення під склад або інше господарське використання.
Чудова локація у Подільському районі: поруч нові ЖК, активний трафік та зручний під’їзд.
Характеристики:
• Площа: 48 м²
• 3 окремі кімнати
• Окремий вхід
• Зручний під’їзд авто
• Спокійна закрита територія
• Комунікації: вода та електроенергія
Підійде під склад товарів, інтернет-магазин, майстерню, зберігання обладнання чи інструментів.
Метро Контрактова площа - 7хв пішки.
У цій же будівлі доступні інші площі:
• 48 м²
• 35 м²
• 25 м²
• 23 м²
• 13 м²
• 12 м²
Вартість:12 000 грн
2 630 $/міс
10 $/м²
Андрія Верхогляда вул. (Михайла Драгомирова), 17д
багатофункціональне приміщення
264 м²
1 тиж. тому
Оренда фасадного приміщення без ремонту в ЖК "Новопечерські Липки", Печерськ
Два входи. Стан після будівельників. Високі стелі 4, 5 метри, вільне планування з панорамними вікнами. Є можливість встановити фасадну вивіску, організувати невелику терасу. Підведені всі комунікаціі.
Приміщення підходять для будь-якого виду діяльності - кафе/спортзал/офіс/салон/студія. Надаються ремонтні канікули. Огляди за попередньою домовленістю.
Запрошуємо клієнтів до співпраці з нами, агентством нерухомості "Маяк", експертами у сфері елітної нерухомості в Україні та за кордоном.
Надаємо кваліфіковану допомогу у виборі та покупці нерухомості, яка відповідає вашим потребам та бажанням. Наші фахівці готові вам д...

55 000 грн/міс
679 грн/м²
Глибочицька вул., 73
багатофункціональне приміщення
81 м²
2020 рік побудови
сьогодні
Оренда фасадного приміщення 81 м² в ЖК «Podil Plaza & Residence» — Поділ, Київ, БЕЗ КОМІСІЇ
Адреса: вул. Глибочицька, 73
Пропонується в оренду просторе комерційне приміщення площею 81 м² у преміальному ЖК «Podil Plaza & Residence» на Подолі.
Приміщення має великі панорамні вікна на всю висоту стіни, завдяки чому простір наповнений природним світлом та виглядає максимально презентабельно. Ідеально підійде під шоурум, офіс, студію, салон, косметологію, представництво компанії або інший преміальний бізнес.
Переваги:
• Поділ — престижний діловий та історичний район Києва
• 7 хвилин до метро Контрактова площа пішки
• ЖК бізнес-класу «Podil Plaza & Residence»
• Площа — 81 м²
• Панорамні вікна з...

25 000 грн/міс
714 грн/м²
Глибочицька вул., 73
багатофункціональне приміщення
35 м²
2020 рік побудови
сьогодні
Оренда комерційного приміщення 34,42 м² в ЖК «Podil Plaza & Residence» — Поділ, Київ
Адреса: м. Київ, вул. Глибочицька, 73
Пропонується в оренду комерційне приміщення площею 34,42 м² на 2-му поверсі преміального ЖК «Podil Plaza & Residence».
Приміщення розташоване у сучасній торговій галереї комплексу з презентабельною вхідною групою, дизайнерським холом та постійним потоком мешканців і відвідувачів.
Переваги приміщення:
• Поділ — один із найпрестижніших районів Києва
• 7 хвилин до метро Контрактова площа пішки
• Сучасний преміальний ЖК бізнес-класу
• Новий якісний ремонт
• Панорамна скляна фасадна група
• Правильне планування
• Високі стелі
• Підведені комунікації
• Ідеально під шоурум, с...

11 500 грн/міс
256 грн/м²
Глибочицька вул., 73
багатофункціональне приміщення
45 м²
2020 рік побудови
сьогодні
Здається в оренду приміщення на ПОДОЛІ у окремо стоячій будівлі. Підійде під різні види діяльності — офіс, студію, майстерню, навчальний простір або інші формати, БЕЗ КОМІСІЇ
Адреса: вул. Глибочицька, 71 (біля ЖК PODIL PLAZA & RESIDENCE)
Характеристики:
• площа 45 м²
• вікно, природне освітлення
• сухе приміщення
Планування:
2 окремі кімнати
зручне розділення простору
можливість організації різних зон
Характеристики:
великі вікна, природне освітлення
ідеально для тих, хто хоче зробити під себе
можливість адаптації під будь-який формат
деальний ва...

