Фільтри
Продаж квартир в Києві - сторінка 214
7 206 оголошень
- найбільша площа
7 206 оголошень
- найбільша площа
36 000 $
1 241 $/м²
Перемишльська вул. (Червонопільська), 2-Б
єВідновлення
Вітряні Гори
1 кімната
29 / 17 / 5 м²
поверх 1 з 9
1976 рік побудови
сьогодні
1-но кімн., Вітряні Гори, Виноградар.
Вул. Перемишильська 2б, 1/9 поверхового цегляного будинку (1976 року)
Квартира загальною площею 29кв. кімната 16,5, кухня 5,2
Квартира у звичайному житловому стані, є електричний бойлер.
Можливий продаж з меблями і технікою.
Поряд школи дитячі садочки, магазини, зупинка міського транспорту.
Ціна 36000 у.о.
Ключі на угоді. Чистий продаж. Без додаткових податків.
Комісія – 3% співпрацюю з колегами на звичайних умовах.
Пишіть по вайберу (бажано) – надішлю квідеоогляд квартири.
Можливий продаж по держпрограмі.

143 000 $
1 288 $/м²
Генерала Генадія Воробйова вул. (Курська), 13-Е
3 кімнати
111 / 60 / 17 м²
поверх 14 з 25
2007 рік побудови
сьогодні
БЕЗ % для покупця.
Трикімнатна квартира біля метро Вокзальна.
📍 Адреса: вул. Геннадія Воробйова, 13-Е
🏢 Будинок: 2007 року, один з найкращих у даній локації
Квартира розташована на 14 поверсі — комфортний середній поверх з гарним видом на місто.
🔹 Основні характеристики:
Загальна площа: 111 м²
Функціональне планування від забудовника
Без перепланувань і розбіжностей у технічній документації
🔹 Планування квартири:
простора кухня — ідеально для великої родини або прийому гостей
вітальня, де легко облаштувати домашній кінотеатр
дитяча кімната
велика спальня з виходом на лоджію
2 санвузли — жодних черг зранку
🔹 Оснащення:
Квартира повністю укомплектована всіма необхідними меблями та технікою —
к...

98 500 €
1 094 €/м²
Причальна вул., 12
3 кімнати
90 / 53 / 30 м²
поверх 25 з 26
2021 рік побудови
сьогодні
Ексклюзивна 2-рівнева квартира в ЖК «Грейт» — сучасний стиль життя на першій лінії Дніпра! ✨
Пропонується до продажу простора дворівнева квартира 90 м² на 25–26 поверхах одного з найпривабливіших комплексів Лівого берега — ЖК «Грейт». Ідеальне житло для тих, хто цінує панорамні види, просторі планування і комфорт сучасного містянинського життя.
Про квартиру:
-1 рівень: кухня-вітальня, санвузол, балкон
-2 рівень: дві спальні, ванна кімната, лоджія
-Високі поверхи — неймовірні краєвиди на місто та Дніпро
- Першорядне розташування — будинок на березі Дніпра
- Сучасна архітектура з великими панорамними вікнами, що наповнюють простір світлом.
- Комфорт-клас і продумана інфраструктура — 13 бу...

64 500 $
1 433 $/м²
Вишняківська вул., 1
1 кімната
45 / 18 / 11 м²
поверх 9 з 18
2001 рік побудови
сьогодні
Продається затишна та простора 1-кімнатна квартира 45 м² на 9 поверсі по вул. Вишняківська, 1 в Дарницькому районі на Позняках.
Квартира в доглянутому житловому стані — можна заїжджати та жити без додаткових вкладень.
Світла кімната з виходом на власну лоджію, ламінатом на підлозі та акуратним оздобленням створює відчуття простору і комфорту.
Окрема кухня з повноцінною обідньою зоною також має вихід на другу лоджію, що дуже зручно для зберігання або зони відпочинку.
Санвузол роздільний, у плитці, з охайною сантехнікою — практичне рішення для комфортного щоденного життя.
Просторий коридор із шафами дозволяє зручно організувати зберігання речей.
Будинок доглянутий, з чистим під’їздом та пр...

