Найпопулярніші котеджні містечка міста
Котеджні містечка Лісків
Топ оголошень Лісків
80 000 $
808 $/м²
Владислава Бувалкіна, 5г
99 / 27 / 30 м²
2 поверхи
1 сот
3 кімнати
2025 рік побудови
сьогодні
с. Ліски.Вільне планування. Є всі комунікації.
Таунхаус має свій окремий двір попереду та позаду будинку, своє паркомісце. Наразі ведуться роботи із зведення кам'яного забору, встановляться ролетні ворота, вкладеться плитка. Стіни утеплені пінопластом зовні та дах гідропаро бар'єр утеплений базальтовою ватою. Знаходяться в приватному секторі із зручною дорожньою розв'язкою, не доїжджаючи до Рів'єри і в п'яти хвилинах від с.Котовського, неподалік від моря.
80 000 $
808 $/м²
Бочарова
єВідновлення
99 / 45 / 25 м²
2 поверхи
2 сот
3 кімнати
сьогодні
Продається таунхаус у Лісках на вул. Бочарова, стан від будівельників, вільне планування, усі комунікації, документи на будинок і землю, 2 сотки, близькість до селища Котовського та до моря, можливий продаж за програмою єВідновлення.
Ціна 80000$

21 500 $
597 $/м²
Будівельна, 11
єОселя
36 / 20 / 12 м²
2 поверхи
1 сот
1 кімната
сьогодні
Продам смарт - будинок (2 поверхи), площею 35,15 м2. зі своїм двориком перед будинком.
Відмінна альтернатива смарт-квартирі.
Розташований будинок в Лісках, в безпосередній близькості від Одеси.
Хороша транспортна розв'язка.5 хвилин їзди і ви в ТРЦ Рів'єра або на пляжі.
Живіть у екологічно чистому районі, дихайте чистим повітрям та користуйтеся інфраструктурою міста.
За додатковою інформацією – дзвоніть.
Показ оперативний - ключі!
Дякую за дзвінок.

140 000 $
1 167 $/м²
Південна дорога вул., 99а
120 / 50 / 31 м²
2 поверхи
3 сот
3 кімнати
сьогодні
У продажу 2-х поверховий будинок у Лісках. Будинок-дуплекс. На 1 поверсі кухня – вітальня, кімната, санвузол. На 2 поверсі ще 2 кімнати, санвузол. На 1 та 2 поверсі є великі тераси. Матеріал будівлі - кримський ракушняк, електрика та сантехніка розведені, світло та вода заведені в будинок, зроблено сантехніку, теплу підлогу, частково зроблено ремонт, дах м'яка німецька покрівля, є мансардний поверх, вікна двокамерні з енергозбереженням. На ділянці є зелені насадження, місце під гараж. Кам'яний паркан, ворота на електроприводі. Район Рів'єри. До моря 10 хв.

