Котеджні містечка Гостомеля, які починаються на "Л"
Топ оголошень Гостомеля

124 500 $
1 259 $/м²
Весняна вул., 16/ 6
БЕЗ КОМІСІЇ
КМ Таунхауси Cherry Town 3
99 / 47 / 25 м²
2 поверхи
3 сот
4 кімнати
2021 рік побудови
1 тиж. тому
Таунхаус ( кутовий 4 сотки земельної ділянки ) з ремонтом під сертифікат.
Двоповерховий таунхаус, побудований із якісної повнотілої цегли, утеплений - пінопластом. Ідеальний варіант для сім’ї, яка цінує комфорт і простір.
Площа будинку: 98,9 м² (4 житлових кімнати)
Ділянка: 3,5 сотки ( по факту 4 сотки)
Загальна харектеристика:
Побудований із повнотілої червоної цегли
Індивідуальне газове опалення (двоконтурний котел)
Централізоване водопостачання
Каналізація - біосептик
Є альтернативне резервне живлення (перевага)
Зручне планування:
1 поверх:
світла кухня-вітальня з виходом на терасу
житлова кімната
санвузол з душем
2 поверх:
три окремі кімнати
санвузол з ванною
балкони з двох кімнат
Я...

43 000 $
215 $/м²
Садова вул.
ПРЕМІУМ
200 / 130 / 20 м²
2 поверхи
6 сот
5 кімнат
сьогодні
продаж будинку в с. Мощун( потребує реконструкції) з можливістю цілорічного проживання, будинок має два поверхи. 1 поверх: кухня-вітальня, спальня, дитяча або кабінет, санвузол. 2 поверх: мансарда, 2 кімнати. В будинку є всі комунікації: електрика, газ, вода, септик. Гараж, автоматичні ворота. Поряд постійно проживають сусіди. Будинок з ділянкою на 6 соток, 200 кв.м, 5 кімнат

87 000 $
1 061 $/м²
Південна вул., 3в
ПРЕМІУМ
БЕЗ КОМІСІЇ
єОселя
єВідновлення
82 / 45 / 30 м²
2 поверхи
5 сот
3 кімнати
2015 рік побудови
вчора
🏡 ОКРЕМИЙ БУДИНОК 82 м² НА 5 СОТКАХ ЗЕМЛІ
📍 Спокійний район
Мрієш про власний дім із садом та зоною для авто?
Цей варіант саме для тебе:
✅ Роздільне планування
✅ Тепла підлога
✅ Індивідуальне електроопалення
✅ Власна свердловина
✅ Електрика 10 кВт
✅ Автономна каналізація
✅ Сад + місце для паркування
📩 Напиши в директ або телефонуй — покажу все особисто!
Цей будинок вартий твоєї уваги 💛

109 000 $
858 $/м²
соборна, 14Б
БЕЗ КОМІСІЇ
Парк Щасливий
127 / 53 / 30 м²
2 поверхи
2 сот
5 кімнат
сьогодні
Продаж дуплекса з великою прибудинковою ділянкою та ексклюзивним плануванням по індивідуальному проекту в КМ Лісове в смт. Гостомель. Дуплекс вже готовий до проведення ремонтних оздоблювальних робіт. По стінам виконана чистова штукатурка, на підлозі стяжка. Будинок має 4 великі кімнати, 2 санвузла та простору кухню-вітальню площею 30 м2. Встановлено дороговартісну якісну роздвижну систему панорамних вікон для виходу з кухні на власну терасу.
Особливістю дуплекса є великий підвал площею 62.6 м2 з гідроізоляцією, та заведеними комунікаціями (водопостачання, каналізація), що дає змогу облаштувати окремий санвузол в підвалі. Опалення в будинку індивідуальне газове, централізована каналізація, с...