71 000 $
959 $/м²
Академіка Вернадського бульв., 65
3 кімнати
74 / 30 / 8 м²
поверх 1 з 5
1963 рік побудови
сьогодні
Пропонується квартира за адресою вул. Вернадського, 65 — чудова можливість реалізувати власний дизайн та створити простір своєї мрії.
Розташована на 1 поверсі, що ідеально підходить як для проживання, так і для можливого використання під комерцію (салон, офіс, кабінет). Зручний доступ без зайвих сходів — комфорт для будь-якого віку.
Квартира повністю під ремонт — а це означає, що ви не переплачуєте за чужий інтер’єр, а створюєте все «з нуля» під свій стиль і потреби.
Будинок знаходиться в зручній локації з розвиненою інфраструктурою: поруч транспорт, магазини, школи та все необхідне для комфортного життя.
Це відмінний варіант як для інвестиції, так і для власного проживання чи бізнесу.

260 000 $
1 766 $/м²
В'ячеслава Чорновола вул., 25
4 кімнати
147 / 84 / 21 м²
поверх 16 з 22
2005 рік побудови
сьогодні
У продажу квартира, яка не потребує зайвих слів — її потрібно відчути.
вул. Чорновола, 25 147 м² 16 поверх
Це простір про стиль життя, а не просто квадратні метри. Тут усе продумано так, щоб кожен день був комфортним: багато світла, відчуття свободи, правильна геометрія та гармонія в деталях.
Велика вітальня для зустрічей і теплих вечорів, окремі кімнати для приватності, кабінет для роботи та натхнення, гардеробні кімнати для зберігання речей.
Інтер’єр виглядає дорого і водночас затишно. Саме той випадок, коли не хочеться нічого змінювати — просто зайти й жити.
Будинок доглянутий, із хорошим рівнем сервісу та важливою перевагою сьогодення — автономністю, що дає впевненість і комфорт у буд...

116 000 $
2 000 $/м²
Михайла Омеляновича-Павленка вул. (Суворова), 7
2 кімнати
58 / 35 / 9 м²
поверх 8 з 9
1980 рік побудови
сьогодні
Пропонується до продажу 2-кімнатна квартира в центрі Києва за адресою вулиця Омеляновича-Павленка 7.
Площа — 58 м², комфортний 8 поверх із приємним відкритим видом та великою кількістю природного світла.
Функціональне планування: окремі кімнати, простора кухня та велика засклена лоджія на всю довжину квартири — ідеально під кабінет, лаунж-зону або додаткове місце для зберігання.
Квартира у стані під ремонт — без переплат за чужі рішення. Чудова база для створення сучасного простору під себе або ліквідного об’єкта під оренду.
Будинок цегляний, теплий та обжитий. Створено ОСББ — будинок доглянутий, контроль за станом комунікацій та порядком. Чистий під’їзд, працюючий ліфт, приємні сусіди.
Лок...
67 000 $
1 015 $/м²
Лісківська вул., 18-А
єВідновлення
Троєщина
2 кімнати
66 / 36 / 10 м²
поверх 15 з 16
сьогодні
лоджія з кухні засклена, обшита, підлога- плитка, ковролін, хол, санвузол роздільний, кахель, металопластикові вікна, шафа- купе, вбудована кухня. Гарний житловий стан.Квартира двостороння, лічильники води, конс єрж. Розглядаємо продаж за державними програмами.
92 000 $
1 373 $/м²
Харківське шосе, 56
2 кімнати
67 / 31 / 10 м²
поверх 12 з 18
2001 рік побудови
сьогодні
Продаж 2-х кімнатної квартири за адресою Харьківське шосе 56.
Окремі дві кімнати , два великих балкони.
Квартира двостороння.
Тихий спокійний двір.
Зручна транспортна розвʼязка.
Поряд озеро та зони відпочинку.
Розглядаємо Держ.програми
Телефонуйте , покази в зручний час
40 500 $
1 282 $/м²
Академіка Доброхотова вул., 5
1 кімната
32 / 19 / 6 м²
поверх 8 з 9
1973 рік побудови
сьогодні
Доброхотова 5 , м. Академгородок, м. Житомирская 7 - 10 мин пешком.
В продажу предлагается отличная 1 комнатная квартира, " гостинка " общей площадью 31,6 м2, комната 19,3 м2.
8/ 9 кирп.
ГАЗ!!!
С//у/совм, б/ не заст.
Квартира простая, но очень тёплая и уютная.
Дом находится практически в парковой зоне.
Развитая инфраструктура: школы, садики, Киевский университет права, Европейский университет, спорткомплекс Наука с бассейном и кортами, детская и взрослая больницы. Маркеты, рынок .
ЛЕС, ОЗЕРО!!!
Продаётся со всей мебелью и техникой.
По держпрограммам не работаем!!
41000 у/ е, торг.
БЕЗ КОМИССИИ ДЛЯ ПОКУПАТЕЛЯ

