650 000 $
902  $/м²
офісне приміщення
721 м²
1949 рік побудови
1 міс. тому
1 міс. тому
5 (сьогодні 0, вчора 0)
Опис
Продаж приміщення в самому центрі Києва – Хрещатик, Пасаж

Пропонується до продажу унікальний об’єкт у престижній локації — будинок у Пасажі на Хрещатику, м. Київ.

Загальна інформація:

Квартира на 5 поверсі — 106 м²

Мансардний поверх — 615 м²

Ліфт до 5 поверху

Виконані всі чорнові роботи

Наявні всі дозволи, документи та готовий проєкт під хостел

окремо мансардний поверх

окремо квартиру на 5 поверсі

Локація має високий пішохідний та туристичний трафік, що робить приміщення особливо привабливим для готельного або орендного бізнесу.

RR16317
Деталі
Об'єкт комерційної нерухомості, Приміщення в житловому будинку, Готова будівля, Офісне приміщення. Об'єкт на 5 поверсі, У будівлі 6 поверхів. Будинок побудований в 1949 році. Комісія за послуги 5 %
Верифікований профіль
3
Роки досвіду
3
Місяці на сайті
Активних оголошень 20
Ексклюзивних об'єктів 0
Рекламна активність 385
Останній візит на сайт 3 тижні тому
Рекомендувати
Адреса
Вашу скаргу прийнято!
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом