Фільтри
Продаж квартир в Києві - сторінка 210
7 517 оголошень
- найбільша площа
7 517 оголошень
- найбільша площа
129 900 $
1 624 $/м²
Ревуцького вул., 54
2 кімнати
80 / 48 / 20 м²
поверх 12 з 25
2021 рік побудови
сьогодні
Продам 2к квартиру на Позняках! Вул. Ревуцького 54, є генератор, 12/25, 82/45/18кв.м. сучасний будинок 2021року, на все лічильники, 10хв. Пішки до ст. Метро Харківська, всі меблі і техніка , дорогий та якісний Дизайнерский ремонт, робили для себе! 130000у.о.
235 000 $
1 382 $/м²
Провіантська вул. (Галі Тимофєєвої), 3
4 кімнати
170 / 60 / 77 м²
поверх 9 з 25
сьогодні
Продам 4-кімнатну квартиру 170 м² вул. Провіантська, 3
🔥 Ідеальна квартира для сім’ї або під інвестицію!
Площа – 170 м², 9 поверх, сучасний будинок.
✅ З меблями та технікою — заходь і живи
✅ Сучасний ремонт, якісні матеріали
✅ Простора кухня-вітальня, 3 спальні, 2 санвузли, 2 балкони
✅ Кондиціонери, пральна машина, телевізор, меблі — все залишається
✅ 9 поверх — красивий краєвид
✅ Є підземний паркіг він же є і бомомбосховижем, ліфт спускається прямо в паркінг!
🏢 Будинок з охороною, відеонаглядом, чистий під’їзд
🚗 Паркування у дворі
📍 До метро Політехнічний інститут — 5 хв пішки
🎯 Поруч все необхідне: супермаркети, кафе, школи, садочки, ТРЦ
💼 235000 Без комісії для покупця
Є ВІДЕО ог...
190 000 $
892 $/м²
Депутатська вул., 23-А
4 кімнати
213 / 116 / 21 м²
поверх 24 з 25
сьогодні
Продається простора 4-кімнатна дворівнева квартира Святошинський район, вул. Депутатська, 23а.
В будинку генератор!
Основні характеристики:
-Площа квартири: 213 м² – два рівні, що забезпечують достатньо місця для вашого комфорту;
-Ремонт преміум-класу: виконаний з використанням високоякісних матеріалів, що створюють затишну та стильну атмосферу;
-Меблі та техніка: квартира повністю мебльована та укомплектована сучасною побутовою технікою – готова до проживання;
-Власна тераса: ідеальне місце для відпочинку на свіжому повітрі, проведення часу з сім'єю або друзями;
-2 паркомісця: пропонуються окремо за ціною 20 000 $ за кожне. Ваше авто завжди буде у безпеці.
-Безпека та комфорт:
-Бом...

65 000 $
872 $/м²
Олександри Екстер вул. (Марини Цвєтаєвої), 10/87
3 кімнати
75 / 42 / 8 м²
поверх 11 з 16
1992 рік побудови
сьогодні
Ціна 65 000$!
Продаж 3-кімнатної квартири готової до життя!
Шукаєте комфортне житло для родини у Києві з продуманим плануванням та зручною локацією?
Цей варіант саме для вас!
м. Київ, Троєщина, вул. Олександри Екстер
11/16 поверх, загальна площа 74,5 м²
Що вас чекає всередині:
• 3 окремі кімнати: 11,8 м² | 12,1 м² | 17,9 м²
• Прохідна вітальня — простір для сімейного відпочинку та прийому гостей
• Кухня 8,3 м²
• Ванна кімната та санвузол окремо
• Балкон
• Можливість залишити меблі або забрати — за домовленістю
Встановлений бойлер, ліфт, домофон, кабельне телебачення
Локація та інфраструктура:
Зручна транспортна розв’язка та кінцева зупинка громадського транспорту
Магазини поруч, рино...

