Фільтри
Оренда складу в Києві
1 612 оголошень
- найбільша площа
1 612 оголошень
- найбільша площа

1 100 грн/міс
55 грн/м²
Михайлівська вул., 2
ПРЕМІУМ
Майдан Незалежності
багатофункціональне приміщення
20 м²
2017 рік побудови
сьогодні
Пропонуються в оренду комерційні приміщення в самому серці Києва — на Майдані Незалежності, 2. Ідеальна локація для ведення успішного бізнесу з високим пішохідним та автомобільним трафіком.
У наявності приміщення різного формату на 1–7 поверхах із 9:
— під офіс
— ресторан або кафе
— торговий простір
— шоурум
— складське приміщення
Приміщення мають зручне планування, презентабельний вхід, гарну транспортну розв’язку та розташовані у престижній діловій частині столиці.
Вартість оренди під ресторанний бізнес — від 1200 грн/м².
Ціна на складські приміщення та інші формати обговорюється індивідуально.
Можливий торг.
За більш детальною інформацією пишіть у Viber!

15 000 грн/міс
521 грн/м²
Глибочицька вул., 73
багатофункціональне приміщення
29 м²
2020 рік побудови
сьогодні
ОРЕНДА ОФІСУ 28,8 м² | ЖК PODIL PLAZA | БЕЗ КОМІСІЇ | метро Контрактова площа - 7хв пішки
Здається в оренду сучасне офісне приміщення у престижному житловому комплексі ЖК "Podil Plaza&Residence".
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
Площа: 28,8 м²
Формат: open space
Світле приміщення з великими панорамними вікнами.
Сучасний свытлий ремонт.
Кондиціонер
ПЕРЕВАГИ:
презентабельний вхід ;
вигляд приміщення ;
зручне планування під будь-який вид діяльності ;
ідеально під офіс, студію, шоурум
БУДИНОК:
сучасний житловий комплекс Podil Plaza
працює ліфт навіть під час відключень електроенергії (генератор)
доглянута територія
ЛОКАЦІЯ:
Поділ, Шевченківський район
зручна транспортна доступність
поруч вся необхідна інфрас...
Оренда склада в Києві

12 000 грн/міс
250 грн/м²
Глибочицька вул., 73
багатофункціональне приміщення
48 м²
2017 рік побудови
сьогодні
Оренда складського приміщення 48 м² на ПОДОЛІ — біля ЖК "PODIL PLAZA & RESIDENCE", БЕЗ КОМІСІЇ
Локація: м. Київ, вул. Глибочицька, 73
Здається приміщення під склад або інше господарське використання.
Чудова локація у Подільському районі: поруч нові ЖК, активний трафік та зручний під’їзд.
Характеристики:
• Площа: 48 м²
• 3 окремі кімнати
• Окремий вхід
• Зручний під’їзд авто
• Спокійна закрита територія
• Комунікації: вода та електроенергія
Підійде під склад товарів, інтернет-магазин, майстерню, зберігання обладнання чи інструментів.
Метро Контрактова площа - 7хв пішки.
У цій же будівлі доступні інші площі:
• 48 м²
• 35 м²
• 25 м²
• 23 м²
• 13 м²
• 12 м²
Вартість:12 000 грн
2 630 $/міс
10 $/м²
Андрія Верхогляда вул. (Михайла Драгомирова), 17д
багатофункціональне приміщення
264 м²
5 днів тому
Оренда фасадного приміщення без ремонту в ЖК "Новопечерські Липки", Печерськ
Два входи. Стан після будівельників. Високі стелі 4, 5 метри, вільне планування з панорамними вікнами. Є можливість встановити фасадну вивіску, організувати невелику терасу. Підведені всі комунікаціі.
Приміщення підходять для будь-якого виду діяльності - кафе/спортзал/офіс/салон/студія. Надаються ремонтні канікули. Огляди за попередньою домовленістю.
Запрошуємо клієнтів до співпраці з нами, агентством нерухомості "Маяк", експертами у сфері елітної нерухомості в Україні та за кордоном.
Надаємо кваліфіковану допомогу у виборі та покупці нерухомості, яка відповідає вашим потребам та бажанням. Наші фахівці готові вам д...

