Котеджні містечка Лісків, які починаються на "С"
Топ оголошень Лісків
80 000 $
808 $/м²
Владислава Бувалкіна, 5г
99 / 27 / 30 м²
2 поверхи
1 сот
3 кімнати
2025 рік побудови
сьогодні
с. Ліски.Вільне планування. Є всі комунікації.
Таунхаус має свій окремий двір попереду та позаду будинку, своє паркомісце. Наразі ведуться роботи із зведення кам'яного забору, встановляться ролетні ворота, вкладеться плитка. Стіни утеплені пінопластом зовні та дах гідропаро бар'єр утеплений базальтовою ватою. Знаходяться в приватному секторі із зручною дорожньою розв'язкою, не доїжджаючи до Рів'єри і в п'яти хвилинах від с.Котовського, неподалік від моря.

190 000 $
1 267 $/м²
Південна дорога вул., 1
150 / 110 / 40 м²
1 поверх
3 сот
2 кімнати
сьогодні
Продаж 1/2 будинку в Лісках біля ТЦ Рів'єра!
Затишний і просторий будинок із власним подвір'ям та зручним плануванням – ідеальний варіант для комфортного життя!
Загальна площа — 150 м²
Ділянка — 3,5 сотки
1 поверх: кухня-вітальня, 2 спальні, санвузол, вихід на терасу у двір
2 поверх: простора кімната, яку можна використовувати як спальню, кабінет або зону відпочинку. Будинок розташований на південній стороні.
Тихий район, власне подвір'я, зручне планування та простір для всієї родини.
Будинок, де комфорт і практичність зустрічаються із затишком!
90 000 $
750 $/м²
Південна вул.
120 / 80 / 24 м²
2 поверхи
2 сот
3 кімнати
сьогодні
Можливий продаж за держпрограмами!
Продається сучасний будинок у Лісках — ідеальне поєднання комфорту, тиші та близькості до моря.
Основні характеристики:
Загальна площа — 120 м²
Ділянка — близько 3,5 соток
Зручне планування: декілька кімнат для сім'ї
Просторі приміщення та високі стелі
Індивідуальне опалення
Переваги локації:
Спокійний, обжитий район
Близькість до моря — чудове місце для життя та відпочинку
Поруч магазини, транспорт, усе необхідне
Швидкий виїзд до Одеси
Чому варто купити:
Цей будинок — чудова можливість створити простір під себе або вигідно вкласти гроші. Підійде як для постійного проживання, так і для оренди біля моря.
Чудовий варіант:
для сім'ї
для дачі
для інвести...
230 000 $
1 307 $/м²
Лесная
176 / 58 / 32 м²
2 поверхи
4 сот
3 кімнати
сьогодні
Просторий 3-кімнатний будинок зі зручним плануванням та власною ділянкою. Тихий район, поруч море та вся інфраструктура. Чудовий варіант для життя сім'ї або як інвестиція. Велика площа за розумною ціною — краще за квартиру!
Телефонуйте — такі варіанти швидко продаються!
320 000 $
1 951 $/м²
Південна вул.
164 / 45 / 30 м²
1 поверх
8 сот
2 кімнати
сьогодні
Продається будинок — сучасний функціональний простір. Стильний дизайн і технічне оснащення. Тепла підлога у ванній, на кухні та в пральні, вікна в підлогу Rehau, підлога австрійського виробництва, техніка Siemens, Bosch, Witt, Grinding, камін на дровах Thorma. Система фільтрації води зі зворотним осмосом. Система опалення та кондиціонування — тепловий насос Cooper&Hunter і Gree. Відеоспостереження. Простора кухня-вітальня з панорамними вікнами, дві окремі спальні, два санвузли, пральня, гардероб, підсобне приміщення та вихід на дах. Дах плаский, ПВХ-мембрана, утеплювач, з можливістю облаштувати терасу або встановити сонячну систему. Стаціонарний басейн із системою фільтрації, зона барбекю, к...
125 000 $
1 250 $/м²
Лазурная
100 / 45 / 30 м²
2 поверхи
2 сот
4 кімнати
сьогодні
У тихому та зеленому районі Ліски, на вулиці Лазурній, розташований будинок, який ідеально підійде тим, хто втомився від метушні та шукає гармонії.
Тут панує особлива атмосфера — спокій, свіже повітря та відчуття усамітнення. Це місце, куди приємно повертатися після насиченого дня, де можна насолоджуватися тишею, проводити час із близькими та просто жити у своєму ритмі.
Будинок наповнений світлом і теплом, створює відчуття затишку з перших хвилин. Простір продуманий для комфортного життя — без зайвого шуму, з можливістю відпочивати, приймати гостей та насолоджуватися кожним днем.
Поруч природа та море — ідеальне поєднання для тих, хто цінує баланс між містом і заміським життям. Такий форм...

