405 000 $
3 857  $/м²
торгівельне приміщення, приміщення вільного призначення, виробниче приміщення, приміщення для надання послуг, офісне приміщення, банківське приміщення
105 м²
2021 рік побудови
2 міс. тому
2 міс. тому
22 (сьогодні 0, вчора 0)
Опис
Продаж прибуткового фасадного приміщення в ЖК «Севен» — готовий інвестиційний актив з орендарями

Пропонується до продажу нежитлове комерційне приміщення у престижному житловому комплексі ЖК «Севен» за адресою:
м. Київ, Дніпровська набережна, 20А.

Локація — одна з найкращих у районі:
✔ Перший будинок від метро
✔ Фасадне розташування на куті комплексу
✔ Інтенсивний пішохідний та автомобільний трафік
✔ Сформована інфраструктура густонаселеного житлового масиву

Основні характеристики об'єкта
- Площа за техпаспортом — 104,5 м²
- Фактична площа — 108 м²
- Висота стелі — 3,5 м
- Перший поверх
- Фасадна група
- Великі вітринні можливості

Приміщення професійно поділено на два незалежних автономних блоки:
1. Блок 68 м²
2. Блок 40 м²

Кожен блок має:
- окремий вхід
- власний санвузол
- окремий вентиляційний канал
Такий формат дозволяє диверсифікувати ризики та забезпечує стабільність доходу.

Орендарі та дохідність
В об’єкті вже працюють стабільні орендарі:
- RetroMagaz
- [посилання приховано].ua (майстерня з ремонту телефонів та ноутбуків)
Договорами передбачено щорічне підвищення орендної ставки на 10%, що забезпечує прогнозоване зростання прибутковості.

Продаж здійснюється виключно із збереженням чинних орендарів, що робить об’єкт готовим інвестиційним продуктом без простоїв та витрат на пошук бізнесу.

Інвестиційні переваги
- Перша лінія від метро
- Кутове фасадне розташування
- Два окремі орендні потоки