125 000 $
1 250 $/м²
Лазурна, 16
100 / 45 / 30 м²
2 поверхи
1 сот
3 кімнати
2025 рік побудови
сьогодні
У продажу таунхаус з ремонтом, меблями та побутовою технікою в ЖК Голандія. Загальна площа 100 кв. Перший поверх простора кухня вітальня, вбиральня. Другий поверх три спальні, санвузол. Таунхаус газифікований, двоконтурний газовий котел. Розташований у с.Лісках поблизу моря та міста.
350 000 €
1 944 €/м²
Хуторской 2-ой пер.
БЕЗ КОМІСІЇ
180 / 75 / 30 м²
2 поверхи
10 сот
4 кімнати
сьогодні
Продам двоповерховий будинок у Лісках, Хутірський 2-й пров., загальна площа 180 кв.м., на першому поверсі — кухня, вітальня, гостьова кімната (кабінет), гардеробна, топкова (тех. приміщення), санвузол; на другому поверсі — 3 спальні, гардеробна, санвузол. У будинку виконано якісний ремонт. Повна автономія. Продається з меблями та технікою. Ділянка 10 соток правильної форми. Ціна 350 000 у.о. (2-2411-1)
1 400 000 $
3 111 $/м²
Оглядова, 1
БЕЗ КОМІСІЇ
450 / 100 / 55 м²
2 поверхи
11 сот
4 кімнати
вчора
Продам дом в современном стиле на берегу моря с прекрасным панорамным видом и шикарным участком в элитном коттеджном городке Сосновый берег.
Первая линия моря.
Шикарная морская панорама.
Красивый фитодизайн участка.
Шикарный бассейн и зона барбекю.
Стильный современный дизайн.
Высокий уровень приватности.
Закрытый охраняемый кооператив.
Общая площадь дома 450 кв.м.
4 спальни, 3 гардеробные.
Участок 11 соток.
Гараж на 2 авто.
Планировка:
1-й этаж: просторная гостиная с панорамными окнами и выходом на участок, кухня, комната, санузел, гараж на 2 авто.
2-й этаж: мастер-спальня с видом на море, 2 детские комнаты.
Уединение и безопасность: закрытый городок с охраной.
Простор и комфорт для всей се...
78 000 $
722 $/м²
Бочарова 12/2, 12/12
БЕЗ КОМІСІЇ
108 / 70 / 14 м²
2 поверхи
2 сот
3 кімнати
сьогодні
Продається таунхаус у Лісках, 78 000
Продається шикарний таунхаус у Лісках, біля «Рів'єри». Два рівні. На першому — кухня-студія, передпокій. На другому — дві спальні, санвузол. Також є мансарда з вікном. У дворі два паркомісця, є земельна ділянка біля будинку для зони барбекю. Окремий вхід, свій дворик. Закрита територія, що охороняється, близькість моря! Розвинена інфраструктура.
Код 2-1501-3
За додатковою інформацією звертайтеся за телефоном!
280 000 $
678 $/м²
Будівельників, 8
БЕЗ КОМІСІЇ
413 / 209 / 30 м²
3 поверхи
10 сот
5 кімнат
сьогодні
Продам сучасний триповерховий будинок у Лісках 280000
Продам сучасний 3-поверховий будинок загальною площею 413 м² із червоної цегли на ділянці 10 соток у с. Ліски. Житлова площа першого та другого поверхів становить 209 кв.м, підвал – 106 кв.м, нежитлове горище – 100 кв.м, окремий гараж на дві машини – 37 кв.м та камінний зал – 61 кв.м. Відстань до міської інфраструктури 1,5 км. Забудована вулиця, асфальтований під'їзд. Усі комунікації підключені. У будинку велика і світла кухня та простора вітальня. Також у будинку є чотири спальні, три гардеробні кімнати, два санвузли та пральня, а в підвалі — топкова та вільний простір під комори, спортзал тощо. Внутрішнє чистове оздоблення практично ві...
250 000 $
523 $/м²
Придорожная, 61
БЕЗ КОМІСІЇ
478 / 150 / 30 м²
4 поверхи
10 сот
6 кімнат і більше
сьогодні
Продам дом в Лесках, ул. Придорожная, дом в четырёх уровнях и построен из высококачественных материалов, общая площадь 478 кв.м., 8 комнат, 2 санузла. Хорошее, жилое состояние. Подъезд к дому по аэродромным плитам. Сад, беседка с прудом. Для авто установлен крытый навес из поликарбоната. Есть вольер для собаки- 6 кв.м. Построены подземные ливне отводы, летний душ, мангал. Установлена система наружного полива всего участка. Площадь участка 10 соток. Придомовая территория выложена плиткой 250 кв.м. Построен канализационный септик 40 кубов. Дом идеальный под детский сад, частную школу, проектную мастерскую, хостел, офис. Подвал 90кв.метров можно использовать как бомбоубежище. Имеет два отдельны...
407 500 $
2 264 $/м²
Хуторской 2-ой пер.
БЕЗ КОМІСІЇ
180 / 75 / 30 м²
2 поверхи
10 сот
4 кімнати
сьогодні
Продам двоповерховий будинок у Лісках, Хутірський 2-й пров., загальна площа 180 кв. м. На першому поверсі — кухня, вітальня, гостьова кімната (кабінет), гардеробна, топочна (технічне приміщення), санвузол; на другому поверсі — 3 спальні, гардеробна, санвузол. У будинку виконано якісний ремонт. Повна автономія. Продається з меблями та технікою. Ділянка 10 соток правильної форми. Ціна 407 500 у. о. (2-2411-1)
220 000 $
1 375 $/м²
Бочарова
160 / 75 / 50 м²
2 поверхи
5 сот
4 кімнати
сьогодні
Продается современный дом в селе Лески 220 000
Продается дом общей площадью 180 м.кв.
Дом находится в хорошей локации, близость к городу хорошая транспортная развязка. Сделан качественный ремонт, использована красивая фурнитура, осветительные приборы и современная сантехника. В доме 3 изолированные комнаты, 2 санузла, кухня - гостиная площадью 50м.кв., подвал, терраса. Двор озеленен, гараж ворота ролеты, ухоженный участок площадью 5 соток.
Код 2-1453-3
За дополнительной информацией обращайтесь по телефону!

