Фільтри
Продаж комерційної нерухомості в Києві
15 оголошень
- найбільша площа
15 оголошень
- найбільша площа

135 000 $
1 534 $/м²
Дніпровська набережна вул., 16-Г
багатофункціональне приміщення
88 м²
сьогодні
Без комісії ! Продаж приміщення з ремонтом під офіс або шоурум або інший вид діяльності в ЖК Seven. Площа приміщення 88 м2 . Знаходиться на цокольному поверсі , а тому можна використовувати як укриття так як має декілька виходів . В приміщенні 4 кабінети , невелика кухня. Централізована вода , опалення. Влітку прохолодно , а взимку тепло. На вході місце під рекламну вивіску . До метро Осокорки 5 хвилин пішки . Поряд Торговий центр та багато нових будинків.

320 000 $
3 556 $/м²
Дніпровська набережна вул., 16-Г
офісне приміщення
90 м²
сьогодні
Сучасний офіс у стилі лофт у ЖК Seven — готовий до роботи!
Пропонується до продажу офіс площею 90 м² у житловому комплексі Seven.
Ідеальний варіант для IT-компанії, креативного простору, шоуруму, студії або кальян-лаунжу.
Основні характеристики:
• Світлий лофт-дизайн, якісний ремонт
• Підігрів підлоги по всьому приміщенню
• Повноцінна система вентиляції — комфорт навіть для приміщень з великим навантаженням (ідеально під кальянну або офіс з великою кількістю людей)
• Кондиціонери
• Вихід на балкон (двері + вікно)
• Окремий санвузол з душовою кабіною
Комунікації та обладнання:
• Абсолютно всі комунікації підключені
• Окремий вхід, власні сходи
• Сучасне освітлення, готовність до розміщення...
Придбати комерційну нерухомість в Києві

375 000 $
3 571 $/м²
Дніпровська набережна вул., 18-Б
торгівельне приміщення
105 м²
вчора
Продаж офісу
Продається офісне приміщення у житловому комплексі SEVEN. Ця пропозиція ідеально підходить для різноманітних косметологічних закладів, салону краси, ІТ-компанії або агентства нерухомості.
Приміщення розташоване на мінус першому поверсі, що забезпечує спокій та відокремленість від міського шуму. Зручне функціональне планування включає два окремі санвузли та шість просторих кімнат.
У приміщенні вже встановлені меблі, що дозволяє одразу приступити до роботи. Особливу увагу приділено комфорту: підлога по всьому периметру приміщення оснащена системою підігріву. Крім того, встановлена система витяжно-припливної вентиляції, що підтримує оптимальний мікроклімат у приміщенні.
Безпека...

145 000 $
1 648 $/м²
Дніпровська набережна вул., 18
приміщення вільного призначення
88 м²
2 дні тому
Продаж нежитлового приміщення на Лівому березі
ЖК Seven
Під будь який бізнес
Загальна площа 88м2+2
Балкон 11м2
Зроблено ремонт
Кухня, санвузол, 4 кабінети
Електрика 10.8кВт
Поруч вся іфаструктура : River Mall, Novus, Нова Пошта, ресторани та магазини
#A16621

155 000 $
1 761 $/м²
Дніпровська набережна вул., 16-Д
багатофункціональне приміщення
88 м²
2019 рік побудови
1 тиж. тому
Нежитлове приміщення, площа: 88,0 кв.м; Продається нежитлове приміщення під офіс в ЖК Seven.
138 000 $
1 500 $/м²
Дніпровська набережна вул., 20-А
багатофункціональне приміщення
92 м²
2021 рік побудови
1 тиж. тому
Продається комерційне приміщення в сучасному житловому комплексі Condominium Complex Seven — одному з найпопулярніших та найдинамічніших комплексів лівого берега Києва.
ЖК Seven розташований у престижній локації Дарницького району, на Дніпровській набережній, поруч зі станцією метро Osokorky. Комплекс повністю заселений та активно розвинений, що забезпечує стабільний щоденний потік мешканців і потенційних клієнтів для вашого бізнесу.
Приміщення розташоване на цокольному поверсі, що є чудовим рішенням для багатьох форматів бізнесу: офісу, студії, шоуруму, салону краси, магазину, складу, сервісного центру або інтернет-магазину. Завдяки зручному доступу та розташуванню в густонаселеному компл...
144 500 $
1 642 $/м²
Дніпровська набережна вул., 18-А
багатофункціональне приміщення
88 м²
2020 рік побудови
3 тиж. тому
Продаж нежитлового приміщення. Київ. Лівий берег. Під бізнес. ЖК Seven
Загальна площа: 88 м2. Зроблено ремонт. Кухня, санвузол, 4 кабінети. Поруч активна інфраструктура жтьлоаого комплексу і району
Деталі та організація перегляду за запитом.
Також, є інші цікаві інвестиційні пропозиції комерційної та житлової нерухомості, для більш детальної інформації звертайтесь за телефоном або у мессенджерах.
Код об'єкту - 21297

