Фільтри
Оренда складу в Києві - сторінка 4
1 629 оголошень
- найбільша площа
1 629 оголошень
- найбільша площа

14 170 $/міс
10 $/м²
Чорновола, 12
склад
1380 м²
2022 рік побудови
сьогодні
Пропонується в оренду частина великого складського приміщення.
Локація - Київська обл, Софіївська Борщагівка, вул.Чорновола. Орієнтир - Столичний ринок, Кільцева дорога.
Площа складу в оренду - 1380 кв.м.
Вартість 621 000 грн/міс. (включаючи ОПЕКС).
Характеристики:
- висота стелі 9 метрів (робоча, до балки)
- ворота докові без рампи 3 шт. (для власного користування орендаря, підійдуть для авто 5-тонника, газелі).
В загальному користуванні (на орендаря та сусіда):
- нульові ворота 1 шт.
- докові ворота з рампою та вирівнювальною платформою
- санвузли (чоловік/жін)
- душові
- роздягальні
- кухня (техніка: холодильник, мікрохвильова піч, кавомашина, є столи і місця для прийому їжі).
Також...

20 000 грн/міс
200 грн/м²
Академіка Богомольця вул., 7/14
БЕЗ КОМІСІЇ
Кловська
багатофункціональне приміщення
100 м²
вчора
Здам підвальне офісне приміщення вільного призначення . Раніше тут був закритий банк. Є кімнатка з броньованим склом для валютних операцій з сейфом. Офісні меблі залишаються кщо потрібні. Два сан-вузли, сигналізація та камери відео спостереження.
У дворі є декілька виділених паркомісць. Фотографії відповідають дійсності. Покази по домовленості.

1 500 $/міс
18 $/м²
Берестейський просп. (Перемоги), 11 к1
багатофункціональне приміщення
83 м²
2021 рік побудови
вчора
Без комісії для орендаря!
Є Генератор на ліфт, воду та опалення !!!
- Новий стильний офіс 83 м2 :
- open-space
- є окремий кабінет
- обладнана кухня (холодильник, мікрохвильова піч)
- санвузол з душовою кабіною та бойлером.
- дизайнерський ремонт,
- висота стелі Н=3 метри
- 5 швидкісних ліфтів KONE, презентабельне фойє з залою очікування.
Оперативний показ.
- ЖК Manhattan City комплекс бізнес-класу, розвинена інфраструктура: продуктовий "Мі-Маркет", "Box Market", ресторан "Mood Food", кав'ярня "Eleven", Нова Пошта, Макдональдз, поряд метро КПІ (Політехнічний інститут) в пішій доступності, Смарт-Плаза, ТРЦ Україна, Цирк.

13 630 $/міс
10 $/м²
Жилянська вул., 59
багатофункціональне приміщення
1363 м²
6 днів тому
Оренда офісу в центрі Києва
вул. Жилянська, 59, ЖК «Дипломат-Холл»
Площа: 1363 м²
Пропонується в оренду просторий офіс у центральній частині Києва з окремим входом із вул. Сім’ї Прахових.
Функціональне планування:
– великий open space
– окремі кабінети
– зона рецепції
– кухня
Офіс без меблів, що дозволяє адаптувати простір під власні потреби.
Оснащення:
– панорамні вікна
– система кондиціонування Daikin
– автономне опалення (інфрачервоні панелі)
– електрична потужність — 200 кВт
Додатково:
– можливість оренди паркомісць
– окремий вхід
Локація:
– 7 хв пішки до метро Вокзальна
– 15 хв до метро Олімпійська
– зручна транспортна розв’язка
– розвинена інфраструктура
Підійде під:
– IT компа...

6 612 $/міс
12 $/м²
Жилянська вул., 59
багатофункціональне приміщення
551 м²
6 днів тому
Пропонується офіс загальною площею 551 м², розташований за адресою вул. Жилянська, 59, ЖК «Дипломат Холл».
Офіс являє собою окреме приміщення з функціональним плануванням, яке включає:
– 3 open space
– 2 переговорні кімнати
– 6 окремих кабінетів
– кухню
– 2 кімнати відпочинку
Окремий вхід забезпечує зручний доступ та автономність. За офісом закріплено 3 паркомісця.
Технічне оснащення:
– система карткового доступу
– система протипожежної безпеки
– система вентиляції
– електричне опалення
Офіс ідеально підійде для розміщення компанії з великою командою, яка цінує комфорт, функціональність та престижну локацію в центрі міста.