3 250 грн/міс
250 грн/м²
Глибочицька вул., 73
багатофункціональне приміщення
13 м²
2020 рік побудови
сьогодні
Оренда 13 м² на Подолі — приміщення під склад або зберігання, БЕЗ КОМІСІЇ
Невелике приміщення під склад товарів, інструментів, пакування продукції або зберігання інвентаря. Підійде для інтернет-магазину, майстра або як додатковий склад поруч із основним приміщенням.
Характеристики:
• площа 13 м²
• вікно, природне освітлення
• сухе приміщення
• підходить для зберігання коробок, товарів, інструментів, матеріалів
• можливість зробити базовий ремонт під свої потреби
• зручний під’їзд авто
Комунікації:
• електроенергія
Ціна: 3250 грн
Шукайте виробничі приміщення в Києві за фільтрами

8 000 $/міс
44 $/м²
Бульварно-Кудрявська вул. (Воровського), 17
багатофункціональне приміщення
180 м²
2021 рік побудови
сьогодні
Оренда офісу в офісному приміщенні!!!
Адреса: вул. Бульварно-Кудрявська, 17
ЖК: Ярград
Площа: 180 м²
Поверх: 3
вхід в офіс з фасаду, на 1 поверсі будинку розміщена кав'ярня та зона відпочинку
2 ліфти, один з яких спускається на підземний паркінг.
вся будівля має 5 поверхів в якому на кожному поверсі по 2 офіси
Розвинена інфраструктура навколо-, у пішій доступності магазини, ресторани, різноманітні сфери обслуговування, метро.
30 робочих місць
Кабінет керівника
2 Переговорні кімнати
1 санвузол
Гардеробна кімната
Підземний паркінг
2 входи
⚡ Встановлений генератор
Вартість оренди: 8500 $ / місяць

40 280 грн/міс
380 грн/м²
Центральна вул., 21
багатофункціональне приміщення
106 м²
сьогодні
Оренда приміщення для Вашого бізнесу - в 3-х хвилинах від метро Славутич!
БЦ "CRYSTAL", на лівому березі Дніпра - новий сучасний бізнес-центр в ЖК Рів'єра.
Адреса: БЦ "CRYSTAL": Київ, вулиця Центральна, 21, корпус 2.
Характеристики приміщення:
- поверх: 8-й (всього 10 поверхів);
- загальна площа - 106,1 кв. м.;
- вільне планування;
- висота приміщення - 3 м;
- вікна - панорамні, двокамерні склопакети;
- швейцарські ліфти "Schindler".
Комунікації, які заведені в приміщення:
- вода холодна;
- каналізація;
- електрика біля 20 кВт;
- встановлений автономний електрокотел;
- встановлені радіатори опалення;
- пожежна сигналізація;
- система оповіщення при загрозах.
Чудово підійде під:
- офіс;
-...

6 000 грн/міс
261 грн/м²
Глибочицька вул., 73
багатофункціональне приміщення
23 м²
2020 рік побудови
сьогодні
Оренда 23 м² на Подолі — окреме приміщення під склад, робочий кабінет, виробниче приміщення
Окреме приміщення з власною кімнатою, великим вікном. Можна використовувати як склад для інтернет-магазину, кабінет для співробітників, сервісний пункт або невелике виробниче місце.
Характеристики:
• площа 23 м²
• окрема кімната
• панорамне вікно на вхідну групу
• опалення
• електрика
• підходить для базового косметичного ремонту під орендаря
• зручний під’їзд автомобілем
Підходить для:
• пункту видачі інтернет-магазину
• невеликого складу + робоче місце
• майстерні (ремонт, налаштування техніки, шиття, підготовка товарів)
• сервісного...