320 000 $
3 556 $/м²
Дніпровська набережна вул., 16-Г
приміщення вільного призначення
90 м²
1 міс. тому
Сучасний офіс у стилі лофт у ЖК Seven — готовий до роботи! Пропонується до продажу офіс площею 90 м² у житловому комплексі Seven. Ідеальний варіант для IT-компанії, креативного простору, шоуруму, студії або кальян-лаунжу. Основні характеристики: • Світлий лофт-дизайн, якісний ремонт • Підігрів підлоги по всьому приміщенню • Повноцінна система вентиляції — комфорт навіть для приміщень з великим навантаженням (ідеально під кальянну або офіс з великою кількістю людей) • Кондиціонери • Вихід на балкон (двері + вікно) • Окремий санвузол з душовою кабіною Комунікації та обладнання: • Абсолютно всі комунікації підключені • Окремий вхід, власні сходи • Сучасне освітлення, готовність до розміщення ме...
Шукайте комерційну нерухомість в Києві за фільтрами

320 000 $
3 556 $/м²
Дніпровська набережна вул., 18-Б
багатофункціональне приміщення
90 м²
2020 рік побудови
1 міс. тому
Сучасний офіс у стилі лофт у ЖК Seven — готовий до роботи!
• Окремий вхід, власні сходи
• Сучасне освітлення, готовність до розміщення...

150 000 $
1 705 $/м²
Дніпровська набережна вул., 16-Г
багатофункціональне приміщення
88 м²
2019 рік побудови
1 міс. тому
Продаж нежитлового приміщення. Київ. Лівій берег. Під бізнес. ЖК Seven Загальна площа: 88 м2 2 балкони 11 м2. Зроблено ремонт. Кухня, санвузол, 4 кабінети. Поруч вся інфраструктура.

400 000 $
3 922 $/м²
Дніпровська набережна вул., 18-А
багатофункціональне приміщення
102 м²
2 міс. тому
Продаж комерційного приміщення, 101,8 м², м. Київ, Дарницький район (Осокорки)
Здається в оренду приміщення площею 101,8 м² з фасадним входом на першому поверсі будівлі. Локація відзначається високою прохідністю та щільною житловою забудовою, що забезпечує стабільний потік потенційних клієнтів.
Основні характеристики:
• Площа: 101,8 м²
• Поверх: 1-й
• Фасадний вхід
• Великі вітринні вікна, хороша видимість з вулиці
• Вільне планування, можливість облаштування під різні види бізнесу
Переваги розташування:
• Активний пішохідний та автомобільний трафік
• Зручна транспортна розв’язка, поряд станція метро
• Сформований житловий масив із розвиненою інфраструктурою

145 000 $
1 648 $/м²
Дніпровська набережна вул., 18-Б
офісне приміщення
88 м²
2020 рік побудови
2 міс. тому
Продаж нежитлового приміщення на Лівому березі
ЖК Seven
Під будь який бізнес
Загальна площа 88м2 2
Балкон 11м2
Зроблено ремонт
Кухня, санвузол, 4 кабінети
Електрика 10.8кВт
A 1 6 6 2 1

405 000 $
3 857 $/м²
Дніпровська набережна вул., 20-А
багатофункціональне приміщення
105 м²
2021 рік побудови
2 міс. тому
Продаж прибуткового фасадного приміщення в ЖК «Севен» — готовий інвестиційний актив з орендарями
Пропонується до продажу нежитлове комерційне приміщення у престижному житловому комплексі ЖК «Севен» за адресою:
м. Київ, Дніпровська набережна, 20А.
Локація — одна з найкращих у районі:
✔ Перший будинок від метро
✔ Фасадне розташування на куті комплексу
✔ Інтенсивний пішохідний та автомобільний трафік
✔ Сформована інфраструктура густонаселеного житлового масиву
Основні характеристики об'єкта
- Площа за техпаспортом — 104,5 м²
- Фактична площа — 108 м²
- Висота стелі — 3,5 м
- Перший поверх
- Фасадна група
- Великі вітринні можливості
Приміщення професійно поділено на два незалежних автономни...

144 000 $
1 636 $/м²
Дніпровська набережна вул., 18-А
багатофункціональне приміщення
88 м²
2 міс. тому
21297
Загальна площа: 88 м2 + 2 балкона 11 м2.
Зроблено ремонт. Кухня, санвузол, 4 кабінети. Поруч уся інфраструктура.
160 000 $
2 712 $/м²
Дніпровська набережна вул., 16-Г
приміщення вільного призначення
59 м²
2 міс. тому
Продаж фасадного приміщення вільного призначення в ЖК «Seven», по вул. Дніпровська Набережна, 16-Г, Дарницький р-н.
- Загальна площа: 58,7 м²; 1/26 поверх; Н/Ж; Н=3,5 м; панорамні вікна; open space; с/в, окремий вхід; вивіска для реклами.
- Стан без ремонту, заведені всі комунікації: електрика (15 кВт), вода, каналізація, опалення, пожежна сигналізація, окремий вентиляційний канал.
- Є паркінг — наземний, територія, що охороняється, відеоспостереження, внутрішній двір — зелена зона / дитячий майданчик.
- Об'єкт підходить під будь-який вид діяльності: магазин, аптеку, кав'ярню, паб, лаунж-кафе, тур-агенцію, салон краси, шоу-рум тощо.
- Розвинена інфраструктура: 3-5 хвилин до ст. м. Осокорк...
- Дарницький р-н
- Продаж комерційної нерухомості Дніпровська набережна вул.
- ЖК Seven