Продається кімната в комунальній 4 кімнатній квартирі.
Площа кімнати - 15 м², кухня - 9 м².
З ремонтом.
Балкон не засклений.
Поруч розвинена інфраструктура - школи, дитячі садочки, супермаркети, пошта, парк, озеро, бювет тощо.
Продаж кімнати в гуртожитку коридорного типу
Вул Ярослава Гашека 17
Поверх 4/5
Район Дарницької площі
У кімнаті зроблений капітальний ремонт: прокладена нова електропроводка, на окремих автоматах (автомати у кімнаті), дві нові вхідні двері, на підлозі - ламінат, проведений інтернет та домофон, встановлено умивальник (гаряча і холодна вода) та пральна машинка.
Стеля висока 3,30 м.
Туалет, душова та кухня на поверсі.
Вид з вікна у тихий двір. Не сонячна сторона.
Сусіди тихі.
Чудова транспортна розв’язка у будь-яку частину міста та розвинена інфраструктура. Поруч зупинка громадського транспорту, школа, дитячі садки, бювет, магазини, амбулаторія, аптеки, банки, Нова пошта, Укрпошта та ЖЕК.
Вар...
Публікація оголошень доступна для зареєстрованих користувачів в ролі “Рієлтор” чи “Власник“.
Якщо на вашій сторінці АН залишились оголошення, які ви хочете опублікувати, будь ласка, напишіть нам за ким із рієлторів вашого агентства їх закріпити.
Зареєструйте рієлторів АН на RIELTOR.UA, та привʼяжіть їхні акаунти до акаунту АН, щоб:
бачити сукупну статистику та витрати по оголошенням ваших рієлторів,
поповнювати баланс вашим рієлторам,
бачити в кабінеті всі оголошення, створені вашими рієлторами,
оголошення рієлторів були брендовані логотипом вашого АН