Топ оголошень Лісків

400 $/міс
5 $/м²
Південна вул., 118
ПРЕМІУМ
багатофункціональне приміщення
80 м²
сьогодні
В оренду надходять останні два приміщення в БЦ бізнес-класу «Вермонт».
Охорона та камери, парковка вільного призначення біля БЦ. Два приміщення находяться на 3 поверсі. Діалогу за ремонт присутній, локація дуже зручна, є трафік, офіси, поруч ТЦ Рівʼєра, житлові комплекси.
80 000 $
808 $/м²
Владислава Бувалкіна, 5г
99 / 27 / 30 м²
2 поверхи
1 сот
3 кімнати
2025 рік побудови
сьогодні
с. Ліски.Вільне планування. Є всі комунікації.
Таунхаус має свій окремий двір попереду та позаду будинку, своє паркомісце. Наразі ведуться роботи із зведення кам'яного забору, встановляться ролетні ворота, вкладеться плитка. Стіни утеплені пінопластом зовні та дах гідропаро бар'єр утеплений базальтовою ватою. Знаходяться в приватному секторі із зручною дорожньою розв'язкою, не доїжджаючи до Рів'єри і в п'яти хвилинах від с.Котовського, неподалік від моря.

35 500 $
845 $/м²
Північна
ПЕРЕУСТУПКА
ЖК CRYSTAL LUX
1 кімната
42 / 30 / 12 м²
поверх 3 з 4
2025 рік побудови
сьогодні
У продажу простора однокімнатна квартира в ЖК Кристал Люкс. Стан - від будівельників. Вільне планування. В квартирі газове опалення ( індивідуальне ). Закрита територія, басейн. В будинку є ліфт, укриття. З ручне розташування! До Моря 10 хвилин !
350 000 €
1 944 €/м²
Мира
180 / 70 / 10 м²
2 поверхи
10 сот
5 кімнат
сьогодні
#Одеса, #Ліски
#ПРОДАМ #БУДИНОК 180 кв. м.
1-й поверх: кухня-вітальня, санвузол, пральня, гардеробна, спальня.
2-й поверх: 3 спальні, санвузол.
Ділянка 10 соток.
Опалення: тепла підлога по всьому будинку (тепловий насос).
Окрема будівля 210 кв. м із підвалом та гараж на 2 авто.
350 000€
0500702081
Є відеоогляд, детальніша інформація в особистих повідомленнях.
✅📈
250 000 $
523 $/м²
Зеленая
478 / 160 / 15 м²
3 поверхи
10 сот
6 кімнат і більше
сьогодні
Продам будинок у Лісках
478 м², 8 кімнат, 4 рівні, 3 санвузли. Опалення газове.
Бомбосховище на 2 виходи.
Газ, світло, вода, яма.
Ділянка 10 соток
Продаж частково з меблями та технікою
Ціна 250 000 $
0500702081
Детальний опис у приватні повідомлення
#нерухомість #будинок #продам #Одеса #ліски
180 000 $
1 017 $/м²
Мира
177 / 55 / 25 м²
2 поверхи
8 сот
4 кімнати
сьогодні
Одеса, Ліски
Продам 3-к будинок 🏡, 177 м².
Стан від будівельників, вода, світло підведені. Ділянка 8,5 соток.
Проєкт у подарунок 🎁
180 000$
0500702081
1-й поверх: 3 окремі спальні та велика кухня-вітальня, санвузол, гардеробна, техприміщення.
2-й поверх: кабінет, гардеробна, гостьова-ігрова, санвузол.
Є відеопоказ👍
#нерухомість #Одеса #продам #будинок #ліски #сахарова
7 000 грн/міс
Молодежная
60 / 35 / 7 м²
2 поверхи
1 сот
2 кімнати
сьогодні
Ліски, Рів'єра
Здам 2-й поверх приватного будинку,
2 великі кімнати, кухня, ванна + санвузол, коридор, комора, балкон
Подвір'я спільне, вхід окремий
Мангал, тандир, місце під авто
Меблі, кондиціонер, пральна машина, плита, холодильник, мікрохвильова піч, посуд, кавомашина, чайник. Довгостроково — без виселення на літо
7000 грн/міс. + квитанції, застава, комісія
0500702081
З 10.05.26
80 000 $
808 $/м²
Бочарова
єВідновлення
99 / 45 / 25 м²
2 поверхи
2 сот
3 кімнати
сьогодні
Продається таунхаус у Лісках на вул. Бочарова, стан від будівельників, вільне планування, усі комунікації, документи на будинок і землю, 2 сотки, близькість до селища Котовського та до моря, можливий продаж за програмою єВідновлення.
Ціна 80000$
320 000 $
1 280 $/м²
Флоренская, 2
250 / 110 / 50 м²
2 поверхи
4 сот
4 кімнати
сьогодні
Надежный дом из красного кирпича в элитном городке у моря.
Участок 4,3 сотки.
Индивидуальное отопление.
Респектабельное соседство.
Рядом парк с зоной отдыха и детской площадкой.
Море в шаговой доступности
Возможна продажа дома с ремонтом "под ключ"
16 000 $
3 200 $/сот
Высоцкого проспект
БЕЗ КОМІСІЇ
під забудову
5 сот
сьогодні
Продам ділянку в Лісках, проспект Висоцького, 5 соток, правильної форми. Є кадастровий номер. Ціна 16 000 у.о. (2-2087-1-205/13)
350 000 €
1 944 €/м²
Хуторской 2-ой пер.
БЕЗ КОМІСІЇ
180 / 75 / 30 м²
2 поверхи
10 сот
4 кімнати
сьогодні
Продам двоповерховий будинок у Лісках, Хутірський 2-й пров., загальна площа 180 кв.м., на першому поверсі — кухня, вітальня, гостьова кімната (кабінет), гардеробна, топкова (тех. приміщення), санвузол; на другому поверсі — 3 спальні, гардеробна, санвузол. У будинку виконано якісний ремонт. Повна автономія. Продається з меблями та технікою. Ділянка 10 соток правильної форми. Ціна 350 000 у.о. (2-2411-1)
95 000 $
760 $/м²
Бочарова вул.
БЕЗ КОМІСІЇ
125 / 70 / 20 м²
2 поверхи
2 сот
4 кімнати
сьогодні
Продам двухэтажный таунхаус в Лесках, ул. Бочарова, общая площадь 125 кв.м., 4 спальни, кухня - студия, 2 санузла. Состояние от строителей. Полная автономия. Все коммуникации в доме. 2 сотки земли. Подходит под программу еОселя, еВидновлення. Цена 95000 у.е. (2-2597-1)
16 000 $
3 200 $/сот
Высоцкого проспект
БЕЗ КОМІСІЇ
під забудову
5 сот
сьогодні
66 000 $
9 167 $/сот
Линенко
БЕЗ КОМІСІЇ
під забудову
7.2 сот
сьогодні
Продам ділянку в Лісках, вул. Ліненко, 7,2 сотки землі (18*40). Усі комунікації по ділянці. Вулиця заасфальтована. Держакт, кадастровий номер. Ціна 66 000 у.о. (2-1987-2-7)