21 500 $
597 $/м²
Будівельна, 11
єОселя
36 / 20 / 12 м²
2 поверхи
1 сот
1 кімната
сьогодні
Продам смарт - будинок (2 поверхи), площею 35,15 м2. зі своїм двориком перед будинком.
Відмінна альтернатива смарт-квартирі.
Розташований будинок в Лісках, в безпосередній близькості від Одеси.
Хороша транспортна розв'язка.5 хвилин їзди і ви в ТРЦ Рів'єра або на пляжі.
Живіть у екологічно чистому районі, дихайте чистим повітрям та користуйтеся інфраструктурою міста.
За додатковою інформацією – дзвоніть.
Показ оперативний - ключі!
Дякую за дзвінок.

140 000 $
1 167 $/м²
Південна дорога вул., 99а
120 / 50 / 31 м²
2 поверхи
3 сот
3 кімнати
сьогодні
У продажу 2-х поверховий будинок у Лісках. Будинок-дуплекс. На 1 поверсі кухня – вітальня, кімната, санвузол. На 2 поверсі ще 2 кімнати, санвузол. На 1 та 2 поверсі є великі тераси. Матеріал будівлі - кримський ракушняк, електрика та сантехніка розведені, світло та вода заведені в будинок, зроблено сантехніку, теплу підлогу, частково зроблено ремонт, дах м'яка німецька покрівля, є мансардний поверх, вікна двокамерні з енергозбереженням. На ділянці є зелені насадження, місце під гараж. Кам'яний паркан, ворота на електроприводі. Район Рів'єри. До моря 10 хв.

125 000 $
1 250 $/м²
Лазурна, 16
100 / 45 / 30 м²
2 поверхи
1 сот
3 кімнати
2025 рік побудови
сьогодні
У продажу таунхаус з ремонтом, меблями та побутовою технікою в ЖК Голандія. Загальна площа 100 кв. Перший поверх простора кухня вітальня, вбиральня. Другий поверх три спальні, санвузол. Таунхаус газифікований, двоконтурний газовий котел. Розташований у с.Лісках поблизу моря та міста.

85 000 $
810 $/м²
Лазурная
105 / 60 / 30 м²
2 поверхи
1 сот
3 кімнати
сьогодні
Продається двоповерховий таунхаус у новому, затишному, сучасному житловому комплексі із закритою територією, що охороняється. С. Ліски. Стан — від будівельників.
✅2 поверхи
✅3 кімнати
✅2 санвузли
105 м² - 85 000$

260 000 $
1 088 $/м²
Флоренция, 10
239 / 90 / 16 м²
2 поверхи
7 сот
4 кімнати
сьогодні
Пропонується 2-поверховий будинок у ЖК "Сосновий берег", морська сторона, стан будинку від будівельників, 239/90/16, закрита територія, що охороняється, у кроковій доступності море, поруч ТЦ "Рів'єра".