295 000 $
1 578 $/м²
Предславинська вул., 30
4 кімнати
187 / 111 / 30 м²
поверх 4 з 5
1917 рік побудови
сьогодні
🏡 Просторная 4-комнатная квартира в центре Печерска
📍 Локация: Печерск, ул. Предславинская 30
Предлагается к продаже просторная и функциональная квартира в одном из самых престижных районов столицы.
⸻
🛋 Основные характеристики:
* Общая площадь: 187 м²
* Жилая площадь: 111 м²
* Комнат: 4 (3 полноценные спальни)
* Санузлы: 2
* Балконы: 3
* Этаж: ___ 4/ ___5
* Дом с лифтом
* Подключен газ
⸻
✨ Планировка и преимущества:
Квартира идеально подойдет для большой семьи или ценителей пространства:
* Просторная гостиная для приема гостей и отдыха
* Три изолированные спальни
* Удобное зонирование
* Много естественного света благодаря большим окнам и балконам
* Возможность реализовать индивидуал...

66 000 $
1 179 $/м²
Верховної Ради бульв., 29-А
3 кімнати
56 / 40 / 4 м²
поверх 3 з 5
сьогодні
Гарна локація ! До метро 7хв поруч є все !
Дім 1976 року ! Розглянемо програми

37 000 $
1 542 $/м²
Олега Мудрака вул. (Генерала Наумова), 1-Б
1 кімната
24 / 15 / 4 м²
поверх 11 з 27
2025 рік побудови
сьогодні
1-кімнатна квартира смарт у новому жк 4U (4YOU). Квартира без ремонту, після будівельників. Вікна виходять на проспект.
Житловий комплекс закритого типу, двір із спортивним і дитячим майданчиками, зоною відпочинку, магазинами і кав'ярнями. На території також є салон краси і відділення Нової пошти.
5 хвилин до метро Академмістечко. Біля будинку зупинка громадського транспорту. Розвинена інфраструктура, поруч торгівельний центр Lavina.
Вартість квартири під ключ.
Welcome\

51 600 $
2 580 $/м²
Олега Мудрака вул. (Генерала Наумова), 1-Б
1 кімната
20 / 7 / 8 м²
поверх 26 з 27
2025 рік побудови
сьогодні
1-кімнатна смарт-квартира у новому ЖК 4U. В квартирі виконаний якісний ремонт, є вся небхідна техніка для комфортного життя. Окремий великий санвузол, біля входу - ніша для додаткового зберігання речей.
Перевага квартири - красивий вид із вікна на зелену зону і вечірній захід сонця. ЖК під цілодобовою охороною. На території є кав`ярня, салон краси, магазин, відділення Нової пошти.
Встановлено генератор на ліфти, опалення автономне, територія закрита.
Ціна за квартиру під ключ.
welcome\

195 000 $
4 949 $/м²
Шовковична вул., 23
1 кімната
39 / 9 / 25 м²
поверх 4 з 6
сьогодні
Затишна, однокімнатна квартира з ремонтом 2024 року. Оснащена всією необхідною технікою і меблями. Все нове.
Замінені живильний кабель, розводка кабелів усередині квартири. Інстальовані системи водопостачання/водовідведення REHAU, сантехніка Grohe. Тепла підлога в санвузлі.
Встановлені вхідні двері за індивідуальним замовленням мають опцію безключевого доступу.
Інвертори Cooper Hunter у кожному приміщенні. Однопід'їзний будинок 1951 року побудови, ліфт, внутрішній двір, консьєрж.
Комісія за посередницькі послуги - 5%
Home sweet home\

114 600 $
1 976 $/м²
Берестейський просп. (Перемоги), 11
1 кімната
58 / 16 / 23 м²
поверх 11 з 36
сьогодні
Пропонується до продажу сучасна 1-кімнатна квартира в одному з найпопулярніших житлових комплексів столиці - Manhattan City. Панорамні вікна, які виходять на стелобат та солом'янський р-н, стильна архітектура, розумне планування.
Високий рівень безпеки та сервісу - відеоспостереження, закрита територія.
Ідеальне сполучення з будь-яким районом міста. Навколо - усе для комфортного життя: школи, ТРЦ, кафе, ресторани, лаунж-зони, парки.
Welcome home\

114 000 $
1 484 $/м²
Сергія Данченка вул., 28
3 кімнати
77 / 45 / 13 м²
поверх 6 з 10
сьогодні
Продаж 3-кімнатної квартири в новобудові, Подільський район, вул. Сергія Данченка
Пропонується світла та простора 3-кімнатна квартира на 6 поверсі 10-поверхового будинку.
Загальна площа — 77 м², житлова — 45,3 м², кухня — 12,5 м².
Квартира з роздільними кімнатами та роздільним санвузлом. Ідеальний варіант для сім’ї або пари, яка цінує комфорт і простір.
Стан ремонту:
Вирівняні стіни
Виконана стяжка та штукатурка
Прокладена нова електропроводка
Встановлені нові вікна
У санвузлах покладена плитка, куплена душова кабіна
Додатково:
Є надійна будівельна компанія, яка може і хоче завершити ремонт згідно з вашими побажаннями. Це значно спрощує переїзд і зекономить ваш час.
Особливості:
Власни...

