Топ оголошень Івано-Франкового

52 470 $
900 $/м²
Богунська вул., 20
ПРЕМІУМ
БЕЗ КОМІСІЇ
ПЕРЕУСТУПКА
єВідновлення
2 кімнати
58.3 / 31 / 12 м²
поверх 4 з 4
2025 рік побудови
сьогодні
Продається чудова 2-кімнатна квартира в сучасному ЖК в смт Івано - Франкове, 20хв до Львова
Будинок комфорт класу поверховістю лише 4 поверхи .
Особливості квартири:
Просторі кімнати, зручне планування, прекрасне природне освітлення , інсоляція , великий балкон.
Ця квартира — Ваш шанс реалізувати свої дизайнерські ідеї та створити ідеальний простір для життя.
Загальна площа - 58.3 кв.м.
1к - 16.2 кв.м.
2к - 14.4 кв.м.
кухня - 12 кв.м.
балкон - 5.8 кв.м.
санвузол - 4.7 кв.м
Переваги Будинку :
Зелені зони , основна автомагістраль міжнародного сполучення , поряд мальовниче озеро для прогулянок.
Інфраструктура: комерційні приміщення, розташовані на 1 му поверсі , магазини, дитячий майданч...

120 000 $
2 000 $/сот
Залісся вул.
під забудову
60 сот
сьогодні
ВИДОВА ДІЛЯНКА з виходом у ЛІС та краєвидом на ОЗЕРА! ✨
Івано-Франкове | лише 25 км до Львова
Мрієте про власний будинок біля лісу та води?
Ця ділянка — унікальна можливість купити 0,60 га природи в екологічній зоні біля заповідника «Розточчя»!
Переваги:
Рівна, правильної форми
Комунікації поруч
Власний вихід у ліс
Панорамний вигляд на озера
Чисте карпатське повітря та тиша
Локація:
Поруч — Заповідник «Розточчя», Яворівський Нацпарк, Янівські Стави, відпочинкові комплекси.
Ідеально для: будівництва приватної вілли, котеджів, еко-готелю або заміського релаксу.
Ціна 2000$ / сота ( торг)
135 000 $
734 $/м²
Великопільська вул., 1
ПРЕМІУМ
184 / 100 / 12 м²
3 поверхи
6 сот
4 кімнати
2005 рік побудови
сьогодні
Продаж дачного будинку та земельної ділянки в смт. Івано Франкове,
Львівської обл., Яворівський р-н
Дачний кооператив.
Земельна ділянка 6.6 сот для ведення садівництва.
Площа будинку 250 м.кв ( по документах 184 кв.м), 3 поверхи, сауна, господарська будівля, альтанка, мангал.
Кухня-студія, вітальня, 3 відокремлені кімнати, 3 санвузла на кожному поверсі.
Перший поверх : кухня студія, санвузол, технічне приміщення .
Другий поверх: вітальна, санвузол та сауна, вихід на балкон.
Третій поверх: 3 ізольовані спальні та санвузол.
Будинок облаштовано меблями та необхідною побутовою технікою.
Земельна ділянка з садом та відпочинковою зоною.
Опалення газове + твердопаливний котел, тепла підлога...

10 000 $
270 $/сот
під забудову
37 сот
сьогодні
Земельна ділянка 37 соток — Івано-Франкове, біля лісу
Пропонується ексклюзив від Cherry Estate — земельна ділянка площею 37 соток у смт Івано-Франкове (Яворівський район).
Призначення: під забудову
Форма: правильна прямокутна (зручна для планування будівництва)
Локація: тиха місцевість, поруч ліс, мальовниче оточення
Площа: 37 соток — ідеально для приватного будинку, котеджів чи інвестиційного проєкту
Документи в порядку
Дзвоніть — покажемо сьогодні.

