Самые популярные улицы города
Улицы Дрогобыча
Топ объявлений Дрогобыча

35 100 $
600 $/м²
Петра Сагайдачного ул., 100А
ПРЕМИУМ
многофункциональное помещение
59 м²
сегодня
Продаж комерційного приміщенні в м.Дрогобич по вул. Сагайдачного 100-А
Площа 58,5 м²
Ціна 600 $-1м2 торг
1.Розташоване в цокольному поверсі сучасного житлового будинку. Об’єкт має окремий вхід та зручний під’їзд, що робить його ідеальним варіантом для бізнесу, складу, майстерні, офісу, студії чи інвестиції під орендний дохід.
2.Планування:
4 окремі приміщення: 18,5м²\40 м²
коридор та допоміжні площі
Висота стелі — 3,20 м
3.Переваги:
новобудова
міцне монолітне перекриття
встановлені вікна
підведені комунікації (світло, вода, газ)
зручна локація у житловому масиві
Деталі та огляд — за телефоном.

500 000 $
250 $/м²
Героїв у ул., 25
ПРЕМИУМ
БЕЗ КОМИССИИ
производственное помещение
2000 м²
2 нед. назад
ПРОДАЖ КОМЕРЦІЙНОГО ПРИМІЩЕННЯ
Адреса — місто Дрогобич, вулиця Героїв Майдану, Львівська область.
Загальна площа —2000 м², та земельна ділянка у власності 50 сот . (цільове призначення – підприємницька діяльність комерційного використання).
На території розміщений:
1.Ангар виробничо-складського типу - 740 м. (по факту 897 м.):
• висота стелі: 10 м
• матеріал: металоконструкція / бетон / цегла
• підлога: бетонна (50 тон навантаження)
• ворота для заїзду вантажного транспорту
• електропостачання: 630 кВт
• кран – балка - вантажопідйомність - 7 тон.
• можливість використання під склад і виробництво
2.Виробничий цех -156 м., - 0 цикл.
3.Виробниче/адміністративне приміщення – 166 м., - 0 цикл....

43 500 $
713 $/м²
Мирона Тарнавського ул., 3
БЕЗ КОМИССИИ
2 комнаты
61 / 29.8 / 7.8 м²
этаж 1 из 1
1 мес. назад
Пропозиція від представника власника, без комісії!
Продаж двокімнатної квартири
м. Дрогобич вул. М. Грушевського
/ центр міста /
- будинок - цегляний
- квартира - не кутова
- Загальна площа - 49,3м2
- кімнати - роздільні; 17м2 + 12м2
- кухня - 7,8м2
- Сан.вузли - роздільні / ванна /
- балкон зі спальні / засклений /
- опалення - автономне газове / двоконтурний котел/
- працюють усі комунікації: світло, газ, вода, водовідведення, на все є лічильники
- гарний житловий стан, залишаємо всі меблі та техніку
- додатково є сухий підвал
Інфраструктура: центр міста, будинок ОСББ, все поряд, в дворі парковка для авто49,3

48 500 $
972 $/м²
Грушевского ул., 142
БЕЗ КОМИССИИ
2 комнаты
49.9 / 27 / 7.4 м²
этаж 3 из 5
1 мес. назад
Пропозиція від представника власника, без комісії!
Продаж 2 кімнатної квартири
вул. Грушевського м. Дрогобич
/ район 16 школи /
- будинок- цегляний
- 3 поверх 5-ти поверхівки
- планування - " чешка "
- загальна площа 49.9м2
- кімнати - роздільні, квартира - двостороння, не кутова
- має два балкона
- опалення - індивідуальне газове
/ двоконтурний котел /
- стан - житловий
- в наявності всі лічильники
- в будинку працює ОСББ
Документи в порядку, ніхто не прописаний, квартира вільна

140 000 €
509 €/м²
Петра Дорошенка ул., 10
многофункциональное помещение
275 м²
сегодня
Продаж нежитлового приміщення м. Борислав,
площа 275м. кв. великий зал 163 м.кв. який можна збільшити за рахунок підсобних приміщень. Приміщення ,з панорамними вітринами,з окремим входом ,стоянкою для авто,а також літнім майданчиком ,електроенергія потужністю 50 квт. (є можливість збільшення), опалення власне, електричне,кондиціонери Поряд центральна дорога 4 навчальні заклади школи ,садочок,,спальний район, парк, центр розваг, аптека, магазини, пошта, ринок, автозупинка.
ціна 140 000євро.

56 220 $
600 $/м²
Петра Сагайдачного ул., 100А
многофункциональное помещение
94 м²
2019 год постройки
сегодня
Площа 93,7 м²
Ціна 600 $-1м2 торг
2.Планування:
4 окремі приміщення: 64,2 м²\29,5 м²
Висота стелі — 3,20 м
3.Переваги:
новобудова
міцне монолітне перекриття
встановлені вікна
підведені комунікації (світло, вода, газ)
зручна локація у житловому масиві
Деталі та огляд — за телефоном.