8 500 грн/міс
258 грн/м²
Глибочицька вул., 71
багатофункціональне приміщення
33 м²
2016 рік побудови
сьогодні
Характеристики:
• площа 33 м²
• вікно, природне освітлення
• сухе приміщення
Планування:
2 окремі кімнати
зручне розділення простору
можливість організації різних зон
Характеристики:
великі вікна, природне освітлення
ідеально для тих, хто хоче зробити під себе
можливість адаптації під будь-який формат
деальний ва...

1 500 $/міс
15 $/м²
Кудрявська вул., 13-19
БЕЗ КОМІСІЇ
Контрактова площа
багатофункціональне приміщення
100 м²
2000 рік побудови
5 днів тому
Оренда офісу в історичному центрі Києва — вул. Кудрявська, 13–19
Офіс площею 100,2 м² у нежитловому фонді з якісним ремонтом.
Локація — історичний та діловий центр, тиха зона, Золоті ворота, Львівська площа, вулиця Січових Стрільців, вулиця Глибочицька.
Сучасний цегляний будинок в стилі модерн.
Планування:
• 1й поверх, окремий вхід з двору
• 4 окремі кабінети (від 8,5 до 13 м²)
• зона ресепшену для зустрічі клієнтів
• кухня
• 2 санвузли (можна обладнати третій)
• серверна кімната
• кімната архіву
• передпокій
Особливості приміщення:
• кондиціонери, система відеонагляду, сигналізація, якісні двері та оздоблювальні матеріали, частково укомплектовано меблями
• сучасний якісний р...

92 700 грн/міс
900 грн/м²
Причальна вул., 14
багатофункціональне приміщення
103 м²
2 дні тому
Здам в оренду фасадне приміщення 103 м² у ЖК Great
Ваш бізнес буде процвітати в одному з найбільш прохідних місць нового престижного житлового комплексу.
Приміщення — ідеальне для підприємницької діяльності:
• з панорамними вікнами,
• без сходів,
• з окремим виходом на головну алею та парковку,
• достатня площа для будь-якого виду бізнесу (кав’ярня, ресторан, салон краси, магазин тощо),
• вже встановлена промислова витяжка.
Вигідна локація поруч із Дніпром та новим торговельним центром. Приміщення розташоване у фасадному будинку біля дороги (не в глибині комплексу).
Вашими клієнтами стануть не лише мешканці понад 4700 квартир ЖК, а й жителі всього Дарницького району.
Запрошую на пе...

2 500 $/міс
12 $/м²
Стрітенська вул., 4/13
багатофункціональне приміщення
217 м²
сьогодні
Здам клініку з обладнанням на Стрітенській | Фасад | Світло не вимикають | Без комісії
Здаємо в оренду нежитлове приміщення повністю обладнане під клініку. Шевченківський центр, вул. Стрітенська 4/13. | БЕЗ КОМІСІЇ
Переваги
Окремий фасадний вхід на перехрестя двох вулиць: Стрітенська та Гончара
Другий окремий вхід у двір
Високий цоколь в одному рівні з повноцінними вікнами
Діюча клініка з багаторічним досвідом
Наявність вікон, доступ до води і каналізації в кожному кабінеті
Два паркомісця у дворі
Престижне місце - 500 метрів до Софіївської площі
Характеристики:
Загальна площа: 217 м.кв
Планування: 9 окремих кабінетів
Електрична потужність: 20 кВт
Орендна ставка — $2500/місяць, БЕЗ КОМ...

1 100 грн/міс
55 грн/м²
Михайлівська вул., 2
ПРЕМІУМ
Майдан Незалежності
багатофункціональне приміщення
20 м²
2017 рік побудови
сьогодні
Пропонуються в оренду комерційні приміщення в самому серці Києва — на Майдані Незалежності, 2. Ідеальна локація для ведення успішного бізнесу з високим пішохідним та автомобільним трафіком.
У наявності приміщення різного формату на 1–7 поверхах із 9:
— під офіс
— ресторан або кафе
— торговий простір
— шоурум
— складське приміщення
Приміщення мають зручне планування, презентабельний вхід, гарну транспортну розв’язку та розташовані у престижній діловій частині столиці.
Вартість оренди під ресторанний бізнес — від 1200 грн/м².
Ціна на складські приміщення та інші формати обговорюється індивідуально.
Можливий торг.
За більш детальною інформацією пишіть у Viber!

