Найпопулярніші вулиці міста
Вулиці Дніпра
Топ оголошень Дніпра

28 000 $
609 $/м²
житловий масив Тополя-1 вул., 6
2 кімнати
46 / 28.1 / 7.1 м²
поверх 1 з 9
сьогодні
Продам 2-к квартиру на Тополі-1, буд. 6
Квартира розташована в тихому дворі, ідеальний варіант для тих, хто хоче зробити ремонт на свій смак.
Кімнати роздільні. Поверх: 1-й з 9-ти. На вікнах стоять решітки, встановлені металопластикові вікна.
Стан: Під ремонт, але можна заїхати і жити на перший час. У кімнатах лежить паркет, санвузол потребує ремонту.
Продається з меблями та технікою.
Будинок у дворі — немає шуму від машин.Документи в повному порядку, готові вийти на угоду максимально швидко.
Працюємо з Безготівкою : розглянемо покупців за державними програмами та сертифікатами.
Поруч усе необхідне : ринок, супермаркети, зупинки.
Ціна: 28000$
Телефонуйте, покажемо у зручний час!...

490 000 $
2 753 $/м²
Набережна вул., 49-А
3 кімнати
178 / 80 / 16 м²
поверх 4 з 6
2015 рік побудови
сьогодні
Ексклюзивна квартира 178 м² з панорамним видом на Дніпро.
ДЕТАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ - ЗА ТЕЛЕФОНОМ.
ОРГАНІЗУЄМО ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПЕРЕГЛЯД КВАРТИРИ.
ДОДАТКОВІ ФОТО ТА ВІДЕО ДОСТУПНІ ЗА ЗАПИТОМ.
ЦЮ КВАРТИРУ КРАЩЕ ПОБАЧИТИ НАЖИВО - ФОТОГРАФІЇ НЕ ПЕРЕДАЮТЬ УСІЇ АТМОСФЕРИ, КОМФОРТУ ТА ПРОСТОРУ.
В одному з найпрестижніших місць міста ЖК Фестивальний пропонується ексклюзивна квартира площею 178 м², створена для тих, хто цінує простір, архітектуру інтер'єру та бездоганну якість.
Інтер'єр виконаний у стилі сучасної класики з використанням натурального дерева, каменю та дорогих оздоблювальних матеріалів.
Кожна деталь продумана: авторські столярні вироби, дизайнерське освітлення, преміальні меблі та сантехн...
25 000 грн/міс
Олеся Гончара вул., 40
ПРЕМІУМ
Доступна на короткий термін
Табірний
ЖК вул. Гончара, 38-42
Можна з дітьми
Можна з тваринами
2 кімнати
40 / 25 / 10 м²
поверх 5 з 10
2022 рік побудови
сьогодні
В оренді квартира в центрі міста, район Нагірки. Спланована в кухню вітальню та окремо спальня. Виконано новий та дуже якісний дизайнерський ремонт. Середній поверх. Індивідуальне електроопалення, тепла підлога. Все в піші доступності.
Діти, тварини та всі деталі обговорюється.
Є відео огляд

