1
205 000 $
1 921  $/м²
106.7 / 50 / 20 м²
поверх 24 з 25
Монолітно-каркасна
Новобудова
вчора
3 міс. тому
85 (сьогодні 2, вчора 1)
Опис
***ПРЕДСТАВЛЯЮ ИНТЕРЕСЫ СОБСТВЕННИКА***

*Лучшее предложение в комплексе*

*Без комиссии*

ЖК Володимирський
вул. Антоновича, 109.
до ст.м. "Палац України" 7 хв.пішки

Загальна площа - 106.7 м2
Поверх - 24/25
Висота стель - 3 м.

- Житловий комплекс «Володимирський» виконаний у стилі art deco, розташований у центрі столиці, а це означає, що поруч ділові центри, кінотеатри та театри, виставкові комплекси та галереї, бутики та шоу руми, кафе та ресторани з кухнями різних країн світу.

- Конкурентні переваги квартири:
3 метри стеля! (Всі поверхи нижче висота по 2,75)
Алюмінієві вікна! (Всі поверхи нижче металопластикові вікна)

Південна найвидова квартира у комплексі

- Чудова транспортна розвязка - до ст.м. "Палац України" 7 хв.пішки, локація в центрі все про себе говорить.

Документи готові до швидкої угоди
Свої податки платимо

Ціна 205 000 USD
Деталі
В квартирі 3 кімнати, Технологія будівництва - Монолітно-каркасна, Тип будинку - Новобудова. Загальний стан квартири - Без ремонту. Власник погоджується продати по програмі єОселя. Без комісії
Brick
Верифікований профіль
Gold partner
6
Років на сайті
Активних оголошень 9
Ексклюзивних об'єктів 0
Рекламна активність 6783
Останній візит на сайт вчора
Рекомендувати
Історія зміни ціни
вчора - 5 000 $ 205 000 $
10.02.2026 210 000 $
Адреса
будинків здано 163
рік заснування 2003
будинків в процесі 25
Вашу скаргу прийнято!
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код для верификации через Дію