Фільтри
Продаж квартир за 40000 доларів в Фонтанці
27 оголошень
- найбільша площа
27 оголошень
- найбільша площа

34 500 $
775 $/м²
Чехова вул., (Будинок 13)
БЕЗ КОМІСІЇ
ЖК Житловий район Сади Рів'єри
1 кімната
45 / 14 / 18 м²
поверх 6 з 10
2026 рік побудови
1 тиж. тому
Квартира в цегляному будинку на селищі Котовського у ЖК «Сади Рів'єри»
Загальна площа — 44,52 метра. Простора кухня, спальня, санвузол, гардеробна. Знаходиться у 13-й секції, ключі на руках — можна розпочинати ремонт. У будинку два ліфти, дитячий майданчик. Закрита територія, велике паркування. Розвинена інфраструктура поруч із житловим комплексом.
*Продаж без додаткових витрат для покупця
Ціна — 34 500 $

23 500 $
592 $/м²
Академіка Сахарова вул., (Будинок 3)
1 кімната
40 / 20 / 12 м²
поверх 3 з 6
2026 рік побудови
сьогодні
Терміновий продаж 1-кімнатної квартири в ЖК «Акварель-10» на вул. Сахарова.
Новий малоповерховий комплекс із концепцією «місто в місті». Закрита територія, двір без машин, дитячі та спортивні майданчики, прогулянкові алеї.
Квартира розташована на 3 поверсі 6-поверхового будинку.
Загальна площа — 39,68 м².
Велика кухня-студія — 20,25 м².
Східна сторона, вид у двір.
Комплекс знаходиться далеко від шумної дороги, поруч ринок «Початок», супермаркети, школи, дитячі садки та зупинки транспорту. До моря — 15 хвилин.
Ціна — 23 500 $.
Без комісії та додаткових витрат.
Вигідна пропозиція як для життя, так і для інвестиції.

38 500 $
675 $/м²
Центральна вул., 24
ГАРЯЧЕ
2 кімнати
57 / 36 / 11 м²
поверх 2 з 2
сьогодні
№ 7116
Квартира на продаж, розташована в спокійному районі, готова до комфортного проживання.
Простора, світла кімната із затишним диваном та системою зберігання. Дизайн у ніжних тонах створює атмосферу затишку, а велике вікно наповнює простір природним світлом.
Зручний простір із великим ліжком та сучасним оформленням, де можна створити ідеальну атмосферу для відпочинку.
Сучасно обладнана кухня з необхідною технікою. Функціональні шафи забезпечують достатньо місця для зберігання.
Затишний і практичний, оснащений ванною та пральною машиною, що додає зручності в повсякденному житті. Зручний передпокій із місцем для зберігання взуття та верхнього одягу.
Зелений двір із можливістю провести час...

27 000 $
730 $/м²
Академіка Сахарова вул., (Будинок 2)
єВідновлення
ЖК BRUSSELS
1 кімната
37 / 17 / 9 м²
поверх 2 з 6
2020 рік побудови
сьогодні
Продам однокімнатну квартиру в ЖК Брюсселс
Загальна площа 37,1 м²
2 поверх із 6
БУДИНОК ЗДАНИЙ
Готові під програми!
Опалення: електрокотел
У квартирі розведена електрика, вода та каналізація
Є вивід для кондиціонера, встановлено унітаз, душ.

39 000 $
886 $/м²
Дружби Народів вул., 14
єВідновлення
ЖК Авторський район
1 кімната
44 / 22 / 14 м²
поверх 3 з 10
2021 рік побудови
сьогодні
Продам 1-кімнатну квартиру в ЖК "Авторський район 1 секція". Квартира площею 44 м², знаходиться на 3 поверсі 10-поверхового будинку. У квартирі енергоефективні панорамні вікна зі прихованою фурнітурою, підвищена звукоізоляція. Стан квартири — незакінчений ремонт:
- Проведено електромонтажні роботи;
- Виконано розведення водопостачання;
- Зроблено траси під кондиціонери;
- Штукатурка стін з армуванням сіткою;
- Частково виконано шпаклівку стін.
Новий СУЧАСНИЙ житловий комплекс "Авторський район", 1 секція. БУДИНОК ЗДАНИЙ. У комплексі передбачені резервуари запасу води, генератори для безперебійної роботи систем життєдіяльності будинку, сучасний дизайн інтер'єру під'їздів та коридорів. Цілодоб...

