Фільтри
Продаж квартир за 70000 доларів в Києві
2 060 оголошень
- найбільша площа
2 060 оголошень
- найбільша площа

67 500 $
1 471 $/м²
Героїв полку "Азов" вул. (Маршала Малиновського), 11-Б
2 кімнати
46 / 26 / 7 м²
поверх 9 з 9
1974 рік побудови
сьогодні
Розглядаємо державні програми: єВідновлення, «Доступне житло» (ДМЖ), житловий ваучер
БЕЗ КОМІСІЇ ДЛЯ ПОКУПЦЯ
Продаж світлої та затишної 2-кімнатної квартири за адресою:
вул. Героїв полку «Азов», 11-Б (колишня - Маршала Малиновського).
Основні характеристики:
• загальна площа - 45,9 м²;
• житлова - 25,7 м²;
• кухня - 6,5 м²;
• роздільні кімнати;
• окремий санвузол;
• просторий коридор;
• засклений балкон;
• 9-й поверх із 9 (є технічний поверх);
• стан - житловий, можна заїжджати відразу.
• металопластикові вікна...

55 000 $
1 440 $/м²
Петра Григоренка просп., 11-А
1 кімната
38 / 12 / 8 м²
поверх 1 з 16
1998 рік побудови
сьогодні
Без комісії! Продаж 1-кімнатної квартири за адресою просп. Петра Григоренка 11А. Квартира на 1 поверсі 16-поверхівки. Площа 38 м2. Є всі необхідні меблі та техніка для комфортного проживання, зроблений косметичний ремонт. До метро Позняки 15 хвилин. Поруч розвинена інфраструктура Novus, McDonald’s, новий ТРЦ. Гарна транспортна розвʼязка. Ціна 55000 у.о КОД 21147512
Придбати квартиру в Києві за 70000 доларів ($)

69 000 $
1 131 $/м²
Татарська вул., 6
2 кімнати
61 / 40 / 21 м²
поверх 9 з 9
2004 рік побудови
сьогодні
РОЗГЛЯДАЄМО ДЕРЖАВНІ ПРОГРАМИ
Без комісії %
Оплачую комісію ріелторам
Є повний відеоогляд
Пропонується до продажу 2-кімнатна квартира, по вулиці Татарська 6, Шевченківський район.
Функціональне планування:
- Кухня
- 2 окремі спальні
- Санвузол з душем
- Окремий туалет
- Засклений балкон
Загальна площа - 61м2.
Поверх - 9/9 (дах не протікає).
Вартість - 69.000 $, можливий торг.
Кількість кімнат - 2.
Є всі необхідні меблі та техніка.
До метро «Лук'янівська» 8 хвилин пішки.
До Хрещатика 5 хвилин на машині.
Величезний, світлий балкон, який повністю оточує квартиру.
Пластикові вікна, кондиціонер, телевізор, одне велике ліжко, 4 розкладних дивани, холодильник, мікрохвильова піч, пральна м...

67 500 $
1 570 $/м²
Драгоманова вул., 1-К
1 кімната
43 / 18 / 10 м²
поверх 13 з 19
2006 рік побудови
сьогодні
РОЗГЛЯНЕМО БЕЗГОТІВКОВИЙ РОЗРАХУНОК ТА ДЕРЖАВНІ ПРОГРАМИ.
Продається 1 кімнатна квартира по вулиці Драгоманова, буд. 1-К.
Квартира розташована на 13 поверсі із 19.
Загальна площа 43.10 кв. м.
Планування:
- спальня
- кухня
- суміжний санвузол
- коридор
- засклена лоджія.
Квартира у житловому стані. Продається із меблями та побутовою технікою. Висота стелі 2.7 метра.
Чудовий вид на озеро. У будинку пристойне парадне та консьєрж.
Актуальний продаж. Співпрацюю із колегами.

