Фільтри
821 оголошення
821 оголошення
Level Group
35 000 $
2 800 $/м²

Бульварно-Кудрявська вул. (Воровського), 17-А

паркомісце
13 м²
3 дні тому
Продаж паркомісця в підземному паркінгу ЖК Ярославів Град (вул. Бульварно-Кудрявська) Площа 12,5 м.кв. Мінус перший рівень. Є варіанти на мінус другому рівні. Також є сімейний паркінг 25 м.кв. Зручний заїзд та виїзд.
PRO аккаунт
Рієлтор
Royal Real Estate
29 999 $
2 308 $/м²

Набережно-Рибальська дорога вул., 9

паркомісце
13 м²
3 дні тому
Продається паркомісце в ЖК Rybalsky (Рыбальский), 9 будинок, на 1 поверсі, номер 152. Площа паркомісця 13 кв.м. Зручний заїзд/виїзд. Цілодобова охорона території.
Рієлтор
PRIMES
37 000 $
2 467 $/м²

Андрія Верхогляда вул. (Михайла Драгомирова), 11

паркомісце
15 м²
3 дні тому
#38174 Продається паркінг в 11 будинку ( 290 місце ) Можлива купівля під інвестицію, з орендарями
Рієлтор
Благовіст
27 500 $
1 741 $/м²

Лесі Українки бульв., 7-Б

паркомісце
16 м²
3 дні тому
Продаж паркомісця в ЖК Преміум за адресою бульвар Лесі Українки 7Б. Поряд метро Печерська Парко місце розташоване на -3 рівні Площа 15,8 м2
Рієлтор
18 000 $
786 $/м²

В'ячеслава Чорновола вул., 30

гараж
23 м²
1953 рік побудови
3 дні тому
До вашої уваги пропонуємо вам здійснити свою мрію і придбати будиночок для вашого улюбленого автомобіля. Актуальність такої покупки на сьогодні дуже важлива! Гараж в центрі міста, розташований за адресою Вячеслава Чорновола 30, неподалік від метро Політехнічний інститут -20 хв пішки та метро Вокзальна - 25 хв пішки. Загальна площа - 22, 9 кв.м, висота стелі - 4, 70 м. Стіни цегляні, товщина 1, 5 кирп под расшивку швов. Перекриття - залізобетонні панелі, під - гшт, поштукатурені.Фундамент і цоколь- бетонний і лєнточний. Підлога - бетон, покрівля - шифер. Є вікно - 2-х стульчасте. Ворота - деревяні. € електрика та вентиляція. Придбати повноцінний гараж - це дуже гарна _інвестиція!
PRO аккаунт
Рієлтор
PRIMES
57 080 $
4 000 $/м²

Івана Федорова вул., 2-А

паркомісце
14 м²
3 дні тому
#37704 Продаж паркомісця в підземному паркінгу у ЖК бізнес-класу Tetris Hall по вул. Івана Федорова, 2А, Печерський район. Загальна площа 15 кв.м., знаходиться на -1 поверсі, ліфт спускається в паркінг Відеоспостереження та цілодобова охорона 24/7.
Рієлтор
PRIMES
52 520 $
4 000 $/м²

Івана Федорова вул., 2-А

паркомісце
13 м²
3 дні тому
#37703 Продаж паркомісця в підземному паркінгу у ЖК бізнес-класу Tetris Hall по вул. Івана Федорова, 2А, Печерський район. Загальна площа 13.13 кв.м., знаходиться на -2 поверсі, ліфт спускається в паркінг Відеоспостереження та цілодобова охорона 24/7.
Рієлтор
PRIMES
54 760 $
4 000 $/м²

Івана Федорова вул., 2-А

паркомісце
14 м²
3 дні тому
#37702 Продаж паркомісця в підземному паркінгу у ЖК бізнес-класу Tetris Hall по вул. Івана Федорова, 2А, Печерський район. Загальна площа 15 кв.м., знаходиться на -1 поверсі, ліфт спускається в паркінг Відеоспостереження та цілодобова охорона 24/7.
Рієлтор
PRIMES
54 800 $
4 000 $/м²

Івана Федорова вул., 2-А

паркомісце
14 м²
3 дні тому
#37700 Продаж паркомісця в підземному паркінгу у ЖК бізнес-класу Tetris Hall по вул. Івана Федорова, 2А, Печерський район. Загальна площа 13.70 кв.м., знаходиться на -2 поверсі, ліфт спускається в паркінг Відеоспостереження та цілодобова охорона 24/7.
Рієлтор
PRIMES
55 000 $
4 000 $/м²

Івана Федорова вул., 2-А

паркомісце
14 м²
3 дні тому
#37698 Продаж паркомісця в підземному паркінгу у ЖК бізнес-класу Tetris Hall по вул. Івана Федорова, 2А, Печерський район. Загальна площа 15 кв.м., знаходиться на -1 поверсі, ліфт спускається в паркінг Відеоспостереження та цілодобова охорона 24/7.
Рієлтор
PRIMES
53 800 $
4 000 $/м²