34 900 $
812 $/м²
Чехова вул., (Будинок 13)
ПЕРЕУСТУПКА
ЖК Житловий район Сади Рів'єри
1 кімната
43 / 20 / 16 м²
поверх 7 з 10
вчора
1-комнатная квартира в ЖК Сады Ривьеры с видом на море.
Общая площадь 43 м².
Квартира с панорамными окнами и балконом расположена в теплом кирпичном доме.
Состояние – от строителей, что позволяет реализовать индивидуальный дизайн-проект без ограничений.
Жилой комплекс с развитой инфраструктурой: рядом ТРЦ Ривьера, супермаркеты, кафе, салоны красоты. До моря – 10 минут пешком.
30 000 $
536 $/м²
Центральна вул., 28
2 кімнати
56 / 30 / 12 м²
поверх 1 з 2
2 тиж. тому
Двокімнатна квартира, вул. Центральна, Фонтанка-3. Чистий житловий стан. Теплі підлоги на балконах, індивідуальне опалення — двоконтурний котел, електрика нова. Гарне місцерозташування — поруч школа, дитячий садок, магазини, дитячий майданчик, аптека, поліклініка, супермаркет, ринок, кафе, пошта. Через дорогу море. Зручна транспортна розв'язка.

29 000 $
731 $/м²
Академіка Сахарова вул., (Будинок 1)
1 кімната
40 / 15 / 20 м²
поверх 4 з 6
2 міс. тому
Продам однокомнатную квартиру в ЖК Акварель - 10
ул. Сахарова
Новый комплекс с концепцией город в городе, где есть все необходимое на территории
Малоэтажные дома, расположены в дали от основной дороги
Комплекс идеально расположен, рядом рынок Початок, развитая инфраструктура, супермаркеты, школы, садики, остановка транспорта
До моря 15 минут езды
Квартира 39,68 м2
расположена на 4 этаже
вид во двор, восточная сторона
Закрытая охраняемая территория, двор без машин, прогулочные аллеи, спортивные и детские площадки
Купити житло в Фонтанці за 40000 доларів ($) - Продаж нерухомості до 40000 у.о.

19 000 $
322 $/м²
Центральна вул., 12
2 кімнати
59 / 30 / 9 м²
поверх 2 з 2
сьогодні
Пропонується до продажу 2-кімнатна квартира в селі Фонтанка.
Квартира 59 м², дві роздільні кімнати, велика кухня.
Квартира розташована поблизу школи, дитячого садка, поліклініки.
За п'ять хвилин ходьби розташована Одеська затока.
Телефонуйте, організуємо показ у зручний для Вас час.

31 500 $
606 $/м²
Владислава Бувалкіна вул. (Бочарова Генерала), 70
єОселя
ЖК BRUSSELS
2 кімнати
52 / 24 / 19 м²
поверх 5 з 6
сьогодні
У продажу "євродвушка " в новому будинку на Бочарова, загальна площа 52 кв.м, в квартирі 3-ри вікна, є можливість перепланування в повноцінну 2-во кімнатну квартиру, стан квартири від забудовника. Електро опалення .Закрита прибудинкова территорія.

