Котеджні містечка Фонтанки, які починаються на "П"
Топ оголошень Фонтанки

60 000 $
857 $/м²
Молодіжна вул., 30
ПРЕМІУМ
70 / 40 / 9 м²
1 поверх
10 сот
3 кімнати
сьогодні
Продам уютный дом в Одессе, Фонтанка — всего 2 минуты пешком к морю.
Участок 10 соток — просторный, правильной формы, с красивой зелёной территорией. На участке растут высокая ель, сирень и розы, создавая атмосферу уюта и настоящего загородного отдыха.
Дом площадью 70 кв.м под ремонт — отличная возможность воплотить собственный дизайн и создать дом мечты у моря. Большой фасадный участок позволяет удобно обустроить двор, зону отдыха, сад или место для нескольких авто.
Тихий и зелёный район, свежий морской воздух, близость пляжа и вся необходимая инфраструктура рядом. Прекрасный вариант как для жизни, так и для дачи или инвестиции.
450 000 $
2 647 $/м²
Грецька вул.
ПРЕМІУМ
170 / 65 / 45 м²
2 поверхи
5 сот
4 кімнати
2024 рік побудови
2 тиж. тому
Новий затишний будинок для вас та вашої родини біля моря у Чорноморській Рів'єрі.
Продам якісний заміський будинок біля моря із сучасним оснащенням та ремонтом площею -170 кв.м. на 5 сотках в закритому комплексі що охороняється Чорноморська Рівʼера.
Вам сподобається зручне та продумане планування, що поєднує в собі функціональність та комфорт. Кухня -вітальня з дров'яним каміном, який буде створювати тепло та затишок у Вашому будинку, висота стелі 5 метрів зі скляним фасадом-це стильно і сучасно. два санвузли, три просторі спальні, лаунж зона, вбиральня та побутова кімната для Вашої зручності.
Обладнана тераса у дворі з
Ландшафтний дизайн.
Автономне забезпечення будинку (встановлені...
155 000 $
1 778 $/м²
Горіхова вул., 3
Відеотур
КМ Сосновий берег
87.2 / 50 / 20 м²
2 поверхи
5 сот
5 кімнат
сьогодні
У продажу двохповерховий будинок (відокремлена частина) загальною площею 87, 2 кв.м. на земельній ділянці площею 5 , 07 соток в закритому котеджному містечку 'Сосновий берег', який розташовано на березі Чорного моря біля національного дендропарку.
Будинок має два поверхи з окремими входами.
На першому поверсі:
- кухня-столова з газовою плитою
- санвузол з ваною
- три кімнати (2 спальні та вітальня)
На другому поверсі:
- кухня-столова з електричною варильною поверхнею
- санвузол з душовою
- 2 спальні
Кімнати облаштовані кондиціонерами, меблі, побутова техніка.
В будинку автономне газове опалення
Земельна ділянка приватизована, є державний акт на право приватної власності на землю, цільове п...

225 000 $
1 875 $/м²
Сковороди вул., 18а
120 / 60 / 30 м²
2 поверхи
3 сот
3 кімнати
сьогодні
Пропонується до продажу новий будинок з новим ремонтом у дуже гарній локації. На першому поверсі спальня, кухня вітальня з виходом на терасу, санвузол, котельня. На другому поверсі 2 спальні з гардеробною, санвузол. У будинку є газ, опалення двоконтурний котел, додатково встановлені сонячні панелі. Вбудована кухня, є посудомийна машина, холодильник, газова поверхня, вбудована мікрохвильова піч, духова шафа. Санвузли, обладнані. Гарний зелений двір, паркан, місце під машину у дворі. Дуже затишний будинок, дзвоніть! Оперативний показ. Документи на землю та будинок.
110 000 $
579 $/м²
Закарпатская
БЕЗ КОМІСІЇ
190 / 100 / 20 м²
1 поверх
5 сот
3 кімнати
сьогодні
Продам одноповерховий будинок у Фонтанці-1, вул. Закарпатська, загальна площа 190 кв.м., житлова площа 100 кв.м., 3 спальні, кухня-вітальня, санвузол, коридор, крита тераса 98 кв.м. Стан від будівельників. Покрівля — металочерепиця (Німеччина). Вікна шестикамерні тоновані. Армопояс. Вигрібна яма на 12 кубів. 5 соток землі. Ціна 90 000 у.о. (2-1530-2)
85 000 $
1 024 $/м²
Райдужна вул.
