35 500 $
826  $/м²
Комісія 5% ПЕРЕУСТУПКА ЖК Житловий район Сади Рів'єри
43 / 14 / 12 м²
поверх 7 з 9
Новобудова
2022 рік побудови
1 тиж. тому
1 міс. тому
26 (сьогодні 0, вчора 0)
Опис
38160
1-кімнатна квартира в ЖК Сади Рів'єри, загальна площа — 43 м².
Квартира з панорамними вікнами та балконом розташована в теплому цегляному будинку.

Стан — від будівельників, що дозволяє реалізувати індивідуальний дизайн-проєкт без обмежень.
Індивідуальне газове опалення забезпечує автономність та економію в будь-яку пору року.

Житловий комплекс із розвиненою інфраструктурою: поруч ТРЦ «Рів'єра», супермаркети, кафе, салони краси. До моря — 10 хвилин пішки.
Деталі
В квартирі 1 кімната, висота стелі 2.8 метра, Тип будинку - Новобудова. Є балкон. Будинок побудований в 2022 році. Загальний стан квартири - Без ремонту. Кількість санвузлів: 1. Тип кухні - кухня-студія. Кількість спален: 1. Є підземний паркінг, доступний як укриття. Комісія за послуги 5 %
FAKTOR | ФАКТОР
Верифікований профіль
15
Років досвіду
1
Місяць на сайті
Активних оголошень 13
Ексклюзивних об'єктів 0
Рекламна активність 636
Останній візит на сайт 1 тиждень тому
Рекомендувати
Планування

Історія зміни ціни
11.05.2026 - 1 000 $ 35 500 $
31.03.2026 36 500 $
Адреса
Вашу скаргу прийнято!
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код для верификации через Дію
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.