51 000 $
1 417 $/м²
Приозерна вул., 2-Б
1 кімната
36 / 20 / 12 м²
поверх 12 з 16
1982 рік побудови
сьогодні
Пропонується однокімнатна квартира в одному з найкомфортніших районів Києва, Оболонь — вул. Приозерна, 2-Б. Квартира розташована на 12 поверсі 16-поверхового будинку. Загальна площа — 34.2 м².
Функціональне планування та гарне розташування роблять цю квартиру чудовим варіантом для проживання або інвестиції. Стан квартири — під ремонт, що дає можливість реалізувати власний дизайн та облаштувати простір на свій смак.
Поруч із будинком знаходяться озеро Вербне з облаштованими пляжами, парк «Наталка», Оболонська набережна, зони відпочинку, супермаркети, кафе та вся необхідна інфраструктура. Зручне транспортне сполучення та комфортне середовище для життя.
( по даному об'єкту не співпрацюю з коле...
126 000 $
1 200 $/м²
Київ, Михайла Максимовича вул. (Онуфрія Трутенка), 32-В
3 кімнати
105 / 50 / 27 м²
поверх 21 з 23
2025 рік побудови
сьогодні
Продаж просторої та світлої 3-кімнатної квартири в сучасному ЖК Liko-Grad Perfect Town
Вул. М.Максимовича, 32-В
21/23 поверх, 105/50/27метраж.
Стан - після будівельників, квартира двостороння. Три окремі кімнати, 2 с/в.
Вдале функціональне планування, можливість для нових власників самостійно вирішувати, який ремонт робити!
Чудовий панорамний вид з вікон.
У будинку автономне опалення, підземний паркінг, індивідуальні лічильники на тепло.
В будинку 3 ліфти, у дворі дитячі та спортивні майданчики.
Відмінна інфраструктура, поруч магазини, кафе, банки, СпортЛайф з басейном, Ашан, Фора, школа та дитсадок.
Зручна транспортна розв'язка, метро Васильківська та Виставковий центр в пішій доступності....

158 000 $
1 481 $/м²
Київ, Анни Ахматової вул., 30
3 кімнати
107 / 56 / 13 м²
поверх 16 з 25
2014 рік побудови
сьогодні
Продаж 3-кімнатної квартири за адресою: м. Київ, вул. Анни Ахматової, 30
Підходить під державні програми!
Пропонуємо простору, світлу та функціональну квартиру у сучасному монолітно-каркасному будинку. Житло має комфортне планування і чудово підійде для сім’ї.
Основні характеристики:
• Три окремі кімнати
• Простора окрема кухня
• Два балкони
• Два санвузли
• Центральне опалення
• Тепла, тиха квартира з якісними вікнами
• Будинок доглянутий, чисті під’їзди, швидкі ліфти
Переваги локації:
• Зручна транспортна доступність, поруч громадський транспорт
• Недалеко станція метро
• У пішій доступності школи, садки
• Супермаркети, магазини, аптеки, ринки
• Парк та зони відпочинку
• Поруч ТРЦ, кафе...