50 000 $
893 $/м²
Зоряна, 4
БЕЗ КОМІСІЇ
56 / 23.5 / 17.6 м²
1 поверх
1 сот
2 кімнати
2026 рік побудови
сьогодні
🏡 Таунхауси «Лакі 3» — комфортне життя поруч із природою
📍 м. Гостомель, вул. Зоряна, 4
Пропонується сучасний таунхаус у затишній локації, ідеальній для спокійного життя поруч із Києвом.
🔹 Площа будинку — 56 м²
🔹 Земельна ділянка — 1,5 сотки
🔹 Вартість — 50 000 у.о.
У вартість входить:
✔️ тепла підлога по всьому будинку — комфорт у будь-яку пору року
✔️ індивідуальне газове опалення
✔️ електропостачання — 7 кВт
✔️ власна свердловина (вода)
✔️ каналізація — біосептик
✔️ чистова стяжка підлоги
✔️ якісна цементно-піщана штукатурка стін

62 500 $
1 116 $/м²
Свято-Покровська вул. (Леніна)
56 / 30 / 19 м²
1 поверх
1 сот
1 кімната
2026 рік побудови
вчора
🏡 Family Garden — сучасні будинки з власним двориком
✔️ Закрита територія
✔️ 34 будинки / 4 формати
✔️ Власне паркомісце
✔️ Приватний дворик 🌿
✔️ Гостьова парковка
✔️ Бомбосховище
✔️ Газ + центральна вода
📅 Завершення — серпень 2026
⸻
📍 ЛОКАЦІЯ:
✔️ Центр Гостомеля
✔️ Озеро та пляж — 8 хв 🌊
✔️ Школа / садок — пішки
✔️ ТЦ, магазини — 50 м
✔️ Київ — 20 хв
⸻📐 ОБЕРИ СВІЙ ФОРМАТ:
🏡 UNO — 56м²
✔️ кухня-вітальня + спальня+спальня
✔️ ідеально для 1-2 осіб або під оренду
🏡 DUO — 60 м²
✔️ 2 спальні + велика кухня
✔️ комфорт для сім’ї
🏡 TRE...

79 000 $
1 519 $/м²
Весняна вул., 13
ПРЕМІУМ
БЕЗ КОМІСІЇ
52 / 31 / 17 м²
1 поверх
2 сот
2 кімнати
2025 рік побудови
сьогодні
У продажу одноповерховий таунхаус в Гостомелі.
Загальна площа 52 м.кв., побудований з газоблоку, утеплений пінопластом 100 мм. Фасад оздоблений декоративною штукатуркою, дах: металочерепиця з утепленням мінеральною ватою 200 мм.
Продається з ремонтом
По комунікаціям:
- вода: свердловина;
- каналізація: септик;
- електрики 6.5 кВт;
- опалення газове, двоконтурний газовий котел входить у вартість.
Таунхаус має власну ділянку в 2 сотки. Територія огороджена дерев'яним парканом, місце паркування вимощені бруківкою.
Розташований будинок у тихому місці, навколо лише приватна двоповерхова забудова. Поруч є вся необхідна інфраструктура. До зупинка громадського транспорту 5 хвилин пішки.

59 500 $
1 082 $/м²
Зоряна
ПРЕМІУМ
БЕЗ КОМІСІЇ
55 / 36 / 16 м²
1 поверх
1 сот
2 кімнати
2025 рік побудови
сьогодні
Таунхаус за ціною 2к квартири! 5 хв до Бучі, свій двір, ГАЗ
Мрієте про власний будинок, але за бюджетом орієнтуєтесь на квартиру? Пропонуємо ідеальний компроміс — затишний одноповерховий таунхаус із власною ділянкою 1,5 сотки!
Це повноцінне автономне житло в оточенні котеджної забудови, де сусіди вже проживають постійно.
Планування (на ваш вибір):
2 окремі кімнати;
Простора кухня-вітальня;
Суміжний санвузол;
Що ви отримуєте за цю вартість (Максимальне наповнення):
Стіни: Чистова стяжка та чорнова штукатурка (готовність до ремонту).
Енергоефективність: Утеплена стеля, якісні двокамерні склопакети Rehau.
Опалення: Індивідуальне газове (найекономніший варіант!).
Комунікації: Е...