46 980 $
600 $/м²
Петра Сагайдачного ул., 100А
многофункциональное помещение
78 м²
сегодня
Площа 78,3 м²
Ціна 600 $-1м2 торг
2.Планування:
4 окремі приміщення: 36,5 м²\41,8 м²
коридор та допоміжні площі
Висота стелі — 3,20 м
3.Переваги:
новобудова
міцне монолітне перекриття
встановлені вікна
підведені комунікації (світло, вода, газ)
зручна локація у житловому масиві
Деталі та огляд — за телефоном.

59 880 $
600 $/м²
Петра Сагайдачного ул., 100А
многофункциональное помещение
100 м²
сегодня
Площа 99,8 м²
Ціна 600 $-1м2 торг
2.Планування:
4 окремі приміщення: 39,7 м²\22,6 м² \19м²\18,5 м²
коридор та допоміжні площі
Висота стелі — 3,20 м
3.Переваги:
новобудова
міцне монолітне перекриття
встановлені вікна
підведені комунікації (світло, вода, газ)
зручна локація у житловому масиві
Деталі та огляд — за телефоном.

59 580 $
600 $/м²
Петра Сагайдачного ул., 100А
многофункциональное помещение
99 м²
сегодня
Площа 99,3 м²
Ціна 600 $-1м2 торг
2.Планування:
4 окремі приміщення: 39,6 м²\22,2 м² \19,1 м²\18,4 м²
коридор та допоміжні площі
Висота стелі — 3,20 м
3.Переваги:
новобудова
міцне монолітне перекриття
встановлені вікна
підведені комунікації (світло, вода, газ)
зручна локація у житловому масиві
Деталі та огляд — за телефоном.

8 000 $
1 333 $/сот
под застройку
6 сот
сегодня
Земельна ділянка 6 соток — Дрогобич, вул. Наливайка
Продається земельна ділянка площею 6 соток у м. Дрогобич, вул. Наливайка.
Призначення — під забудову
Поруч озеро, головна дорога, Епіцентр, лікарня
Зручне розташування у перспективному районі
Кадастровий номер: 4610600000:01:069:0255
Вигідна пропозиція для будівництва приватного будинку чи інвестиції.
Ексклюзив від Cherry Estate. Дзвоніть — покажемо сьогодні.

700 $/мес
6 $/м²
Підвалля ул., 11
помещение для оказания услуг
118.5 м²
сегодня
Оренда універсального нежитлового приміщення у центрі міста Дрогобич
Здається в оренду двохрівневе приміщення широкого призначення у самому серці міста Дрогобич. Ідеально підходить для:
- бару або кафе
- магазину будь-якого формату
- салону краси, барбершопу
- офісу або студії
- шоуруму, коворкінгу тощо
Загальна площа — 118,5 м²:
– 1 поверх — 42,2 м²
– 2 поверх — 33,8 м²
• функціональний підвал
• окрема котельня
• облаштована кухня
• санвузол
Технічні переваги:
– 3-фазне електропостачання
– автономне опалення
– цілодобова охорона
Високий пішохідний та автомобільний трафік — приміщення знаходиться в центральній частині міста, що гарантує видимість і зручність д...

112 000 $
679 $/м²
Винниченка
165 / 100 / 20 м²
1 этаж
10 сот
4 комнаты
сегодня
Новий будинок 165 м² з гаражем — 10 соток, район Паркової, Дрогобич
Продається новий будинок площею 165 м² (включно з гаражем 24 м² та терасою 15 м²) у тихому та зручному районі Дрогобича — біля Паркової.
Ділянка: 10 соток, високо піднята та вирівняна
Будинок збудований із керамічного блоку
Встановлені якісні металопластикові вікна та гаражні ворота
Світло: 15 кВт
Є можливість підведення газу
Криниця, септик, відведення дощових вод
По периметру ділянки — паркан
Фасад утеплений (10 см пінопласт)
Планування:
Простора кухня‑вітальня
3 спальні
2 санвузли
Технічне приміщення
Комора
Гараж
На даний момент проводяться фасадні роботи та огородження ділянки. Локація тиха й комфортна,...

500 000 $
250 $/м²
Героїв у ул., 25
многофункциональное помещение
2000 м²
вчера
ПРОДАЖ КОМЕРЦІЙНОГО ПРИМІЩЕННЯ
На території розміщений:
• висота стелі: 10 м
• матеріал: металоконструкція / бетон / цегла
• підлога: бетонна (50 тон навантаження)
• ворота для заїзду вантажного транспорту
• електропостачання: 630 кВт
• кран – балка - вантажопідйомність - 7 тон.
• можливість використання під склад і виробництво
2.Виробничий цех -156 м., - 0 цикл.

