Фільтри
Продаж квартир в новобудовах Фонтанки з відступленням прав
54 оголошення
- найбільша площа
54 оголошення
- найбільша площа

81 000 $
1 350 $/м²
Грецька вул., 2
ПРЕМІУМ
ЖК Житловий квартал Авторський
1 кімната
60 / 40 / 18 м²
поверх 3 з 7
2014 рік побудови
3 дні тому
У продажу євродвушка з якісним ремонтом. Велика кухня-вітальня та окрема спальня з гардеробною і виходом на балкон. Повністю укомплектована меблями та технікою. Двоконтурний газовий котел.
Шикарна прибудинкова територія з морським свіжим повітрям.
50 000 $
1 136 $/м²
Травневий пров., 6
Відеотур
ЖК Житловий квартал Авторський
1 кімната
44 / 27 / 10 м²
поверх 3 з 7
сьогодні
ЖК «Авторський», 1-кімн. кв., 44 м². Розпочато ремонт, виконано всі чорнові роботи. Розведення електрики, водопостачання, встановлено прилади обліку, двоконтурний котел. Вікна квартири виходять у бік моря.

33 500 $
752 $/м²
с. Фонтанка, Чехова вул., (Будинок 13)
БЕЗ КОМІСІЇ
ЖК Житловий район Сади Рів'єри
1 кімната
45 / 14 / 18 м²
поверх 6 з 10
2026 рік побудови
вчора
Квартира в цегляному будинку на селищі Котовського у ЖК «Сади Рів'єри»
Загальна площа — 44,52 метра. Простора кухня, спальня, санвузол, гардеробна. Знаходиться у 13-й секції, ключі на руках — можна розпочинати ремонт. У будинку два ліфти, дитячий майданчик. Закрита територія, велике паркування. Розвинена інфраструктура поруч із житловим комплексом.
*Продаж без додаткових витрат для покупця
Ціна — 34 500 $

52 000 $
1 368 $/м²
Чехова вул., 1/2
ПРЕМІУМ
ЖК Житловий район Сади Рів'єри
1 кімната
38 / 1 / 1 м²
поверх 4 з 9
2022 рік побудови
2 дні тому
№ 5417
Квартира в цегляному будинку в житловому комплексі Сади Рев'єри.
Закрита територія.
Своє АГВ опалення.
Квартира після ремонту, ніхто не жив. Меблі та техніка входять у ціну.
Поруч Супермаркет АШАН.
Через дорогу море.
65 000 $
1 033 $/м²
Центральна вул., 3
2 кімнати
63 / 28 / 15 м²
поверх 4 з 10
2010 рік побудови
3 дні тому
2 кімнатна квартира з частковим ремонтом у ЖК "Парк Фонтанів".
Виконані всі чернові роботи: проведена електрика, відштукатурені та відшпакльовані стіни, у ванній кімнаті встановлена система інсталяції для туалету, встановлені броньовані двері.
Гарне планування: дві окремі кімнати, простора кухня з виходом на балкон, вбиральня.
Квартира у новому, сучасному, житловому комплексі, що передбачає велику територію з цілодобовим відеоспостереженням.
Територія комплексу упорядкована дитячими майданчиками для дітей різного віку, фітнес-клубом, дитячим садком та супермаркетом. Зона відпочинку для дорослих із гарними фонтанами.
У пішій доступності морське узбережжя із чистими доглянутими пляжами. Хоро...

60 000 $
968 $/м²
Чехова вул., (Будинок 2)
ПЕРЕУСТУПКА
ЖК Парк Фонтанів
2 кімнати
62 / 28 / 18 м²
поверх 8 з 10
сьогодні
В продажу 2-х кімнатна квартира в ЖК Парк Фонтанів. Вільне планування. Стан - від будівельників. Квартира світла, простора, 2-х стороння. З кухні - вітальні вихід на балкон. Цегляний будинок. Власна котельня. Встановлено генератор для безперебійної роботи ліфта та освітлення місць загального користування. Закрита територія комплексу з охороною та відеоспостерженням. В подарунок, від власників, дизайнпроект! В продажу паркомісце на території комплексу (в вартість квартири не входить). Є відеоогляд квартири! Продаж квартири за договором переуступки інвесторських прав. За додатковою інформацією - телефонуйте. Показ оперативний.