35 000 грн/міс
Набережна Перемоги вул., 128
2 кімнати
43 / 28 / 10 м²
поверх 10 з 25
2024 рік побудови
сьогодні
Оренда стильної 2-к квартири з панорамним видом на набережну та яхт-клуб «Січ»
ЖК Marshall, Набережна Перемоги, 128
10/24 поверх, 43 м²
Планування:
• простора кухня-вітальня з видом на річку
• світла спальня з великою шафою та м'яким ліжком
• затишна ванна кімната
Оснащення:
• встановлено інвертор Deya + 5 кВт батарея, автономне електричне живлення на 24 години,
• посудомийна та пральна машини, духова шафа, мікрохвильова піч, кондиціонери, холодильник, роутер
• телевізор 55”, бойлер 100 л, підігрів підлоги (санвузол)
• встановлено систему очищення питної води.
Опалення — від власної котельні, у будинку цілодобова охорона та відеоспостереження.
Ліфт під час відключення світла працює!
Є п...
12 000 грн/міс
Богдана Хмельницького просп. (Героїв Сталінграда), 138
2 кімнати
47 / 30 / 8 м²
поверх 7 з 9
3 дні тому
Сдам уютную 2-к квартиру на Правом берегу (р-н 12-й Квартал) проспек Богдана Хмельницкого 138.
Квартира с косметическим ремонтом и с мебелью и техникой.Фишка этой квартиры,она просторная с большой лоджией и просторной кладовой,где можно хранить ваши вещи.
Всё недалеко от дома,а именно АТБ,Делви,ТЦ Терра,Варус, различные магазинчики,рынок,школа,садик,
транспортная остановка!
28 000 $
848 $/м²
житловий масив Тополя-3 вул., 24
ПРЕМІУМ
Тополь
1 кімната
33 / 16 / 7 м²
поверх 6 з 9
вчора
Продам 1кімнатну квартиру
на Тополі 3, будинок 24
Будинок ОСББ
Поверх 6/9
Площа 36м2
Готові до швидкої угоди
Тополь, Січ, Сокіл, Перемога, Дафі, Гагаріна, Науки, квартал, правий берег
Сокол, Победа, Гагарина, Поля, правый берег
45 000 $
833 $/м²
житловий масив Тополя-3 вул., 21 к1
єВідновлення
Тополь
2 кімнати
54 / 33 / 9 м²
поверх 9 з 9
вчора
Продам 2-кімн. кв.
на Тополі-3
Квартира
для сім'ї,
для поціновувачів 9-го поверху —
Квартира простора,
площа велика — 54 м²
Простора кухня
Дві окремі кімнати
Великий балкон
Поверх 9-й
Зверху повноцінний техповерх!
Розташування будинку —
зупинка "Сільпо"
Поруч із будинком школи та садки,
"Сільпо", багато різних магазинів,
тупик усіх маршруток.
У квартирі ніхто не проживає, покази за попередньою домовленістю.
Тополя, Сокіл, Перемога, Гагаріна, Науки, Правий берег, Підстанція, Дафі...

68 000 $
1 001 $/м²
Запорізьке шосе, 56
3 кімнати
67.9 / 39 / 6.8 м²
поверх 5 з 16
1983 рік побудови
сьогодні

36 000 $
739 $/м²
Євгена Чикаленка вул. (Аржанова), 3
Вільне планування
48.7 / 40.7 / 8 м²
поверх 10 з 10
2024 рік побудови
сьогодні
Новобудова від забудовника. Продаж по переуступці.
Квартира розташована на 10 поверсі з 10, сучасний будинок із комфортним плануванням та зручною квадратурою, що дозволяє реалізувати ремонт на власний смак.
Переваги об’єкта:
новий житловий комплекс
зручна квадратура та продумане планування
За детальною інформацією звертайтесь.

53 000 $
1 152 $/м²
Максима Дія вул. (Шелгунова), 8
2 кімнати
46 / 30 / 8 м²
поверх 1 з 9
1982 рік побудови
2 дні тому
Можливий безготівковий розрахунок.
За різними держпрограмами/ваучерами.
Продам 2-к кв. в одній з найкращих, комфортних, затребуваних та спокійних для життя локацій правого берега м. Дніпро.
У районі житлового масиву Покровський.
Поруч Красний Камінь/Парус.
Квартира у відмінному стані.
Світла, стильна, затишна.
Все у теплих м'яких тонах.
Зроблено капітальний якісний ремонт із заміною всіх комунікацій, проводки та сантехніки.
Все робили для себе.
Велика лоджія, вікна МПО, на всіх вікнах решітки. Будинок із газом!
Також додатково для вашої безпеки квартира оснащена захисною сигналізацією Ajax.
На все встановлено лічильники.
При продажу залишаються всі меблі та техніка, вбудована кухня.
Відмін...
21 000 грн/міс
Запорізьке шосе, 32-М
2 кімнати
50 / 20 / 15 м²
поверх 5 з 10
2024 рік побудови
сьогодні
🏡 Первая сдача | ЖК "Счастливый-2"
Сдается стильная и современная квартира с новым дизайнерским ремонтом. Первая сдача — всё абсолютно новое, продуманное до мелочей для комфортного проживания.
— современная техника и мебель
— автономное газовое отопление (экономия и комфорт)
— 5 этаж
✨ О комплексе:
— закрытый двор
— детская площадка
— современный новый дом
— безопасная территория
Светлая, уютная квартира в спокойных тонах с качественным ремонтом. Идеально подойдет для пары или одного чело...

