ПРЕМІУМ
Комісія 50%
Політехнічний інститут
Шулявка
Політехнічний інститут
Зоопарк
ЖК Smart Plaza Polytech
Монолітно-каркасна
вчора
10 міс. тому
3946 (сьогодні 1,
вчора 9)
Опис
Здам квартиру в ЖК Smart Plaza Polytech, просп. Перемоги, 26-А
Затишна квартира загальною площею 25м2 розташована на 9 поверсі 25 поверхового будинку в сучасному комплексі бізнес класу в центральній частині міста. Доступ до укриття з поверху будинку в підземний паркінг. Є генератор.
Вартість оренди 21000 грн. + комунальні платежі.
Перегляди в зручний для Вас час.
Вартість оренди 21000 грн. + комунальні платежі.
Перегляди в зручний для Вас час.
Деталі
В квартирі 1 кімната, Технологія будівництва - Монолітно-каркасна. Планування кімнат Студія. Немає газу, кухонна плита електрична. Немає балкона. У квартирі є Телевізор, Кондиціонер, Пральна машина, Ванна, Холодильник, Мікрохвильовка, Посуд. Загальний стан квартири - З ремонтом. Кількість санвузлів: 1. Працює без світла - вода, опалення, інтернет, ліфт. Тип кухні - кухня-студія. Є підземний паркінг, доступний як укриття. Комісія за послуги 50 %

Рієлтор
| Активних оголошень | 17 |
| Ексклюзивних об'єктів | 0 |
| Рекламна активність | 75078 |
| Останній візит на сайт | вчора |
Рекомендувати

Історія зміни ціни
| вчора | - 1 000 грн | 21 000 грн |
| 05.05.2026 | + 3 100 грн | 22 000 грн |
| 05.03.2026 | + 1 000 грн | 18 900 грн |
| 24.12.2025 | - 1 000 грн | 17 900 грн |
| 01.11.2025 | - 1 000 грн | 18 900 грн |
| 25.10.2025 | - 1 000 грн | 19 900 грн |
| 03.10.2025 | - 1 000 грн | 20 900 грн |
| 22.08.2025 | + 1 000 грн | 21 900 грн |
| 18.07.2025 | - 1 000 грн | 20 900 грн |
| 12.07.2025 | - 1 000 грн | 21 900 грн |
| 09.07.2025 | - 1 000 грн | 22 900 грн |
| 07.07.2025 | + 2 000 грн | 23 900 грн |
| 05.07.2025 | 21 900 грн |