Найпопулярніші вулиці міста
Вулиці Нової Водолаги
Топ оголошень Нової Водолаги

180 000 $
706 $/м²
Історична вул. (Карамзіна)
255 / 190 / 25 м²
2 поверхи
30 сот
6 кімнат і більше
сьогодні
Будинок 255 м2. Планування першого поверху: Кухня, вітальня, спальня, санвузол, котельня, комора.
Планування другого поверху: п'ять спалень, санвузол, зимовий сад. Планування цокольного поверху: 2 кімнати. Комунікації: світло, газ, вода, каналізація. Ділянка 30 соток. На ділянці паркування для 2-х автомобілів, альтанка, літня кухня, льох, ландшафтний дизайн, авто полив, сад. .
[посилання приховано]/r/129537 ; ID объекта - HS-129537

50 000 $
185 $/м²
Грушевського, 1
багатофункціональне приміщення
270 м²
1 тиж. тому
Предлагаем в аренду отдельно стоящее здание на своём участке размером 20 соток, огороженный еврозабором. Удобный асфальтированный подъезд, вокруг промышленная зона, различные предприятия. Расположено в пгт Новая Водолага, 50км от Харькова, есть возможность добраться 2мя дорогами. Капитальное хорошее строение из белого кирпича, 2 отдельных входа + загрузочно-разгрузочные широкие ворота. Площадь 270 кв.м, разделено на несколько удобных помещений. Очень хорошее состояние как снаружи так и внутри. МПО, оштукатуренные и покрашенные стены, лед освещение, плитка на полу, новые радиаторы отопления. Установлена охранная сигнализация с датчиками. 2 ввода электричества(трёхфазное), выделено 110кВт. Во...

20 000 $
235 $/м²
Копьонкіна
єОселя
єВідновлення
85 / 46 / 14 м²
1 поверх
15 сот
4 кімнати
вчора
Продам будинок у центрі сел Нова Водолага, вул Копьонкіна.
Ідеальне місцерозташування, 5хв зупинка транспорту, 10 хв ценрт, 25 хв пішки Жд станція.
Будинок просторий, 85 кв, з 3ма роздільними кімнатами і 1ю прохідною, великою кухнею 14 кв, великим роздільним санвузлом, високими потоками і великими вікнами. Газ і вода у домі, каналізація- яма. Будинок взимку отоплюється і зараз, є димоход, можливо зробити камін.
Зайти і жити можна, стан скромний.
Ділянка 15 соток, приватизована.
Заїзд на декілька машин, два сараї, колодязь.
Ділянка закінчується лугом, далі річка Мжа, є пляж для відпочинку.
Нова Водолага дуже розвинене і сучасне селище, з 4ма школами, також спортивною і музичною, наразі ба...

14 000 $
193 $/м²
Единства, 72
72.6 / 52 / 20 м²
1 поверх
15 сот
4 кімнати
сьогодні
Продаж цегляний будинок, Нова Водолага, Єдності, 72
Вокзал та центр 20 хвилин пішки. Автобусна зупинка поряд.
Код обʼєкта - SH-213-314
Загальна площа:
76,6 кв.м, житлова - 52 кв.м: чотири кімнати (дві ізольовані спальні, зал і одна кімната прохідна, прихожа, кухня, коридор).
Огород 15 соток.
Рівна ділянка, літня кухня, господарські будівлі.
Вартість: $14 тис. + послуги АН
Номер оголошення на сайті компанії: SH-213-314-RE.

5 000 $
119 $/м²
Казачий, 3
42 / 29 / 13 м²
1 поверх
15 сот
2 кімнати
сьогодні
Продам будинок у Новій Водолазі, Харківської обл.
Код об'єкта -SH-222-376
Будинок знаходиться у трьох кілометрах від центру Водолаги. До Харкова 40 км.транспортом. Будинок житловий, та потребує ремонту. Вода - колодязь за двором, опалення газове. Відеоогляд скину на вайбер.
Будинок цегляний.
Загальна площа - 42 кв.м: кухня 13 кв.м, три житлові кімнати.
Стан будинку - житловий.
Вода - колодязь за двором.
Земельна ділянка (Огород) 15 соток.
Вартість - $5 тис. + послуги АН. Торг
Номер оголошення на сайті компанії: SH-222-376-RE.

