205 800 $
3 000  $/м²
68.6 / 21.2 / 34.2 м²
поверх 9 з 25
Цегляна
Новобудова
2021 рік побудови
вчора
1 тиж. тому
4 (сьогодні 1, вчора 0)
Опис
ЖК Metropole
Вул. Предславинська 20А
Ст. метро Олімпійська
Ст. метро Палац Україна

Загальна площа - 68.6 м2
Площа житлова - 21.2 м2
Площа кухні - 34.2 м2
Кімнат - 1
Поверх 9/25

• Квартира 1к під ремонт.
Окрема спальня, санвузол, кухня-вітальня.
Панорамні вікна з видом на місто.

• ЖК преміум класу.
Зі зручностей: закрита територія, підземний паркінг, цілодобова охорона та відеоспостереження.

• Інфраструктура: у пішій доступності кафе/ресторани, супермаркети, аптеки, відділення банків/пошти.

• Транспортна розв`язка - метро Олімпійська 14 хв пішки.

Ціна 205 800 USD
Ціна 3 000 USD за м2
Деталі
В квартирі 1 кімната, висота стелі 3.2 метра, Технологія будівництва - Цегляна, Тип будинку - Новобудова. Будинок побудований в 2021 році. Загальний стан квартири - Без ремонту. Без комісії
Brick
Верифікований профіль
Silver partner
8
Років досвіду
8
Років на сайті
Активних оголошень 8
Ексклюзивних об'єктів 0
Рекламна активність 8428
Останній візит на сайт вчора
Рекомендувати
Адреса
Вашу скаргу прийнято!
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код для верификации через Дію
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:

1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.
2. Якщо у вас встановлено блокувальник спливаючих вікон, тимчасово відключіть його для цього сайту.
3. Перевірте налаштування вашого браузера і переконайтеся, що блокування спливаючих вікон вимкнено або налаштовано на дозвіл відкриття цього вікна.

Якщо проблема залишається невирішеною, зверніться до нашої служби підтримки.
Як верифікуватись через Дію?
Верифікація Дія відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.