Фільтри
Продаж квартир за 50000 доларів в Києві
747 оголошень
- найбільша площа
747 оголошень
- найбільша площа

33 100 $
801 $/м²
Леоніда Каденюка вул., 18
1 кімната
41 / 23 / 11 м²
поверх 1 з 10
сьогодні
Нова пропозиція без комісії для покупця. Розглянемо державні програми: ВПО, Євідновлення, єОселя, всі постанови.
Продаж 1 кімнатних квартир залишились на 1, 6, 7, 8 поверхах, десяти поверхового будинку.
Квартира знаходиться на 1 поверху (э інші поверхи) десятиповерхового будинку.
Метраж квартири 42 м2.
Київська область, обухівський район, Новообухівська траса 4 км від Київа, село Ходосівка, ЖК VLASNA, Вулиця Леоніда Каденюка 18.
Будинок 2025року на етапі введення в експлуатацію. У будинку є бомбосховище.
Всі питання по телефону
Побудований:
-червона цегла; стіна 60 см.
-утеплення — мінеральна вата.
Комунікації:
-властна свердловина 200 м, артезіанська вода;
-світло на квартиру 8 к...

37 000 $
961 $/м²
Леоніда Каденюка вул., 11
1 кімната
39 / 15 / 13 м²
поверх 1 з 9
сьогодні
Від забудовника.
Нова пропозиція без комісії для покупця.
Продаж 1-2-3 кімнатних квартир котрі знаходяться на 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 та 9 поверхах, девʼяти поверхового будинку.
Київська область, обухівський район, село Ходосівка, ЖК Вилар, Мануфактура, МегаМаркет.
Будинок 2025 року.
Всі централізовані комунікації: газ, світло, вода, каналізація.
Дуже розвита інфраструктура: школи, садки, магазини, спортивні заклади, все поряд. Також ми знаходимось у чисто екологічній зоні: поряд сосновий ліс, озера (рибалка), заповідники.
До Київа 8 кілометрів без заторів. 15 хвилин до Печерська.
Всі питання по телефону
Ціна: 37.000 у.о США. без комісії
Також є квартири з ремонтом по дуже привабливи...
Купити квартиру в Києві за 50000 доларів ($)

50 000 $
810 $/м²
Ярослава Гашека бульв., 22
2 кімнати
62 / 33 / 11 м²
поверх 23 з 26
сьогодні
Елегантна 2-кімнатна квартира в сучасному будинку на бульварі Ярослава Гашека, 22 — без комісії!
Пропонується до продажу світла й простора 2-кімнатна квартира загальною площею 61,7 м², розташована на 23 поверсі з 27.
Ідеальний варіант для комфортного життя або вигідної інвестиції!
Переваги квартири:
- Раціональне, продумане планування:
- Простора вітальня з виходом на балкон, затишна спальня з двома вікнами, велика кухня, сучасний санвузол та зручний коридор.
- Монолітно-каркасний будинок (2019 року побудови)- якісне утеплення, енергоефективність, тиша і надійність.
- Встановлені індивідуальні лічильники на воду та електроенергію, а також поквартирний розподіл тепла.
- Підземний паркі...

46 800 $
799 $/м²
Чехова вул., (Будинок 1)
2 кімнати
59 / 49 / 10 м²
поверх 3 з 3
сьогодні
Продаж квартири, загальна площа: 58.6 м2.
Київ, Дарницький район, мікрорайон Бортничі, вул. Чехова, будинок 15.
Будинок монолітно-блоковий, вентильований фасад, великі вікна.
Будинок введений в експлуатацію в 2022 році.
Квартира з документами!
Можна одразу заходити на ремонт!
3-й/3 поверх.
Загальна площа: 58.6 м2., житлова площа: 55.1 м2.
Стіни – газоблок, підлога – бетонна стяжка, вікна «WDS» з енергозбереженням.
Якісні вхідні двері.
Висота стелі = 2.85 м.
Переваги:
1. Вільне планування:
- Дозволе зробити вам 1-кімнатну квартиру з окремою великою спальною кімнатою та кухнею-студією,.
- Дозволе зробити класичну 2-х кімнатну квартиру з окремою кухнею.
2. В будинку своя свердловина 72 м....