55 000 грн/міс
679 грн/м²
Глибочицька вул., 73
багатофункціональне приміщення
81 м²
2020 рік побудови
сьогодні
Оренда фасадного приміщення 81 м² в ЖК «Podil Plaza & Residence» — Поділ, Київ, БЕЗ КОМІСІЇ
Адреса: вул. Глибочицька, 73
Пропонується в оренду просторе комерційне приміщення площею 81 м² у преміальному ЖК «Podil Plaza & Residence» на Подолі.
Приміщення має великі панорамні вікна на всю висоту стіни, завдяки чому простір наповнений природним світлом та виглядає максимально презентабельно. Ідеально підійде під шоурум, офіс, студію, салон, косметологію, представництво компанії або інший преміальний бізнес.
Переваги:
• Поділ — престижний діловий та історичний район Києва
• 7 хвилин до метро Контрактова площа пішки
• ЖК бізнес-класу «Podil Plaza & Residence»
• Площа — 81 м²
• Панорамні вікна з...

25 000 грн/міс
714 грн/м²
Глибочицька вул., 73
багатофункціональне приміщення
35 м²
2020 рік побудови
сьогодні
Оренда комерційного приміщення 34,42 м² в ЖК «Podil Plaza & Residence» — Поділ, Київ
Адреса: м. Київ, вул. Глибочицька, 73
Пропонується в оренду комерційне приміщення площею 34,42 м² на 2-му поверсі преміального ЖК «Podil Plaza & Residence».
Приміщення розташоване у сучасній торговій галереї комплексу з презентабельною вхідною групою, дизайнерським холом та постійним потоком мешканців і відвідувачів.
Переваги приміщення:
• Поділ — один із найпрестижніших районів Києва
• 7 хвилин до метро Контрактова площа пішки
• Сучасний преміальний ЖК бізнес-класу
• Новий якісний ремонт
• Панорамна скляна фасадна група
• Правильне планування
• Високі стелі
• Підведені комунікації
• Ідеально під шоурум, с...

11 500 грн/міс
256 грн/м²
Глибочицька вул., 73
багатофункціональне приміщення
45 м²
2020 рік побудови
сьогодні
Здається в оренду приміщення на ПОДОЛІ у окремо стоячій будівлі. Підійде під різні види діяльності — офіс, студію, майстерню, навчальний простір або інші формати, БЕЗ КОМІСІЇ
Адреса: вул. Глибочицька, 71 (біля ЖК PODIL PLAZA & RESIDENCE)
Характеристики:
• площа 45 м²
• вікно, природне освітлення
• сухе приміщення
Планування:
2 окремі кімнати
зручне розділення простору
можливість організації різних зон
Характеристики:
великі вікна, природне освітлення
ідеально для тих, хто хоче зробити під себе
можливість адаптації під будь-який формат
деальний ва...

3 250 грн/міс
250 грн/м²
Глибочицька вул., 73
багатофункціональне приміщення
13 м²
2020 рік побудови
сьогодні
Оренда 13 м² на Подолі — приміщення під склад або зберігання, БЕЗ КОМІСІЇ
Невелике приміщення під склад товарів, інструментів, пакування продукції або зберігання інвентаря. Підійде для інтернет-магазину, майстра або як додатковий склад поруч із основним приміщенням.
Характеристики:
• площа 13 м²
• вікно, природне освітлення
• сухе приміщення
• підходить для зберігання коробок, товарів, інструментів, матеріалів
• можливість зробити базовий ремонт під свої потреби
• зручний під’їзд авто
Комунікації:
• електроенергія
Ціна: 3250 грн
Шукайте комерційну нерухомість в Києві за фільтрами

40 280 грн/міс
380 грн/м²
Центральна вул., 21
багатофункціональне приміщення
106 м²
сьогодні
Оренда приміщення для Вашого бізнесу - в 3-х хвилинах від метро Славутич!
БЦ "CRYSTAL", на лівому березі Дніпра - новий сучасний бізнес-центр в ЖК Рів'єра.
Адреса: БЦ "CRYSTAL": Київ, вулиця Центральна, 21, корпус 2.
Характеристики приміщення:
- поверх: 8-й (всього 10 поверхів);
- загальна площа - 106,1 кв. м.;
- вільне планування;
- висота приміщення - 3 м;
- вікна - панорамні, двокамерні склопакети;
- швейцарські ліфти "Schindler".
Комунікації, які заведені в приміщення:
- вода холодна;
- каналізація;
- електрика біля 20 кВт;
- встановлений автономний електрокотел;
- встановлені радіатори опалення;
- пожежна сигналізація;
- система оповіщення при загрозах.
Чудово підійде під:
- офіс;
-...