55 000 $
1 100 $/м²
Незалежності вул., 4
єВідновлення
ЖК Форрест
1 кімната
50 / 18 / 14 м²
поверх 5 з 10
2017 рік побудови
сьогодні
Продам 1-кімнатну квартиру біля моря у Фонтанці на вул. Незалежності у самому центрі ЖК «Форест».
Квартира площею 50 м², розташована на 5 поверсі 10-поверхового будинку. Стан від будівельників.
Санвузол суміщений. Є балкон. ЗГОДНІ ПІД ПРОГРАМИ!!!

110 000 $
1 410 $/м²
Чехова вул., 1
єВідновлення
ЖК Житловий район Сади Рів'єри
2 кімнати
78 / 45 / 15 м²
поверх 5 з 9
2017 рік побудови
сьогодні
Продається простора 2-кімнатна квартира в ЖК "Рів'єра Сіті" на вул. Чехова / Фонтанка 1.
Загальна площа — 78 кв. м + кухня 15 кв. м. Квартира розташована на 5-му поверсі 9-поверхового будинку.
У всій квартирі виконано сучасний, якісний євроремонт. Власне індивідуальне опалення — двоконтурний газовий котел (АГВ).
Квартира повністю укомплектована меблями та технікою. Робилося все для себе. Поруч ТРЦ "Рів'єра", зупинки громадського транспорту. ЗГІДНІ ПІД ПРОГРАМИ!!!
Шукайте нерухомість в Фонтанці за фільтрами

92 500 $
907 $/м²
Травневий пров., 6
3 кімнати
102 / 40 / 20 м²
поверх 2 з 7
2020 рік побудови
сьогодні
Продам простору 3-кімнатну квартиру в елітному ЖК «Авторський квартал» біля моря.
Квартира загальною площею 102 м² розташована на комфортному 2-му поверсі 7-поверхового будинку.
У квартирі 3 окремі кімнати та простора кухня-студія, роздільний санвузол, є гардеробна та комора.
У квартирі панорамні вікна, АГВ-опалення, газ.
У комплексі є підземний паркінг, велика гостьова парковка, аварійне електро- та водопостачання, відеоспостереження, територія під охороною, індивідуальний доступ до парадної та на поверхи.
У самому будинку розвинена мережа комерційних об'єктів: аптека, лабораторія, кафе, фітнес-клуб тощо.
У безпосередній близькості від комплексу знаходиться ТРЦ «Рів'єра», а також 2 супермар...

25 000 $
676 $/м²
Академіка Сахарова вул., (Будинок 2)
єВідновлення
ЖК BRUSSELS
1 кімната
37 / 17 / 9 м²
поверх 2 з 6
2020 рік побудови
сьогодні
Продам однокімнатну квартиру в ЖК Брюсселс
Загальна площа 37,1 м²
2 поверх із 6
БУДИНОК ЗДАНИЙ
Готові під програми!
Опалення: електрокотел
У квартирі розведена електрика, вода та каналізація
Є вивід для кондиціонера, встановлено унітаз, душ.