335 000 $
5 000 $/сот
Львівська вул.
комерційного призначення
67 сот
сьогодні
Продаж земельної ділянки 67сот перша лінія від головної дороги місто Івано-Франкове .
Призначення ділянки комерційне
Ідеально під заправку , мийку .
Світло , газ, вода поряд.
Ціна 5000$ сот
Поряд можна докупити ще 10 сот комерціі.
278 000 €
1 635 €/м²
Стефаника вул., 30
БЕЗ КОМІСІЇ
170 / 50 / 20 м²
2 поверхи
8 сот
4 кімнати
вчора
🏡 Продається будинок у смт Івано-Франкове (Янів)
Пропонується до продажу якісно збудований автономний будинок у тихому, затишному та перспективному районі.
Сонячні панелі — 25 кВт
• Інвертор 18 кВт (3 * 6 кВт)
• Батареї 30 кВт (2 * 15 кВт)
📐 Площа будинку: 170 м²
📌 Земельна ділянка: 8 соток
🏠 Літня кухня: 80 м² (повноцінна будівля)
Будинок спроєктований із використанням дорогих та надійних матеріалів, встановлена сучасна техніка, продумане планування та інженерні рішення.
🔧 Повністю автономний, із можливістю дистанційного керування та нагляду — комфорт та безпека навіть на відстані.
ℹ️ Уся додаткова інформація надається під час огляду.
📞 Телефон: [телефон приховано]
25 000 грн/міс
Коцюбинського вул.
Доступна на короткий термін
Можна з дітьми
160 / 107 / 18 м²
2 поверхи
10 сот
5 кімнат
3 дні тому
Здається в оренду житловий будинок в смт. ІВАНО-ФРАНКОВЕ.
Площа 160/107/18 м. кв., 2 поверхи, цегляний, є балкон. 5 кімнат.
Стан - ремонт. Є всі необхідні меблі і побутова техніка (холодильник, пральна машина - автомат, газова плитка, телевізори).
Наявні комунікації: газ, світло, вода. Опалення - газ (2-х функційний котел).
Додаткова інформація:
1 поверх - коридор, кімната, кухня, ванна (ванна і душова), туалет;
2 поверх - коридор, зал, 3 спальні.
Більше фото вишлемо в приват!!!
Ділянка 10 сот.
Ціна 25000 грн / місяць + КП.
Viber. Telegram. WhatsApp.
Агенція ''Яворівська Нерухомість''.

125 000 $
1 316 $/м²
Богдана Хмельницького вул.
95 / 50 / 14 м²
1 поверх
13 сот
3 кімнати
6 днів тому
ПРОДАЖ БУДИНКУ
Адреса - смт. Івано-Франкове, Яворівський район, Львівська область
Кількість кімнат - три.
Поверховість - одноповерховий.
Матеріал стін - цегла.
Земельна ділянка - 13 соток. Призначення - для будівництва і обслуговування житлового будинку.
Загальна площа - 95 м2, житлова - 50 м2, кухня - 14.1 м2.
В будинку зроблений ремонт. Наявні меблі та побутова техніка.
Опалення - газовий котел.
Балкон - один.
Санвузол - один, суміжний.
Будинок включає: коридор, три кімнати, кухня, санвузол. Є також мансардний поверх, де можна облаштувати повноцінні житлові кімнати.
Наявні комунікації: газ, світло, центральне водопостачання, вигрібна яма.
Особливості даного будинку - це те, що будинок з...

