Фільтри
Продаж квартир за 50000 доларів в Києві - сторінка 2
700 оголошень
- найбільша площа
700 оголошень
- найбільша площа

43 000 $
1 194 $/м²
Червоної Калини просп. (Володимира Маяковського), 32-В
1 кімната
36 / 18 / 8 м²
поверх 7 з 10
1983 рік побудови
2 дні тому
Продаж 1 кімнатна квартира вул Червоної калини 32в.
Квартира з косметичним ремонтом укомплектована меблями і технікою.
Гарний варіант для життя і оренди.
Зручна транспортна розв'язка і інфраструктура.
ID: 95237

48 000 $
1 548 $/м²
Кирилівська вул. (Фрунзе), 118
1 кімната
31 / 17 / 7 м²
поверх 7 з 7
1961 рік побудови
4 дні тому
Продаж 1-кімнатної квартири в Подільському районі, вул. Кирилівська 118 ( поруч стадіон Спартак), метро Контрактова Площа, Лукʼянівська .
Квартира розташована на 7/9 - поверхового цегляного будинку, з новим ліфтом. Загальна площа 30,3 м2 ( без урахування площі балкона).
Квартира в житловому стані. Є бронедвері, Домофон.
Поруч парк, бювет, стадіон, школа, дитсадок, супермаркет, нова пошта. Зупинки транспорту в різних напрямках.
Вільна. Один власник.
Записуйтесь на перегляд!
38 500 $
1 328 $/м²
Воскресенський просп. (Перова), 40
1 кімната
29 / 15 / 7 м²
поверх 3 з 5
1964 рік побудови
6 днів тому
Продам 1 кімнатну квартиру проспект Воскресенський 40 ТРЦ Квадрат NEO. ( Авторинок на Перова) . Загальна площа 29. кухня 6.8 кв.м . 3 поверх. Є балкон.
Квартира знаходиться в середині будинку. Під'їзд у хорошому стані. Квартира без ремонту , але в житловому стані, доглянута, можно жити. Все працює. Меблі можно залишити, можно прибрати по домовленністі . Газ, гаряча та холодна вода, батареї чавунні. Лічильники на воду та електрику.
Квартира одностороння, всі вікна виходять на проспект. Зелений двір. Поруч развинена інфраструктура. Зупинка громадського траспорту, Сільпо, школа, магазини.

41 200 $
1 312 $/м²
Поліська вул., 2-Б
1 кімната
31 / 12 / 15 м²
поверх 4 з 4
2023 рік побудови
сьогодні
Продаж квартири 31,5 м² у закритому клубному будинку ЖК “Софі Хаус”
Софіївська Борщагівка | 4-й поверх | Індивідуальне газове опалення
Пропонується до продажу квартира площею 31,5 м² у клубному будинку з закритою територією, зоною відпочинку, дитячим майданчиком і двома декоративними фонтанами. Ідеальний варіант як для проживання, так і для здачі в оренду.
Комплектація — White Box:
• Гіпсова штукатурка стін, виконана фінішна шкаклівка ,готові до покраски.
• Фінішна лазерна стяжка підлоги
• Розводка електрики та сантехніки
• Тепла підлога
• Встановлена інсталяція в санвузлі
• Розведення під кондиціонер + закладена траса
• Встановлені радіатори
• Індивідуальне газове опалення
• Встановлений...

29 000 $
1 336 $/м²
Нова Виноградна вул., 6
1 кімната
22 / 11 / 4 м²
поверх 5 з 6
2021 рік побудови
сьогодні
БЕЗ КОМІСІЇ! Продаж 1-кімнатної квартири ЖК Aura Center Крюківщина за адресою вул. Нова Виноградна, 6. Квартира на 5 поверсі з 6. Зданий будинок! Штукатурка стін, стяжка підлоги, розведення водопостачання, розведення електрики, двоконтурний газовий котел, радіатори. Вхідні металеві двері, лічильники на газ, воду та електрику. Нові склопакети, панорамні вікна.Територія закрита, охорона 24/7 відео нагляд, електронні ключі, парковка на території ЖК, дитячий майданчик, зона відпочинку. Поруч Фора, Новус, АТБ, Нова пошта, Розетка, Аврора- піша доступність. Ціна: 29 000$

45 000 $
1 095 $/м²
Доківська вул., 10, к14
1 кімната
41 / 15 / 10 м²
поверх 4 з 25
2022 рік побудови
сьогодні
Продається 1-кімн. квартира на 4 поверсі загальною площею 41 кв м в с. Коцюбинське( ЖК Антлант,навколо якого казковий ліс і мальовниче озеро поруч !..),що неподалік метро Академмістечко за адресою : вул. Доківська,10 кор 15.
Право власності вже оформлене,тому розглядаємо всі держ. програми!!
Поруч з квартирою є містка кладовка(2.8 кв.м) у власності. Можемо продати разом з квартирою, оплата окремо.
В квартирі можна зробити перепланування на 2х кімнатну квартиру( євро двушка! ) ,бо є вікно в коридорі. Одну стіну ми зняли, планували переробити на 2х кімнатну.
Монолітний будинок, дуже теплий, утепленням мінеральною
ватою 12 см.
У будинку встановлено 3 турецькі ліфти. Також є цілодобовий ко...