199 000 $
472 $/м²
Правіка
БЕЗ КОМІСІЇ
єОселя
єВідновлення
422 / 150 / 20 м²
2 поверхи
12 сот
6 кімнат і більше
2012 рік побудови
2 дні тому
ДОМ ЖИЛОЙ (НЕ САДОВЫЙ) в пределах города ( Канадская деревня).
Не доезжая до Гостомеля поворот налево ( в лес), по ул. Правика.
В цокольном этаже расположены; гараж (37кв.м) на две машины со смотровой ямой, топочная, прачечная, санузел, сауна, бассейн, каминный зал, а также спортивный зал (42кв.м) с высотой потолка 3 м.
На жилом этаже; отдельная ( детская зона), включающая две комнаты 16 и 18 кв.м и санузел(раздельный).
Гостиная (39 кв.м) с камином .
Из гостиной есть выход на балкон-террасу с видом на лес .
В южной части мансарды расположена большая спальня (34 кв.м ) и санузел (в башне).
Из спальни открывается панорамный вид на окружающую природу.
В северной части мансарды расположена госте...

75 000 $
1 442 $/м²
Дніпровська вул. (Калініна), 19А/5
БЕЗ КОМІСІЇ
Амбулаторія
52 / 25.6 / 13.5 м²
1 поверх
1 сот
2 кімнати
2025 рік побудови
3 дні тому
Продаж таунхауса в центрі Гостомеля, поруч з озером.
Новий будинок із сучасним світлим ремонтом. Раціональне планування: дві окремі кімнати та кухня-вітальня з виходом на задній двір.
Будинок повністю укомплектований меблями та технікою
Є ніша для облаштування гардеробної.
Опалення — електрокотел. По всьому будинку водяна тепла підлога. Гаряча вода — бойлер.
Комунікації: власна свердловина та септик, електрика 10 кВт.
Локація — центр Гостомеля. У пішій доступності магазини, озеро з пляжем, дитячий майданчик, зупинка громадського транспорту та інше
Функціональний варіант для постійного проживання.

950 000 $
1 284 $/м²
Хутірська вул.
ПРЕМІУМ
740 / 250 / 15 м²
2 поверхи
37 сот
5 кімнат
1 міс. тому
Продаж унікальної резиденції за 5 км від Києва (поруч із КМ «Канадське селище»)
Пропонується на продаж ексклюзивна резиденція за вигідною ціною. На ділянці 37 соток розташовано основний триповерховий будинок площею 740 м², до якого примикають гостьовий будинок, банний комплекс із великим басейном, окремий будинок для персоналу, господарські приміщення та просторий гараж на 4 авто зі скляною вітриною.
Територія та ландшафт:
- Виконано професійний ландшафтний дизайн.
- Ростуть численні дорослі дерева та декоративні квіти.
- Облаштовано затишну зону барбекю.
Інтер'єр та оснащення: У будинку виконано дорогий дизайнерський ремонт із використанням натуральних матеріалів преміумкласу (мармур, о...