45 000 $
1 000 $/м²
Леоніда Бикова бульв., 10
1 кімната
45 / 18 / 10 м²
поверх 4 з 16
1989 рік побудови
сьогодні
Шукаєте квартиру, де не треба починати з нуля? Ось вона.
Ремонт зроблено, меблі є, техніка працює — можна заїхати вже зараз і просто жити. Без додаткових вкладень, без будівельного пилу, без місяців очікування.
🏠 1 кімната / 45 м² / 4 поверх із 16 🔥 Утеплена панель, середина будинку — взимку тепла і недорогого 📍 вул. Бикова, 10 — метро Дарниця за 15 хв транспортом
Поруч — все необхідне: магазини, аптеки, кафе, сквер. Спокійний район із зручною інфраструктурою.

36 000 $
1 161 $/м²
Ореста Левицького вул. (Академіка Курчатова), 3-А
1 кімната
31 / 17 / 5 м²
поверх 2 з 9
1970 рік побудови
сьогодні
Продаж 1-кімнатної квартири на вул. Ореста Левицького (Курчатова), 3А.
Пропонується затишна квартира у форматі “чешка” на комфортному 2 поверсі 9-поверхового будинку. Чудовий варіант як для власного проживання, так і під орендний бізнес.
Загальна площа — 30,7 м²
Житлова площа — 15,2 м²
Кухня — 5 м²
Квартира у житловому стані, охайна та світла. Планування роздільне, санвузол суміжний. Є великий засклений балкон, гардеробна, меблі та необхідна побутова техніка — можна заїхати та жити.
Будинок панельний, централізоване опалення, чистий під’їзд, працює ліфт.
Розвинена інфраструктура: поруч супермаркети, ТРЦ, школи, дитячі садки, аптеки, поліклініка, парк, зупинки громадського тран...

42 000 $
1 167 $/м²
Миколи Закревського вул., 31-В
1 кімната
36 / 16 / 9 м²
поверх 8 з 9
1983 рік побудови
сьогодні
Продається чудова 1-к квартира на 8 поверху 9-ти поверхового будинку по вул. Закревського Миколи, 31-В, Деснянський район, Троєщина.
Площа квартири 35,5/18,5/8,5м², санвузол роздільний, є балкон (незасклений)
Загальний стан квартири – житловий (дивитесь фото).
Будинок, серія 134, 1983року.
Біля будинку розвинена інфраструктура - Фестивальний, дитсадки, школи, супермаркети, ринки
Тут зручно жити або здавати квартиру в оренду — попит буде завжди!
Телефонуйте та приходьте на перегляд!
Комісію платить покупець.
Номер оголошення 10988

40 000 $
1 111 $/м²
Ореста Левицького вул. (Академіка Курчатова), 3-А
1 кімната
36 / 20 / 6 м²
поверх 7 з 9
1970 рік побудови
сьогодні
Продається затишна 1к квартира на вулиці ореста левицького 3а ''раніше академіка курчатова'', що в Деснянському районі. Квартира знаходиться на 7 поверсі з 9, має 36м2 загальної площі, де житлова-20м2, а кухня-6м2.
Квартира має гарний ремонт та все необхідне для комфортного життя: вся кухонне обладнання, холодильник, пральна машинка, диван, шафа, телевізор, сучасну ванну кімнату.
Будинок знаходиться в зеленому районі де є поруч: ліс, пошта , кафе, транспортні зупинки, університет, магазини, а найближче метро Лісова в 15-20 хвилинах пішки.
Швидше дзвоніть та станьте новим власником!
комісію платить покупець
Звертайтеся у будь-який зручний для вас час - ми завжди готові надати професійну д...
Шукайте нерухомість в Києві за 50000 долларов ($) за фільтрами

49 500 $
1 125 $/м²
Тодося Осьмачки вул. (Горького), (Будинок 1)
1 кімната
44 / 16 / 16 м²
поверх 6 з 8
2020 рік побудови
сьогодні
Продається однокімнатна квартира в ЖК Славський, будинок клубного формату по вул. Тодося Осьмачки, 58а, Троєщина. Квартира з чудовим плануванням і сучасним якісним ремонтом. 6 поверх з 8. Загальна площа - 43.4 кв.м, простора кухня - 15кв.м з виходом на балкон з панорамними вікнами. Тепла підлога. Територія ЖК закрита. Консьєрж-охорона з відеонаглядом, парковка, ОСББ, зона відпочинку біля дому. Електрика та опалення по лічильникам, побутовий тариф від ДТЕК, генератор на воду та світло.
Розвинута інфраструктура. У пішій доступності ( 5 хвилин ) міський транспорт та маршрутки ( всі напрямки міста ).
Вода є завжди і світло не вимикають! Своя котельня.