35 500 $
881 $/м²
Південна вул., 2а
БЕЗ КОМІСІЇ
2 кімнати
40.3 / 18 / 10 м²
поверх 3 з 4
сьогодні
Продається квартира 40 метрів з терасою та двоконтурним газовим котлом.
Панорамне скління.
Будинок обладнаний ліфтом, територія, що охороняється.
Легко переплановується у двокімнатну квартиру з роздільними кімнатами.
Угода від забудовників без комісії.
Розтермінування до 2 років.
Паркомісце у подарунок!

26 000 $
867 $/м²
Південна вул., 2а
БЕЗ КОМІСІЇ
1 кімната
30 / 17 / 8 м²
поверх 2 з 4
сьогодні
Продається квартира у клубному будинку «Кристал Хаус».
Комплекс з автономним газовим опаленням, панорамним склінням, територією, що охороняється.
Паркомісце у подарунок!
Ліфт!
Будинок готовий!
Розтермінування до 2 років.
Без комісії.
90 000 $
11 250 $/сот
Ліненко
під забудову
8 сот
сьогодні
Продаж земельної ділянки с, Ліски в Одеському районі, 8 соток всі комунікації вздовж ділянки.
Застроєний район, чудові сусіди. Асфальтований підʼїзд.
В 100 метрах ТРЦ Рівьєра. Зупинки транспорту. Море в 500 метрах.
66 000 $
9 167 $/сот
Ліненко
під забудову
7.2 сот
сьогодні
9941
Продается участок с. Лески ул. Линенко, 7.2 сотки (18х40) 300м до ТЦ Ривьера, коммуникации по участку, улица заасфальтирована, гос акт. Море в шаговой доступности.
90 000 $
9 000 $/сот
під забудову
10 сот
сьогодні
10572
Продаж земельної ділянки 10,1 сотки у с. Ліски на повністю забудованій вулиці, під житлову забудову. Державний акт. Ділянка чиста, без будівель. Світло, газ та вода по межі ділянки. Ділянка з асфальтованим під’їздом. Поруч доброзичливі сусіди.
Встановлено паркани з трьох боків. Вам потрібно буде встановити лише фасадний паркан.
Гарна транспортна розв’язка, поруч супермаркети, школа, дитячий садок, аптеки, ресторани, ТЦ «Рів'єра». Піша доступність до моря.

28 000 $
757 $/м²
Північна, 24
1 кімната
37 / 20 / 8 м²
поверх 3 з 3
сьогодні
Продается 1-комнатная квартира на поселке Котовского.
Современный жилой комплекс «Кристалл House» ул. Ак.Заболотного/ ул. Северная.
Малоквартирный дом из красного кирпича.
3 этаж/3. Общая площадь квартиры – 37м.
Удобная планировка: кухня-студия и отдельная спальня.
Совмещенный санузел. Панорамное остекление.
Состояние от строителей.
Закрытая территория комплекса. Зона отдыха и барбекю.
Свое место для авто.
Всі орієнтири