Найпопулярніші новобудови міста
Новобудови Лісків
Топ оголошень Лісків

400 $/міс
5 $/м²
Південна вул., 118
ПРЕМІУМ
багатофункціональне приміщення
80 м²
сьогодні
В оренду надходять останні два приміщення в БЦ бізнес-класу «Вермонт».
Охорона та камери, парковка вільного призначення біля БЦ. Два приміщення находяться на 3 поверсі. Діалогу за ремонт присутній, локація дуже зручна, є трафік, офіси, поруч ТЦ Рівʼєра, житлові комплекси.
80 000 $
808 $/м²
Владислава Бувалкіна, 5г
99 / 27 / 30 м²
2 поверхи
1 сот
3 кімнати
2025 рік побудови
сьогодні
с. Ліски.Вільне планування. Є всі комунікації.
Таунхаус має свій окремий двір попереду та позаду будинку, своє паркомісце. Наразі ведуться роботи із зведення кам'яного забору, встановляться ролетні ворота, вкладеться плитка. Стіни утеплені пінопластом зовні та дах гідропаро бар'єр утеплений базальтовою ватою. Знаходяться в приватному секторі із зручною дорожньою розв'язкою, не доїжджаючи до Рів'єри і в п'яти хвилинах від с.Котовського, неподалік від моря.

35 500 $
845 $/м²
Північна
ПЕРЕУСТУПКА
ЖК CRYSTAL LUX
1 кімната
42 / 30 / 12 м²
поверх 3 з 4
2025 рік побудови
вчора
У продажу простора однокімнатна квартира в ЖК Кристал Люкс. Стан - від будівельників. Вільне планування. В квартирі газове опалення ( індивідуальне ). Закрита територія, басейн. В будинку є ліфт, укриття. З ручне розташування! До Моря 10 хвилин !

85 000 $
810 $/м²
Лазурная
105 / 60 / 30 м²
2 поверхи
1 сот
3 кімнати
сьогодні
Продається двоповерховий таунхаус у новому, затишному, сучасному житловому комплексі із закритою територією, що охороняється. С. Ліски. Стан — від будівельників.
✅2 поверхи
✅3 кімнати
✅2 санвузли
105 м² - 85 000$

260 000 $
1 088 $/м²
Флоренция, 10
239 / 90 / 16 м²
2 поверхи
7 сот
4 кімнати
сьогодні
Пропонується 2-поверховий будинок у ЖК "Сосновий берег", морська сторона, стан будинку від будівельників, 239/90/16, закрита територія, що охороняється, у кроковій доступності море, поруч ТЦ "Рів'єра".

125 000 $
868 $/м²
Українська, 23
144 / 65 / 30 м²
2 поверхи
5 сот
4 кімнати
вчора
Продається Дуплекс, у Лісках, по вулиці Української, 5 кімнат, велика кухня-вітальня, цегляний, 5 соток землі, документи на землю, та будинок, ціна 125000 $
80 000 $
808 $/м²
Бочарова
єВідновлення
99 / 45 / 25 м²
2 поверхи
2 сот
3 кімнати
вчора
Продається таунхаус у Лісках на вул. Бочарова, стан від будівельників, вільне планування, усі комунікації, документи на будинок і землю, 2 сотки, близькість до селища Котовського та до моря, можливий продаж за програмою єВідновлення.
Ціна 80000$
80 000 $
808 $/м²
Генерала Бочарова
БЕЗ КОМІСІЇ
99 / 55 / 20 м²
2 поверхи
1 сот
3 кімнати
вчора
Продам двоповерховий таунхаус у Лісках, вул. Ген. Бочарова, загальна площа 99 кв.м., 2 санвузли. Стан від будівельників. Вільне планування: дорогі якісні вікна, проведено окрему трубу для водопостачання, є всі комунікації, світло, вода в таунхаусі, газ по ділянці. Двоконтурний котел. 1.3 сотки землі. Свій окремий вхід. Ціна 78 000 у.о. (2-2363-1-5Е,В,Г)
125 000 $
1 250 $/м²
Лазурна вул., 14
БЕЗ КОМІСІЇ
100 / 55 / 15 м²
2 поверхи
1 сот
3 кімнати
сьогодні
Продам двоповерховий таунхаус у Лісках, вул. Лазурна, загальна площа 100 кв. м: перший поверх — кухня-вітальня з виходом на терасу, санвузол, комора; другий поверх — 3 роздільні спальні, гардеробна, санвузол. У будинку зроблено якісний ремонт. Повна автономія. Комунікації: газ, центральна каналізація. Будинок утеплений, перед входом — паркування. Паркомісце у подарунок! Просторе подвір'я, зона барбекю, місце для відпочинку, дитячий майданчик. Тихе, затишне місце. До пляжу 5 хвилин, до центру міста — 20. Відмінний варіант для життя або оренди. 1 сотка землі. Ціна 125 000 у. о. (2-2583-2)
85 500 $
814 $/м²
Лазурная
БЕЗ КОМІСІЇ
105 / 55 / 35 м²
2 поверхи
1 сот
3 кімнати
сьогодні
Продається сучасний таунхаус у Лісках, вул. Лазурна, загальна площа 105 кв.м.: перший поверх — гостьова кімната, кухня-їдальня з виходом на терасу, санвузол, комора; другий поверх — спальня, дитяча кімната, гардеробна, санвузол. Стан від будівельників. Двоконтурний котел. 1,5 сотки землі. Просторе подвір'я, зона барбекю, місце для відпочинку та дитячий майданчик. Ціна 85 500 у.о. (2-2333-19-2)
93 500 $
766 $/м²
Лазурная
БЕЗ КОМІСІЇ
122 / 60 / 20 м²
2 поверхи
1 сот
4 кімнати
сьогодні
Продам двоповерховий цегляний таунхаус у Лісках, вул. Лазурна, загальна площа 122 кв.м., 4 спальні, 2 санвузли. Стан від будівельників. Двоконтурний котел. Електрика 19 кВт. 1.5 сотки землі. Є розстрочка на 1 рік. Ціна 93500 у.о. (2-2338-19)
335 000 $
967 $/м²
Придорожная, 63
БЕЗ КОМІСІЇ
346.6 / 100 / 35 м²
2 поверхи
9 сот
4 кімнати
сьогодні
Продам двоповерховий будинок у Лісках, вул. Придорожня, загальна площа 346,7 кв.м, 4 спальні, 2 санвузли. Будинок у відмінному стані. 9,79 сотки землі. Є басейн. Гараж. Стоянка. ДержАкт. Ціна 335 000 у.о. (2-1419-2)
43 000 $
8 113 $/сот
1-ый Хуторской проезд, 6А
БЕЗ КОМІСІЇ
під забудову
5.3 сот
сьогодні
Продам ділянку в Лісках, 1-й Хутірський проїзд, 5.3 сотки землі, правильної форми. Поруч ТРЦ Рів'єра. Гарна транспортна розв'язка. Є кадастровий номер. Ціна 43000 у.о. (2-1605-2)