25 000 грн/міс
481 грн/м²
Родини Крістерів вул., 2
багатофункціональне приміщення
52 м²
2025 рік побудови
вчора
Оренда не житлового приміщення в ЖК Діброва Парк. вул. Родини Крістерів, 2( будинок №6). Приміщення знаходиться відразу біля входу в підїзд, ідеально підійде як під кавярню, чи салон краси, аптеку або магазинчик. Загальна площа 51.6м2 Ремонтні канікули. Вартість 25 000 грн. ID: 872

650 $/міс
13 $/м²
Шота Руставелі вул., 24
багатофункціональне приміщення
50 м²
1917 рік побудови
вчора
Оренда офісу в Центрі Києва, вул. Шота Руставелі,24, метро Палац Спорту / Площа Українських Героїв.
Приміщення розташоване на 2 поверсі (над ПриватБанком).
Загальна площа 50 кв.м, три кабінети, кухня, сан.вузол, балкон.
Мінімальна комплектація меблів дозволяє оформити робочу зону на Ваш смак.
Ідеальне місцерозташування, прохідна локація в центрі міста.
Вартість оренди: 650$ / місяць + гарантійний платіж + 50% комісія агенції нерухомості.

150 000 грн/міс
150 грн/м²
Салютна вул., 5
багатофункціональне приміщення
1000 м²
1966 рік побудови
4 дні тому
Оренда комерційного приміщення до 3000 м² | Шевченківський район | вул. Салютна, 5
Шукаєте простір, який допоможе вашому бізнесу рости та масштабуватись?
Є рішення, яке закриє всі потреби — від офісу до виробництва.
Локація: Шевченківський район, вул. Салютна, 5
Всього 5 хвилин до метро Нивки або 3 зупинки транспортом
Доступні площі:
▪️ 4 поверх — 1000 м²
▪️ 3 поверх — 1000 м²
▪️ Підвал — 1000 м²
Можлива оренда як окремо, так і разом (до 3000 м²)
Чому це вигідно:
✔️ Довгостроковий договір — від 5 до 10 років
✔️ Потужний трафік завдяки сусідству з ЖК Файна Таун
✔️ Закрита територія з охороною
✔️ Власна парковка для орендарів та клієнтів
✔️ Розвинена інфраструктура прямо на території:
– Н...
15 000 грн/міс
333 грн/м²
Смілянська вул., 1
БЕЗ КОМІСІЇ
багатофункціональне приміщення
45 м²
1964 рік побудови
1 тиж. тому
Без комісії ‼️ Оренда універсального приміщення 45 м² | вул. Смілянська, 1 | цоколь | без комісії
Пропонується в оренду функціональне приміщення площею 45 м² у зручній локації.
Характеристики:
* Площа: 45 м²
* Формат: відкритий простір (open space)
* Поверх: цоколь
* Є санвузол: туалет + душова
* Встановлений бойлер
* Кондиціонер
* Генератор (важливо в сучасних умовах)
Приміщення тепле, сухе, з можливістю адаптації під різні види діяльності.
Ідеально підійде під:
* салон краси / барбершоп / масажний кабінет
* студію манікюру, косметології або лазерної епіляції
* офіс, шоурум або інтернет-магазин (склад + точка видачі)
* навчальний клас / курси / репетиторський центр
* фотостудію або кр...

75 000 грн/міс
1 630 грн/м²
Іоанна Павла II вул. (Патріса Лумумби), 22/21
БЕЗ КОМІСІЇ
Звіринецька
багатофункціональне приміщення
46 м²
1962 рік побудови
вчора
Довгострокова оренда комерційного приміщення у престижному районі Києва - Печерськ.
Локація з високим трафіком
Характеристики:
Площа: 46 м²
Потужність: 7 кВт (є можливість збільшення)
Стан: без ремонту (під ваш бізнес)
Планування: вільне
Переваги:
Престижний діловий район
Платоспроможна аудиторія
Активний пішохідний та автомобільний трафік
Метро «Звіринецька» 5 хв пішки
Поруч преміальні ЖК: Taryan Towers, Central Park, Boulevard of Fountains
Розвинена інфраструктура (кафе, ресторани, банки, фітнес, офіси)
Зручна транспортна розв’язка
Ідеально підійде під: кав’ярню, салон краси, шоурум, офіс, медичний центр, стоматологію або преміальний рітейл.

2 000 $/міс
20 $/м²
Берестейський просп. (Перемоги), 11 к2
багатофункціональне приміщення
100 м²
2021 рік побудови
вчора
Супер Локація, кутове приміщення 100 кв.м, між парадними входами 2 та 3 будинку, також вхід у Бізнес-центр. Розгорнуті вітрини 8-метрів, два окремих входи, стелі Н=4 метри.
-ЖК "Manhattan" на 1400 квартир, 10000 кв.м. офісних приміщень. Вхідна група Бізнес-класу, просторе фойє з залою очікування, 5-швидкісних ліфтів "KONE", цілодобова охорона та відеонагляд, паркінг чотири рівні, гостьовий паркінг. Проспект Берестейський 11. Шевченківський центр, поряд Цирк, ТРЦ "Україна", "Смарт-Плаза".
Метро "Політехнічний Інститут" в пішій доступності.