33 000 $
750 $/м²
Дружби Народів вул., 14а
ПЕРЕУСТУПКА
ЖК Авторський район
1 кімната
44 / 16 / 28 м²
поверх 11 з 20
сьогодні
Чорноморська Рів'єра — місто біля моря!
Продається однокімнатна квартира в Чорноморській Рів'єрі ЖК Авторський район",
в пішій доступності до моря!
Авторський район біля моря - масштабний житловий проєкт з унікальною власною інфраструктурою.
Стан від будівельників дозволить зробити ремонт за вашим проектом.
Уявіть життя в місці, де є все для вашого комфорту!
Житловий комплекс Чорноморська Рів'єра — це не просто житло, це справжнє місто на узбережжі.
Через дорогу знаходиться найбільший ТРЦ в Одеському регіоні "Рів'єра", поруч Таврія-В, Смартлаб, аптеки, салон краси та спортзал, вже відкрито сучасний дитячий садок, проєктується школа.
Вам більше не доведеться їздити далеко — все необхідне...
39 000 $
907 $/м²
Грецька вул., 2
1 кімната
43 / 20 / 12 м²
поверх 3 з 7
2014 рік побудови
2 дні тому
Пропоную до продажу простору світлу одно кімнатну квартиру в ЖК Авторский Ривьера на 3 поверсі. Плануваня вільне, стан від забудовника під власний ремонт на свій смак. В квпртирі можна встановити газ.котел опалювати і та мати горячу воду. Поруч море, трц Ривьера, АТБ, дитячий садок , та багато сучасной інфраструктури.
Квартира вигидна як для життя так и під аренду біля моря .

37 277 $
898 $/м²
Академіка Сахарова вул., (Будинок 1)
1 кімната
42 / 15 / 17 м²
поверх 1 з 9
2 дні тому
🏠 Продається 1-кімнатна квартира з патіо !
🔹 «Акварель-10», вул Ак.Сахарова, секція збудована
🔹 Розташована на 1 поверсі
🔹 Загальна площа 41.53 метри, планування з великими вікнами і високими стелями створюють комфорт і свободу
🔹 Розташований в тихій зеленій зоні з розвиненою інфраструктурою.
🔹 Перший внесок від 30%, розстрочка без подорожчання на 30 місяців
🔹 Комплекс з відеоспостереженням по всій території, сучасні дитячі майданчики та зони відпочинку з озелененням.
🔹 Поруч знаходяться будь-які магазини, ринок Початок, аптеки, спортивні центри, транспорт.
Дзвоніть, пишіть про все розповімо та домовимся🤝

35 000 $
778 $/м²
Чехова вул., (Будинок 13)
ПЕРЕУСТУПКА
ЖК Житловий район Сади Рів'єри
1 кімната
45 / 14 / 18 м²
поверх 6 з 10
2022 рік побудови
2 дні тому
Пропонується до продажу квартира в новому зданому цегляному будинку. Чудове планування, простора гардеробна 4,5 кв. м. Підключено всі комунікації.
Можна одразу робити ремонт у квартирі. Вид у двір.
Поруч торговий центр, маршрутне сполучення. Близькість до моря.

23 000 $
913 $/м²
Чехова вул., (Будинок 13)
ПЕРЕУСТУПКА
ЖК Житловий район Сади Рів'єри
1 кімната
25 / 18 / 4 м²
поверх 3 з 10
2 дні тому
Пропонується до продажу смарт-квартира в зданій секції у «Садах Рів'єри». У секцію підведено воду, електрику, працюють ліфти. Можна розпочинати ремонт.
Чудове придбання для бізнесу. Море поруч! Уся необхідна інфраструктура поруч!
30 000 $
667 $/м²
Чехова вул., (Будинок 13)
ПЕРЕУСТУПКА
ЖК Житловий район Сади Рів'єри
1 кімната
45 / 25 / 14 м²
поверх 4 з 10
2026 рік побудови
2 дні тому
У продажу простора однокімнатна квартира в ЖК Сади Рів'єри. Квартира з видом на приватний сектор і частково на море.
Дуже зручне планування з застікленою лоджією, за рахунок якої можна розширити кухню. Є окрема гардеробна 3 м2 і просторий санвузол 6м2.
Житловий комплекс з червоної цегли. Має підземний паркінг та наземні місця для парковки. На перших поверхах комерція: магазини, аптека, салони і т.д. Поряд знаходиться ТРЦ Рів'єра.
ЖК знаходиться в 30 хвилинах ходьби від моря. Має закриту территорію з відеоспостереженням.
Гарний варіант як під оренду так і для життя.