127 000 $
1 654 $/м²
Вишгородська вул., 45-Ж
2 кімнати
77 / 35 / 15 м²
поверх 18 з 27
сьогодні
Продаж 2-кімнатної квартири в ЖК «Паркове місто»
вул. Вишгородська, 45ж, Подільський район
Простора квартира 76,8 м2 з великою кількістю світла, відкритим видом та зручним плануванням: повноцінна спальна кімната, окрема кімната, велика кухня та просторий коридор.
Будинок із червоної цегли - хороша тепло та шумоізоляція.
Будинок введений в експлуатацію у 2025 році.
ЖК «Паркове місто» - закритий комплекс із охороною 24/7, власним парком, озерами та великою зеленою територією. На території - повна інфраструктура: магазини, кафе, спортзали, дитячі та спортивні майданчики, підземний і гостьовий паркінг.
Зручна локація: поруч вул. Вишгородська та проспект Правди, швидкий доступ до центру та і...

105 000 $
1 909 $/м²
Юрківська вул., 37
2 кімнати
55 / 37 / 6 м²
поверх 2 з 4
1913 рік побудови
сьогодні
Пропонується до продажу двокімнатна квартира в одному з найатмосферніших районів Подолу, всього за 3 хвилини пішки від станції метро «Тараса Шевченка». Квартира розташована на 2 поверсі та має зручне планування: дві кімнати площею 26,7 м² і 9,2 м². Висота стель — 3,5 метра, що створює відчуття простору, а декоративна ліпнина з оригінальними елементами додає інтер’єру унікальності.
Будинок газифікований, хоча наразі встановлена електрична плита; за потреби газ можна легко підключити. Квартира укомплектована необхідною технікою: телевізором, кондиціонером, пральною машиною, холодильником та душовою кабіною. Стан — після ремонту, готова до заселення.
Опалення та гаряче водопостачання — центра...

135 000 $
1 421 $/м²
Олеся Бердника вул., 1-В
3 кімнати
95 / 35 / 13 м²
поверх 16 з 17
2024 рік побудови
сьогодні
Продається 3-кімнатна квартира в ЖК “Нивки Парк” — Берестейський проспект, 67г.
Ідеальний варіант для сім’ї або людей, які шукають простір, комфорт і якісний житловий комплекс біля метро та парку.
Квартира площею 95 м² розташована на 16 поверсі. Одне з найкращих двосторонніх планувань у комплексі — багато світла, простору та правильне зонування. Стан після будівельників, що дозволяє реалізувати власний дизайн без переплат за чужий ремонт.
У квартирі вже виконано: — чистову штукатурку стін
— стяжку підлоги
— підведену електрику
— встановлені радіатори
— теплолічильник
ЖК “Нивки Парк” — сучасний комплекс із закритою територією, охороною, дитячими майданчиками та паркінгом. На території власна...

220 000 $
2 821 $/м²
Михайла Бойчука вул. (Кіквідзе), 41-Б
2 кімнати
78 / 26 / 34 м²
поверх 25 з 26
2020 рік побудови
сьогодні
🏙 Панорамна квартира над Києвом | Приватність та простір
Пропоную квартиру, яка більше схожа на окремий простір над містом, ніж на звичайне житло.
Тут немає шумних сусідів, зайвого руху чи відчуття багатоповерхівки — лише ти, простір і панорама Києва.
З великого закритого балкону відкривається вид на Батьківщину-Мати та Києво-Печерську Лавру.
📐 Площа
76 м² фактична
59,6 м² по документах
(за потреби можна оформити техпаспорт на повну площу)
🏡 Планування
Продумане до деталей, без втрат корисної площі.
• Прихожа-гардеробна — 10 м²
• Простора кухня-вітальня — 34 м²
• Спальня — 16 м²
• Друга кімната — 10 м²
(кабінет / дитяча / гостьова)
• Ванна кімната — 6 м²
Висота стелі — 3 метри.
🌇 25 повер...
64 000 $
1 963 $/м²
Вчительська вул., 16
2 кімнати
33 / 12 / 15 м²
поверх 3 з 3
2022 рік побудови
сьогодні
Квартира на першому поверсі у будинку клубного типу. Підключені усі комунікації. На все розхідники встановлені лічильники. Тарифи міські. Квартира обладнана усіма приладами для проживання.