2 000 $/міс
22 $/м²
Берестейський просп. (Перемоги), 11 к2
багатофункціональне приміщення
93 м²
2021 рік побудови
вчора
Ексклюзивне комерційне приміщення у ЖК бізнес-класу Manhattan City
Загальна площа 93.3 м2 на 1му поверсі, має два входи, вітрини, висота стелі 4, 5м.
Чудово підійде для: кафе, магазину, аптеки, салона, йоги, шоуруму тощо.
Є можливість роділити на два приміщення.
ЖК бізнес-класу з сучасною архітектурою.
Комерційне приміщення у Manhattan City це ідеальне рішення для бізнесу, який цінує високу прохідність, престижне середовище та сучасну інфраструктуру.
Телефонуйте, щоб домовитися про перегляд.

13 000 грн/міс
289 грн/м²
Оноре де Бальзака вул., 42/20
багатофункціональне приміщення
45 м²
вчора
#9786309
До вашої уваги пропонується комерційне приміщення в довгострокову оренду за адресою: вул. Оноре де Бальзака . 42/20 , яка розташована на 2 поверсі 2 поверхової будівлі.
Характеристики:
• Площа: 45 м²
• 2 окремі кімнати та 1 прохідна
• Зручний під’їзд авто
• Комунікації: вода та електроенергія, санвузол- на поверсі, поруч.
Підійде під склад товарів, інтернет-магазин, майстерню(шиття, ремонт, друк, меблі, збірка, упаковка), зберігання обладнання чи інструментів.
Торг можливий!!!
Надання будівельних канікул розгядаємо.
Ремонтні роботи за рахунок орендної плати також обговорюються.
У цій же будівлі доступне приміщення : 1 кімната - 28 м²
Агенство нерухомості "Квартали"
Працюючи з н...
950 $/міс
6 $/м²
Срібнокільська вул., 2-А
БЕЗ КОМІСІЇ
Позняки
багатофункціональне приміщення
172 м²
2006 рік побудови
вчора
Оренда приміщення у житловому фонді будинку.
Поверх - 2-й
Площа - 172 м2
Можливість оренди під офіс, дитячий садок (успішно функціонував ту 8 років), поліклініку, складське приміщення, салон краси, клініку тощо.
Весь поверх також займають офіси.
м. Позняки - 400 метрів
м. Осокорки - 10-12 хвилин пішки.
Встановлені лічильники на воду, опалення та електрику.
Планування:
- 3 окремі кімнати
- 2 санвузли
- 3 балкони
- великий коридор
Встановлено 4 кондиціонери, які працюють як на обігрів, так і на охолодження.
Дуже гарна локація та прохідне місце.

900 $/міс
10 $/м²
Голосіївська вул., 13-А
багатофункціональне приміщення
89 м²
2008 рік побудови
вчора
‼️
Офіс 89 м² з фасадом | Голосіївська | 4 кабінети | 950 $
вул. Голосіївська, 13-Б
950 $/міс | 11 $/м²
1 поверх | 88,9 м² | 4 кабінети | фасадний вхід
Готовий офіс для роботи без вкладень
Здається функціональне нежитлове приміщення з окремим входом на першому поверсі. Ідеально під команду або клієнтський бізнес.
Основні характеристики:
• Площа — 88,9 м²
• 1 поверх, фасадний вхід
• 4 окремі кабінети
• Міні-кухня
• 2 санвузли
• Сучасний ремонт
• Частково мебльований
• Охоронна сигналізація
Переваги:
• 5 хв пішки до метро Голосіївська
• Зручний доступ для клієнтів
• Активний район з постійним трафіком
• Оптимальна ставка для цієї локації
Ідеально під:
IT-компанію, консалтинг, юристів...

21 300 $/міс
28 $/м²
Володимирська вул., 2
багатофункціональне приміщення
770 м²
1900 рік побудови
вчора
Пропонується в оренду офісне приміщення, розташоване в діловому центрі Києва, на вулиці Володимирській, в 10 хвилинах від станцій метро "Золоті Ворота" та "Майдан Незалежності".
Основні характеристики:
Загальна площа: 770 кв. м
Розташування: 6-й поверх 7-поверхової будівлі
Планування: Включає open space, десять кабінетів, функціональну кухню, два санвузли та серверне приміщення.
Стан приміщення: Виконано сучасний ремонт. Офіс оснащено інтегрованою системою "розумний дім" та системою контролю доступу (СКД).
Комунікації: Оплата комунальних послуг здійснюється відповідно до фактичних показників лічильників (електроенергія, водопостачання, опалення).
Загальні зони: Доступ до ліфтів та зони рес...

