Топ оголошень Яблуниці

131 880 $
1 400 $/м²
Героїв Майдану
94 / 50 / 20 м²
2 поверхи
1 сот
2 кімнати
сьогодні
Буковель / Яблуниця
Продаю новий будинок в котеджному містечку Apex Panorama Hotel, розташований в Яблуниці, з видом на гору Говерла та Петрос.
Площа будинку: 94.2м2
Площа ділянки: 1.5 соток
Електрика: 6кВт
Центральне опалення, вода,каналізація.
Підігрів підлоги
Кондиціонер
Інтернет
Дизайнерський ремонт
Меблі та техніка від відомих світових брендів.
Котеджний комплекс знаходиться біля лісу з власною інфраструктурою: басейн з підігрівом, зони барбекю та релакс зони, дитячий майданчик, закрита територія, відеоспостереження та парковка.
Потужні генератори для безперебійного функціонування будинків.
Ти можеш придбати його як для власного проживання так і для здачи в оренду управляючий...

1 200 000 $
1 446 $/м²
Горішків, 307
ПРЕМІУМ
БЕЗ КОМІСІЇ
Відеотур
830 / 267 / 156 м²
3 поверхи
100 сот
6 кімнат і більше
1 тиж. тому
🏔 Продається готельно-рекреаційний комплекс біля Буковелю
📍 Локація: с. Яблуниця, 2 км до ТК «Буковель»
📐 Площа земельної ділянки: 1 Га
🧾 Власність: приватна (держ. акт, кадастр, цільове — будівництво + ОСГ)
Природа, що лікує. Локація, що заробляє.
Земля, яку не просто люблять — у неї інвестують.
🏡 Інфраструктура комплексу:
🟢 4 діючі об’єкти:
🪵 Триповерховий готель (230 м²) — 6 номерів, кухня, камінна зала
🪵 Дерев’яний котедж (180 м²) — камінна вітальня, кухня
🏠 Шале (35 м²) — двокімнатний будиночок з альтанкою
🧖♂️ Будинок із сауною (60 м²) — кухня, душ, туалет, 2 кімнати
🟠 3 котеджі з дикого зрубу:
– 1×100 м² (смерека)
– 2×120 м² (сосна)
✅ Готовність: 80–90%
✅ Планування: 2 спальні,...
137 000 $
685 $/м²
Героїв Майдану
ПРЕМІУМ
БЕЗ КОМІСІЇ
200 / 144 / 27 м²
2 поверхи
5 сот
6 кімнат і більше
2025 рік побудови
сьогодні
Пропонується до продажу новий двоповерховий котедж у мальовничому селі Яблуниця, одному з найпопулярніших туристичних напрямків Карпат.
Локація — ідеальне поєднання природи, тиші та зручної інфраструктури.
Розташування:
біля центральної траси Івано-Франківськ – Рахів
поруч із межею Закарпатської області
7 км до Буковелю
500 м до витягу «Коза»
панорамні види на Говерлу, Яблуницький перевал, ліси та гірські річки
З вікон будинку відкриваються захопливі карпатські пейзажі — місце, де справді панує тиша, спокій і відчуття безпеки.
Про будинок:
збудований у 2023 році, практично новий
дерев’яна конструкція
стіни — сендвіч-панелі з утепленням (пінопласт + мінеральна вата + гідроізоляці...
280 000 $
1 901 $/сот
Урочище Діл
ВИГІДНО
БЕЗ КОМІСІЇ
Відеотур
під забудову
147.27 сот
сьогодні
ТЕРМІНОВИЙ ПРОДАЖ інвестиційної земельної ділянки біля Буковелю!
Унікальна можливість придбати 1,47 га землі в самому серці Карпат — поруч із найпопулярнішим гірськолижним курортом України Буковель.