34 900 $
845 $/м²
Леоніда Каденюка вул., 18
1 кімната
41 / 23 / 11 м²
поверх 1 з 10
сьогодні
Нова пропозиція без комісії для покупця. Розглянемо державні програми: ВПО, Євідновлення, єОселя, всі постанови.
Продаж 1 кімнатних квартир залишились на 1, 6, 7, 8 поверхах, десяти поверхового будинку.
Квартира знаходиться на 1 поверху (э інші поверхи) десятиповерхового будинку.
Метраж квартири 42 м2.
Київська область, обухівський район, Новообухівська траса 4 км від Київа, село Ходосівка, ЖК VLASNA, Вулиця Леоніда Каденюка 18.
Будинок 2025року на етапі введення в експлуатацію. У будинку є бомбосховище.
Всі питання по телефону
Побудований:
-червона цегла; стіна 60 см.
-утеплення — мінеральна вата.
Комунікації:
-властна свердловина 200 м, артезіанська вода;
-світло на квартиру 8 к...

3 900 $
101 $/м²
Леоніда Каденюка вул., 11
1 кімната
39 / 15 / 13 м²
поверх 1 з 9
сьогодні
Від забудовника.
Нова пропозиція без комісії для покупця.
Продаж 1-2-3 кімнатних квартир котрі знаходяться на 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 та 9 поверхах, девʼяти поверхового будинку.
Київська область, обухівський район, село Ходосівка, ЖК Вилар, Мануфактура, МегаМаркет.
Будинок 2025 року.
Всі централізовані комунікації: газ, світло, вода, каналізація.
Дуже розвита інфраструктура: школи, садки, магазини, спортивні заклади, все поряд. Також ми знаходимось у чисто екологічній зоні: поряд сосновий ліс, озера (рибалка), заповідники.
До Київа 8 кілометрів без заторів. 15 хвилин до Печерська.
Всі питання по телефону
Ціна: 39.000 у.о США. без комісії
Також є квартири з ремонтом по дуже привабливи...

46 800 $
799 $/м²
Чехова вул., (Будинок 1)
2 кімнати
59 / 49 / 10 м²
поверх 3 з 3
сьогодні
Продаж квартири, загальна площа: 58.6 м2.
Київ, Дарницький район, мікрорайон Бортничі, вул. Чехова, будинок 15.
Будинок монолітно-блоковий, вентильований фасад, великі вікна.
Будинок введений в експлуатацію в 2022 році.
Квартира з документами!
Можна одразу заходити на ремонт!
3-й/3 поверх.
Загальна площа: 58.6 м2., житлова площа: 55.1 м2.
Стіни – газоблок, підлога – бетонна стяжка, вікна «WDS» з енергозбереженням.
Якісні вхідні двері.
Висота стелі = 2.85 м.
Переваги:
1. Вільне планування:
- Дозволе зробити вам 1-кімнатну квартиру з окремою великою спальною кімнатою та кухнею-студією,.
- Дозволе зробити класичну 2-х кімнатну квартиру з окремою кухнею.
2. В будинку своя свердловина 72 м....

57 900 $
949 $/м²
Героїв Енергетиків вул., 1
1 кімната
61 / 18 / 18 м²
поверх 11 з 25
2026 рік побудови
сьогодні
Меліоративна 18а. Електротехнічна 43. ЖК Деснянський. Троєщина. Термобудинок Новобудова. 1 кімнатна квартира
Продам Видову 1 кімнатну квартиру в житловому комплексі Деснянський по вулиці Меліоративна 18а (будівельний адрес Електротехнічна 43) з сучасним архітектурним рішенням 2026 р. територія, що охороняється. Квартира розташована на 11-му поверху 25-ти поверхового термобудинку, утепленого за технологією Hostrok, загальною площею 61 кв.м., житловою - 18 кв.м., кухнею 17,6 кв.м., висотою стелi 2,60 м. Функціональне планування, розраховане до дрібниць, складається з просторої кухні-вітальні з виходом на лоджію, світлої спальні, великим холом 11,8 кв.м. та роздільним санвузлом. Ремонт від забу...
Шукайте житло в Києві за 70000 доларів ($) за фільтрами

