Фільтри
883 оголошення
883 оголошення
Royal Real Estate
29 999 $
2 308 $/м²

Набережно-Рибальська дорога вул., 9

паркомісце
13 м²
2 дні тому
Продається паркомісце в ЖК Rybalsky (Рыбальский), 9 будинок, на 1 поверсі, номер 152. Площа паркомісця 13 кв.м. Зручний заїзд/виїзд. Цілодобова охорона території. RR15901
Рієлтор
80 000 $
7 246 $/м²

Антоновича вул. (Горького), 136

паркомісце
11 м²
2 дні тому
Продається паркомісце в підземному паркінгу житлового комплексу бізнес класу А136 Highlight Tower. Площа 11,04 м² . Перший рівень паркінгу, паргінг №55.
Рієлтор
110 000 $
4 982 $/м²

Антоновича вул. (Горького), 136

паркомісце
22 м²
2 дні тому
Продається сімейний паркінг на 2 машиномісця в підземному паркінгу житлового комплексу бізнес класу А136 Highlight Tower. Площа кожного 11,04 м² . Перший рівень паркінгу. Місця 26 та 27 на схемі
Рієлтор
41 000 $
2 050 $/м²

Андрія Верхогляда вул. (Михайла Драгомирова), 20

паркомісце
20 м²
2 дні тому
Продаж паркомісця Новопечерськи липки Драгомирова 20 Номер 4 і поруч продається також 5 - 20,7м2 -1 рівень будинку Дуже зручна локація Код об'єкту - 32010
Рієлтор
49 000 $
1 633 $/м²

Іоанна Павла II вул. (Патріса Лумумби), 6/1

паркомісце
30 м²
2 дні тому
Продаж паркомісця в ЖК Бульвар Фонтанів 6/1. Місце на 2 авто площею 30 кв.м. Є можливість становлення точки зарядки електромобіля Код об'єкту - 32662
Рієлтор
55 000 $
2 115 $/м²

Михайла Грушевського вул., 9-А

паркомісце
26 м²
2 дні тому
Продаж паркомісця в ЖК "Грушевського 9А". Загальна площа ( 26.2м2). Парковочне місце розташоване на -1 рівні. Маємо до продажу 2 паркомісця. Перегляди у зручний для Вас час. Код об'єкту - 33021
Рієлтор
48 000 $
3 200 $/м²

Голосіївський просп. (40-річчя Жовтня), 58

паркомісце
15 м²
2 дні тому
Park Avenue VIP Голосіївський проспект 58 Продам паркомісце, середня частина, близько від всіх будинків Оренда закінчується 01.06
Рієлтор
PRIMES
50 000 $
2 174 $/м²

Михайла Бойчука вул. (Кіквідзе), 41

паркомісце
23 м²
2 дні тому
Продаж паркомісця 22,5 м² ЖК «Новопечерська Вежа» Пропонується до продажу просторе паркомісце площею 22,5 м² у підземному паркінгу сучасного житлового комплексу Новопечерська Вежа у місті Київ. Місце має зручне розташування, що дозволяє комфортно паркувати як великий автомобіль, так і додатково розмістити мотоцикл або організувати зону зберігання. Переваги: підземний паркінг із цілодобовою охороною контроль доступу та відеоспостереження зручний заїзд та широкі проїзди сухе та безпечне приміщення прямий доступ до ліфта Ідеальний варіант для мешканців комплексу або інвесторів — у цьому ЖК завжди високий попит на паркомісця. Телефонуйте — надам деталі та організую перегляд! #36035
Рієлтор
PRIMES
47 000 $
3 481 $/м²

Василя Тютюнника вул. (Анрі Барбюса), 39

паркомісце
14 м²
2 дні тому
Продаж паркомісця у сучасному підземному паркінгу ЖК TRIIINITY, вул. Тютюнника, 39а. Загальна площа - 13.4 м2 ( -2 рівень ) Комплекс обладнаний генератором, що забезпечує постійне освітлення та стабільну роботу інфраструктури. Щоденне прибирання підтримує чистоту і комфорт простору. Зручний заїзд та виїзд, цілодобова охорона, відеонагляд і шлагбаум гарантують високий рівень безпеки. Престижна локація — поруч ЖК «Французький квартал», ЖК «Бульвар Фонтанів» - центр Печерська. Перегляд у зручний для Вас час.
Рієлтор
45 000 $
2 045 $/м²

Андрія Верхогляда вул. (Михайла Драгомирова), 3

паркомісце
22 м²
2 дні тому
Продаж паркомісця з орендарем або під власні потреби, Верхогляда (Драгомирова), буд. 3. Зручне велике паркомісце на -1 рівні в підземному паркінгу.
Рієлтор
PRIMES
30 000 $
1 765 $/м²

Андрія Верхогляда вул. (Михайла Драгомирова), 3

паркомісце
17 м²
2 дні тому
Продаж паркомісце, ЖК Новопечерські Липки, Печерськ Будинок 3,5 -1 поверх Дуже зручне місце, відразу біля ліфта.
Рієлтор
PRIMES
37 000 $
1 850 $/м²