348 000 $
3 867 $/м²
Олександра Кониського вул., 22-А
2 кімнати
90 / 26 / 32 м²
поверх 6 з 12
2017 рік побудови
сьогодні
Продаж розкішної квартири в розкішному будинку!
Квартира площею 90 м² складається з кухні-вітальні з безліччю прихованих вбудованих меблів, розташованих так, щоб не забирати простір; гостьового санвузла; головної спальні з власною ванною кімнатою та гардеробною. З кімнати є вихід на відкритий балкон з видом у двір та на лютеранський храм (без дзвіниці). Планування, ремонт, меблі — все ідеально.
Квартира знаходиться в клубному будинку високої якості будівництва. Це теплий, цегляний, малоповерховий і малоквартирний будинок із закритою територією та 2-рівневим паркінгом.
Будинок автономний від єлектрики. Квартира теж!
Всі інші подробиці розповімо по телефону, телефонуйте.

35 000 $
1 167 $/м²
Горлівська вул., 38/40
єВідновлення
Нова Дарниця
1 кімната
30 / 12 / 7 м²
поверх 1 з 9
1974 рік побудови
сьогодні
Продається 1-кімнатна квартира в будинку готельного типу на вулиці Горлівській у Дарницькому районі Києва, лівий берег.
Будинок розташований у затишному дворі зі спортивним майданчиком. Поруч багато міського транспорту. За 10 хвилин — озеро.
Квартира розташована на першому поверсі, вікна виходять у двір. Вдале планування, приєднані лоджії, є комора.
Квартира потребує ремонту.

279 000 $
1 965 $/м²
Дніпровська набережна вул., 20-Б
6 кімнат і більше
142 / 80 / 40 м²
поверх 25 з 26
2021 рік побудови
сьогодні
🔥 Пентхаус у ЖК Seven
В квартирі виконано близько 50% ремонтних робіт. Уже закуплено та завезено матеріали за дизайн-проєктом на суму близько 80 000 USD — виконані найскладніші та найдорожчі етапи: стяжка, вентиляція, повна система вхідної фільтрації води, плитка, сантехніка, комплектація ванних кімнат, дизайнерські радіатори тощо.
📹 Є детальний відеоогляд
Планування
1 поверх:
– Простора кухня-вітальня — 36 м²
– Гостьовий санвузол — 4 м²
– Коридор — 8 м²
2 поверх:
– Майстер-спальня — 17,7 м² + гардеробна 5,6 м² + власна ванна 7,5 м²
– Кабінет / спальня — 13,6 м²
– Спальня — 10,7 м²
– Спальня — 15,2 м²
– Просторий коридор — 23,7 м² (зона пральні)
– Ванна кімната — 4,4 м²
– Дві тераси по...

72 000 $
1 946 $/м²
Софії Русової вул., 3-В
1 кімната
37 / 18 / 9 м²
поверх 25 з 25
2017 рік побудови
сьогодні
Пропонується до продажу видова 2-кімнатна квартира в ЖК «Патріотика», перепланована з 1-кімнатної, розташована на 25-му поверсі 25-поверхового будинку.
Останній поверх забезпечує максимальну кількість природного світла, тишу та відкритий панорамний вид на місто, що створює відчуття простору та приватності.
Квартира виконана з сучасним ремонтом у світлих, універсальних тонах із використанням якісних матеріалів. Простір продуманий до деталей: раціональне перепланування дозволило створити дві окремі спальні, повноцінну кухню та сумісний санвузол, обладнаний інсталяцією та бойлером.
Об’єкт повністю укомплектований необхідною технікою та меблями: варильна поверхня, духова шафа, холодильник, п...

