Фільтри
Продаж квартир за 70000 доларів в Києві - сторінка 7
1 930 оголошень
- найбільша площа
1 930 оголошень
- найбільша площа
41 500 $
1 041 $/м²
Коцюбинського вул., (Будинок А2)
1 кімната
40 / 16 / 11 м²
поверх 2 з 9
2025 рік побудови
вчора
Продаж 1-кім квартири в ЖК ОКСВАРД
Будинок А-3 зданий!
Можливо придбати ПО ВСІМ ДЕРЖАВНИМ ПРОГРАМАМ
єОселя, єВідновлення!
Є ГЕНЕРАТОР!
Сучасний британський стиль, тиха зелена локація та бездоганна архітектура — усе це про житловий комплекс Oxford. Тут комфорт, безпека та естетика продумані до найменших дрібниць.
Локація
ЖК розташований у престижному передмісті — село Чайка, всього кілька хвилин до Києва. Район із сформованою інфраструктурою, широкими вулицями, приватним сектором та красивими краєвидами. Поруч — вся необхідна міська зручність, але без шуму та метушні.
Про комплекс
Комплекс вирізняється вишуканою англійською архітектурою, доглянутою територією та продуманими зонами дл...

47 000 $
1 033 $/м²
Машинобудівників вул., 16
1 кімната
46 / 16 / 14 м²
поверх 3 з 10
2022 рік побудови
вчора
Продаж 1 кімнатної квартири, 45,5 м2, СМТ Чабани, вул. Машинобудівників 16, ЖК Dobre Misto 2. ЖК Pionerskiy 2, ЖК Піонерський квартал 2ю
Житловий комплекс комфорт класу. Комплекс введено в експлуатацію. Квартира знаходиться на 3/10 поверсі. Квартира з функціональним плануванням, окрема простора кімната, велика кухня, місткий хол. Вікна виходять у двір.
На території здійснено благоустрій. У комплексі є "Розетка", магазин продуктів, Нова Пошта, Кафе та інше. Закрита територія, дитячий та спортивний майданчики.
Поруч зупинка громадського транспорту, до метро Іпподром або Теремки 7-10 хв.

47 000 $
1 013 $/м²
Вишневе, Святошинська вул., 52
1 кімната
46 / 16 / 12 м²
поверх 10 з 10
2024 рік побудови
2 дні тому
Продаж 1-кімнатної квартири в ЖК Сади Вишневі, м. Вишневе.
Простора квартира з великим балконом у сучасному житловому комплексі. Практичне планування дозволяє комфортно організувати простір для життя або інвестиції під оренду.
У квартирі встановлене газове опалення, що забезпечує комфортну температуру та контроль витрат у холодний період. Стан квартири — без ремонту, тому нові власники зможуть реалізувати власний дизайн та облаштувати житло на свій смак без переплат за чужий ремонт.
Комплекс розташований у районі з розвиненою інфраструктурою. Поруч парк для прогулянок та відпочинку, державні школи, дитячі садочки, супермаркети, магазини, аптеки, кав’ярні та все необхідне для комфортного п...
59 000 $
1 017 $/м²
Пономарьова вул., 18-А
БЕЗ КОМІСІЇ
ПромСИЗ
2 кімнати
58 / 31 / 9 м²
поверх 7 з 9
2 дні тому
Продається 2 к.кв. в Коцюбинському по вул. Пономарьова.
Стан житловий.
2 роздільні кімнати.
Кухня 9 м2.
2 засклених великих балкона.
Велика прихожа.
С/в роздільний в кафелі. Є бойлер.
Квартира дуже тепла!
Поруч всі інфраструктура та зупинка громадського транспорту.

69 000 $
1 041 $/м²
Європейська вул., 1
2 кімнати
66 / 32 / 16 м²
поверх 3 з 11
2 дні тому
Простора 2-кімнатна квартира в сучасному житловому комплексі Білогородки
Пропонується стильна квартира з якісним ремонтом у новому, комфортному ЖК із закритою та охоронюваною територією.
Квартира продумана до дрібниць — велика кухня, два санвузли, затишна вітальня та спальня, є балкон.
Повністю мебльована — можна одразу заїжджати та жити!
📍 У пішій доступності: супермаркет, аптека, Нова пошта, магазини та зупинки громадського транспорту.
Ідеальний варіант для тих, хто цінує комфорт, безпеку та зручну локацію неподалік Києва.