33 000 $
384 $/м²
Олімпійська, 25
єВідновлення
86 / 51 / 15 м²
2 поверхи
6 сот
3 кімнати
5 днів тому
Запрошую до чудового будинку, розташованого в затишному куточку недалеко від центру, зручності якої захоплюють і здивовують. До вашого двору веде асфальтована дорога, а його оснащення включає в себе свою скважину та каналізацію. У будинку передбачене комфортне опалення - як газовий так і дров'яний котел, що забезпечує вас теплом навіть у випадку відсутності світла.
Всередині вас зустріне свіжий ремонт, облаштований з увагою до деталей. Тут ви знайдете ванну кімнату, дитячу кімнату, спальню, зал, гардероб та кухню - все створено якісно та зі смаком. Простір котельні на цокольному поверсі обладнаний дров'яним котлом, а також забезпечений водою та каналізацією, тут також розміщені два сараї...

4 200 $
66 $/м²
лісний
єВідновлення
64 / 35 / 7 м²
1 поверх
15 сот
3 кімнати
1969 рік побудови
5 днів тому
код 24126
Уявіть місце, де тиша стає частиною вашого життя… де ранок починається зі співу птахів, а вечори наповнені ароматом лісу.
Саме тут, у затишному куточку Нової Водолаги, на вас чекає будинок із великим потенціалом. Це не просто нерухомість — це можливість створити простір своєї мрії.
Будинок розташований на просторій ділянці площею 15 соток, яка виходить прямо до лісу. Тут ви зможете облаштувати сад, зону відпочинку або навіть власну невелику еко-садибу.
Вулиця тиха й тупикова — жодного зайвого шуму, тільки спокій і безпека. Ідеальне місце для життя або відпочинку далеко від міської метушні.
Сам будинок газифікований, а також має дров’яну піч — справжнє тепло і затишок у холодні веч...
85 000 $
388 $/м²
Карнетівська, 10
єОселя
єВідновлення
218.8 / 121.2 / 13.3 м²
2 поверхи
13 сот
6 кімнат і більше
5 днів тому
Продається будинок біля дубового лісу, смт Нова Водолага, можливо продаж за є-сертифікатом
Просторий, теплий і затишний будинок для тих, хто мріє жити поруч із природою!
Площа будинку – 218,8 м²
Ділянка – 13 соток, межує з дубовим лісом
Невеликий сад та город – 2 сотки
Деталі інтер’єру:
Будинок двоповерховий, утеплений ззовні та зсередини.
— Опалення: газове та твердопаливний котел
— Два входи: центральний та через кухню на терасу
— Підвал на всю площу будинку
— На другому поверсі – велика гардеробна кімната
— Суміщений санвузол, встановлений бойлер
Будинок та двір:
На подвір’ї:
— Колодязь, септик
— Літній душ, туалет
— Господарське приміщення для дров
Інфраструктура:
Відділення банку,...

22 000 $
324 $/м²
Ярославська
БЕЗ КОМІСІЇ
єВідновлення
68 / 46 / 12 м²
1 поверх
7 сот
4 кімнати
1979 рік побудови
1 тиж. тому
Продаж будинку в Новій Водолазі по ціні 1к квартири!
Чудовий варіант для родини,яка хоче мати свій власний простір для проживання чи відпочинку.На рівній ділянці 7 соток розташований будинок,літня кухня,підвал,хозпобудови,садочок та виноградник.Поруч жд станція,магазини,школа,садочок.
Площа будинку 69м2,висота стелі 2,8м,4 кімнати та прибудова.
Літню кухню можна використовувати як гостьовий будинок.Своя скважина та яма.Заїзд для двох автомобілів.
Цей будинок може стати гарним початком нового життя для родин переселенців.Документи готові до продажу по єВідновленню.
Всі подробиці по телефону.

24 000 $
381 $/м²
набережна, 2
єВідновлення
63 / 50 / 6 м²
1 поверх
14 сот
4 кімнати
1 тиж. тому
Продається затишний будинок у мальовничій Новій Водолазі — місце, де гармонійно поєднуються тиша природи та комфорт для життя.
Будинок розташований у спокійній місцевості поруч із річкою — ідеальний варіант як для постійного проживання, так і для відпочинку або дачі. Тут ви зможете насолоджуватися чистим повітрям, простором і справжнім спокоєм щодня.