209 000 $
4 180  $/м²
50 / 18 / 15 м²
поверх 19 з 23
Монолітно-каркасна
Спец. проект
2019 рік побудови
вчора
1 міс. тому
183 (сьогодні 1, вчора 4)
Опис
Без комісії пропоную 1к квартиру зі стильним сучасним ремонтом у ЖК Cardinal / ЖК Кардинал, вул. Тютюнника, 28А, Печерський район
19/23. Площа 50 м2. Планування: студія із продуманим зонуванням. Простора гардеробна кімната. Відкритий балкон, облаштований для релаксу, із чудовим краєвидом на місто
Висота стелі: 3 метри
Сучасний ремонт із використанням преміальних матеріалів продуманий до дрібниць для максимального комфорту
ЯКІСНІ ТЕХНІКА І МЕБЛІ
Мікрохвильова BOSCH / Холодильник BOSCH / Духова шафа GORENJE
Посудомийка BOSCH / Пральна машинка із функцією сушіння LG
Бойлер 100 л ARISTON
Тепла підлога у зоні передпокою та в санвузлі
Якісні німецькі вимикачі Schneider / На підлозі паркет / Керамограніт

Квартира в престижному житловому комплексі Cardinal, розташованому у серці столиці. Це ідеальне місце для життя, де зосереджене все найкраще: культура, освіта, стиль та комфорт. ЖК Cardinal - сучасний ЖК бізнес-класу з цікавою архітектурою. Будинок побудований за монолітно-каркасною технологією, стіни утеплені мінеральною ватою, покриті гідроізоляцією та захищені керамогранітом.

Цілодобова охорона та відеоспостереження / Підземний паркінг / Презентабельна вхідна група

Будинок розташований у центральному районі столиці з чудово розвиненою інфраструктурою. Поруч метро Палац «Україна», архітектурні пам'ятки Києва, Майдан Незалежності, Хрещатик, школи, музична школа, Інститут фізкультури, парки, зони для спорту та відпочинку.
Неподалік ТРЦ Ocean Plaza, Gulliver, продуктовий ринок Володимирський, зони відпочинку, ресторани.

1 власник. Документам понад 3 роки. Власник в Україні.
Деталі
В квартирі 1 кімната, висота стелі 3 метра, Технологія будівництва - Монолітно-каркасна, Тип будинку - Спец. проект. Немає газу, кухонна плита електрична. Є балкон. У квартирі є Телевізор, Підігрів підлоги, Кондиціонер, Пральна машина, Сушильна машина, Душова кабіна, Холодильник, Мікрохвильовка, Посудомийна машина. Будинок побудований в 2019 році. Загальний стан квартири - З ремонтом. Гаряча вода - централізована. Кількість санвузлів: 1. Інтернет оптоволоконний. Тип кухні - кухня-студія. Кількість спален: 1. Є підземний паркінг, доступний як укриття. Без комісії