53 000 $
561 $/м²
Дніпровська вул. (Калініна)
ПРЕМІУМ
БЕЗ КОМІСІЇ
єОселя
єВідновлення
94.4 / 47.1 / 22.5 м²
3 поверхи
1 сот
4 кімнати
2024 рік побудови
3 дні тому
Продаж сучасного таунхаусу в Гостомелі, вул. Дніпровська, у комплексі New Smart 15, розташованому прямо біля озера з набережною та пляжем.
Це формат власного будинку за ціною квартири – з власним двором, паркомісцем та відчуттям простору без сусідів зверху і знизу.
Локація поєднує природу та зручність: поруч транспорт, магазини, школи та садочки. До Києва всього 20 хвилин.
Будинок збудований якісно: газобетон 300 мм з утепленням, монолітні перекриття, утеплений дах, вікна Rehau. Підключені всі комунікації, включно з каналізацією BIO CWT.
Державні програми - ТАК ! Є-Оселя, сертифікат, постанови і т.д

62 500 $
1 116 $/м²
Свято-Покровська вул. (Леніна)
56 / 23 / 21 м²
1 поверх
1 сот
1 кімната
2026 рік побудови
сьогодні
🏠Котеджне містечко Family Garden у центрі Гостомеля.
Це комплекс сучасних одноповерхових таунхаусів із власними двориками, закритою територією та зручною інфраструктурою поруч.
📍Локація — одна з ключових переваг: зручний виїзд до Києва, все необхідне поруч, при цьому тиха та комфортна для життя
⚙️Комунікації:
газове опалення (встановлений двоконтурний газовий котел)
централізоване водопостачання
централізована каналізація
🪚⛏️Будівництво:
стіни з газоблоку — теплий та енергоефективний матеріал
утеплення підлоги (екструдований пінополістирол 50 мм)
чистова стяжка підлоги
водяна тепла підлога з колектором і насосом
стіни підготовлені під поклейку шпалер
Окремо варто відзначити — дуже пр...

109 000 $
1 453 $/м²
Богдана Ступки пров., (Будинок 10)
75 / 24 / 32 м²
2 поверхи
1 сот
2 кімнати
2016 рік побудови
сьогодні
🏡 Готовий таунхаус з ремонтом у затишному КМ біля Гостомеля — заїжджай і живи!
Пропонуємо сучасний таунхаус у закритому котеджному містечку при в’їзді в Гостомель. Територія під шлагбаумом — це безпека, тиша та комфорт для всієї родини.
🌿 Життя серед природи та зручностей:
• Дитячі майданчики прямо біля будинку
• Зелений парк для прогулянок
• Школа та дитячий садок — у пішій доступності
✨ Продумане планування:
• Простора кухня-вітальня — серце дому для затишних вечорів
• Гостьовий санвузол на 1 поверсі
• 2 окремі кімнати на 2 поверсі (спальня + дитяча)
• Сучасна ванна кімната з душем
• Велике утеплене горище — додатковий простір без компромісів
🔥 Комфорт у кожній деталі:
• Італі...

55 000 $
797 $/м²
Мрії вул. (Пушкінська), 24
БЕЗ КОМІСІЇ
єОселя
єВідновлення
Відеотур
69 / 40 / 18 м²
2 поверхи
1 сот
3 кімнати
2025 рік побудови
вчора
Продаж таунхауса з двориком за ціною квартири!
Всі міські комунікації, індивідуальне газове опалення!
Перший поверх кухня вітальня в санвузол
Другий поверх - дві спальні та санвузол
Гарне практичне планування
Телефонуйте, це класна пропозиція в передмісті столиці!
Є відео огляд
Продаж БЕЗ КОМІСІЇ
Будинок та двір:
Власне подвірʼя відмежоване від сусідів
Інфраструктура:
Центральна частина Гостомеля, в пішій доступності вся необхідна інфраструктура
Планування:
Роздільне практичне планування на 2 спальні, кухню-вітальню та 2 санвузла

53 000 $
545 $/м²
Приозерна вул., 6а
БЕЗ КОМІСІЇ
97.2 / 32 / 35 м²
2 поверхи
1 сот
3 кімнати
2025 рік побудови
сьогодні
Пропонуємо до вашої уваги сучасний таунхаус, який чудово підходить під державні програми:
житлові сертифікати,
ваучери.
Поряд — мальовниче озеро з рекреаційною зоною, де можна насолоджуватись прогулянками, ранковою кавою або вечірнім відпочинком із сім’єю.
Таунхаус має загальну площу 97,2 м², житлова площа — 32 м². Будинок зведений із якісного газоблоку, що забезпечує хорошу тепло- та шумоізоляцію.
Важлива перевага — центральна каналізація та власна свердловина, а це означає чисту воду та комфорт для вашої родини щодня.
Продумане планування дозволяє створити сучасний і затишний простір саме під ваш стиль життя. Великі вікна наповнюють будинок світлом, а атмосфера навколо дарує відчуття сп...