63 000 $
1 760 $/м²
Гетьманська вул., 8
1 кімната
36 / 15 / 12 м²
поверх 3 з 5
2014 рік побудови
2 дні тому
Продаж 1-кімн. квартири у житловому комплексі «Львівський Маєток», по вул. Гетьманській, 8, с. Софіївська Борщагівка. 3/4 пов.
Про квартиру:
Квартира розташована на зручному 3 поверсі, цегляного 4-х поверхового будинку, не кутова.
Загальна площа 35.8 кв.м., кухня – 11.5 кв.м, кімната– 14.9 кв.м.
Квартира тепла та затишна, опалення індивідуальне, встановлений двоконтурний газовий котел.
В квартирі залишається вбудована техніка та деякі меблі за домовленістю.
Житловий комплекс «Львівський маєток» має малоповерхову забудову та гарний простір для комфортного життя. В пішій доступності вся необхідна інфраструктура.
Умови продажу:
Без комісії для покупця

49 500 $
1 597 $/м²
Теплична вул., 64
1 кімната
31 / 18 / 10 м²
поверх 3 з 6
2023 рік побудови
3 дні тому
Продаж квартири без комісії для покупця!
📍 ЖК «Комфортне містечко», с.Святопетрівське,
вул. Теплична, 64
📐 Площа: 31 м²
🏢 Поверх: 3/5
💰 Вартість: 49 500 $
Розглядаємо продаж по державним програмам.
Пропонується світла квартира з новим ремонтом у сучасному житловому комплексі.
— паркування біля будин...

54 000 $
1 166 $/м²
Борисо-Глібська вул. (Ватутіна), 111-А
1 кімната
46 / 16 / 20 м²
поверх 11 з 11
2017 рік побудови
3 дні тому
Пропонується стильна та простора однокімнатна квартира площею 46,3 м², розташована на 11 поверсі сучасного житлового комплексу «Велесгард» у мальовничому Вишгороді.
Ця квартира — ідеальний вибір для тих, хто цінує комфорт, якісний ремонт та неймовірні краєвиди. Завдяки розташуванню на високому поверсі з вікон відкривається розкішний панорамний вид на ліс та Київське море, який щодня дарує відчуття затишку, спокою та гармонії з природою.
У квартирі вже виконано 90% ремонтних робіт, що дозволяє майбутнім власникам швидко завершити облаштування під власний смак та незабаром заселитися. Використані якісні та сучасні матеріали:
— покладена італійська плитка;
— встановлена система теплої підлог...

45 000 $
1 800 $/м²
Прорізна вул., 13
1 кімната
25 / 10 / 10 м²
поверх 2 з 5
2021 рік побудови
3 дні тому
Квартира з ремонтом у новобудові | формат “заїжджай і живи”
📍 Святопетрівське
Пропонується затишна квартира в новому будинку, повністю готова до проживання без додаткових витрат.
Переваги квартири:
• виконаний ремонт
• укомплектована меблями та технікою
• комфортна та функціональна
• приємна атмосфера та затишок
👉 ідеальний варіант як для життя, так і під орендний бізнес
Телефонуйте для деталей та перегляду

2 102 400 грн
48 000 грн/м²
Соборна вул., 1
1 кімната
44 / 25 / 9 м²
поверх 6 з 9
2026 рік побудови
6 днів тому
БЕЗ КОМІСІЇ!
1 кімнатна квартира в ЖК Sense City
Софіївська Борщагівка, вул. Соборна
Підходить під державну програму єОселя!!!
• ІНДИВІДУАЛЬНЕ ГАЗОВЕ опалення
• Зручний виїзд. До метро Академмістечко 15 хвилин.
• Окремо підземний паркінг. Окремо повноцінне укриття
Новобудова за монолітно-каркасною технологією, максимум 9 поверхів, що гарантує міцність і надійність.
Поверх 6/9
Площа: 43.8/25.1 м2
- кухня
- окрема кімната
- сумісний санвузол
- лоджія
Наповнення:
• Монолітно-каркасна технологія — надійність та довговічність
• Індивідуальне газове опалення
• Утемлення мінвата 120 мм
• У вартість входить:
- Газовий котел
- Стяжка підлоги
- Радіатори
- Всі лічильники
Територія:
• Закрита...