33 200 $
832 $/м²
Теплична вул., 44
1 кімната
40 / 19 / 12 м²
поверх 2 з 10
сьогодні
Готова однокімнатна квартира 41м2,
Будинок Заселено!
Купуй та заходь на ремонт!
Всі комунікації підключені! В будинку є Газ!
Будинок з укриттям!
Можливе розтермінування на рік!
Можлива єОселя!
Біля будинку розвинена інфраструктура,
Школа, садочок, зони відпочинку, супермаркет, аптека, стоматологія, амбулаторія, кафе, кав’ярні,дитячі та спортивні майданчики!
Зупинка транспорту 2хвилини від будинку.
Продаж квартири від власника без додаткових відсотків та переплат!
Оформлення лише 10000грн.
Є інші варіант, як більші так і менші!
Звертайтесь!

36 468 $
889 $/м²
Шкільна вул., (Будинок)
1 кімната
41 / 14 / 14 м²
поверх 5 з 17
2026 рік побудови
вчора
Старт продажу секції №3 в ЖК «Борисо-Глібський2»
Найвигідніша ціна саме на старті продажу — далі ціни зростатимуть.
Даруємо неймовірну знижку -25% та доступне розтермінування на 4 роки з першим внеском від 30%
Наші переваги:
Автономність: світло, вода та ліфти працюють безперебійно.
Безпека: надійне протирадіаційне укриття (ПРУ) прямо в будинку.
Доступність: Розтермінуваня до 4 років - комфортні умови для вашого бюджету.
Зручність: сучасний підземний паркінг та розвинена інфраструктура центра міста Вишгород.
Загальна площа квартири — 40 м²
• простора кухня — 14,32 м²
• окрема кімната — 14,25 м²
• великий санвузол — 5,6 м²
• зручний коридор — 6,04 м²
• лоджія
Будинок розташований у центрі...

37 000 $
992 $/м²
Лісова вул., 3
1 кімната
37 / 16 / 7 м²
поверх 17 з 25
2022 рік побудови
сьогодні
БЕЗ комісії БЕЗ додаткових витрат
ТЕПЛА СВІТЛА ЗАТИШНА Є ГЕНЕРАТОР
єОселя єВідновлення Сертифікат УБД Постанова ДМЖ Ваучер
Квартира 37.3м2 в новому ЖК ВудЛайн.
* Поверх 17/25.
В квартирі:
* Цементна лазерна стяжка підлоги.
* Сучасні віконні системи з енергозберігаючим склопакетом.
* Висота стель 2, 6 м.
* Лоджія засклена та утеплена.
* Протипожежні вхідні двері.
* Електрика розведена за основними точками.
* Сталеві радіатори опалення.
* Лічильники води, тепла та електрики.
* Інтернет - оптоволокно.
* Вид із вікон на Схід, у двір, на ліс та на Київ.
!! Є можливість ПЕРЕПЛАНУВАТИ
ВІДЕООГЛЯД надішлю на запит.
БУДИНОК 2022р:
* Фасад утеплений зовні.
* Протипожежна система.
* Інтернет (оптов...

42 000 $
913 $/м²
Набережна вул., (Будинок)
1 кімната
46 / 12 / 19 м²
поверх 12 з 19
2026 рік побудови
сьогодні
Продаж 1к квартири в місті Вишгород, Київська обл , вулиця Набережна, 6.
Загальна площа 46 м2, житлова 12 м2 ( спальня) і 19 м2 ( кухня-вітальня). Квартира від будівельників знаходиться на 12 поверсі восімнадцяти поверхового будинку в ЖК Вишгород Плаза. На тринадцятому поверсі, над цією квартирою, знаходиться така ж квартира, яка теж продається у нас. Це зручний, ультрасучасний житловий комплекс.
- Будівля монолітно каркасна.
- Стіни - керамічна цегла.
- Фундамент – монолітна плита.
- Перегородки – газобетонні 100 мм.
- Опалення – міське.
- Вікна з двокамерним склопакетом та енергозберігаючим склом.
- Утеплення – мінеральна вата.
Для власників машин є своє зручне паркування. Є охорона та...
50 000 $
833 $/м²
Соборна вул., 59
2 кімнати
60 / 35 / 8 м²
поверх 3 з 4
1973 рік побудови
2 дні тому
Продаж 2-кімнатної квартири в Софіївській Борщагівці
вул. Соборна, 59
• Загальна площа — 60 м²
• Поверх — 3/4
• Дві окремі кімнати — 19 м² та 14 м²
• Роздільний санвузол
• Великий балкон по периметру квартири
• Газова плита
• Стан житловий, але потребує ремонту
Тихе та дуже зелене місце з гарною інфраструктурою та транспортним сполученням.
• телевізор
Меблі залишаються за домовленістю або можуть бути вивезені.
Квартира підійде як для власного проживання, так і під орендний бізнес.
Розгляда...

