Топ оголошень Овідіополя

35 000 $
222 $/м²
Есенина
158 / 49 / 14 м²
2 поверхи
12 сот
5 кімнат
сьогодні
38195 Продам просторный двухэтажный дом в ближайшем пригороде Одессы (Овидиопольское направление, с. Барабой).
Общая площадь 158 кв.м. Идеальный вариант для постоянного проживания или загородной резиденции.
Участок: 12 соток, статус — приватизирован. Правильная форма, много места для сада, бассейна или зоны барбекю.
В дом заведены все необходимые коммуникации (свет, вода, канализация, газ).
Тихий, обжитой район. Отличные подъездные пути.Для любителей рыбалки: В непосредственной близости находится знаменитое Рыбное хозяйство — идеальный досуг в шаговой доступности.
Близость к морю: Всего 10 км (15 минут на авто) до чистых пляжей Грибовки или Роксолан.
Экология: Чистый воздух и отсутствие...
17 000 $
183 $/м²
Овидиополь
93 / 60 / 10 м²
1 поверх
13 сот
4 кімнати
сьогодні
У продажу будинок розташований на 13 соток землі, загальною площею 93 кв.м. У будинку 4 кімнати, кухня, санвузол веранда. Стан житловий, індивідуальне газове опалення. Поруч у дворі є літній будинок загальною площею 43 кв.м Є підвал підсобні приміщення та гараж. Гарна транспортна розв'язка.

420 000 $
866 $/м²
морская
485 / 310 / 60 м²
4 поверхи
10 сот
5 кімнат
вчора
Продается новый дом с видом на море:
Совиньон - 1 это уникальный жилой комплекс престиж класса с круглосуточной охраной.
На территории комплекса находятся: школа, детский сад, банки, рестораны, кафе, санаторий, яхт- клуб и многое другое для автономной жизни!
Свежий Ландшафт, сигнализация, датчики движения по периметру участка с сигналом на пульт охранной компании!
Фактическая площадь земли - 10 соток!
Общая площадь дома 485кв.м
5 спален
5 санузлов
сауна
гардеробные
Тренажерный зал, помещение для охраны, помещение для персонала!
Стеклопакеты с энергосбережением !
Панорамное остекление 5-ти камерный стеклопакет!
Крыша черепица утеплена!
Толщина стен 80 см. ракушняк с высокоэфективным утепл...
21 000 $
1 750 $/сот
без вулиці, 20
сільгосппризначення
12 сот
вчора
Ділянка розташована поруч із Дністровським лиманом. Усі комунікації на ділянці. Посаджено плодові дерева.Гарні сусіди.
55 000 $
786 $/м²
Євгена Колісниченка вул.
70 / 43.6 / 10.7 м²
2 поверхи
10 сот
3 кімнати
вчора
Продам затишний будинок в Овідіополі з просторою ділянкою.
Продається 2 поверховий будинок компактного планування, три окремі спальні, простора кухня, санвузол з ванною. Опалення двоконтурний газовий котел. Будинок утеплений по всьому фасаду.
Ділянка 10 соток кутова обгороджена, двір викладений тротуарною плиткою, гараж окремо стоїть, є сарай.
Зручне розташування ділянки, асфальтований під'їзд, близько до центру та зупинки громадського транспорту. У кроковій доступності мальовничий лиман.
Відмінний варіант для комфортного проживання чи відпочинку на природі.
Телефонуйте та приходьте на перегляд.