Андрія Верхогляда вул. (Михайла Драгомирова), 16

паркомісце
20 м²
2 дні тому
Є в продажу два одинарних паркомісця поруч, при купівлі 2-х ціна 36 000 в житловому комплексі бізнес-класу в Печерському районі Києва Новпечерські Липки, будинок 17Б, 17В, 16, 12, 18. ВАЖЛИВО! Є паркомісця у всіх будинках на Липках. Сімейні також! - Підземний двохрівневий паркінг - Зручний заїзд/виїзд; - Зручне для користування мешканцям будинку; - Ліфт піднімає на всі поверхи будинку. Поруч розташовані такі вулиці: бульвари Дружби Народів та Лесі Українки, вулиця Кіквідзе, Залізничне шосе. Є багато інших варіантів. Телефонуйте! Есть в продаже два одинарных паркоместа рядом, при покупке 2-х цена 36 000 в жилом комплексе бизнес-класса в Печерском районе Киева Новпечерские Липки. ВАЖНО!...
Рієлтор
PRIMES
37 000 $
1 233 $/м²

Андрія Верхогляда вул. (Михайла Драгомирова), 3-5

паркомісце
30 м²
2 дні тому
Продаж паркомісце, ЖК Новопечерські Липки, Печерськ Будинок 3,5 -1 поверх Дуже зручне місце, відразу біля ліфта. Є можливість покупки 2 місць, щоб ставити 3 автомобілі навіть.
Рієлтор
55 000 $
2 750 $/м²

Василя Тютюнника вул. (Анрі Барбюса), 28-А

паркомісце
20 м²
2 дні тому
Продаж, паркомісце в ЖК Cardinal Загальна площа - 20 кв.м. Має свою зарядну станцію! ЖК має досить зручну транспортну розв'язку. Розташування будинку дозволяє дуже швидко дістатися до центру столиці, як на власному авто, так і на громадському транспорті. До найближчих станцій метро «Палац Україна» та «Олімпійська» дійти можна всього лише за кілька хвилин.ЖК має досить зручну транспортну розв'язку. Розташування будинку дозволяє дуже швидко дістатися до центру столиці, як на власному авто, так і на громадському транспорті. До найближчих станцій метро «Палац Україна» та «Олімпійська» дійти можна всього лише за кілька хвилин.Власники автомобілів залишаться задоволеними дворівневим підземним пар...
Рієлтор
bru estate
36 500 $
1 017 $/м²

Герцена вул., 35-А

паркомісце
36 м²
2 дні тому
Рієлтор
Сертифікований рієлтор СФНУ
PRIMES
38 000 $
1 827 $/м²

Андрія Верхогляда вул. (Михайла Драгомирова), 3

паркомісце
21 м²
2 дні тому
Продаж паркомісця в підземному паркінгу по вул. А.Верхогляда (М.Драгомирова), буд.3 в ЖК Новопечерські Липки. Паркомісце розташовано на (-2) рівні Площа - 20.80 м2 Зручно для першого і другого під'їздів
Рієлтор
PRIMES
32 000 $
2 302 $/м²

Андрія Верхогляда вул. (Михайла Драгомирова), 3

паркомісце
14 м²
2 дні тому
Продаж паркомісця в підземному паркінгу по вул. А.Верхогляда (М.Драгомирова), буд.3 в ЖК Новопечерські Липки. Паркомісце розташовано на (-2) рівні Площа - 153.90 м2 Зручно для першого і другого під'їздів
Рієлтор
47 000 $
3 357 $/м²

Василя Тютюнника вул. (Анрі Барбюса), 39

паркомісце
14 м²
2 дні тому
Продаж паркомісця у сучасному підземному паркінгу ЖК TRIIINITY, вул. Тютюнника, 39а. Загальна площа - 14 м2 ( -2 рівень ) Можливість встановити точку зарядки для електромобіля Комплекс обладнаний генератором, що забезпечує постійне освітлення та стабільну роботу інфраструктури. Щоденне прибирання підтримує чистоту і комфорт простору. Зручний заїзд та виїзд, цілодобова охорона, відеонагляд і шлагбаум гарантують високий рівень безпеки. Престижна локація — поруч ЖК «Французький квартал», ЖК «Бульвар Фонтанів» - центр Печерська. Код об'єкту - 33659
Рієлтор
THE YARD
35 000 $
2 692 $/м²

Андрія Верхогляда вул. (Михайла Драгомирова), 16

паркомісце
13 м²
2 дні тому
Аренда паркомест ЖК Новопечерские Липки
Рієлтор
39 000 $
975 $/м²

Андрія Верхогляда вул. (Михайла Драгомирова), 15-Б

паркомісце
40 м²
2 дні тому
Пропонується на продаж подвійне паркомісце в житловому комплексі «Новопечерські Липки». Будинок 15-Б (-2 рівень) Загальна площа 39.5м2 «два паркомісця, розташовані одне за одним» паровозиком. Цілодобова охорона, зручний заїзд. Можливість встановити зарядну станцію для електромобіля Код об'єкту - 34060
Рієлтор