✔ Рівна та частково схилова ділянка з панорамним видом на гори та долину
✔ Поруч проходить лінія електромереж
✔ Зручний прямий доїзд до Буковелю
✔ Великий потенціал для готельного комплексу, SPA-курорту або котеджного містечка
Ділянка ідеально підходить для створення терасного комплексу панорамних гірських котеджів, розташованих каскадом по схилу. Такий формат має рідкісні переваги:
• кожен будинок має панорамний вид на гори
• будинки розміщуються терасами і не перекривають вид один одному
•...
315 000 $
3 706 $/м²
Участок Діл
ЕЛІТ
БЕЗ КОМІСІЇ
85 / 55 / 25 м²
1 поверх
5 сот
2 кімнати
вчора
Продається готовий котедж у 2-й черзі Smart Houses у преміальному котеджному комплексі SKOGUR.
Код- #40309933
Розташований на вершині другої черги з краєвидами на Петрос,
Говерлу, черногірський хребіт та лісовий масив.
Повна комплектація, преміальна техніка, тепловий насос, вентиляція, терасса,з прямим гірським краєвидом, облаштована зона відпочинку з електричним барбекю. земельна ділянка 0,05 га, паркомісце, закрита територія, приватна охорона, відеонагляд, закритий доступ.
На територіʼ розташовані два баних комплекса, Rosa 1 та Rosa 2, один індивідуального підходу по програмі, другий загального користування, хамам, панорамне джакузі зима-літо, 3 басейни на території, медична программ...

700 000 $
1 569 $/м²
Горішків
ПРЕМІУМ
БЕЗ КОМІСІЇ
Відеотур
446.2 / 222.3 / 71 м²
3 поверхи
50 сот
6 кімнат і більше
1 тиж. тому
🏔️ Продаж готелю біля Буковелю | 0,5 Га | Готовий бізнес з прибутком
Пропонуємо до продажу садибу «Над струмком» — унікальний готельно-рекреаційний об'єкт у самому серці Карпат, всього в 2 км від Буковелю (с. Яблуниця). Ідеально підходить для інвестора, який шукає готову інфраструктуру, чисту документацію та реальний дохід уже з першого сезону.
📍 ЛОКАЦІЯ:
Івано-Франківська область, село Яблуниця
2 км до підйомників Буковелю
1 км до Яблуницького перевалу
Поруч траса Івано-Франківськ — Рахів — Мукачево
Висота: 850 м над рівнем моря — чисте повітря, неймовірні краєвиди
🏡 Інфраструктура комплексу:
🟢 4 діючі об’єкти:
🪵 Дерев’яни...

600 000 $
1 846 $/м²
Горішків, 307К
ПРЕМІУМ
БЕЗ КОМІСІЇ
Відеотур
325 / 100 / 78 м²
2 поверхи
50 сот
6 кімнат і більше
1 тиж. тому
🏔 Комплекс у Карпатах з видом на прибуток.
📍 Садиба «Над струмком» розташована в тихому куточку Яблуниці, на висоті 850 м над рівнем моря, біля старого лісу, серед схилів, де краєвид відкривається на гірські хребти Чорногори та Свидовця.
🟠 3 котеджі з дикого зрубу:
– 1×100 м² (смерека)
– 2×120 м² (сосна)
✅ Готовність: 80–90%
✅ Планування: 2 спальні, 2 санвузли, кухня, вітальня з другим світлом
🔵 Додатково:
🌲 Зона відпочинку з альтанками та BBQ
🔮 Перспектива розвитку локації:
📈 Туристичний кластер «Буковель – Яблуниця – Поляниця» — один із найактивніших в Україні:
Ціни на землю зростають стабільно (до +10–12% щороку)
Розвиток нових доріг, котеджних містечок і об’єктів сервісу
Активна п...
650 000 $
1 726 $/м²
Героїв Майдану, 1
ПРЕМІУМ
приміщення для надання послуг
377 м²
3 тиж. тому
Продам базу відпочинку "Черес", Яблуниця, Карпати.
Цілісний готельно-ресторанний комплекс .