62 900 $
1 573 $/м²
Феодосія Печерського вул. (Піонерська), 20
1 кімната
40 / 22 / 18 м²
поверх 6 з 9
2026 рік побудови
сьогодні
ЄОселя, БУДИНОК ЗДАН ВВЕДЕНИЙ В ЕКСПЛУАТАЦІЮ.
Продаж нової 1 кімнатноі квартири 40 м2 котра знаходиться на 6 поверсі десяти поверхового будинку, вид у двір.
Київська область, обухівський район, Новообухівська траса 4 км від Київа, село Ходосівка, Новий сучасний ЖК Вілар Вулиця Леоніда Каденюка.
Будинок побудований у 2025 році, та зданий у експлуатацію. У будинку є бомбосховище, ліфт.
Побудований:
-червона цегла; стіна 60 см;
-утеплення — мінеральна вата.
Комунікації:
-властна свердловина 200 м, артезіанська вода;
-світло на квартиру 8 кВт. прямі договора ( не комерційні тарифи )
-газ, встановлено, газовий 2 контурний котел, індивідуальне опалення;
-централізована каналізація.
У кварти...

45 000 $
1 000 $/м²
Леоніда Бикова бульв., 10
1 кімната
45 / 18 / 10 м²
поверх 4 з 16
1989 рік побудови
сьогодні
Шукаєте квартиру, де не треба починати з нуля? Ось вона.
Ремонт зроблено, меблі є, техніка працює — можна заїхати вже зараз і просто жити. Без додаткових вкладень, без будівельного пилу, без місяців очікування.
🏠 1 кімната / 45 м² / 4 поверх із 16 🔥 Утеплена панель, середина будинку — взимку тепла і недорогого 📍 вул. Бикова, 10 — метро Дарниця за 15 хв транспортом
Поруч — все необхідне: магазини, аптеки, кафе, сквер. Спокійний район із зручною інфраструктурою.
Продаж без програм

50 000 $
1 157 $/м²
Григорія Чупринки вул. (Чудновського), 8-А
2 кімнати
43 / 29 / 6 м²
поверх 5 з 5
сьогодні
Продам світлу, затишну 2к квартиру по вул.Чупринки 8а.
Дніпровський р-н, район Дарницької площі, сучасний чудовий зелений район з гарно розвиненою інфраструктурою: 10 хвилин транспортом чи 20 хвилин пішки метро Дарниця, Лівобережна, Чернігівська, гарна транспортна розв'язка на правий берег 20 хвилин транспортом Поділ, Печерськ. Поряд школи, дитсадки, торгівельний центр, ринок, кафе, ресторани, банки тощо.
Теплий цегляний будинок (хрущівка) знаходиться подалі від доріг, всі вікна виходять у двір. В під'їзді новий ремонт. Квартира загальною площею 43.2 кв.м. розташована на 5 поверсі 5 поверхового будинку, без ліфту. Кімнати прохідні 16.7 та 12 кв.м. (за бажанням можливе перепланування в окрем...

64 000 $
1 143 $/м²
Оноре де Бальзака вул., 91/29
2 кімнати
56 / 30 / 9 м²
поверх 12 з 16
1995 рік побудови
сьогодні
🏡 Затишна 2-кімнатна квартира з якісним ремонтом на Троєщині!
📍 Адреса: вул. Оноре де Бальзака, 91/29
💰 Ціна: 63000 $
🏙 Площа: 56 м²
🛋 Кімнати: 2 (30 м² житлова)
🍳 Кухня: 9 м²
🏢 Поверх: 12 із 16
Пропонується світла та простора квартира з сучасним ремонтом у спокійних, світлих тонах. Ремонт виконаний для себе, із використанням виключно якісних матеріалів:
✨ натуральний паркет у кімнатах
🔇 шумоізоляція стін
⚡ мідна проводка
🚿 мідні труби у санвузлі
🍽 вбудована кухня з технікою
🧱 плитка на кухні та у ванній
Будинок доглянутий, охайні під’їзди, приємні сусіди, зручна інфраструктура — поруч магазини, школи, дитсадки, зупинки транспорту.