260 000 $
1 088 $/м²
Флоренция, 10
239 / 90 / 16 м²
2 поверхи
7 сот
4 кімнати
сьогодні
Предлагается 2-х этажный дом в ЖК "Сосновый берег", морская сторона, состояние дома от строителей, 239/90/16, закрытая охраняемая территория, в шаговой доступности море, рядом ТЦ " Ривьера".

125 000 $
868 $/м²
Українська, 23
144 / 65 / 30 м²
2 поверхи
5 сот
4 кімнати
сьогодні
Продається Дуплекс, у Лісках, по вулиці Української, 5 кімнат, велика кухня-вітальня, цегляний, 5 соток землі, документи на землю, та будинок, ціна 125000 $

85 000 $
810 $/м²
Лазурная
105 / 60 / 30 м²
2 поверхи
1 сот
3 кімнати
сьогодні
Продається двоповерховий таунхаус у новому, затишному, сучасному житловому комплексі із закритою територією, що охороняється. С. Ліски. Стан — від будівельників.
✅2 поверхи
✅3 кімнати
✅2 санвузли
105 м² - 85 000$
320 000 $
1 280 $/м²
Флоренская, 2
250 / 110 / 50 м²
2 поверхи
4 сот
4 кімнати
вчора
Надежный дом из красного кирпича в элитном городке у моря.
Участок 4,3 сотки.
Индивидуальное отопление.
Респектабельное соседство.
Рядом парк с зоной отдыха и детской площадкой.
Море в шаговой доступности
Возможна продажа дома с ремонтом "под ключ"
100 000 $
820 $/м²
Проектна
БЕЗ КОМІСІЇ
122 / 60 / 38 м²
2 поверхи
1 сот
4 кімнати
вчора
* "Морський затишок за найвигіднішою ціною! Таунхаус вашої мрії чекає на вас!"
* "Пропонуємо вам унікальну можливість стати власником затишного та сучасного таунхаусу, розташованого всього за крок від моря! Цей чудовий будинок, збудований з натуральної цегли, поєднує в собі комфорт міського життя та спокій прибережного відпочинку.
* Основні переваги:
* Загальна площа 122 м² - достатньо простору для вашої родини.
* Земельна ділянка 1.5 сотки - ваш власний особистий простір.
* Натуральна цегла - екологічно чистий та довговічний матеріал.
* Центральна каналізація - комфорт та зручність.
* Газове опалення - економія та тепло в будь-яку пору року.
* Море через дорогу - насолоджуйтесь морським пов...
295 000 $
1 135 $/м²
Садова
єОселя
260 / 85 / 35 м²
2 поверхи
10 сот
4 кімнати
вчора
Продається затишний будинок в мальовничому місці, недалеко від лісу. Площа будинку 260 кв.м, ділянка 10 соток. В будинку є три види опалення: газове, електричне та твердопаливний котел, а також сонячна станція для нагріву води. Зроблено якісний ремонт, є два окремих гаража, великий підвал, зона барбекю та затишна бесідка. Матеріал будинку - камінь ракушняк, дах покритий натуральною черепицею. Паркова зона та 10 хвилин до моря. Будинок чекає на своїх нових господарів!"

190 000 $
1 267 $/м²
Південна дорога вул., 1
150 / 110 / 40 м²
1 поверх
3 сот
2 кімнати
вчора
Продаж 1/2 будинку в Лісках біля ТЦ Рів'єра!
Затишний і просторий будинок із власним подвір'ям та зручним плануванням – ідеальний варіант для комфортного життя!
Загальна площа — 150 м²
Ділянка — 3,5 сотки
1 поверх: кухня-вітальня, 2 спальні, санвузол, вихід на терасу у двір
2 поверх: простора кімната, яку можна використовувати як спальню, кабінет або зону відпочинку. Будинок розташований на південній стороні.
Тихий район, власне подвір'я, зручне планування та простір для всієї родини.
Будинок, де комфорт і практичність зустрічаються із затишком!
220 000 $
1 222 $/м²
Степова, 26а
єОселя
180 / 50 / 50 м²
2 поверхи
5 сот
4 кімнати
2024 рік побудови
вчора
Продается современный дом в селе Лески 220 000
Продается дом общей площадью 180 м.кв.
Код 2-1453-3
За дополнительной информацией обращайтесь по телефону!
Всі котеджні містечка