8 000 $
800 $/сот
БЕЗ КОМІСІЇ
під забудову
10 сот
вчора
Продаж земельної ділянки яка розташована у селищі Овідіополь, Одеська область.
Ділянка загальною площею 10 сотих, правильної прямокутної форми. Чудове місце розташування у жилому масиві, сусіди побудовані та проживають цілий рік. Електромережа проходить поруч із ділянкою, асфальтований заїзд. Є ще одна ділянка 10 сот., вартість 7000$ (5123755100:02:005:0292).
Цільове призначення землі: Для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
Прекрасне місце для будівництва будинку для своєї родинни так і для туристичного бізнесу.
До Дністровського лиману 1.4 км., є школа у пішій доступності. Розвинена інфраструктура, у селищі є школи, магазин...
460 000 $
77 $/м²
Соборна вул., 37а
виробниче приміщення
6000 м²
3 дні тому
Овідіопольський район. Консервний завод. Законсервований. Виробництво овочів та фруктів. Консервування. Площа всіх цехів, приміщень — 6 тис. кв. м. Ділянка — 7 га, оренда — 49 років. Газова котельня, свердловина. Власна підстанція — 400 кВт. Закатувальне обладнання на скляні банки — від 0,5 до 3 літрів. Є варіанти по області та Україні. Телефонуйте, і я з радістю відповім на всі ваші запитання!))
Нижче дивіться інші оголошення автора.
50 000 $
794 $/м²
Т.Шевченка, 196
БЕЗ КОМІСІЇ
2 кімнати
63 / 33 / 12 м²
поверх 3 з 3
2008 рік побудови
4 дні тому
✨ Простора 2-кімнатна квартира! ✨
📍 Одеська область, с-ще Овідіополь
Продається світла та затишна 2-кімнатна квартира з неймовірним видом на лиман з усіх вікон 🌅
🔹 Площа — 63,3 м²
🔹 Простора кухня — 12 м²
🔹 Великі окремі кімнати
🔹 3 поверх із 3
🔹 Висота стелі — 2,60 м
🔹 Великий балкон для ранкової кави та вечірніх заходів сонця
У квартирі:
✔️ Газовий двоконтурний котел
✔️ Бойлер
✔️ Світло, вода, каналізація
✔️ Роздільний санвузол з ванною та витяжкою
Будинок розташований у самому центрі Овідіополя — поруч магазини, ринок, зупинки, школа, садочок та вся необхідна інфраструктура.
💰 Ціна — 50 000$
Ідеальний варіант для сім’ї або для тих, хто шукає простору квартиру з красивим краєвидом у...
7 500 $
500 $/сот
БЕЗ КОМІСІЇ
під забудову
15 сот
1 тиж. тому
Продається ділянка 15 соток в Овідіополі Одеської області (район Скурта)!
Призначення - під будівництво житлового будинку
З комунікацій на території є вода, також є можливість підключити газ та світло✨
Гарний варіант під сонячні батареї!
Тиха місцевість, є заїзд з вулиці.
Документи в порядку, є кадастровий номер.
Ціна - 7500$
18 000 $
273 $/м²
Євгена Колісниченка вул.
66 / 35 / 6 м²
1 поверх
15 сот
3 кімнати
1 тиж. тому
33656. Продам житловий будинок в м.Овідіополь з приватною ділянкою 15 соток.
Будинок побудований з ракушняка — теплий, екологічний. Загальна площа — 66 кв.м, три кімнати, кухня та санвузол. В будинку індивідуальне опалення, підключена електрика, вода, вигрібна яма.
На території розташовано літню кухню, гараж, господарські споруди.
Широке подвір’я відкриває можливості для саду, теплиць чи додаткової забудови. Д
о будинку веде нова асфальтована дорога.
Тихе та зручне місце — чудово підійде для постійного проживання або дачного відпочинку.

650 000 $
1 444 $/м²
Ясногорская
450 / 120 / 35 м²
2 поверхи
20 сот
5 кімнат
2 тиж. тому
Ваш личный рай — не в Карпатах, а в сердце Одессы.
Среди пышной зелени, журчания фонтанов и кристальной глади бассейна раскинулся дом, который покоряет с первого взгляда. Здесь каждая деталь продумана для вашего уюта, вдохновения и гармонии.
На 20 сотках земли раскинулся собственный парк с безупречным ландшафтным дизайном. Бассейн, фонтаны, просторная парковка — всё создано для того, чтобы вы чувствовали: это именно ваше место силы.
Дом площадью 427 м² наполнен светом, воздухом и атмосферой спокойствия. И хотя вы живёте в Одессе, чистота и свежесть воздуха здесь соперничают с горными пейзажами.
Это не просто недвижимость — это пространство для счастливой и полноценной жизни.
Приглашаю вас...

10 000 $
1 000 $/сот
Чорноморська, 9
під забудову
10 сот
3 тиж. тому
У продажу ділянка 10 соток в м.Овідіополь.
Ділянка 10 соток правильної форми.
23 м по фасаду.
Призначення - під житлову забудову. Є повний пакет документів.
5 хвилин до лиману.
15 хвилин до Грибівки та моря.
Є проєкт забудови на ділянці.
60 000 $
858 $/м²
Туполєва, 1/24
єОселя
єВідновлення
69.9 / 42 / 10.7 м²
2 поверхи
10 сот
3 кімнати
3 тиж. тому
Продам затишний трикімнатний будинок в Овідіополі.
Хороший район. Поруч магазини, транспортна розв'язка.
Ділянка 10 соток з документами.
У будинку є плюс — кутова ділянка. Можна відділити та добудувати другий будинок для дітей. Або продати її.
Хороший стан, заходь і живи.
70 м² грамотно розплановані на три кімнати та кухню.
Подвір'я викладене гарною плиткою. Сам будинок зовні також доглянутий. Потрібно лише пофарбувати.