67 000 $
1 408 $/м²
Любомира Гузара просп. (Космонавта Комарова), 15-А
1 кімната
48 / 38 / 4 м²
поверх 6 з 17
2021 рік побудови
сьогодні
Без % Продаж евро 2х квартири 47,6 м² з правом власності, в ЖК комфорт-класу "Сучасний квартал", пр.Любомира Гузара 15-А , 6/16 поверх.
Квартира після будівельників — зроби ремонт під себе, без переплат . Вільне планування.
✔️ Вид на дитячий майданчик — ідеально для життя або оренди
✔️ Нормальний поверх — не високо і не низько
✔️ Документам скоро 3 роки — мінімальні податки.
*Два ліфти в під'їзді, інд. лічильники Х/Г вода, електрика, лічильник тепла.
*Автономне опалення будинку . Бомбосховище (укриття) .
* Затишний комплекс із 3-х будинків, відеоспостереження, охорона, паркування. Дуже красива гостьова зона + ресепшн.
*На території – все необхідне для комфортного проживання: дитсадок...

60 000 $
1 154 $/м²
Київ, Братиславська вул., 40
2 кімнати
52 / 30 / 8 м²
поверх 2 з 9
сьогодні
Братиславська, 40 • 2-кімнатна квартира, в яку хочеться повернутись
Комфортний 2 поверх. Тиша за вікном. Зелений доглянутий двір.
Вранці — кава на одному з двох балконів.
Увечері — тепле світло квартири, де все вже на своєму місці.
Планування продумане й дуже життєве — без зайвих метрів та темних кутів.
Квартира охайна, доглянута та повністю готова до заселення.
✔ залишається вся сучасна меблі та техніка
✔ два вбудовані гардеробні шафи
✔ кооперативний будинок
✔ приємні сусіди та акуратна прибудинкова територія
Локація — одна з найзручніших на Лівому березі.
Метро Чернігівська — у пішій доступності. Поруч супермаркети, ринок, школи, садочки, дві гімназії, спортивні майданчики, літній кіно...

55 000 $
1 196 $/м²
Павла Тичини просп., 26
ПРЕМІУМ
Березняки
2 кімнати
46 / 32 / 8 м²
поверх 5 з 9
1971 рік побудови
сьогодні
🏡 Продаж 2-кімнатної квартири в Києві
Пропонується до продажу затишна 2-кімнатна квартира за адресою:
📍 вул. Павла Тичини, 26, м. Київ.
Квартира розташована на 5 поверсі 9-поверхового будинку.
Загальна площа — 45 м².
• поруч школа та дитячий садок
• магазини та все необхідне для комфортного життя
• неподалік знаходиться мальовниче озеро Тельбін — чудове місце для прогулянок та відпочинку
Квартира добре підійде як для власного проживання, так і для ін...

36 000 $
1 161 $/м²
Ореста Левицького вул. (Академіка Курчатова), 3-А
1 кімната
31 / 17 / 5 м²
поверх 2 з 9
1970 рік побудови
сьогодні
Продаж 1-кімнатної квартири на вул. Ореста Левицького (Курчатова), 3А.
Пропонується затишна квартира у форматі “чешка” на комфортному 2 поверсі 9-поверхового будинку. Чудовий варіант як для власного проживання, так і під орендний бізнес.
Загальна площа — 30,7 м²
Житлова площа — 15,2 м²
Кухня — 5 м²
Квартира у житловому стані, охайна та світла. Планування роздільне, санвузол суміжний. Є великий засклений балкон, гардеробна, меблі та необхідна побутова техніка — можна заїхати та жити.
Будинок панельний, централізоване опалення, чистий під’їзд, працює ліфт.
Розвинена інфраструктура: поруч супермаркети, ТРЦ, школи, дитячі садки, аптеки, поліклініка, парк, зупинки громадського тран...

