55 000 $
1 528 $/м²
36 / 14 / 10 м²
поверх 9 з 18
Бетонно монолітний
Роздільне
Від будівельників (з обробкою)
вчора
3 дні тому
21 (сьогодні 8, вчора 5)
Опис
Новий ЖК закритого типу, SVITLOPARK. Вид у двір. Метро Видубичі 10хв.
Розташований за адресою СТОЛИЧНЕ ШОССЕ 5А Будинок 6 ЗДАНИЙ!
Жк має власну закриту територію з ландшафтним дизайном та розвинену інфраструктуру
Вікна квартири виходять у двір
Функціональне планування має
-кухню
-окрему спальню
-вільну прихожу
Цікавий момент щодо планування та кількості вікон, їх в квартирі аж чотири, тому втілити дизайн за своїм смаком, не буде проблем

Локація
-10 хвилин до метро Видубичі
4 станції метро і Ви в Центрі
-маркети кав’ярні зал на території
-бот сад Гришка 10хв транспортом
-дуже комфортно для тих хто працює в центрі, адже їхати до Печерської, Палаца Спорта або Золотих воріт максимум 10 хвилин
Вас зацікавив даний об'єкт?, набирайте та записуйтесь на перегляд, Можливо це саме те, що Ви шукали.
Деталі
Окрема квартира, Будинок Введено в експлуатацію - Бетонно монолітний, в квартирі 1 кімната, висота стелі 2.7 метра. Вид з вікон у двір. Квартира стандартна, планування кімнат Роздільне. Гаряча вода - централізована. Опалення автономне. Суміщений санвузол, Туалет/ванна. Вхідні двері броньовані. Вікна металопластикові, нові. В квартирі є Лічильники. Будинок побудований в 2025 році. Загальний стан квартири - Від будівельників (з обробкою). Можлива прописка, Охорона, автопарковка. Поруч є супермаркет, парк. Терміново, Прямий продаж, Вільна, Ексклюзивний договір. Власник погоджується продати по програмі єОселя. Працює без світла - вода, опалення, ліфт. Комісія за послуги 3 %
В квартирі є
  • Лічильники
Верифікований профіль
Gold partner
10
Років досвіду
6
Років на сайті
Активних оголошень 7
Ексклюзивних об'єктів 0
Рекламна активність 12648
Останній візит на сайт сьогодні
Рекомендувати
Адреса
Вашу скаргу прийнято!
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:

1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.
2. Якщо у вас встановлено блокувальник спливаючих вікон, тимчасово відключіть його для цього сайту.
3. Перевірте налаштування вашого браузера і переконайтеся, що блокування спливаючих вікон вимкнено або налаштовано на дозвіл відкриття цього вікна.

Якщо проблема залишається невирішеною, зверніться до нашої служби підтримки.
Як верифікуватись через Дію?
Верифікація Дія відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:

1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.
2. Якщо у вас встановлено блокувальник спливаючих вікон, тимчасово відключіть його для цього сайту.
3. Перевірте налаштування вашого браузера і переконайтеся, що блокування спливаючих вікон вимкнено або налаштовано на дозвіл відкриття цього вікна.

Якщо проблема залишається невирішеною, зверніться до нашої служби підтримки.
Вітаємо!
Рекомендацію зараховано!
Незабаром рекомендація зʼявиться на сторінці рієлтора.
Рекомендацію не зараховано.
Ви вже залишали рекомендацію даному рієлтору.
В пропозиції є незбережені дані.