130 000 $
828 $/м²
Бучанське шосе, 42-А
БЕЗ КОМІСІЇ
єОселя
єВідновлення
157 / 77 / 49 м²
3 поверхи
3 сот
5 кімнат
2017 рік побудови
сьогодні
Продаж дуплексу в сосновому лісі | Гостомель | Бучанське шосе, 42-А/1
Пропонується сучасний дуплекс у затишній лісовій частині Гостомеля. Локація, яка поєднує тишу, чисте повітря та швидкий виїзд до Києва. Ідеальне місце для життя без міського шуму.
Будинок побудований якісно та надійно:
монолітно-каркасна технологія
стіни — керамоблок
міжкімнатні перегородки — червона цегла
утеплення — мінеральна вата 100 мм
Комунікації:
вода — власна свердловина
каналізація — переливний септик (2 колодязі)
опалення та гаряча вода — газовий котел
система опалення:
1 поверх — тепла підлога
2 та 3 поверх — радіатори
опалення налаштоване та працює
електрика повністю розведена по будинку
Ділянка:
3 сотки
зб...

75 000 $
1 442 $/м²
Дніпровська вул. (Калініна)
БЕЗ КОМІСІЇ
єОселя
єВідновлення
52 / 25 / 14 м²
1 поверх
1 сот
2 кімнати
1 тиж. тому

128 000 $
238 $/м²
Зоряна
БЕЗ КОМІСІЇ
єОселя
єВідновлення
538 / 117 / 41 м²
2 поверхи
18 сот
5 кімнат
2014 рік побудови
1 тиж. тому
Просторий двоповерховий будинок у класичному стилі, розташований у затишній та зеленій частині Гостомеля. Об’єкт поєднує велику площу, функціональне планування та всі необхідні умови для комфортного проживання.
Загальна площа - 538,5 кв.м.
Земельна ділянка - 18 соток
Поверховість - 2 поверхи + повноцінний цокольний рівень (укриття)
Цокольний поверх (168 м²): котельня, насосна, просторий підвал (висота стелі -3 м), який може використовуватись як укриття або додатковий житловий рівень
1-й поверх: хол, кухня-вітальня, робочий кабінет, тренажерна зала, панорамний балкон
2-й поверх: майстер-спальня, гардеробна, гостьова кімната, великий санвузол, окремий гостьовий санвузол, панорамний балкон
Ко...

99 900 $
833 $/м²
Богдана Хмельницкого вул.
120 / 35 / 35 м²
5 поверхів
1 сот
3 кімнати
2020 рік побудови
2 тиж. тому
Пропонується двоповерховий таунхаус, де простір і комфорт поєднуються з відчуттям домашнього затишку. Велика гостьова кухня з каміном створює теплу атмосферу для вечорів із сім’єю та друзями, а власна тераса дарує можливість насолоджуватися свіжим повітрям у будь-який час.
Просторий підвал можна використовувати для зберігання речей або як додаткове сховище, газове індивідуальне опалення забезпечує тепло в будь-яку пору року, а всі центральні комунікації вже підключені та готові до використання.
Площа 80м2 + 40м2 підвал
Комунікації всі центральні
Дуже близька локація до центру Бучі
Цей таунхаус поєднує зручність міського життя з приватністю, що дозволяє облаштувати його під власний стиль і...
Всі котеджні містечка