39 990 $
1 093 $/м²
Вахтанга Кікабідзе вул. (Булгакова), 8
1 кімната
37 / 14 / 7 м²
поверх 7 з 9
1983 рік побудови
сьогодні
Продаж 1-кімнатної квартири, 36.6 м², Південна Борщагівка
Продається затишна 1-кімнатна квартира в розвиненому та зручному районі Києва – Південна Борщагівка.
Характеристики:
Загальна площа: 36.6 м²
Житлова площа: 14 м²
Кухня: 7.3 м²
Поверх: 7/9
Стан: косметичний ремонт (потребує оновлення на ваш смак – чудова можливість зробити дизайн під себе)
Про будинок та район:
Будинок 9-поверховий, квартира на 7 поверсі. Розвинена інфраструктура поруч:
Торгові центри та магазини: Ашан, Леруа Мерлен, АТБ, Фора, ринок "Дніпро"
Медицина: дитяча та доросла поліклініки, пологовий будинок
Освіта: 3 дитячих садки, 2 школи, Європейський Університет
Транспорт: швидкісний трамвай №1 (до метро Політех...

40 000 $
1 111 $/м²
Ореста Левицького вул. (Академіка Курчатова), 3-А
1 кімната
36 / 20 / 6 м²
поверх 7 з 9
1970 рік побудови
сьогодні
Продається затишна 1к квартира на вулиці ореста левицького 3а ''раніше академіка курчатова'', що в Деснянському районі. Квартира знаходиться на 7 поверсі з 9, має 36м2 загальної площі, де житлова-20м2, а кухня-6м2.
Квартира має гарний ремонт та все необхідне для комфортного життя: вся кухонне обладнання, холодильник, пральна машинка, диван, шафа, телевізор, сучасну ванну кімнату.
Будинок знаходиться в зеленому районі де є поруч: ліс, пошта , кафе, транспортні зупинки, університет, магазини, а найближче метро Лісова в 15-20 хвилинах пішки.
Швидше дзвоніть та станьте новим власником!
комісію платить покупець
Звертайтеся у будь-який зручний для вас час - ми завжди готові надати професійну д...

60 000 $
1 395 $/м²
Княжий Затон вул., 13
1 кімната
43 / 20 / 9 м²
поверх 10 з 10
1994 рік побудови
сьогодні
Продається простора 1-кімнатна квартира в на 10 поверсі по вул. Княжий Затон 13, у зручному районі Осокорки, поруч з метро.
Площа квартири 43/19/9 м2, є засклений балкон з кухні, та лоджія у кімнаті . Санвузол роздільний. Плита газова.
Квартира з гарним ремонтом, готова до проживання.
Будинок 96 серія, панель, 1994року.
Чудова інфраструктура, поруч ТК Аркадія, Новус, школи, садочки, озеро, все інше необхідне.
Метро Осокорки чи Позняки 10 хв пішки.
Тут зручно жити або здавати квартиру в оренду — попит буде завжди
Телефонуйте та приходьте на перегляд!
Комісію платить покупець.
Номер оголошення 10963
Звертайтеся у будь-який зручний для вас час - ми завжди готові надати професійну допомог...

57 000 $
1 966 $/м²
Михайла Максимовича вул. (Онуфрія Трутенка), (Будинок «Престон»)
1 кімната
29 / 14 / 4 м²
поверх 19 з 21
2025 рік побудови
сьогодні
Продаж 1-кімнатної квартири в ЖК «Нова Англія», будинок Престон
29 м² на 19 поверсі — простір, який ви можете реалізувати під свій стиль та потреби.
Квартира без ремонту — і це її перевага.
Можливість створити інтер’єр з нуля, без компромісів. Ідеально як для власного проживання, так і під інвестицію.
Високий поверх забезпечує більше світла та відкритий вид з вікон.
Про ЖК «Нова Англія»:
Сучасний житловий комплекс із закритою територією, охороною та відеонаглядом.
Розвинена внутрішня інфраструктура: кав’ярні, магазини, салони, дитячий садок, школа, зони відпочинку та спорту — все необхідне поруч.
Зручне розташування дозволяє швидко дістатися до центру міста.
Звертайтесь, щоб дізнатися більше...