6 000 грн/міс
261 грн/м²
Глибочицька вул., 73
багатофункціональне приміщення
23 м²
2020 рік побудови
сьогодні
Оренда 23 м² на Подолі — окреме приміщення під склад, робочий кабінет, виробниче приміщення
Окреме приміщення з власною кімнатою, великим вікном. Можна використовувати як склад для інтернет-магазину, кабінет для співробітників, сервісний пункт або невелике виробниче місце.
Характеристики:
• площа 23 м²
• окрема кімната
• панорамне вікно на вхідну групу
• опалення
• електрика
• підходить для базового косметичного ремонту під орендаря
• зручний під’їзд автомобілем
Підходить для:
• пункту видачі інтернет-магазину
• невеликого складу + робоче місце
• майстерні (ремонт, налаштування техніки, шиття, підготовка товарів)
• сервісного...

8 500 грн/міс
258 грн/м²
Глибочицька вул., 71
багатофункціональне приміщення
33 м²
2016 рік побудови
сьогодні
Характеристики:
• площа 33 м²
• вікно, природне освітлення
• сухе приміщення
Планування:
2 окремі кімнати
зручне розділення простору
можливість організації різних зон
Характеристики:
великі вікна, природне освітлення
ідеально для тих, хто хоче зробити під себе
можливість адаптації під будь-який формат
деальний ва...

8 000 грн/міс
588 грн/м²
Центральна вул., 21-Б
багатофункціональне приміщення
14 м²
сьогодні
Оренда кабінету 13,6 м² — ідеально для бʼюті-майстра
10 000грн./місяць | Без комісії
Здам комерційне приміщення площею 13,6 м² у ЖК "Рів'єра" (м. Київ, Дарницький район, вул. Центральна, 21Б) — з окремим входом із під’їзду та панорамними скляними дверима.
- Власний санвузол
- Окремий кабінет
- Зручна локація в оточенні житлової забудови
Ідеально підійде для:
— косметолога
— масажиста
— майстра епіляції / шугарингу
— lash / brow-майстра
— кабінету психолога
— або невеликого офісу
8 000грн. на місяць, без комісії, напряму від власника.
Телефонуйте або пишіть, щоб домовитись про перегляд!

28 000 грн/міс
378 грн/м²
Петра Григоренка просп., 1-Б
багатофункціональне приміщення
74 м²
2003 рік побудови
сьогодні
Без % Оренда приміщення проспект Петра Григоренка, 1Б метро Позняки.
Приміщення загальною площею 74 м2.
Має два незалежних входи, за рахунок чого, можна використовувати як два окремих приміщення.
В приміщенні є санвузол, бойлер, невелике підсобне приміщення.
Заведено 25 кВт електроенергії, централізована каналізація, гаряча вода – бойлер.
Поруч розташована зупинка транспорту, супермаркет, кафе.
Найближча станція метро Позняки, 10 хв на маршрутному таксі.
Ціна: 28 000 грн
Без %

35 000 грн/міс
427 грн/м²
Січових Стрільців вул. (Артема), 24Б
БЕЗ КОМІСІЇ
Лук'янівська
багатофункціональне приміщення
82 м²
1935 рік побудови
2 тиж. тому
82 м2, 1 поверх, вул. Січових Стрільців
Шукаєте функціональне приміщення без переплат. Є робочий варіант із хорошим потенціалом у зручній локації.
Площа: 82 м²
Поверх: 1-й (зручно для завантаження/вивантаження)
Санвузол: у приміщенні
Опалення: централізоване (дуже тепло)
Стан — робочий, ремонт не новий, але приміщення тепле, затишне та готове для старту без значних вкладень.
Ідеально для тих, кому важливий функціонал, а не фасадна картинка.
Підійде під:
невелике виробництво
майстерню
цех
склад або технічне приміщення
Локація зручна для логістики та щоденної роботи.
Готові обговорювати ремонтні канікули або індивідуальні умови — відкриті до діалогу.
Телефонуйте — організую перегляд оп...

710 $/міс
8 $/м²
Машинобудівників вул., 31
ПРЕМІУМ
ЖК Сади Вишневі
багатофункціональне приміщення
88 м²
сьогодні
Пропоную в оренду приміщення для будь-якого бізнесу у ЖК «Сади Вишневі» розташований в Києво-Святошинському районі, на кордоні м.Києва та м.Вишневе, по вул. Машинобудівників, 31.
Загальна площа приміщення – 87,9 кв.м. Розпочато ремонт (штукатурка стін, розведена електрика, щитова).
Буду рада при зустрічі обговорити Вашу пропозицію.
Дякую заздалгідь!
На звязку.
1 100 $/міс
13 $/м²
Віктора Некрасова вул. (Північно-Сирецька), 10-А
багатофункціональне приміщення
87 м²
сьогодні
Здається в оренду комерційне приміщення з фасадним входом у новому ЖК 'Діброва Парк', будинок 1, розташованому на вулиці Івана Некрасова, 10А.
Це ідеальна можливість для вашого бізнесу, що дозволить вам втілити будь-який проєкт у сучасній та перспективній локації.
Характеристики та переваги:
Високі стелі: Висота стелі складає 3,7 м, що створює відчуття простору та дозволяє реалізувати будь-яке дизайнерське рішення.
Стан: плитка на підлозі, зроблена та встановлена сантехніка. Надаються канікули на ремонт.
Комунікації: Підведені всі необхідні централізовані комунікації: опалення, водопровід, каналізація, електрика.
Призначення: Приміщення ідеально підійде під кафе, магазин, салон, аптеку,...