44 000 $
2 316 $/м²
Академіка Доброхотова вул., 26
1 кімната
19 / 14 / 5 м²
поверх 1 з 5
1967 рік побудови
сьогодні
🏡 1-кімнатна квартира біля метро Академмістечко
Світла та затишна квартира з сучасним ремонтом у цегляному будинку. Повністю готова до заселення!
✨ Переваги:
• якісний ремонт у нейтральних тонах
• кухня з меблями та технікою
• простора кімната з шафою-купе
• вся побутова техніка залишається
• тепла, світла та комфортна
📍 Локація:
• 5 хв до метро Академмістечко
• поруч магазини, аптеки, школи та садочки
• зручна транспортна розв’язка
📞 [телефон приховано]Телефонуйте — квартира чекає на нових власників ❤️

41 000 $
1 367 $/м²
Київ, Лісківська вул., 37
1 кімната
30 / 14 / 7 м²
поверх 3 з 8
2020 рік побудови
сьогодні
Продажа квартиры, Троещина, Лисковская 37 ,
студия, 30 метров общей площади, 3 этаж 8 этажного нового дома коттеджного типа, в жилом состоянии, окна во двор, светлая, теплая квартира, в доме супермаркет "ТРАШ", закрытая территория, охрана дома, вход и выезд только для жителей дома. Есть подземный паркинг. Рядом развитая инфраструктура, ландшафтный дизайн во дворе , своя детская площадки , зона отдыха и прогулок рядом с домом
41 000 у.е торг
Агенство. Вайбер Телеграм Ватсап на первом номере рекламы

35 000 $
946 $/м²
Клеманська вул., (Будинок 2)
1 кімната
37 / 15 / 12 м²
поверх 23 з 26
сьогодні
Продаж 1-кімнатної квартири в новому будинку ЖК Урлівський-2 вул. Клеманська,7 Позняки
Квартира розташована на 23 поверсі 26 поверхового будинку.
Загальна площа 37 кв.м. (з врахуванням коефіцієнту заскленого балкону).
Будинок монолітно-каркасний (якісна та надійна конструкція).
Планова здача завершення будівництва та введення будинку в експлуатацію в 2026-2027 році.
Хороша інвестиція за вигідною ціною.
Продаж по перепоступці в офісі забудовника КиївМіськБуд. Витрати по переоформленню сплачує Покупець.
Вартість квартири - 35 000$
Код: 32067

45 000 $
1 500 $/м²
Павла Тичини просп., 11-А
1 кімната
30 / 17 / 7 м²
поверх 3 з 9
1970 рік побудови
сьогодні
Пропонується у продаж 1кім квартира. Квартира пілся ремонту, все нове. Розвинута інфраструктура. Зручна транспортна розвʼязка.Фото відповідають дійсності. Готова до переглядів. Тільки готівка.

35 000 $
1 167 $/м²
Вереснева вул., 12
єВідновлення
Нова Дарниця
1 кімната
30 / 15 / 7 м²
поверх 1 з 5
1975 рік побудови
сьогодні
Пропонується у продаж 1кім квартира. Повністю комплектована меблями і технікою. Розвинута інфраструктура. Зручна транспортна розвʼязка.Фото відповідають дійсності. Готова до переглядів. Більше 3х років. Безнал.