БЕЗ КОМІСІЇ
83 / 43 / 18 м²
1 поверх
3 сот
3 кімнати
сьогодні
Продам одноповерховий будинок у Фонтанці, вул. Райдужна, загальна площа 83 кв.м., 3 кімнати, кухня 18 кв.м., гардеробна, санвузол. Стан від будівельників. Повна автономія. Є горище, утеплене мінватою. Світло, вода підключені. 3.75 сотки землі. Велика прибудинкова територія. Ціна 85000 у.о. (2-2088-1-8А)
80 000 $
552 $/м²
Патріотична вул.
БЕЗ КОМІСІЇ
145 / 65 / 20 м²
1 поверх
10 сот
4 кімнати
сьогодні
Продам одноповерховий будинок у Фонтанці-1, вул. Патріотична, загальна площа 145 кв.м., 4 кімнати. Будинок із кримського черепашника. Стан від будівельників. Комунікації по ділянці. 10 соток землі. Правильної форми. Асфальтований під'їзд. Гарне місце розташування. Поруч знаходяться торгові центри, школа, ринок. Море за 5-10 хвилин ходьби від будинку, сучасний упорядкований пляж. Ціна 80000 у.о. (2-2091-1-9)
135 000 $
692 $/м²
Сковороди вул., 45
БЕЗ КОМІСІЇ
195 / 90 / 30 м²
3 поверхи
20 сот
5 кімнат
сьогодні
Пропонується до продажу будинок у центрі Фонтанки, 135 000 у.о.
Продається чудовий та якісний будинок із черепашнику. Загальна площа 195 м². Три поверхи. Великий окремий гараж у дворі. Будинок розташований у центрі Фонтанки. Дах із металочерепиці. Будинок повністю засклений, 5-камерні вікна. Вода та світло заведені в будинок. Газ проходить по межі ділянки. Будинок введено в експлуатацію!
код 2-1506-3
За додатковою інформацією звертайтеся за телефоном!
250 000 $
1 250 $/м²
Богдана Хмельницкого
БЕЗ КОМІСІЇ
200 / 80 / 30 м²
2 поверхи
10 сот
4 кімнати
сьогодні
Продам двоповерховий будинок у Фонтанці, вул. Б. Хмельницького, загальна площа 200 кв. м. Стан від будівельників. Світло, вода в будинку. Опалення електро. 10 соток землі. Ціна 250 000 у. о. (2-2302-1-5)
200 000 $
565 $/м²
Кошового вул., 6
БЕЗ КОМІСІЇ
354 / 200 / 40 м²
3 поверхи
14 сот
4 кімнати
сьогодні
Предлагается к продаже дом из красного кирпича в Фонтанке 200000
Продам современный дом из красного кирпича. Ухоженный сад, ландшафтный дизайн, баня , летняя кухня, беседка, в доме три уровня, гараж, погреб, прачечная. На первом этаже кухня-студия, гостевой с/у, на втором и третьем этажах спальни. Высота помещений три метра. Выполнен классический ремонт. Продается с мебелью.
код 2-1504-3
за дополнительной информацией обращайтесь по телефону!
70 000 $
350 $/м²
Нова вул., 93
БЕЗ КОМІСІЇ
200 / 100 / 20 м²
2 поверхи
10 сот
4 кімнати
сьогодні
Продается недостроенный дом общей площадью 200м.кв. в Фонтанке-2.
Дом расположен в относительной близости к морю и городской инфраструктуре. На 1-й эт. по плану находится кухня - гостинная и комната. На 2 эт.- 3 спальни. Участок 10 соток с садом, к дому подведены свет и вода. Во дворе так же имеется отдельно стоящий готовый гараж на 32 кв.м
код 2-1456-3
За дополнительной информацией обращайтесь по телефону!
135 000 $
844 $/м²
Дніпровська вул., 44
БЕЗ КОМІСІЇ
160 / 100 / 25 м²
2 поверхи
5 сот
5 кімнат
сьогодні
Пропонується до продажу приватний будинок за 135 000 у селі Фонтанка.
Продається чудовий двоповерховий приватний будинок у Фонтанці, загальною площею 160 кв. м, у пішій доступності від моря та міської інфраструктури. У дворі будинку є місце для 2 авто та зона барбекю. У будинку 5 кімнат, 2 санвузли, простора кухня-студія, спортзал. На першому та другому поверхах невеликі тераси. Будинок продається з меблями. Ділянка 5 соток, доглянута та озеленена.