87 000 $
1 403 $/м²
Київ, Миколи Бажана просп., (Будинок 7)
1 кімната
62 / 35 / 16 м²
поверх 12 з 25
2026 рік побудови
сьогодні
Продаж просторої квартири З НЕЙМОВІРНИМ ВИДОМ З ВІКНА в ЖК «Зарічний», Київ
7 будинок.
Дарницький район, вул. Зарічна
Про квартиру
• Площа: 62 м²
• Поверх: 12 із 25
• Є підземний паркінг
• Прямий панорамний вид на Дніпро та центр Києва.
Планування:
Кухня-вітальня;
Спальна кімната;
Лоджія;
Суміжний санвузол.
ЖК «Зарічний» — один із найкращих житлових комплексів на лівому березі Києва.
Територія закрита та доглянута, облаштована дитячими та спортивними майданчиками, футбольним полем, зонами відпочинку, пішохідними алеями вздовж Дніпра.
На території комплексу:
• Дитячий садочок
• Затишні кафе та ресторани з терасами та смачною кухнею
• Салони краси та барбершопи
• Медичні клініки, апте...
95 000 $
1 532 $/м²
Будівельників вул., 28/15
2 кімнати
62 / 42 / 7 м²
поверх 2 з 5
сьогодні
!ЦЕ САМЕ ТЕ ЩО ВИ ШУКАЄТЕ!
Якісний ремонт! Відмінне разташування! Найкраща пропозиція!
Висота стель-3.4!
Метраж: 62/42/7.
Вул. Будівельників 28/15.
Вечорами ви зможете відвідувати Парк Перемоги та випити смачної кави.
Кухня-студія ,вбудована кухня, виведення під кондиціонер ,плітка/ламінат ,ванна ,бойлер ,шумоізоляція.
В квартирі передбачено встановлення газового котла.
Чудове разтошування, дитячі садки,школа, ринок ,фора, BILLA ,ТРЦ проспект ,салони краси ,кафе ,ресторани.
Транспорт: метро в 10 хвилинах пішкі, наземним транспортом можно доїхати до оболоні, героїв дніпра, троещіна ,позняки.
69 000 $
1 977 $/м²
Київ, Соломії Крушельницької вул., 13
1 кімната
35 / 17 / 10 м²
поверх 2 з 26
2017 рік побудови
сьогодні
Ексклюзивна квартира. Метро ХАРКІВСЬКА 10 хвилин пішки, поруч Позняки, Осокорки, Вирлицька. Вул.Крушелницької 13, поруч Ревуцького, Вишняківська. Будинок монолітно-каркасний, ОСББ, ГЕНЕРАТОР. Евроремонт, світла та доглянута квартира, лоджія із кухні засклена, ламінат, кахель, вбудована кухня. Консьерж, домофон. В будинку кав'ярні, Pizza box, вода, поруч Велмарт та Варус, для відпочинку озеро та інша інфраструктура. Власник в Україні, розглядаємо готівку та ЄВідновлення, ФОТО реальні. Оптимальний варіант для комфортного життя та під орендних бізнес ,
65 700 $
1 369 $/м²
Академіка Заболотного вул., 15-Г
1 кімната
48 / 20 / 13 м²
поверх 12 з 25
2023 рік побудови
сьогодні
Продаж однокімнатної квартири в сучасному ЖК Теремки, по Академика Заболотного 15г, в будинку живуть люди , який розташований поруч з Голосіївським лісом , чудове чисте повітря . Найкраще планування квартири , є місце під гардероб, балкон. Стіни зроблена штукатурку, проведено та підключено опалення , забудовник Інтеграл буд

241 500 $
1 666 $/м²
Княжий Затон вул., 21
4 кімнати
145 / 100 / 16 м²
поверх 10 з 34
2007 рік побудови
сьогодні
Зручна та комфортна 4 кімнатна квартира в "Короні"
біля ТРЦ Рівермолл, біля метро Осокорки, біля Дніпра!
Знаходиться на Дніпровській набережній,
адреса вул. Княжий Затон, 21!
Загальна площа квартири 145 кв.м. з великою вітальнею 26 кв.м. та зручною кухнею 16 кв.м.
Комфортні просторі 3 спальні, 2 санвузли (душова та ванна), окрема гардеробна кімната.
Зручний поверх 10 з гарним краєвидом. Розподіл комунікацій на 12му, тому опалення та водопостачання не залежить від електрики.
Якісний ремонт, нормальний стан як квартири так й меблів.
Сантехніка Villeroy Boch, Grohe, техніка Miele.
Дуже зручне планування квартири, навіть наявність просторого холу, якій має "2 стіни"!
Зручний та комфортний...