50 000 $
980 $/м²
Севастопольська вул., 22
2 кімнати
51 / 31 / 8 м²
поверх 7 з 9
1980 рік побудови
сьогодні
Пропонується 2-кімнатна квартира на 7 поверсі 9-поверхового будинку.
Планування:
• Дві окремі кімнати
• Великий балкон
• Роздільний санвузол
Стан квартири:
Житловий стан, але потребує ремонту та оновлення меблів — чудова можливість зробити все на власний смак.
Переваги будинку та локації:
• Доглянута та охайна прибудинкова територія
• Ліфти Otis
• Спокійний, зелений район
• Будинок в оточенні парку та скверів
• Поруч дитячий садок, кілька шкіл, магазини, Нова пошта та інша комерція
Ідеальний варіант для сім’ї або під інвестицію. Телефонуйте для деталей та перегляду!
38 500 $
1 328 $/м²
Воскресенський просп. (Перова), 40
1 кімната
29 / 15 / 7 м²
поверх 3 з 5
1964 рік побудови
сьогодні
Продам 1 кімнатну квартиру проспект Воскресенський 40 ТРЦ Квадрат NEO. ( Авторинок на Перова) . Загальна площа 29. кухня 6.8 кв.м . 3 поверх. Є балкон.
Квартира знаходиться в середині будинку. Під'їзд у хорошому стані. Квартира без ремонту , але в житловому стані, доглянута, можно жити. Все працює. Меблі можно залишити, можно прибрати по домовленністі . Газ, гаряча та холодна вода, батареї чавунні. Лічильники на воду та електрику.
Квартира одностороння, всі вікна виходять на проспект. Зелений двір. Поруч развинена інфраструктура. Зупинка громадського траспорту, Сільпо, школа, магазини.

48 000 $
1 548 $/м²
Кирилівська вул. (Фрунзе), 118
1 кімната
31 / 17 / 7 м²
поверх 7 з 7
1961 рік побудови
сьогодні
Продаж 1-кімнатної квартири в Подільському районі, вул. Кирилівська 118 ( поруч стадіон Спартак), метро Контрактова Площа, Лукʼянівська .
Квартира розташована на 7/9 - поверхового цегляного будинку, з новим ліфтом. Загальна площа 30,3 м2 ( без урахування площі балкона).
Квартира в житловому стані. Є бронедвері, Домофон.
Поруч парк, бювет, стадіон, школа, дитсадок, супермаркет, нова пошта. Зупинки транспорту в різних напрямках.
Вільна. Один власник.
Записуйтесь на перегляд!

45 200 $
1 215 $/м²
Обухівська вул., 91-А
1 кімната
37 / 18 / 7 м²
поверх 3 з 6
2024 рік побудови
сьогодні
Світла, затишна квартира, вільне планування, стан квартири - від забудовника, що дає можливість втілити свої дизайнерські мрії, презентабельна вхідна група, доглянута прибудинкова територія, розвинена інвраструктура, поруч школа, дитячий садок, магазини, зручна транспортна розв'язка, зупинка громадського транспортру поряд з будинком, до станції метро Академмістечко 15 хвилин пішки.

47 500 $
1 327 $/м²
Клавдіївська вул., 23/15
1 кімната
36 / 17 / 8 м²
поверх 3 з 14
1998 рік побудови
сьогодні
Світла, простора квартира, функціональне планування, окрема кімната, лоджія, роздільний санузол, чистий під'їзд, доглянута прибудинкова територія, дитячий та спортивний майданчик, розвинена інфраструктура, дитячий садок, школа, ліцей, магазини, ринок, зручна транспортна розв'язка, зупинка громадського транспорту поряд з будинком, до станції метро Академмістечко - 20 хвилин пішки.

49 900 $
894 $/м²
Жмеринська вул., 16
3 кімнати
56 / 40 / 6 м²
поверх 9 з 9
сьогодні
Є-відновлення - Так! Накраща ціна! Встигни придбати!
Продаж 3-кімнатної на Жмеринській. Микільська Борщагівка.
Жмеринська вулиця, будинок 16. Святошинський район.
Квартира розташована на 9 поверсі/9-поверхового будинку.
Загальна площа: 55,8 кв.м.
Житлова площа: 39,8 кв.м. Кімнати суміжно-окремі (1 кімната прохідна): 10,4 кв.м. + 17 кв.м. + 12,4 кв.м.
Площа кухні: 5,9 кв.м.
Квартира в житловому стані. Склопакети, засклена лоджія.
Квартира світла і затишна.
Санвузол окремо, є невелика комора.
Розвинена інфраструктура району, поруч є все необхідне: дитячі садочки, школи, супермаркети і таке інше. Поруч Парк Совки.
До станції метро Святошин - 20 хвилин на маршрутці.
Можливий продаж за Є-відно...