35 000 грн/міс
467 грн/м²
Тираспольська вул., 52
багатофункціональне приміщення
75 м²
2021 рік побудови
сьогодні
Здам в оренду власне фасадне приміщення у ЖК «Місто Квітів», вул. Тираспольська, 52
Характеристики:
• Загальна площа: 75 м²
• Поверх: 1/16
• Фасад з панорамними вікнами та окремим входом
• Потужність електрики: 15 кВт
• Висота стелі: 3 м
• Косметичний ремонт: плитка на підлозі, стіни під фарбування
• Обладнаний санвузол
• Охоронна сигналізація та відеоспостереження
• Два кондиціонери
Переваги локації:
• Комплекс із більш ніж 9 000 заселених квартир
• Сучасні зони відпочинку, дитячі та спортивні майданчики
• Зручний виїзд, станції метро «Сирець» та «Нивки» — 10–15 хв на авто
Призначення: підходить для будь-якого виду діяльності (магазин, салон, офіс, кав’ярня, шоу-рум тощо).
Оплата: безго...

710 $/міс
8 $/м²
Машинобудівників вул., 31
ПРЕМІУМ
ЖК Сади Вишневі
багатофункціональне приміщення
88 м²
сьогодні
Пропоную в оренду приміщення для будь-якого бізнесу у ЖК «Сади Вишневі» розташований в Києво-Святошинському районі, на кордоні м.Києва та м.Вишневе, по вул. Машинобудівників, 31.
Загальна площа приміщення – 87,9 кв.м. Розпочато ремонт (штукатурка стін, розведена електрика, щитова).
Буду рада при зустрічі обговорити Вашу пропозицію.
Дякую заздалгідь!
На звязку.

3 000 $/міс
9 $/м²
Старонаводницька вул., 6-Б
багатофункціональне приміщення
327 м²
4 дні тому
Здається в оренду просторе офісне приміщення площею 327 м² у самому серці Печерська — вул. Старонаводницька, 6-Б, м. Київ. Ідеально підходить для будь-якого виду комерційної діяльності: офіс, приватна школа, клініка, салон краси, або інший бізнес.
Локація: всього 15 хвилин пішки від ст. м. "Печерська"
Поверхи: цоколь, перший та другий
Загальна площа: 327 м²
️ Кількість кабінетів: 8
Санвузли: 4
Фонд: нежитловий
Власник: юридична особа
Орендна плата: $3000
Переваги:
Представницька будівля в престижному районі
Гнучке планування для вашого бізнесу
Підходить для медичних, освітніх, спортивних та інших напрямків
Не втрачайте шанс орендувати комерційне приміщення у центрі столиці!

270 000 грн/міс
180 грн/м²
Ушинського вул., 40
ПРЕМІУМ
БЕЗ КОМІСІЇ
багатофункціональне приміщення
1500 м²
2013 рік побудови
сьогодні
Оренда виробничо-складського приміщення від 300 м2. до 1500 м2.
Готуємо прищення під клієнта
Локація: вул. Ушинського 40.
Сучасна логістична інфраструктура:
- Вантажний ліфт вантажопідйомністю до 1000 кг забезпечить швидке та зручне транспортування сировини, комплектуючих та готової продукції між поверхами.
Це ідеальне рішення для:
- Невеликих та середніх виробничих компаній.
- Компаній, що займаються збіркою, пакуванням, дрібносерійним виробництвом.
· Орендна ставка: 180 грн / кв.м / місяць
· Експлуатаційні витрати: 60 грн / кв.м / місяць
· Комунальні послуги.
Характеристика об’єкту:
· Будівля з моноліту.
· Висота стелі: 3 метра.
· Підлога: бетон, ДСП.
Інфраструктура:
- Укриття з Wi-Fi...
- Недвижимость (Киев)
- Киевская область
- Аренда коммерческой недвижимости Киев
- Производственное помещение