Топ объявлений Бисковичи
5 000 $
500 $/сот
Івасюка
ТОРГ
БЕЗ КОМИССИИ
под застройку
10 сот
сегодня
Вул.Івасюка, с.Бісковичі, Самбірський р-н.Гарне розташування, поруч озеро.По вулиці проведено світло, газ, є забудовані сусіди.Поруч дитячий садок, школа, магазини.

16 000 $
273 $/м²
Зелена
58.6 / 36 / 12 м²
1 этаж
5 сот
3 комнаты
сегодня
Продається будинок у Львівській області, Самбірський район, село Бісковичі. Житлова ділянка — 5 соток. Є можливість добудови або будівництва нового будинку.Переваги:Газ та світло підведеніПоряд суміжна земельна ділянка 16 сотокЗручне розташування у мальовничому місціКадастровий номер: 4624280600:01:003:0234.Ексклюзив від Cherry Estate. Дзвоніть — покажемо сьогодні.
Газ та світло підведені
25 050 $
278 $/м²
Івана Франка, 1
помещение свободного назначения
90 м²
сегодня
Продаж комерційного приміщення (гриль-хата Золота фіра) в с. Бісковичі по вул. І. Франка Львівської обл.
Комерційна будівля - дерев'яна, складається з 3 приміщень (залу; кімнати, в якій влаштовано печі; комори) та ґанку. На ґанку експозиція давніх речей, столи з сидіннями.
Наявні комунікації: електропостачання, водопостачання, каналізація - септик.
Територія загороджена, впорядкована. На території знаходиться трапезна, мангал тощо.
Площа: 0.0573 га.
Форма власності: приватна власність.
Цільове призначення: для будівництва та обслуговування будівель торгівлі.
Вид використання: 03.07 Для будівництва та обслуговування будівель торгівлі.
Категорія: землі житлової та громадської забудови....

16 000 $
273 $/м²
Зелена, 22
БЕЗ КОМИССИИ
58.6 / 48 / 10 м²
1 этаж
5 сот
3 комнаты
4 дня назад
Газ та світло підведені
Все улицы