125 000 $
868 $/м²
Українська, 23
144 / 65 / 30 м²
2 поверхи
5 сот
4 кімнати
вчора
Продається Дуплекс, у Лісках, по вулиці Української, 5 кімнат, велика кухня-вітальня, цегляний, 5 соток землі, документи на землю, та будинок, ціна 125000 $
80 000 $
808 $/м²
Бочарова
єВідновлення
99 / 45 / 25 м²
2 поверхи
2 сот
3 кімнати
вчора
Продається таунхаус у Лісках на вул. Бочарова, стан від будівельників, вільне планування, усі комунікації, документи на будинок і землю, 2 сотки, близькість до селища Котовського та до моря, можливий продаж за програмою єВідновлення.
Ціна 80000$
80 000 $
808 $/м²
Генерала Бочарова
БЕЗ КОМІСІЇ
99 / 55 / 20 м²
2 поверхи
1 сот
3 кімнати
вчора
Продам двоповерховий таунхаус у Лісках, вул. Ген. Бочарова, загальна площа 99 кв.м., 2 санвузли. Стан від будівельників. Вільне планування: дорогі якісні вікна, проведено окрему трубу для водопостачання, є всі комунікації, світло, вода в таунхаусі, газ по ділянці. Двоконтурний котел. 1.3 сотки землі. Свій окремий вхід. Ціна 78 000 у.о. (2-2363-1-5Е,В,Г)
125 000 $
1 250 $/м²
Лазурна вул., 14
БЕЗ КОМІСІЇ
100 / 55 / 15 м²
2 поверхи
1 сот
3 кімнати
вчора
Продам двоповерховий таунхаус у Лісках, вул. Лазурна, загальна площа 100 кв. м: перший поверх — кухня-вітальня з виходом на терасу, санвузол, комора; другий поверх — 3 роздільні спальні, гардеробна, санвузол. У будинку зроблено якісний ремонт. Повна автономія. Комунікації: газ, центральна каналізація. Будинок утеплений, перед входом — паркування. Паркомісце у подарунок! Просторе подвір'я, зона барбекю, місце для відпочинку, дитячий майданчик. Тихе, затишне місце. До пляжу 5 хвилин, до центру міста — 20. Відмінний варіант для життя або оренди. 1 сотка землі. Ціна 125 000 у. о. (2-2583-2)
85 500 $
814 $/м²
Лазурная
БЕЗ КОМІСІЇ
105 / 55 / 35 м²
2 поверхи
1 сот
3 кімнати
вчора
Продається сучасний таунхаус у Лісках, вул. Лазурна, загальна площа 105 кв.м.: перший поверх — гостьова кімната, кухня-їдальня з виходом на терасу, санвузол, комора; другий поверх — спальня, дитяча кімната, гардеробна, санвузол. Стан від будівельників. Двоконтурний котел. 1,5 сотки землі. Просторе подвір'я, зона барбекю, місце для відпочинку та дитячий майданчик. Ціна 85 500 у.о. (2-2333-19-2)
93 500 $
766 $/м²
Лазурная
БЕЗ КОМІСІЇ
122 / 60 / 20 м²
2 поверхи
1 сот
4 кімнати
сьогодні
Продам двоповерховий цегляний таунхаус у Лісках, вул. Лазурна, загальна площа 122 кв.м., 4 спальні, 2 санвузли. Стан від будівельників. Двоконтурний котел. Електрика 19 кВт. 1.5 сотки землі. Є розстрочка на 1 рік. Ціна 93500 у.о. (2-2338-19)
335 000 $
967 $/м²
Придорожная, 63
БЕЗ КОМІСІЇ
346.6 / 100 / 35 м²
2 поверхи
9 сот
4 кімнати
сьогодні
Продам двоповерховий будинок у Лісках, вул. Придорожня, загальна площа 346,7 кв.м, 4 спальні, 2 санвузли. Будинок у відмінному стані. 9,79 сотки землі. Є басейн. Гараж. Стоянка. ДержАкт. Ціна 335 000 у.о. (2-1419-2)
120 000 $
1 200 $/м²
Марсельська вул.
100 / 45 / 21 м²
2 поверхи
10 сот
4 кімнати
2015 рік побудови
вчора
Продам будинок у Лісках на вул. Марсельська.
Двоповерховий будинок.
Велика ділянка 10 соток! На території сад, гараж, вольєр. Є літній душ та санвузол.
До будинку підведено воду, електрику, вигрібна яма на 8 куб. м — окремо на будинок, гараж, вольєр. Газ по вулиці.
Перед будинком великий палісадник, огороджений, впорядкований.
160 000 $
842 $/м²
Березовый переулок
190 / 106 / 17 м²
2 поверхи
7 сот
6 кімнат і більше
сьогодні
У Лісках, у затишному Березовому провулку, розташований будинок, який ідеально підійде для великої родини або тих, хто цінує свободу простору і комфорт у кожній деталі.
Це місце, де у кожного є свій особистий простір і при цьому залишається відчуття затишку та тепла спільного дому. Тут легко уявити сімейні вечері, зустрічі з друзями, свята й тихі вечори в колі близьких.
Будинок створює відчуття надійності та продуманості — все сприяє спокійному, розміреному життю без метушні. Затишне подвір'я та навколишня атмосфера дозволяють насолоджуватися свіжим повітрям, відпочивати та перезавантажуватися щодня.