2 365 200 грн
54 000 грн/м²
Соборна вул., (Будинок 1)
1 кімната
44 / 25 / 9 м²
поверх 2 з 9
2025 рік побудови
6 днів тому
Продаж по єОселі та сертифікатах! ЖК Sense City — здача у 2026 році
Пропонується до продажу сучасна 1-кімнатна квартира площею 43,8 м² у новому житловому комплексі Sense City, що знаходиться у Софіївській Борщагівці поруч із Києвом.
Продумане планування квартири забезпечує комфортний розподіл простору:
• велика житлова кімната — 25,1 м²
• окрема кухня — 9,3 м²
• санвузол — 4,9 м²
• засклена лоджія — 4,5 м²
Завдяки вдалому плануванню квартира підійде як для власного проживання, так і для інвестиції під оренду.
Комплекс будується за монолітно-каркасною технологією та належить до комфорт-класу. Для будівництва використовуються керамоблоки, а фасад утеплюється мінеральною ватою, що забезпечу...

69 700 $
1 621 $/м²
Валерія Лобановського вул., (Будинок 26)
1 кімната
43 / 10 / 9 м²
поверх 8 з 9
6 днів тому
Опис квартири
Площа: 43,3 м².
Завдяки переплануванню простір оптимізований: виділена окрема спальня, що збільшило функціональність і комфорт квартири.
• телевізор
• новий кондиціонер (встановлений цього року, практично не використовувався)
Санвузол
• ванна
• гігієнічний душ
• якісна сантехніка, зокрема змішувачі Ravak
Опалення та гаряча вода
Автономне опалення. У квартирі встановлений газовий котел з клімат-контролем, що дозволяє с...

67 000 $
1 595 $/м²
Чубинського вул., 2
1 кімната
42 / 17 / 11 м²
поверх 7 з 9
2014 рік побудови
1 тиж. тому
Без комісії для покупців.
1 к квартира на 7 поверсі в сучасному ЖК Софія Київська. Квартира з ремонтом ту меблями, є окремо балкон, світла, тепла, простора, гарне планування. Кухня облаштована необхідною технікою, газова поверхня, холодильник, духовка.
Закрита територія, є державний дитячий садочок, алея з фонтаном, скверики, усе для вашого чудового відпочинку та проживання.
Для більш детальної інформації пишіть, телефонуйте
38 300 $
798 $/м²
Теплична вул., 44
1 кімната
48 / 23 / 15 м²
поверх 7 з 10
2024 рік побудови
2 тиж. тому
Продаж квартири в готовому будинку від Забудовника!
Будинок Заселено! Газ підʼєднано!
Світло, вода та газ по тарифам для населення!
Будинок введенно в експлуатацію в Листопаді 2023 року!
Оформлення 10000грн
Підходять всі програми!
Можлива еОселя!
Централізовані комунікації, Індивідуальне опалення!
Двоконтурний котел в компектацію квартири включено!
Площа квартири 47,9м2
Квартира з великою житловою площею 23м2, за бажанням можна перепланувати в 2кімнатну квартиру!
Площа кухні -16м2.
Є комора!
Біля дому розвинена інфраструктура:
- школа та садочок -5 хвилин пішки;
- Зони відпочинку, сквер - одразу біля дому;
- супермаркет, аптека, амбулаторія, стоматологія, торгівельне містечко -2 хвилни пішк...
30 300 $
842 $/м²
Теплична вул., 44
1 кімната
36 / 15 / 11 м²
поверх 8 з 10
2023 рік побудови
2 тиж. тому
Продаж квартири від забудовника!
Заходь на ремонт
Будинок збудовано!
ВВедено в експлуатацію в Листопаді 2023 року! ЖК Святопетрівський,
Можливе придбання по програмі єОселя!
Можливе розтермінування на рік!
Планування квартири:
Загальна площа: 35,5м2
Спальня: 15,3м2
Кухня: 11 м2
Передпокій: 5,9м2
Сан. вузол: 3,8м2
Технологія будівництва: Монолітно-каркасна;
Матеріал зовнішніх стін: Газоблок(300мм);
Фасад: Мінеральна вата та Пінополістирол (100мм);
Система опалення: Індивідуальна газова ( двоконтурний газовий котел, радіатори, та розведення опалення включно в комплектації квартири);
Вікна: Двокамерний склопакет, підвіконня, відлив віконний:
Вхідні двері: металеві, протиударні, протипожежні...