24 000 $
645 $/м²
Краснопільська вул., 6
єВідновлення
12-й Квартал
2 кімнати
37.2 / 24.9 / 5 м²
поверх 2 з 5
сьогодні
Реальна! Продам 2к квартиру Краснопільська 6 район 12го квартиалу
* 2/5 - поверх/поверховість
* 37.2 - загальна площа
* кондиціонер
* опалення централізоване
Продам простору та світлу квартиру.
Стан квартири - можна зайти та жити!
Гарно розвинена інфраструктура поруч.
Чудовий варіант як для себе так і під інвестицію ( в оренді квартира 8000грн).
Ціна 24000$ торг
Документи в порядку!
Телефонуйте та поїхали купувати!
До ваших послуг ріелтор Альона!

95 000 $
2 135 $/м²
Короленка вул. (Первозванівська), 22-А
1 кімната
44.5 / 13 / 11.5 м²
поверх 1 з 12
2022 рік побудови
сьогодні
Продам квартиру в ЖК «Женева».
Перший високий поверх, три вікна у двір на південну сторону.
Абсолютно новий сучасний ремонт у світлих тонах.
Окремо спальня, окремо кухня, санвузол з душем та господарча кімната.
Зроблено звукоізоляцію та утеплення.
Автономне газове опалення та тепла підлога.
Фото оригінальні, є відео.
Телефонуйте.
126 000 $
1 601 $/м²
Запорізьке шосе, 30ю
3 кімнати
78.7 / 35.36 / 32.21 м²
поверх 3 з 10
2021 рік побудови
сьогодні
Відеоогляд за запитом!
Такі квартири рідко виходять у продаж. Записуйтеся на перегляд — наживо вона справляє ще сильніше враження.
Готові до будь-якої форми безготівкового розрахунку: держпрограми, кредитування, еОселя.
Продаж стильної 3-кімнатної квартири в ЖК «Счастливый».
Ця квартира — не про “зробити ремонт потім”. Це готовий простір для життя, де вже продумали все за вас.
79 м² продуманого комфорту, де вже все зроблено — якісно, дорого і з увагою до деталей. 3 поверх із 10, двостороння планування, ідеальний баланс світла, затишку та функціональності.
Планування, в яке легко закохатися:
— простора кухня-вітальня для сімейних вечорів та зустрічей з друзями
— доросла спальня
— окрема дитяч...

39 000 $
609 $/м²
Квартальна вулиц вул. (Гладкова), 6
єВідновлення
12-й Квартал
3 кімнати
64 / 42.7 / 6.4 м²
поверх 2 з 9
вчора
Продам 3-кімнатну квартиру на комфортному 2 поверсі у висотному будинку
Один із найзручніших поверхів для життя — комфортно для сім’ї з дітьми, людей старшого віку .
Квартира кутова, але дуже тепла, будинок добре опалюється.
Встановлені металопластикові вікна по всій квартирі, окрім балкона та лоджії. Балкон і лоджія засклені деревом. На вікнах встановлені решітки.
Зручне планування: дві окремі кімнати та одна прохідна, просторий довгий коридор. Є можливість перепланування під власні потреби.
Замінені труби, встановлені лічильники на світло та газ.
Стан житловий — можна заїхати та жити перший час, поступово роблячи ремонт під свій смак.
Тихий та затишний двір. Поруч школа, дитячий с...

20 000 грн/міс
Європейська вул. (Миронова), 9-А
1 кімната
44 / 15 / 20 м²
поверх 12 з 13
2017 рік побудови
сьогодні
Здається 1-кімнатна квартира в ЖК Миронова.
Вигідне розташування комплексу в самому центрі міста. Поруч Січеславська Набережна.
Розвинена торговельна та розважальна інфраструктура. Зручна транспортна розв'язка.
Площа квартири 44 кв.м. Поверх 12(12/13)