39 000 $
1 134 $/м²
Подільська вул., 6
1 кімната
34 / 15 / 12 м²
поверх 1 з 5
2016 рік побудови
сьогодні
🏡 1-кімнатна квартира з чорновим ремонтом
ЖК «Молодіжне містечко», Крюківщина ✨
Світла та функціональна квартира, готова до чистового ремонту — ви можете реалізувати власний дизайн без зайвих витрат часу та ресурсів.
🔧 Уже виконані роботи:
✔️ розведено водопостачання
✔️ електрика по точках
✔️ чорнова штукатурка стін
✔️ стяжка підлоги
✔️ тепла підлога у санвузлі та на лоджії 🔥
📐 Продумане планування:
🍽️ простора кухня з виходом на засклену лоджію — ідеально для зони відпочинку або робочого простору
🛏️ окрема житлова кімната
🚪 передпокій
🚿 суміжний санвузол
🔥 Індивідуальне газове опалення — економно та комфортно
🏢 1 поверх із 5 — зручний доступ без зайвих сходів
🌿 Внутрішнє тихе розташуванн...
41 500 $
1 041 $/м²
Коцюбинського вул., (Будинок А2)
1 кімната
40 / 16 / 11 м²
поверх 2 з 9
2025 рік побудови
вчора
Продаж 1-кім квартири в ЖК ОКСВАРД
Будинок А-3 зданий!
Можливо придбати ПО ВСІМ ДЕРЖАВНИМ ПРОГРАМАМ
єОселя, єВідновлення!
Є ГЕНЕРАТОР!
Сучасний британський стиль, тиха зелена локація та бездоганна архітектура — усе це про житловий комплекс Oxford. Тут комфорт, безпека та естетика продумані до найменших дрібниць.
Локація
ЖК розташований у престижному передмісті — село Чайка, всього кілька хвилин до Києва. Район із сформованою інфраструктурою, широкими вулицями, приватним сектором та красивими краєвидами. Поруч — вся необхідна міська зручність, але без шуму та метушні.
Про комплекс
Комплекс вирізняється вишуканою англійською архітектурою, доглянутою територією та продуманими зонами дл...

47 000 $
1 033 $/м²
Машинобудівників вул., 16
1 кімната
46 / 16 / 14 м²
поверх 3 з 10
2022 рік побудови
вчора
Продаж 1 кімнатної квартири, 45,5 м2, СМТ Чабани, вул. Машинобудівників 16, ЖК Dobre Misto 2. ЖК Pionerskiy 2, ЖК Піонерський квартал 2ю
Житловий комплекс комфорт класу. Комплекс введено в експлуатацію. Квартира знаходиться на 3/10 поверсі. Квартира з функціональним плануванням, окрема простора кімната, велика кухня, місткий хол. Вікна виходять у двір.
На території здійснено благоустрій. У комплексі є "Розетка", магазин продуктів, Нова Пошта, Кафе та інше. Закрита територія, дитячий та спортивний майданчики.
Поруч зупинка громадського транспорту, до метро Іпподром або Теремки 7-10 хв.

47 000 $
1 013 $/м²
Вишневе, Святошинська вул., 52
1 кімната
46 / 16 / 12 м²
поверх 10 з 10
2024 рік побудови
2 дні тому
Продаж 1-кімнатної квартири в ЖК Сади Вишневі, м. Вишневе.
Простора квартира з великим балконом у сучасному житловому комплексі. Практичне планування дозволяє комфортно організувати простір для життя або інвестиції під оренду.
У квартирі встановлене газове опалення, що забезпечує комфортну температуру та контроль витрат у холодний період. Стан квартири — без ремонту, тому нові власники зможуть реалізувати власний дизайн та облаштувати житло на свій смак без переплат за чужий ремонт.
Комплекс розташований у районі з розвиненою інфраструктурою. Поруч парк для прогулянок та відпочинку, державні школи, дитячі садочки, супермаркети, магазини, аптеки, кав’ярні та все необхідне для комфортного п...