Власна чудова колиба "Черес".
Земельна ділянка 1.2 га
Площа готельного комплексу 376.6 м²
Готель: 8 номерів та 3 службових приміщення для персоналу.
Чудове місце розташування.
Ділянка вздовж центральної дороги, ліс, на ділянці є ставок, рядом протікає річка.
Власна лінія електропостачання з трансформатором.
Також власна каналізація та водопостачання .
Відстань до найближчого підйомника в Яблуниці - 400 м (бугельний), 5 бугельних підйомників довжиною 700-1050 м.
База відпочинку "Черес" розташована в 9 км. від Буковеля і в 18 км. від Драгобрата.
650 000 доларів США
Мій Телеграм аккаунт зломали, прохан...
99 380 $
3 302 $/м²
Довгий Грунь
БЕЗ КОМІСІЇ
ЖК Chamonix Premier Resort
1 кімната
30.1 / 19 / 10 м²
поверх 1 з 2
2026 рік побудови
сьогодні
Chamonix — альпійська атмосфера в серці Карпат
Chamonix розташований у Яблуниці — одній із найперспективніших локацій біля Буковеля, де вартість нерухомості вже сягає близько $6500/м². Архітектура комплексу виконана у стилі французького альпійського шале: поєднання натурального каменю та дерева, панорамні вікна й просторі тераси органічно вписуються в карпатський ландшафт.
Код: 40834763
Інфраструктура та відпочинок
На території комплексу передбачений власний SPA-комплекс площею 860 м² із критим та відкритим басейнами, фітнес-залою та зонами релаксу. Для відпочинку мешканців і гостей створені BBQ-простори, тематичні ярмарки, кулінарні майстер-класи, заняття йогою, дитячі майданчики та конт...
114 665 $
3 403 $/м²
Довгий Грун
БЕЗ КОМІСІЇ
ЖК Chamonix Premier Resort
1 кімната
33.7 / 21 / 9 м²
поверх 2 з 2
2026 рік побудови
сьогодні
Продаються стильні апартаменти площею 33,7 м² у новому курортному комплексі CHAMONIX у Карпатах. Проєкт виконаний у сучасному альпійському стилі з використанням природних матеріалів та великою кількістю світла.
Код: 40835185
Апартаменти мають панорамні вікна та власну терасу, що дозволяє насолоджуватися краєвидами гір і природою.
Переваги комплексу:
• продумана архітектура та дизайнерські інтер’єри
• ресторан з авторською кухнею на території
• Wellness & SPA комплекс для відпочинку
• велика доглянута територія з озером, прогулянковими доріжками та зонами відпочинку
• каскадна забудова, що відкриває максимум панорам
• передбачені паркомісця для власників
Апартаменти підходять як для власн...
96 398 $
3 203 $/м²
Довгий Грун
БЕЗ КОМІСІЇ
ЖК Chamonix Premier Resort
1 кімната
30.1 / 20 / 10 м²
поверх 1 з 2
2026 рік побудови
сьогодні
Пропонуємо апартаменти у сучасному курортному комплексі Chamonix Premier Resort — унікальному місці для відпочинку та вигідної інвестиції.
Код: 40835423
Комплекс розташований у мальовничій частині Карпат та поєднує стиль modern alpine, комфорт та природу.
Параметри:
• площа апартаментів:30м2
• панорамні вікна з видом на гори
• просторі тераси
• сучасна архітектура
• каскадна забудова для максимальних краєвидів
✔ інвестиції в курортну нерухомість.
600 000 $
3 529 $/м²
Діл, 6
БЕЗ КОМІСІЇ
170 / 110 / 40 м²
2 поверхи
10 сот
3 кімнати
сьогодні
Пропонуємо вам унікальну можливість придбати елітний котедж у престижному котеджному містечку Skogur Home & Resort, розташованому посеред мальовничого лісу Карпат!