25 000 $/міс
17 $/м²
Антоновича вул. (Горького), 50
багатофункціональне приміщення
1500 м²
вчора
Простір можливостей — офіс 1500 м² на вул. Антоновича, 50 (поряд метро Олімпійська)
Пропонується просторе приміщення загальною площею 1500 м², яке раніше використовувалось як конференц-зал. Ідеально підходить для розміщення офісу, навчального центру, фітнес-клубу, медичного закладу чи бізнес-хабу.
Основні характеристики:
Три окремі входи, один із них — фасадний із прямим виходом на головну вулицю.
Три великі зали, що легко адаптуються під open space, шоурум або офісні блоки.
Високі стелі, правильна геометрія простору, багато природного світла.
Велика кількість паркомісць — зручно для співробітників та клієнтів.
Локація преміального рівня: вул. Горького, 50, поруч станція метро Олімпійська і...

2 600 $/міс
35 $/м²
Володимирська вул., 81-Б
БЕЗ КОМІСІЇ
Площа Українських Героїв
багатофункціональне приміщення
75 м²
1917 рік побудови
сьогодні
#421
ОРЕНДА | СТИЛЬНИЙ ОФІС 75 м² | ВУЛ. ВОЛОДИМИРСЬКА, 81Б | ЦЕНТР КИЄВА
Про об’єкт:
Пропонується в оренду сучасний офіс із дизайнерським ремонтом у самому центрі Києва. Простір поєднує стильний інтер’єр, функціональне планування та повну готовність до роботи, що дозволяє розпочати діяльність одразу після підписання договору.
Характеристики:
• площа — 75 м²
• поверх — 1
• сучасний дизайнерський ремонт
• мебльований офіс
Планування:
• простора робоча зона open space
• окрема переговорна кімната
• функціональний робочий простір для команди
Стан та оснащення:
• якісні меблі та техніка
• система кондиціювання
• сучасне освітлення
• великі вікна
• багато природного світла
• повністю готовий...

5 000 $/міс
13 $/м²
Ольгинська вул., 2/1
БЕЗ КОМІСІЇ
Хрещатик
багатофункціональне приміщення
400 м²
1917 рік побудови
2 дні тому
№787
ОРЕНДА | ДВОРІВНЕВИЙ ОФІС 400 м² | ЦЕНТР, ПЛОЩА ФРАНКА / М. ХРЕЩАТИК | ПРЕДСТАВНИЦЬКИЙ ФОРМАТ
Про об’єкт:
Ексклюзивна пропозиція — довгострокова оренда просторої дворівневої квартири під офіс у самому серці Києва, поруч із площею Франка та метро Хрещатик. Ідеальний варіант для представницького бізнесу.
Характеристики:
• площа — 400 м² (житлова 360 м²)
• формат — квартира під офіс
• 2 рівні
• дореволюційний будинок після реставрації
Планування:
• 9 окремих кабінетів
• простора зона ресепшн
• серверна кімната
• кухня
• 3 санвузли (2 ванни + душова)
• 3 засклені балкони
• зони відпочинку
Стан та оснащення:
• якісний євроремонт
• підлога: паркет / плитка / ламінат
• 10 кондиціонерів
•...
308 000 грн/міс
220 грн/м²
Ушинського вул., 40
БЕЗ КОМІСІЇ
багатофункціональне приміщення
1400 м²
2013 рік побудови
3 тиж. тому
Без Комісії
Здається готовий офісний поверх 1400 м² у бізнес-парку — заїжджай і працюй.
Ставка: 220 грн/м²
(+ експлуатація та комунальні)
Що ви отримуєте:
індивідуальний доступ на воверх.
Окремі санвузли на поверсі
Зручне зонування під open space / кабінети
Інфраструктура, яка сподобається вашим співробітникам:
- 24/7 доступ + охорона + відеонагляд
-Автономне опалення (контроль витрат)
-Паркінг (авто / електро / велосипеди)
- Відділення + поштомат Нова пошта на території
-7 інтернет-провайдерів — стабільний бізнес без простоїв
- Кав'ярня на території
- Власне укриття з Wi-Fi
Логістика для команди:
Трансфер до/від м. Деміївська та Шулявська — 6 разів на день