270 000 грн/міс
180 грн/м²
Ушинського вул., 40
ПРЕМІУМ
БЕЗ КОМІСІЇ
багатофункціональне приміщення
1500 м²
2013 рік побудови
сьогодні
Оренда виробничо-складського приміщення від 300 м2. до 1500 м2.
Готуємо прищення під клієнта
Локація: вул. Ушинського 40.
Сучасна логістична інфраструктура:
- Вантажний ліфт вантажопідйомністю до 1000 кг забезпечить швидке та зручне транспортування сировини, комплектуючих та готової продукції між поверхами.
Це ідеальне рішення для:
- Невеликих та середніх виробничих компаній.
- Компаній, що займаються збіркою, пакуванням, дрібносерійним виробництвом.
· Орендна ставка: 180 грн / кв.м / місяць
· Експлуатаційні витрати: 60 грн / кв.м / місяць
· Комунальні послуги.
Характеристика об’єкту:
· Будівля з моноліту.
· Висота стелі: 3 метра.
· Підлога: бетон, ДСП.
Інфраструктура:
- Укриття з Wi-Fi...

1 315 $/міс
12 $/м²
Тараса Шевченка бульв., 38
БЕЗ КОМІСІЇ
Університет
багатофункціональне приміщення
110 м²
1967 рік побудови
сьогодні
Оренда приміщення БЕЗ КОМІСІЇ у центрі міста!
Відеоогляд надамо по запиту.
Про приміщення:
- 1й поверх, фасад
- площа: 109.6 м2
- поанування: кабінетна система
- призначення: вільного призначення (до цього була аптека)
- висота: 2.8 м
- двостороннє (вікна виходять у дві)
Про локацію:
- центральна вулиця міста, готель, зупинка громадського транспорту, перехрестя двох вулиць, насичений автомобільний та пішохідний трафік.
- до метро Університет: 5 хв пішки
- до метро Вокзальна: 15 хв пішки
- приміщення підійде для торгової діяльності, аптеки, для надання послуг, салону, закладу харчування, тощо...
Вартість: 1315$/міс
БЕЗ КОМІСІЇ

36 000 грн/міс
600 грн/м²
Миколи Кибальчича вул., 9
БЕЗ КОМІСІЇ
багатофункціональне приміщення
60 м²
1981 рік побудови
сьогодні
Оренда приміщення БЕЗ КОМІСІЇ на вул. Кибальчича, 9!
Дніпровський район
Відеоогляд надамо по запиту.
Про приміщення:
- 1й поверх, фасад
- площа: 59 м2
- планування: кабінетна система
- призначення: вільного призначення (до цього була аптека)
- висота стелі: 2.8 м
- двостороннє (вікна виходять у дві)
- місце для фасадної вивіски
- наявність інклюзивного входу
- наявність великої парковки поруч з приміщенням
Про локацію:
- густонаселений житловий район — стабільний потік потенційних клієнтів щодня
- локація “біля дому” — ідеально для бізнесів повсякденного попиту (магазин, салон, послуги, медицина, дитячі напрямки)
- поруч громадський транспорт — зручне сполучення
- активний пішохідний трафі...

20 000 грн/міс
83 грн/м²
Юрія Шумського вул., 1-А
БЕЗ КОМІСІЇ
багатофункціональне приміщення
241 м²
сьогодні
Здається комерційне приміщення з терасами — 240,9 м²
Київ, Дніпровський р-н, вул. Шумського, 1А
Поверх: 3/3
Площа:
• Приміщення — 90,6 м²
• Тераси — 88,7 м² + 61,6 м²
✅ Характеристики
• Відкрите планування — 1 кімната
• Приміщення з ремонтом
• Третій поверх — затишно й тихо для роботи
• Дві великі тераси — можна використовувати під свої потреби.