Топ объявлений Артемовки
75 000 $
196 $/м²
Центральна
єОселя
382 / 280 / 45 м²
3 этажа
12 сот
6 комнат и более
вчера
Продаєтся великий готовий до проживання цегляний БУДИНОК 382 кв.м, в 5 км від Борисполя в с. Артемівка. Від Київа 30 км.
На центральній, фасадній асфальтованій дорозі.
Легкий доступ в любу пору року.
Будинок утеплений пінопластом і пінопліестеролом в середині стіни. Товщина стін 60 см дуже теплий і економічний.
В 2017 році модернізована система опалення замінені всі труби, котли. доданий ізольований бак на 1000л води для твердопаливного котла.
Всі перекриття утеплені, криша утеплена, перекриття мансарди додатково утеплено мінватою.
Між першим і другим поверхом металопластикова перегородка для зменшення тепловтрат між поверхами.
Система опалення дозволяє опалювати перший поверх окремо, без д...

36 000 $
507 $/м²
лінія 20
ПРЕМИУМ
БЕЗ КОМИССИИ
71 / 54 / 7 м²
2 этажа
6 сот
3 комнаты
2 нед. назад
Без комісії. Буди загальною площею 71 кв.м в чудовому місці :озеро, до електрички -5 хв. пішки !
СТ “АГРО”,шлагбаум, відеонагляд по всій території. Київська обл. Бориспільський р-н. с.Артемівка. Ділянка- 0.06 га, електрика, вода, огорожа, газ- по вулиці, асфальтований під"їзд .В будинку - металопластикові вікна, камін. Чисте, велике озеро з лебедями для купання та риболовлі !
Ціна :36000 $ Ольга
Інфраструктура:
Садовий кооператив має охорону, шлагбаум.

11 000 $
458 $/сот
БЕЗ КОМИССИИ
под застройку
24 сот
сегодня
Пропоную для купівлі земельну ділянку під забудову будинку в Бориспільському районі с. Артемівка. На ділянці висажені плодові дерева та кущі з смачними екологічно- чистими плодами. Для вашого комфорту розміщений господарський вагончик де можете сховати приладдя та й сховатись від негоди, або відпочити в спекотний час. До міста Бориспіль десять хвилин на авто, або електричкою.
Без комісії для покупця!
12 000 $
2 000 $/сот
СТ Травневе
под застройку
6 сот
сегодня
Продаж ділянки 0.06Га садове, СТ Травневе с.Артемівка, озеротє поряд 50 метрів, садове товариство.Блоки бетоні на ділянці розміри 9м на 9м.Ціна 12000у.е .Варіанти є СТ Арго й в селі .

16 000 $
1 333 $/сот
БЕЗ КОМИССИИ
под застройку
12 сот
вчера
Ділянка в селі Артемівка, Київська область, Бориспільський район, Кіровська сільська рада.
Правильної форми, площею 12 соток, широка по фасаду, є можливість розділити на дві по 6 соток
Призначення: 01.05 Для індивідуального садівництва, що дає змогу будувати будинок і пропсуватись.
Поруч Ст Агро, Травневий-1