58 000 $
906 $/м²
Світла вул., (Будинок 1)
2 кімнати
64 / 35 / 18 м²
поверх 13 з 25
сьогодні
Без комісіїї продаж 2 кімнатної квартири біля метро Бориспільська 600 метрів
4 секція
В квартирі зроблений частково ремонт, а саме зроблено:
-встановлено лічильник тепла
Будинок має власну котельню, що забезпечує незалежність опалення, а також обладнане бомбосховище та генератор, гарантуючи вашу безпеку та комфорт навіть у разі відключень. Тариф на світло становить 4,32 грн за кВт.
Житловий комплекс має закриту та доглянуту територію, що забезпечує приватність та безпеку. У комплексі є спортивний майданчик, майданчик для відпочинку,...

39 900 $
1 247 $/м²
Академіка Стражеска вул., 11
1 кімната
32 / 19 / 6 м²
поверх 2 з 5
1965 рік побудови
сьогодні
🏡 Продаж 1-кімнатної квартири ВІД ВЛАСНИКА (без комісії)
📍 Київ, Солом’янський район, Відрадний
вул. Академіка Стражеска, 11
Продається світла 1-кімнатна квартира в затишному районі з дуже зручною інфраструктурою.
✔ Площа: 32 м²
✔ Поверх: 2 з 5
✔ Будинок: панельний (хрущівка)
Квартира має гарне планування:
— простора кімната з двома вікнами (багато світла)
— окрема кухня
— суміжний санвузол
— балкон
Стан — житловий, але квартира **під ремонт**, що дає можливість зробити все під себе без переплат за “чужий дизайн”.
📍 Локація — великий плюс:
Тихий зелений двір, приємні сусіди.
Поруч усе необхідне для життя:
🏫 школи, дитячі садки, музична школа
🏥 Медмістечко
🚋 швидкісний трамвай та інший...

59 999 $
1 364 $/м²
Свободи просп., 14
2 кімнати
44 / 29 / 7 м²
поверх 4 з 5
1963 рік побудови
сьогодні
Розглядаємо під можливі держпрограми.
Продається 2-кімнатна квартира в гарній локації — проспект Свободи, 14.
Квартира розташована у класичному цегляному будинку типу «хрущовка». Зручне планування з окремими кімнатами забезпечує комфорт для сім’ї або під орендний бізнес.
Стан квартири — житловий, можна заїхати та проживати одразу або поступово оновлювати інтер’єр під власний смак. Всмтановлені нові склопакети, зроблений та утепрлени й балкон.
Переваги квартири:
роздільні кімнати
зручний поверх
теплий будинок
хороше природне освітлення
функціональне планування
Локація — одна з головних переваг:
поруч магазини, супермаркети, школи, ліцей 34, дитячі садки, громадський транспорт та все необхідн...

62 000 $
1 026 $/м²
Харківське шосе, 21/1
3 кімнати
60 / 41 / 7 м²
поверх 9 з 9
1967 рік побудови
2 дні тому
Продається двостороння 3-кімнатна квартира, що потребує капітального ремонту, за адресою Харківське шосе, 21/1, Дарницький район.
Розташована на 9-му поверсі 9-поверхового будинку.
Квартира загальною площею 60,4 м², житлової площі 41,1 м², кухня 7,2 м².
Опалення централізоване, будинок газифікований.
Поруч з будинком є магазини, супермаркети, аптеки, школа, дитячі садки, Нова пошта, озера та парки для відпочинку.
Чудова транспортна розв'язка; Дарницький залізничний вокзал, міська електричка. До метро Дарниця, Харківська, Чернігівська 15 хвилин маршруткою.
Телефонуйте, огляди за домовленістю.
Ціна 62000 у.о. тел. [телефон приховано]Світлана

47 000 $
1 205 $/м²
Милославська вул., 3-А
1 кімната
39 / 17 / 9 м²
поверх 9 з 16
1991 рік побудови
5 днів тому
🏙 Продаж 1-кімнатної квартири в Києві, вул. Милославська, 3-А
Пропонується до продажу 1-кімнатна квартира
📍 Локація — Троєщина, вул. Милославська, 3-А
Зручне розташування з розвиненою інфраструктурою та швидким доступом до всього необхідного для комфортного життя.
• Житловий стан
• Чистий під’їзд, доглянута прибудинкова територія