55 000 $
1 418 $/м²
Травневий пров., 6
1 кімната
39 / 6 / 23 м²
поверх 2 з 7
2020 рік побудови
3 дні тому
Однокімнатна квартира-студія з ремонтом в елітному ЖК «Авторський» у Чорноморській Рів'єрі. Квартира з якісним дизайнерським ремонтом, повністю укомплектована меблями та технікою.
Зручне планування: простора кухня-вітальня та окрема затишна спальна кімната. Повністю закрита, територія, що охороняється, за кілька хвилин пішої ходи до морських пляжів та паркової зони.
66706

29 000 $
731 $/м²
Академіка Сахарова вул., (Будинок 1)
1 кімната
40 / 15 / 20 м²
поверх 4 з 6
2 міс. тому
Продам однокомнатную квартиру в ЖК Акварель - 10
ул. Сахарова
Новый комплекс с концепцией город в городе, где есть все необходимое на территории
Малоэтажные дома, расположены в дали от основной дороги
Комплекс идеально расположен, рядом рынок Початок, развитая инфраструктура, супермаркеты, школы, садики, остановка транспорта
До моря 15 минут езды
Квартира 39,68 м2
расположена на 4 этаже
вид во двор, восточная сторона
Закрытая охраняемая территория, двор без машин, прогулочные аллеи, спортивные и детские площадки

60 000 $
963 $/м²
Чехова вул., 2
2 кімнати
62 / 27 / 18 м²
поверх 8 з 10
2020 рік побудови
сьогодні
В продажу 2-х кімнатна квартира в ЖК Парк Фонтанів.
Вільне планування.
Стан - від будівельників.
Квартира світла, простора, 2-х стороння.
З кухні - вітальні вихід на балкон.
Цегляний будинок.
Власна котельня.
Встановлено генератор для безперебійної роботи ліфта та освітлення місць загального користування. Закрита територія комплексу з охороною та відеоспостерженням.
В подарунок, від власників, дизайнпроект!
В продажу паркомісце на території комплексу. (в вартість квартири не входить).
Є відеоогляд квартири!
Продаж квартири за договором переуступки інвесторських прав.
За додатковою інформацією - телефонуйте.
Показ оперативний.
Дякую за дзвінок.

31 500 $
606 $/м²
Владислава Бувалкіна вул. (Бочарова Генерала), 70
єОселя
ЖК BRUSSELS
2 кімнати
52 / 24 / 19 м²
поверх 5 з 6
сьогодні
У продажу "євродвушка " в новому будинку на Бочарова, загальна площа 52 кв.м, в квартирі 3-ри вікна, є можливість перепланування в повноцінну 2-во кімнатну квартиру, стан квартири від забудовника. Електро опалення .Закрита прибудинкова территорія.

33 000 $
750 $/м²
Дружби Народів вул., 14а
ПЕРЕУСТУПКА
ЖК Авторський район
1 кімната
44 / 16 / 28 м²
поверх 11 з 20
сьогодні
Чорноморська Рів'єра — місто біля моря!
Продається однокімнатна квартира в Чорноморській Рів'єрі ЖК Авторський район",
в пішій доступності до моря!
Авторський район біля моря - масштабний житловий проєкт з унікальною власною інфраструктурою.
Стан від будівельників дозволить зробити ремонт за вашим проектом.
Уявіть життя в місці, де є все для вашого комфорту!
Житловий комплекс Чорноморська Рів'єра — це не просто житло, це справжнє місто на узбережжі.
Через дорогу знаходиться найбільший ТРЦ в Одеському регіоні "Рів'єра", поруч Таврія-В, Смартлаб, аптеки, салон краси та спортзал, вже відкрито сучасний дитячий садок, проєктується школа.
Вам більше не доведеться їздити далеко — все необхідне...

61 000 $
1 356 $/м²
Травневий пров., 6
1 кімната
45 / 18 / 10 м²
поверх 3 з 7
2020 рік побудови
сьогодні
Продам однокімнатну квартиру (євродвушку) у сучасному житловому комплексі ЖК «Авторський», стильну квартиру біля моря. Загальна площа квартири — 45,5 кв. м. По всій квартирі зроблені теплі підлоги. Стильна та сучасна квартира. Квартира розташована на середньому поверсі.
У квартирі залишається все.
До моря 10 хвилин, сучасний пляж та ресторан «Яхта і Море».

95 000 $
1 000 $/м²
Чехова вул., 2