Код- #37761297
Ідеальний для власного проживання так і для пасивного доходу
Основні характеристики:
- Площа: 170 м²
- Просторі тераси з захоплюючими краєвидами на Карпати та ліс
- Сучасний дизайн та високоякісні матеріали виконання робіт
Інфраструктура містечка:
- СПА-комплекс для вашого відпочинку та релаксації
- Ресторани з вишуканою кухнею
- Дитячий клуб для ваших малюків
111 538 $
3 300 $/м²
Довгий Грунь
БЕЗ КОМІСІЇ
ЖК Chamonix Premier Resort
1 кімната
34 / 25 / 5 м²
поверх 2 з 2
вчора
Інвестиційна нерухомість у Карпатах | Chamonix Premier Resort
Код- #40835551
Пропонуємо апартаменти у новому преміальному курортному комплексі Chamonix Premier Resort — унікальному проєкті, створеному для комфортного відпочинку та прибуткових інвестицій.
Комплекс виконаний у сучасному альпійському стилі, з використанням натуральних матеріалів та панорамних вікон, які відкривають неймовірні краєвиди на Карпатські гори.
Апартаменти...

1 300 000 $
1 140 $/м²
Степана Бандери, 30
БЕЗ КОМІСІЇ
приміщення для надання послуг
1140 м²
2006 рік побудови
сьогодні
Продається діючий готельний комплекс "Панорама Карпат", розташований у мальовничому селі Яблуниця на вершині Яблунівського перевалу (висота 1100 м над рівнем моря). Цей готельний комплекс є ідеальним варіантом для інвесторів, які шукають готовий бізнес у серці Карпат. Основний корпус побудований у 2006 році, загальна площа 940 м², включає 12 номерів, конференц-зал та ресторан на 50/60 посадкових місць. Окрім основного корпусу є два котеджі, які побудовані у 2021 році. Кожен котедж має два окремих входи по 100 м², опалення електричне, у спальнях встановлені термонасоси. Котеджі збудовані виключно з екологічно чистих матеріалів та стилізовані під національний гуцульський колорит. Середньорічна...

180 516 $
3 832 $/м²
героїв майдану, 1
БЕЗ КОМІСІЇ
приміщення для надання послуг
47.11 м²
5 днів тому
[посилання приховано].8.6.2.9. Продаються апартаменти з вражаючим видом у Melis Hotel by Ribas, Буковель!
Характеристики об'єкта:
Локація: Медовий ліс, 10 хвилин від Буковелю, Івано-Франківська область
216 номер
вид з вікон: ліс – ліс
47.11 м2
1 кім.
2 поверх
Тип будівлі: Окремо стояча будівля, новобудова
Спосіб продажу: Від забудовника
Комплекс продемонструє вражаючу інфраструктуру, включаючи все для комфортного відпочинку та розваг:
- Проста в експлуатації внутрішня рецепція
- Лобі-бар, зона відпочинку і камінна кімната
- Дитяча кімната та майданчик, арт-простір
- Ресторан із панорамним видом, конференц-зала та зона коворкінгу
- Спа-комплекс, спортивна зала та інфініті-басейн з вид...

375 000 $
7 500 $/сот
під забудову
50 сот
сьогодні
Продається земельна ділянка 50 соток для будівництва в мальовничому куточку Карпат, на новій дорозі Яблуниця-Поляниця (Буковель). Це ідеальна локація для тих, хто шукає спокій і природну красу, але хоче бути близьким до популярних туристичних маршрутів.
Ключові характеристики:
Площа: 50 соток.
Місцезнаходження: Ділянка розташована поруч з асфальтованою дорогою, всього 6,4 км до Буковеля — найвідомішого гірськолижного курорту України.
Призначення: Земля призначена для будівництва — ідеально підходить для котеджу, готелю чи іншого туристичного об'єкта.
Природа: На ділянці є ліс, а поряд — пологий лісовий схил, що відкриває чудовий вид на навколишні карпатські гори та долину.