35 500 $
826 $/м²
Чехова вул., 1/2
ПЕРЕУСТУПКА
ЖК Житловий район Сади Рів'єри
1 кімната
43 / 14 / 12 м²
поверх 7 з 9
2022 рік побудови
3 дні тому
38160
1-кімнатна квартира в ЖК Сади Рів'єри, загальна площа — 43 м².
Квартира з панорамними вікнами та балконом розташована в теплому цегляному будинку.
Стан — від будівельників, що дозволяє реалізувати індивідуальний дизайн-проєкт без обмежень.
Індивідуальне газове опалення забезпечує автономність та економію в будь-яку пору року.
Житловий комплекс із розвиненою інфраструктурою: поруч ТРЦ «Рів'єра», супермаркети, кафе, салони краси. До моря — 10 хвилин пішки.

34 700 $
820 $/м²
Чехова вул., (Будинок 2)
ПЕРЕУСТУПКА
ЖК Парк Фонтанів
1 кімната
42 / 30 / 11 м²
поверх 7 з 10
3 дні тому
🏙️ ЖК «Парк Фонтанів»
📍7 поверх із 10
📐42,3 м²
💰 Ціна — 34 700$ 🔥
Чиста квартира без ремонту — ідеальний варіант для тих, хто хоче зробити все під себе, а не переплачувати за чужі рішення ✨
Що вже є:
— Вид на море 🌊
— Вікна замінені на якісні
— Товсті перестінки, як зовнішні стіни — чудова шумоізоляція
— Готовий дизайн-проєкт
За фактом: ціна як у «порожньої» квартири, але вже з хорошою базою для швидкого старту ремонту 🔑
📞 0933014705
36 000 $
878 $/м²
с. Фонтанка, Чехова вул., 1
єВідновлення
ЖК Житловий район Сади Рів'єри
1 кімната
41 / 20 / 10 м²
поверх 8 з 9
2017 рік побудови
1 тиж. тому
Продається затишна 1-кімнатна квартира на 8 поверсі. Загальна площа — 41 м².
Будинок із закритою прибудинковою територією, що забезпечує комфорт і безпеку мешканців. Квартира обладнана автономним газовим опаленням (АГВ), що дозволяє самостійно регулювати витрати на тепло.
Виконано якісний капітальний ремонт — квартира повністю готова до заселення. Сучасно облицьована ванна кімната, стильний та охайний інтер’єр.
Відмінний варіант як для життя, так і для інвестиції.
Ціна — лише 36 000 $.
[телефон приховано]
[телефон приховано]Ірина АН Президент

30 000 $
560 $/м²
Дружби Народів вул., (Будинок 3)
1 кімната
54 / 20 / 16 м²
поверх 4 з 19
1 тиж. тому
Продається однокімнатна квартира в ЖК "Авторський район"
Стан від будівельників, що дозволить зробити ремонт за Вашим проектом з видом на море. Квартира внутрішня не кутова. Дуже красивий сучасний новобуд в пішій доступності до моря і одному з найкращих пляжів міста! Будинок на етапі будівництва 2 секція трисекційного будинку (1 секція вже засклена).
Розвинена інфраструктура, поруч один із найбільших ТЦ Одеси – Рів'єра, зручна транспортна розв'язка, включаючи безкоштовні маршрути, відсутність пробок.
Купуючи квартиру в ЖК "Авторський район", ви почнете нове життя, насичене яскравими враженнями.
Квартира повністю виплачена, жодних доплат після здачі. Переуступка. Терміново!