Івана Федорова вул., 2-А

паркомісце
13 м²
3 дні тому
#37697 Продаж паркомісця в підземному паркінгу у ЖК бізнес-класу Tetris Hall по вул. Івана Федорова, 2А, Печерський район. Загальна площа 15 кв.м., знаходиться на -1 поверсі, ліфт спускається в паркінг Відеоспостереження та цілодобова охорона 24/7.
Рієлтор
PRIMES
52 480 $
4 000 $/м²

Івана Федорова вул., 2-А

паркомісце
13 м²
3 дні тому
#37696 Продаж паркомісця в підземному паркінгу у ЖК бізнес-класу Tetris Hall по вул. Івана Федорова, 2А, Печерський район. Загальна площа 13.12 кв.м., знаходиться на -2 поверсі, ліфт спускається в паркінг Відеоспостереження та цілодобова охорона 24/7.
Рієлтор
PRIMES
52 920 $
4 000 $/м²

Івана Федорова вул., 2-А

паркомісце
13 м²
3 дні тому
#37695 Продаж паркомісця в підземному паркінгу у ЖК бізнес-класу Tetris Hall по вул. Івана Федорова, 2А, Печерський район. Загальна площа 13.23 кв.м., знаходиться на -2 поверсі, ліфт спускається в паркінг Відеоспостереження та цілодобова охорона 24/7.
Рієлтор
PRIMES
52 920 $
4 000 $/м²

Івана Федорова вул., 2-А

паркомісце
13 м²
3 дні тому
#37694 Продаж паркомісця в підземному паркінгу у ЖК бізнес-класу Tetris Hall по вул. Івана Федорова, 2А, Печерський район. Загальна площа 13.23 кв.м., знаходиться на -2 поверсі, ліфт спускається в паркінг Відеоспостереження та цілодобова охорона 24/7.
Рієлтор
PRIMES
71 200 $
4 000 $/м²

Івана Федорова вул., 2-А

паркомісце
18 м²
3 дні тому
#37690 Продаж паркомісця в підземному паркінгу у ЖК бізнес-класу Tetris Hall по вул. Івана Федорова, 2А, Печерський район. Загальна площа 17.80 кв.м., знаходиться на -2 поверсі, ліфт спускається в паркінг Відеоспостереження та цілодобова охорона 24/7.
Рієлтор
PRIMES
54 840 $
4 000 $/м²

Івана Федорова вул., 2-А

паркомісце
14 м²
3 дні тому
#37689 Продаж паркомісця в підземному паркінгу у ЖК бізнес-класу Tetris Hall по вул. Івана Федорова, 2А, Печерський район. Загальна площа 13.71 кв.м., знаходиться на -2 поверсі, ліфт спускається в паркінг Відеоспостереження та цілодобова охорона 24/7.
Рієлтор
PRIMES
57 600 $
4 000 $/м²

Івана Федорова вул., 2-А

паркомісце
14 м²
3 дні тому
#37671 Продаж паркомісця в підземному паркінгу у ЖК бізнес-класу Tetris Hall по вул. Івана Федорова, 2А, Печерський район. Загальна площа 14.40 кв.м., знаходиться на -2 поверсі, ліфт спускається в паркінг Відеоспостереження та цілодобова охорона 24/7.
Рієлтор
PRIMES
54 840 $
4 003 $/м²

Івана Федорова вул., 2-А

паркомісце
14 м²
3 дні тому
#37670 Продаж паркомісця в підземному паркінгу у ЖК бізнес-класу Tetris Hall по вул. Івана Федорова, 2А, Печерський район. Загальна площа 13.71 кв.м., знаходиться на -2 поверсі, ліфт спускається в паркінг Відеоспостереження та цілодобова охорона 24/7.
Рієлтор
PRIMES
55 080 $
4 000 $/м²

Івана Федорова вул., 2-А

паркомісце
14 м²
3 дні тому
#37669 Продаж паркомісця в підземному паркінгу у ЖК бізнес-класу Tetris Hall , Печерський район. Загальна площа 13.77 кв.м., знаходиться на -1 поверсі, ліфт спускається в паркінг Відеоспостереження та цілодобова охорона 24/7.
Рієлтор
THE Capital
57 000 $
1 900 $/м²

Лесі Українки бульв., 7-А

паркомісце
30 м²
3 дні тому
Пропонується на продаж сімейне паркомісце по бульвару Лесі Українки 7а. Паркомісце на -4 рівні. Ліфт з підїзду спускається в паркінг. Площа двох паркмісць 30квм. Розташовані одне за одним. # A 3 0 4 3 5
Рієлтор