49 500 $
1 597 $/м²
Теплична вул., 64
1 кімната
31 / 18 / 10 м²
поверх 3 з 6
2023 рік побудови
3 дні тому
Продаж квартири без комісії для покупця!
📍 ЖК «Комфортне містечко», с.Святопетрівське,
вул. Теплична, 64
📐 Площа: 31 м²
🏢 Поверх: 3/5
💰 Вартість: 49 500 $
Розглядаємо продаж по державним програмам.
Пропонується світла квартира з новим ремонтом у сучасному житловому комплексі.
— паркування біля будин...

45 000 $
1 800 $/м²
Прорізна вул., 13
1 кімната
25 / 10 / 10 м²
поверх 2 з 5
2021 рік побудови
3 дні тому
Квартира з ремонтом у новобудові | формат “заїжджай і живи”
📍 Святопетрівське
Пропонується затишна квартира в новому будинку, повністю готова до проживання без додаткових витрат.
Переваги квартири:
• виконаний ремонт
• укомплектована меблями та технікою
• комфортна та функціональна
• приємна атмосфера та затишок
👉 ідеальний варіант як для життя, так і під орендний бізнес
Телефонуйте для деталей та перегляду

2 102 400 грн
48 000 грн/м²
Соборна вул., 1
1 кімната
44 / 25 / 9 м²
поверх 6 з 9
2026 рік побудови
6 днів тому
БЕЗ КОМІСІЇ!
1 кімнатна квартира в ЖК Sense City
Софіївська Борщагівка, вул. Соборна
Підходить під державну програму єОселя!!!
• ІНДИВІДУАЛЬНЕ ГАЗОВЕ опалення
• Зручний виїзд. До метро Академмістечко 15 хвилин.
• Окремо підземний паркінг. Окремо повноцінне укриття
Новобудова за монолітно-каркасною технологією, максимум 9 поверхів, що гарантує міцність і надійність.
Поверх 6/9
Площа: 43.8/25.1 м2
- кухня
- окрема кімната
- сумісний санвузол
- лоджія
Наповнення:
• Монолітно-каркасна технологія — надійність та довговічність
• Індивідуальне газове опалення
• Утемлення мінвата 120 мм
• У вартість входить:
- Газовий котел
- Стяжка підлоги
- Радіатори
- Всі лічильники
Територія:
• Закрита...
38 300 $
798 $/м²
Теплична вул., 44
1 кімната
48 / 23 / 15 м²
поверх 7 з 10
2024 рік побудови
2 тиж. тому
Продаж квартири в готовому будинку від Забудовника!
Будинок Заселено! Газ підʼєднано!
Світло, вода та газ по тарифам для населення!
Будинок введенно в експлуатацію в Листопаді 2023 року!
Оформлення 10000грн
Підходять всі програми!
Можлива еОселя!
Централізовані комунікації, Індивідуальне опалення!
Двоконтурний котел в компектацію квартири включено!
Площа квартири 47,9м2
Квартира з великою житловою площею 23м2, за бажанням можна перепланувати в 2кімнатну квартиру!
Площа кухні -16м2.
Є комора!
Біля дому розвинена інфраструктура:
- школа та садочок -5 хвилин пішки;
- Зони відпочинку, сквер - одразу біля дому;
- супермаркет, аптека, амбулаторія, стоматологія, торгівельне містечко -2 хвилни пішк...
30 300 $
842 $/м²
Теплична вул., 44
1 кімната
36 / 15 / 11 м²
поверх 8 з 10
2023 рік побудови
2 тиж. тому
Продаж квартири від забудовника!
Заходь на ремонт
Будинок збудовано!
ВВедено в експлуатацію в Листопаді 2023 року! ЖК Святопетрівський,
Можливе придбання по програмі єОселя!
Можливе розтермінування на рік!
Планування квартири:
Загальна площа: 35,5м2
Спальня: 15,3м2
Кухня: 11 м2
Передпокій: 5,9м2
Сан. вузол: 3,8м2
Технологія будівництва: Монолітно-каркасна;
Матеріал зовнішніх стін: Газоблок(300мм);
Фасад: Мінеральна вата та Пінополістирол (100мм);
Система опалення: Індивідуальна газова ( двоконтурний газовий котел, радіатори, та розведення опалення включно в комплектації квартири);
Вікна: Двокамерний склопакет, підвіконня, відлив віконний:
Вхідні двері: металеві, протиударні, протипожежні...