Комунікації:...
511 000 $
3 650 $/м²
Урочище Діл, 168-Л
БЕЗ КОМІСІЇ
140 / 35 / 17 м²
3 поверхи
5 сот
2 кімнати
сьогодні
В продажі новий преміальний 2поверховий котедж в елітному котеджному містечку Skogur.
Унікальна локація комплексу в с. Яблуниця в затишному лісному масиві з ідеальним заїздом.
Малоповерхова забудова та достатня насиченість території дорослими деревами дають враження природності інтеграції, спокою та захищеності.
Потужна інфраструктура містечка робить Skogur несхожим на жоден проект в регіоні.
Одразу біля будинків ліс та гори - все це має доглянутий вид, а вся територія комплексу облаштована бруківкою.
Кожен з будинків ніби живе своїм життям; і навіть при вільному переміщенні комплексом за рахунок відсутності парканів створюється впевненість в приватності Вашої власності.
Сам будинок – це не...
150 813 $
2 976 $/м²
Довгий Грунь
БЕЗ КОМІСІЇ
50.67 / 25 / 25 м²
1 поверх
5 сот
2 кімнати
сьогодні
Котедж у Карпатах біля Буковеля
Ідеально для інвестиції або відпочинку
Пропонуємо котедж у преміальному курортному комплексі Chamonix Premier Resort у с. Яблуниця (15 хв до Буковеля).
Код- #40835605
Сучасний гірський курорт створений у стилі modern alpine — поєднання альпійської архітектури, природних матеріалів та панорамних краєвидів Карпат.
Характеристики котеджу
• площа 50.67м2
• панорамні вікна з видом на гори
• просторі тераси
• сучасне планування
• індивідуальне опалення
Про комплекс
• територія курорту — 2,9 га
• всього 114 резиденцій (котеджі та апартаменти)
• каскадна забудова на гірському схилі
• закрита територія з ландшафтним дизайном.
Інфраструктура
✔ SPA & w...
157 077 $
3 100 $/м²
Грунь Довгий
БЕЗ КОМІСІЇ
50.67 / 12 / 17 м²
1 поверх
1 сот
1 кімната
2026 рік побудови
сьогодні
Натхненням для створення Chamonix Premier Resort стали відомі французькі гірські курорти. Комплекс передає атмосферу легендарного Шамоні-Монблан — місця, де поєднуються елегантність альпійського відпочинку, високий рівень сервісу та особлива естетика життя серед гір.
Код: 40834867
Chamonix Premier Resort створений за принципом гармонії з природою: тут архітектура не конкурує з ландшафтом, а органічно доповнює його. Лаконічні форми, природні матеріали та продумана інтеграція в рельєф роблять будинки частиною карпатського середовища — ніби вони природно з’явилися серед гірських схилів.
Продається просторий котедж, загальна площа становить - 50,67м2
Загальна вартість при першому внеску 30%...
195 762 $
2 950 $/м²
Довгий Грунь
БЕЗ КОМІСІЇ
КМ Chamonix Premier Resort
66.36 / 41.45 / 7.34 м²
1 поверх
5 сот
2 кімнати
сьогодні
Котедж 66,36 м² у гірському комплексі CHAMONIX
Код- #40835251
Продається котедж площею 66,36 м² у сучасному курортному комплексі CHAMONIX у Карпатах. Проєкт виконаний у стилі modern alpine — поєднання сучасної архітектури, натуральних матеріалів та атмосфери гірського відпочинку.
Будинок має великі панорамні вікна та терасу, що дозволяє насолоджуватися природою та краєвидами гір.
Переваги комплексу:
• сучасна архітектура та стильні дизайнерські інтер’єри
• ресторан з авторською кухнею на території
• Wellness & SPA комплекс для відпочинку
• облаштована територія з озером, прогулянковими доріжками та зонами релаксу
• каскадна забудова, що відкриває панорамні види на гори
• передбачені парко...
Всі вулиці