95 000 $
1 583 $/сот
Шевченка вул.
під забудову
60 сот
1 тиж. тому
ПРОДАЖ ЗЕМЕЛЬНОЇ ДІЛЯНКИ
Адреса — село Івано-Франкове , вулиця Шевченка 3, Львівська область.
Площа ділянки — 60 соток.
Призначення — для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка.
Комунікації — світло — 20 метрів від ділянки, газ — 30метрів від ділянки.
Особливості даної ділянки — ділянка має вид на озера, чудово підійде під будівництво котеджів, поряд житлові будинки, ділянка межую з лісом, правильної форми, поряд заповідник "Розточчя", Яворівський Національний Парк", "Янівські стави".
Доїзд до ділянки — грунтова дорога.
Відстань до Льова - 20 км.
Код обʼєкта: 4769

125 000 $
1 316 $/м²
Шевченка вул.
95 / 50 / 14.1 м²
1 поверх
13 сот
3 кімнати
2 тиж. тому
ПРОДАЖ БУДИНКУ
Кількість кімнат - три.
Поверховість - одноповерховий.
Матеріал стін - цегла.
Загальна площа - 95 м2, житлова - 50 м2, кухня - 14.1 м2.
Опалення - газовий котел.
Балкон - один.
Санвузол - один, суміжний.
Особливості даного будинку - це те, що будинок з...
42 000 $
2 800 $/сот
1 Грудня вул.
під забудову
15 сот
3 тиж. тому
Продаж ділянки у смт.Івано-Франкове під житлову забудову, заїзд з двох сторін, 5 хв до озера, світло на ділянці, газ поруч, мальовниче місце, поруч проживають сусіди, 42000 дол

66 500 $
2 891 $/сот
під забудову
23 сот
3 тиж. тому
Продаж унікальної земельної ділянки з будинком-сауною в першій лінії від озера в Івано-Франкове
Пропонується до продажу чудова земельна ділянка загальною площею 23 сотки, яка розташована в мальовничому місці безпосередньо на першій лінії від озера. Це ідеальне поєднання природи, тиші та перспективи для вигідного бізнесу або комфортного відпочинку.
Ділянка має зручний розподіл:
15 соток – під житлову забудову
8 соток – сільськогосподарського призначення
На території розташований будинок із сауною загальною площею 44,6 м², який чудово підійде як для власного користування, так і для комерційних цілей.
Ціна 66 500 $
Переваги об’єкта:
Перша лінія від озера – прямий доступ до води та неймовірні кр...
42 000 $
3 000 $/сот
1грудня
під забудову
14 сот
4 тиж. тому
Продаж 14сот земельна ділянка в Івано-Франкове біля озера, вул 1Грудня. Призначення землі під житлову забудову.
Комунікації на сусідній ділянці: світло, газ,вода свердловина, інтернет.
Гарний доїзд, обжитий район.торг

39 000 $
2 378 $/сот
Сонячна вул.
під забудову
16.4 сот
1 міс. тому
Продаж земельної ділянки в смт. Івано‑Франкове
Пропонується до продажу земельна ділянка під забудову в затишному та мальовничому місці поблизу міста Новояворівськ. До міста Львів — лише близько 20 км, що робить цю локацію зручною як для постійного проживання, так і для заміського будинку.
Ділянка має правильну прямокутну форму, що ідеально підходить для будівництва житлового будинку.
Загальна площа 16,4 соток
15 соток під забудову
1,4 земля сільскогосподарського призначення
Розміри ділянки:
Ширина: 33,5 м
Довжина: 45,8 м
Зручний доїзд ґрунтовою дорогою. Район активно розбудовується, поруч вже є житлова забудова. Навколо ділянки — красивий сосновий ліс, що створює чисте повітря та особ...

90 000 $
750 $/м²
Богдана Хмельницького вул., 1
багатофункціональне приміщення
120 м²
2 міс. тому
Продаж 2-го поверху будівлі з горищем та підвалом у центрі міста
Пропонується до продажу 2-й поверх будівлі з можливістю розширення, розташований у самому центрі міста.
Характеристики об’єкта:
Загальна площа: 121,1 м²
Приміщення на 2-му поверсі:
6 офісних кабінетів
Санвузол з душем
Між 2-м поверхом і горищем: додатковий кабінет
Горище: можливість облаштувати мансардний поверх або добудувати 3-й поверх
Локація:
- 20 км від Львова
- 40 км до кордону Краковець
Всі райони