код 2-1458-3
240 000 $
960 $/м²
Бориса Джонсона вул., 11
БЕЗ КОМІСІЇ
250 / 150 / 25 м²
2 поверхи
10 сот
5 кімнат
сьогодні
Продается просторный дом авторского дизайна общей площадью 250м.кв. Дом расположен в хорошей локации - близость к морю, транспортная развязка. Два этажа, сделан качественный ремонт с использованием современных высококачественных материалов. В доме установлена резервная система электроснабжения и система теплый пол. На участке дополнительно построены помещения для использования в качестве гостевых, а также построен автономный бассейн и большая зона барбекю. Котельная также вынесена отдельным помещением. Дом продается вместе с мебелью. В доме пять комнат, два санузла, кухня- гостиная. Дом просторный современный, с использованием современных материалов, фурнитуры и сантехники. Земельный учас...
215 000 $
860 $/м²
Грушевського вул., 32
БЕЗ КОМІСІЇ
250 / 90 / 30 м²
2 поверхи
10 сот
4 кімнати
сьогодні
В продаже новый дом на ФОНТАНКЕ!
Стильный качественный ремонт !!
Дом укомплектован мебелью и техникой- и станет Вашим уютным оазисом внутри городской суеты !
располагается на тихой улице с хорошими соседями! Отличная транспортная развязка и вся Инфраструктура РЯДОМ !
Участок 10 соток
-Заезд -электроворота (2 паркоместа )
Зона барбекю
Терраса
-И так же достаточно свободной придомовой территории !
ДОМ 2 этажа – 250 м²
-Большая Кухня -гостиная 38 м² с выходом на террасу
-4 спальни (2 из них со своим сан.узлом )
-2 санузла
-По всему дому тёплый пол
-отопление Газовый котел,накопитель воды
-высота потолков 3.20
-сауна с комнатой отдыха
-постирочная и хозяйственная комната
-кладовая
-все межко...
165 000 $
882 $/м²
Львівська вул.
БЕЗ КОМІСІЇ
187 / 100 / 20 м²
2 поверхи
10 сот
5 кімнат
сьогодні
Продам двоповерховий будинок у Фонтанці-3, вул. Львівська. Просторий та продуманий будинок, який розташований на тупиковій вулиці, що забезпечує тишу та додаткову безпеку для вас. Також встановлена сигналізація. Загальна площа 187 кв.м.: на першому поверсі — розташована 1 спальня (гостьова кімната) з великою шафою, вітальня, кухня, повноцінний санвузол з душем та підсобне приміщення; на другому поверсі — 3 спальні, велика шафа та також повноцінний санвузол з ванною.
У кожній з кімнат є кондиціонери зима/літо.
Коридори, гараж та підсобні приміщення оснащені регульованими радіаторами, як і весь інший будинок.
Гараж вміщує 2 автомобілі, оснащений автоматичними воротами та знаходиться на цоколь...
174 900 $
700 $/м²
Грушевського вул., 3
БЕЗ КОМІСІЇ
250 / 140 / 40 м²
2 поверхи
12 сот
5 кімнат
сьогодні
Продаж будинку в Фонтанці
Лиманский район
Розкішний будинок у центрі Фонтанки в елітному затишку.
Будинок з унікальним авторським наружнім дизайном укомплектований сучасним обладнанням.
Будинок складається з 3 поверхів + цоколь
Цоколь - це за фактом повноцінний поверх,тут є:
- кімната для сауни але лазні і душа
- зона відпочинку з диванами і столом для спільних сніданків
- кімната-студія для спорту
-але кімната для персоналу,
- санвузол
- вихід у гараж на 2 автомобілі
1 поверх - це зона для зустрічі гостей і спільного проведення часу:
- передпокій
- санвузол гостьовий
- вітальня 46 кв.м, з розділеними зонами де встане зал з диванами і великим кінотеатром, зона зі столом, зона з каміно...

37 000 $
860 $/м²
Молодіжна вул., 57/65
43 / 25 / 5 м²
2 поверхи
1 сот
3 кімнати
сьогодні
Будинок-дача в кроковій доступності до моря
ЖМ «Хвиля» Фонтанка-3,
морська сторона, 2 поверхи,
3 кімнати, с/в у будинку, хороший житловий стан,