21 500 $
597 $/м²
Будівельна, 11
єОселя
36 / 20 / 12 м²
2 поверхи
1 сот
1 кімната
сьогодні
Продам смарт - будинок (2 поверхи), площею 35,15 м2. зі своїм двориком перед будинком.
Відмінна альтернатива смарт-квартирі.
Розташований будинок в Лісках, в безпосередній близькості від Одеси.
Хороша транспортна розв'язка.5 хвилин їзди і ви в ТРЦ Рів'єра або на пляжі.
Живіть у екологічно чистому районі, дихайте чистим повітрям та користуйтеся інфраструктурою міста.
За додатковою інформацією – дзвоніть.
Показ оперативний - ключі!
Дякую за дзвінок.

19 500 $
433 $/м²
Паустовського, 27а/2
єВідновлення
2 кімнати
45 / 25 / 15 м²
поверх 3 з 3
2021 рік побудови
сьогодні
Продається 2-х рівнева квартира на останньому поверсі! Розташування дуже класне у тихому приватному секторі с.Ліски. Малоповерховий будинок на 2 парадні, центральна каналізація. Будинок з утеплений фасадом, чистова стяжка. МП вікна.

140 000 $
1 167 $/м²
Південна дорога вул., 99а
120 / 50 / 31 м²
2 поверхи
3 сот
3 кімнати
сьогодні
У продажу 2-х поверховий будинок у Лісках. Будинок-дуплекс. На 1 поверсі кухня – вітальня, кімната, санвузол. На 2 поверсі ще 2 кімнати, санвузол. На 1 та 2 поверсі є великі тераси. Матеріал будівлі - кримський ракушняк, електрика та сантехніка розведені, світло та вода заведені в будинок, зроблено сантехніку, теплу підлогу, частково зроблено ремонт, дах м'яка німецька покрівля, є мансардний поверх, вікна двокамерні з енергозбереженням. На ділянці є зелені насадження, місце під гараж. Кам'яний паркан, ворота на електроприводі. Район Рів'єри. До моря 10 хв.

125 000 $
1 250 $/м²
Лазурна, 16
100 / 45 / 30 м²
2 поверхи
1 сот
3 кімнати
2025 рік побудови
сьогодні
У продажу таунхаус з ремонтом, меблями та побутовою технікою в ЖК Голандія. Загальна площа 100 кв. Перший поверх простора кухня вітальня, вбиральня. Другий поверх три спальні, санвузол. Таунхаус газифікований, двоконтурний газовий котел. Розташований у с.Лісках поблизу моря та міста.

190 000 $
1 267 $/м²
Південна дорога вул., 1
150 / 110 / 40 м²
1 поверх
3 сот
2 кімнати
сьогодні
Продаж 1/2 будинку в Лісках біля ТЦ Рів'єра!
Затишний і просторий будинок із власним подвір'ям та зручним плануванням – ідеальний варіант для комфортного життя!
Загальна площа — 150 м²
Ділянка — 3,5 сотки
1 поверх: кухня-вітальня, 2 спальні, санвузол, вихід на терасу у двір
2 поверх: простора кімната, яку можна використовувати як спальню, кабінет або зону відпочинку. Будинок розташований на південній стороні.
Тихий район, власне подвір'я, зручне планування та простір для всієї родини.
Будинок, де комфорт і практичність зустрічаються із затишком!
90 000 $
11 250 $/сот
Ліненко
під забудову
8 сот
вчора
Продаж земельної ділянки с, Ліски в Одеському районі, 8 соток всі комунікації вздовж ділянки.
Застроєний район, чудові сусіди. Асфальтований підʼїзд.
В 100 метрах ТРЦ Рівьєра. Зупинки транспорту. Море в 500 метрах.
66 000 $
9 167 $/сот
Ліненко
під забудову
7.2 сот
сьогодні
9941
Продается участок с. Лески ул. Линенко, 7.2 сотки (18х40) 300м до ТЦ Ривьера, коммуникации по участку, улица заасфальтирована, гос акт. Море в шаговой доступности.
Всі новобудови