65 000 $
508 $/м²
вул І.Франка
128 / 80 / 20 м²
2 этажа
5 сот
2 комнаты
вчера
1-й поверх приватного будинку 128 м² — Дрогобич, вул. І. Франка
Продається 1-й поверх двоповерхового цегляного будинку у м. Дрогобич, вул. І. Франка.
Загальна площа — 128 м², житлова — 49,3 м²
Дві кімнати, кухня, туалет, коридор, веранда
Окремий індивідуальний вхід + утеплення пінопластом (15 см)
Металопластикові вікна та двері
Цокольний поверх із санвузлом, ванною та 2 кімнатами з вікнами
Опалення індивідуальне газове (котел + колонка)
Лічильники на газ, електрику (день‑ніч), воду
У цокольних кімнатах — металеві стелажі
Будинок із двома окремими входами, утеплений, готовий до проживання.
Можливий обмін на 1,5‑поверховий будинок у селі.
Ексклюзив від Cherry Estate. Дзвоніть — пок...

430 000 $
179 $/м²
Пилипа Орлика ул., 3А
БЕЗ КОМИССИИ
помещение свободного назначения
2405 м²
вчера
Вітаємо.
БЕЗ КОМІСІЇ ДЛЯ ПОКУПЦЯ. Є ВІДЕО.
Продається бізнес-центр у місті Дрогобич по вулиці Пилипа Орлика 3А (центральна частина міста).
Загальна площа 2405 м.кв., кадастровий номер: 4610600000:01:003:0103 (цільове призначення: обслуговування бізнес-центру).
Функціональне планування:
Підвал-1-й поверх:
тренажерний зал, косметичний кабінет, перукарня, сауна, масажний кабінет (зроблена гідроізоляція).
2-й-3-й поверх:
офіси під найм різних площ (окремі, спарені), кімната для переговорів, конференц-зал на 50 чол.
4-5-6-й поверх:
24 готельні номери (40-50 чол).
7-й поверх (мансарда):
оглядовий майданчик (панорамна тераса, найвища точка Дрогобича).
Стіни виведено під покраску , підлоги під...

550 000 $
109 $/сот
Трускавецкая ул.
под застройку
5060 сот
вчера
Продаж інвестиційного об’єкта – комплексу 1,4 га у м.Дрогобич, поруч Трускавець❗️
Заг. пл. території – 1,4 га у мальовничій лісовій зоні з чистим повітрям та тишею. Локація знаходиться поруч із відомим курортним м.Трускавець, що створює чудові можливості для розвитку туристичного та оздоровчого бізнесу.
На території розташовані будівлі відпочинкового комплексу та передбачений проєкт будівництва готельно-апартаментного комплексу.
Переваги об’єкта: зем. ділянка 1,4 га у рекреаційній зоні (при потребі є можливість викупити 2,2 га)
• близькість до курорту Трускавець
• територія серед лісу – ідеальна для відпочинку та оздоровлення
• хороший доїзд та зручне розташування
• великий потенціал для ро...

150 000 $
577 $/м²
Василя Стуса ул.
БЕЗ КОМИССИИ
Відеотур
260 / 240 / 20 м²
3 этажа
12 сот
6 комнат и более
вчера
Великий будинок у Дрогобичі з власною ділянкою
Продається просторий будинок у місті Дрогобич, вул. Стуса. Загальна площа 260 м², житлова – 150 м². Будинок має 10 кімнат, 3 поверхи та земельну ділянку 12 соток.
Головна перевага – велика приватна територія з гаражем, літньою кухнею та молодим садом. Є власна вода, септик, індивідуальне опалення з двоконтурним котлом та підігрівом підлоги. Новобудова з якісними матеріалами: металочерепиця, нова електрика та сантехніка, сучасні вікна.
Будинок розташований лише за 1 км від центру міста, що забезпечує комфортне життя поруч із усією інфраструктурою.
Ексклюзив від Cherry Estate. Дзвоніть – покажемо сьогодні.

26 900 $
498 $/м²
Фабричная ул., 63/1
БЕЗ КОМИССИИ
1 комната
54 / 35 / 7 м²
этаж 1 из 3
2 дня назад
Продається квартира в австрійському будинку
➡️Простора та світла квартира з вільним плануванням у будинку з історичним шармом та сучасними зручностями.
➡️Площа: 35 м² (перший поверх) + 19 м² (нижній рівень)
Комунікації: окрема електропідстанція, тепла підлога по всій квартирі, підведені комунікації під 2 санвузли, встановлений котел та батареї, зроблена гідроізоляція
Інфраструктура: закрита територія, гарно облаштований двір, дитячий майданчик, паркомісце + місце під гараж
Переваги: доглянута територія, тихий район.
Додаткові фото надішлю в приват

78 000 $
1 173 $/м²
Євгена Коновальця ул., 7/9
БЕЗ КОМИССИИ
3 комнаты
66.5 / 42 / 8 м²
этаж 4 из 5
2 дня назад
ПРОПОЗИЦІЯ ВІД ПРЕДСТАВНИКА ВЛАСНИКА, БЕЗ КОМІСІЇ !!
Пропонується до продажу квартира з трьома кімнатами. Загальна площа становить 66.5 кв.м, житлова – 39.39 кв.м, кухня – 8.9 кв.м.
Розташована у місті Дрогобич на вул. полковника Коновальця.
Житло знаходиться на 4-му поверсі 5-поверхового будинку із силікатної цегли (чешка), будівля доглянута та в хорошому стані.
Встановлене індивідуальне газове опалення, виконано сучасний ремонт.