52 000 $
202 $/м²
Центральна, 110
257 / 42 / 15 м²
2 поверхи
40 сот
5 кімнат
4 тиж. тому
38338 Продам просторий будинок на вулиці Центральна / Новоградківка.
Загальна площа — 257 кв. м.
Будинок у житловому стані, передбачено 5 кімнат, що дозволяє комфортно розмістити велику сім'ю. У будинку є санвузол та всі необхідні комунікації: газ, світло, вода.
Головна перевага — ділянка 40 соток. Рідкісна пропозиція для тих, хто цінує простір та усамітнення: можна облаштувати сад, зону відпочинку або розмістити додаткові споруди.
Тихе місце зі зручним виїздом у бік Одеси. Чудовий варіант для життя за містом.

35 000 $
265 $/м²
25 Линия, 3
єОселя
єВідновлення
132 / 76 / 15 м²
2 поверхи
6 сот
4 кімнати
4 тиж. тому
38238 Продам житловий будинок з каміном та піччю в Чорноморську.
Загальна площа будинку — 132 кв.м.
Будинок житловий, доглянутий, повністю готовий для комфортного проживання. Чудовий варіант для тих, хто цінує затишок, автономність та спокійне життя за містом.
Система опалення продумана для максимальної економії та незалежності. Встановлено два котли — твердопаливний та електричний. Додатково підключено двотарифний лічильник, що дозволяє значно економити на електроенергії у нічний час. На першому поверсі розташована функціональна піч, а на другому — затишний камін, що створює особливу атмосферу тепла та затишку.
У будинок підведені всі необхідні комунікації. Є водопостачання, а також власн...
45 000 $
535 $/м²
4 лінія
єОселя
84 / 29 / 34 м²
1 поверх
6 сот
2 кімнати
1 міс. тому
Продам будинок в СК Росток
Одеська область
3 км від Овідіополя
2017 року побудови
Будували для себе
У 2017 році робили ремонт
84 кв м загальна площа
6 соток землі
Будинок утеплений
Дах - металопрофіль
Утеплений скловатой (мінвата)
Газу немає
Каналізація - вигрібна яма
Опалення електро котел, твердопаливний котел
Колодязь
Стоїть гідрофор
Своя свердловина у кооперативі
Будинок одноповерховий, складається з - кухні студії
34 кв м (тепла підлога у ванній, кухні та коридорі)
Електроплита
Котельня
Ванна суміжна
Коридор з шафою купе
Дві спальні
Меблі залишаються за домовленістю
Можлива РОЗРОЧКА НА РІК АБО БІЛЬШЕ З 50% оплатою за будинок
45,000 $
[телефон приховано]
[телефон приховано]
26 500 $
883 $/м²
Тетаральна, 3/3
1 кімната
30 / 23 / 7 м²
поверх 1 з 2
1 міс. тому
✨Продам 1-кімнатну квартиру в центрі Овідіополя
✨Загальна площа – 30 кВ м
✨1 поверх з 2
✨Висота стелі – 2,5 м
✨Електроопалення, лічильник день/ніч, вода
✨Центральна каналізація
✨Свій окремий вхід
✨Є місце для паркування машини
✨Передпокій
✨Суміщений санвузол, в якій є ванна кімната, бойлер, сушарка для білизни, дзеркало з підсвіткою
✨Простора кухня та окрема спальня
✨Металопластикові вікна, нова проводка та сантехніка
✨Виконано чистове оздоблення по квартирі, в санвузлі повністю завершено ремонт
✨Будинок розташований поблизу ринку, магазинів, супермаркетів, транспортної зупинки. Поруч є школа та садок
✨Ціна 26,500 $
26 500 $
883 $/м²
Театральна, 3/3
ПЕРЕУСТУПКА
1 кімната
30 / 23 / 7 м²
поверх 1 з 2
1 міс. тому
✨Продам смарт квартиру в центрі Овідіополя
✨Загальна площа – 30 кВ м
✨1 поверх з 2
✨Висота стелі – 2,5 м
✨Електроопалення, лічильник день/ніч, вода
✨Центральная каналізація
✨Свій окремий вхід
✨Є місце для паркування машини
✨Передпокій
✨Простора кухня та окрема спальня
✨Металопластикові вікна, нова проводка та сантехніка
✨Ціна 26,500 $
[телефон приховано]
[телефон приховано]
9 500 $
731 $/сот
Кавунова балка
БЕЗ КОМІСІЇ
під забудову
13 сот
1 міс. тому
Продається фасадна ділянка в селищі Овідіополь Одеської області!
13 соток під будівництво власного будинку ✨
Родюча плодовита земля
Гарний варіант для встановлення теплиць або сонячних батарей
Ціну знижено ‼️‼️‼️9500$
Телефонуйте за номером:
[телефон приховано]
[телефон приховано]
5 000 $
417 $/сот
Відеотур
сільгосппризначення
12 сот
1 міс. тому
Земельна ділянка в Овідіополі - ідеальне місце для вашого майбутнього!
Це вигідне вкладення завдяки близькості до Одеси, доступним цінам та перспективам розвитку регіону.